Setari Cookie-uri

sexul oral la barbati

PT DOR-A
SUNT DESTUL DE MIRATA CA CEA CARE A DAT LECTII DE FACUT SEX ORAL POATE SA RIDA DE CEEA CE A A SCRIS DACA AR AVEA MAI MULTA MINTE AR TREBUI SA SE INTRISTEZE SI SA SE GINDEASCA INAINTE DE A SCRIE LUCRURI INDECENTE PE INTERNET CARE NU PRIVESC FEMEILE CU O MORALA DECENTA MAI BINE SA SE DUCA LA CASE DE TOLERANTA SA PREDEA PROSTITUATELOR DE LUX LECTII DE FACUT FELATIE LA PERVERSII IMPOTENTI CA DACA TOT PLATESC ASA DE SCUMP O PARTIDA DE SEX ORAL MACAR SA O FACA CU PROFESIONISTE DIN BORDELURI NU SA CEARA SA II FACA ORICE FEMEIE CARE NU SE OCUPA CU ASA CEVA

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:36
De la: marygeo, la data 2008-11-24 18:22:01 Acel ;gen; de iubire; m-i se pare! Scarboasa:!!! Pt, ambele parti! ;Daca; voi asa intelegeti ;iubirea, dragostea, casnicia, este; problema voastra;! ;;DA!! Suntem in secolul;;XXI;! Ve-ti zice, am evoluat!! La ce???;;La;;stadiul ; animalic::!! Acest gen de iubire este fregventa la ;animale, la caini! Acesta, dupa ce o ;iubeste; o linge! Deci dragilor,,,, succes la ;;; lins!!


Eu credeam ca linsul e inainte!
Kathara
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:39
De la: dana_3, la data 2008-11-24 18:36:42PT DOR-A
SUNT DESTUL DE MIRATA CA CEA CARE A DAT LECTII DE FACUT SEX ORAL POATE SA RIDA DE CEEA CE A A SCRIS DACA AR AVEA MAI MULTA MINTE AR TREBUI SA SE INTRISTEZE SI SA SE GINDEASCA INAINTE DE A SCRIE LUCRURI INDECENTE PE INTERNET CARE NU PRIVESC FEMEILE CU O MORALA DECENTA MAI BINE SA SE DUCA LA CASE DE TOLERANTA SA PREDEA PROSTITUATELOR DE LUX LECTII DE FACUT FELATIE LA PERVERSII IMPOTENTI CA DACA TOT PLATESC ASA DE SCUMP O PARTIDA DE SEX ORAL MACAR SA O FACA CU PROFESIONISTE DIN BORDELURI NU SA CEARA SA II FACA ORICE FEMEIE CARE NU SE OCUPA CU ASA CEVA


Eroare maxima, prostituatele de lux nu presteaza la bordel .. mai ai de invata!
Kathara
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:39
De la: dana_3, la data 2008-11-24 18:36:42PT DOR-A
SUNT DESTUL DE MIRATA CA CEA CARE A DAT LECTII DE FACUT SEX ORAL POATE SA RIDA DE CEEA CE A A SCRIS DACA AR AVEA MAI MULTA MINTE AR TREBUI SA SE INTRISTEZE SI SA SE GINDEASCA INAINTE DE A SCRIE LUCRURI INDECENTE PE INTERNET CARE NU PRIVESC FEMEILE CU O MORALA DECENTA MAI BINE SA SE DUCA LA CASE DE TOLERANTA SA PREDEA PROSTITUATELOR DE LUX LECTII DE FACUT FELATIE LA PERVERSII IMPOTENTI CA DACA TOT PLATESC ASA DE SCUMP O PARTIDA DE SEX ORAL MACAR SA O FACA CU PROFESIONISTE DIN BORDELURI NU SA CEARA SA II FACA ORICE FEMEIE CARE NU SE OCUPA CU ASA CEVA


Ptiu' valeu!
Lillix
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:42
De la: marygeo, la data 2008-11-24 18:22:01 Acel ;gen; de iubire; m-i se pare! Scarboasa:!!! Pt, ambele parti! ;Daca; voi asa intelegeti ;iubirea, dragostea, casnicia, este; problema voastra;! ;;DA!! Suntem in secolul;;XXI;! Ve-ti zice, am evoluat!! La ce???;;La;;stadiul ; animalic::!! Acest gen de iubire este fregventa la ;animale, la caini! Acesta, dupa ce o ;iubeste; o linge! Deci dragilor,,,, succes la ;;; lins!!



poti sa ne povestesti cum faci tu sex? nu de alta dar sunt curioasa tu ce faci in pat, atata timp cat toate lucrurile normale ti se par scarboase

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:43
De la: Larisa82, la data 2008-11-24 18:43:02
De la: marygeo, la data 2008-11-24 18:22:01 Acel ;gen; de iubire; m-i se pare! Scarboasa:!!! Pt, ambele parti! ;Daca; voi asa intelegeti ;iubirea, dragostea, casnicia, este; problema voastra;! ;;DA!! Suntem in secolul;;XXI;! Ve-ti zice, am evoluat!! La ce???;;La;;stadiul ; animalic::!! Acest gen de iubire este fregventa la ;animale, la caini! Acesta, dupa ce o ;iubeste; o linge! Deci dragilor,,,, succes la ;;; lins!!



poti sa ne povestesti cum faci tu sex? nu de alta dar sunt curioasa tu ce faci in pat, atata timp cat toate lucrurile normale ti se par scarboase



69

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:44
De la: Larisa82, la data 2008-11-24 18:43:02
De la: marygeo, la data 2008-11-24 18:22:01 Acel ;gen; de iubire; m-i se pare! Scarboasa:!!! Pt, ambele parti! ;Daca; voi asa intelegeti ;iubirea, dragostea, casnicia, este; problema voastra;! ;;DA!! Suntem in secolul;;XXI;! Ve-ti zice, am evoluat!! La ce???;;La;;stadiul ; animalic::!! Acest gen de iubire este fregventa la ;animale, la caini! Acesta, dupa ce o ;iubeste; o linge! Deci dragilor,,,, succes la ;;; lins!!



poti sa ne povestesti cum faci tu sex? nu de alta dar sunt curioasa tu ce faci in pat, atata timp cat toate lucrurile normale ti se par scarboase


Ea face sex prin diviziune celulara ca euglenele!
Kathara
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:44
de fapt eu cred ca nici nu faceti sex,doar vorbiti despre asta....asa ocazional,sa va mai descarcati si voi

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:45
inmultire prin sciziparitate ;)

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:45
De la: Kathara, la data 2008-11-24 18:39:01
De la: marygeo, la data 2008-11-24 18:22:01 Acel ;gen; de iubire; m-i se pare! Scarboasa:!!! Pt, ambele parti! ;Daca; voi asa intelegeti ;iubirea, dragostea, casnicia, este; problema voastra;! ;;DA!! Suntem in secolul;;XXI;! Ve-ti zice, am evoluat!! La ce???;;La;;stadiul ; animalic::!! Acest gen de iubire este fregventa la ;animale, la caini! Acesta, dupa ce o ;iubeste; o linge! Deci dragilor,,,, succes la ;;; lins!!


Eu credeam ca linsul e inainte! [/qu

draga marygeo daca nu te-ai prins pana acum asta este un topic pt muiste si sa stii ca nu numai cainii fac sex oral ci cam toate mamiferele inclusiv delfinii si da eu si asa inteleg iubirea si casnicia il iubesc asa cum e din cap pana in picioare
si e bineeeeeeeeeeeeeee
gabi8ma
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:50
De la: Kathara, la data 2008-11-24 18:44:44
De la: Larisa82, la data 2008-11-24 18:43:02
De la: marygeo, la data 2008-11-24 18:22:01 Acel ;gen; de iubire; m-i se pare! Scarboasa:!!! Pt, ambele parti! ;Daca; voi asa intelegeti ;iubirea, dragostea, casnicia, este; problema voastra;! ;;DA!! Suntem in secolul;;XXI;! Ve-ti zice, am evoluat!! La ce???;;La;;stadiul ; animalic::!! Acest gen de iubire este fregventa la ;animale, la caini! Acesta, dupa ce o ;iubeste; o linge! Deci dragilor,,,, succes la ;;; lins!!



poti sa ne povestesti cum faci tu sex? nu de alta dar sunt curioasa tu ce faci in pat, atata timp cat toate lucrurile normale ti se par scarboase


Ea face sex prin diviziune celulara ca euglenele!


kathara bestial da ce ne facem daca cercetatorii descopera ca si euglenele fac sex oral ?
stii eu cred ca ne-am ales cu alta danuta
gabi8ma
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:53
De la: dana_3, la data 2008-11-24 18:36:42PT DOR-A
SUNT DESTUL DE MIRATA CA CEA CARE A DAT LECTII DE FACUT SEX ORAL POATE SA RIDA DE CEEA CE A A SCRIS DACA AR AVEA MAI MULTA MINTE AR TREBUI SA SE INTRISTEZE SI SA SE GINDEASCA INAINTE DE A SCRIE LUCRURI INDECENTE PE INTERNET CARE NU PRIVESC FEMEILE CU O MORALA DECENTA MAI BINE SA SE DUCA LA CASE DE TOLERANTA SA PREDEA PROSTITUATELOR DE LUX LECTII DE FACUT FELATIE LA PERVERSII IMPOTENTI CA DACA TOT PLATESC ASA DE SCUMP O PARTIDA DE SEX ORAL MACAR SA O FACA CU PROFESIONISTE DIN BORDELURI NU SA CEARA SA II FACA ORICE FEMEIE CARE NU SE OCUPA CU ASA CEVA

Doamne dana doar nu te crezi fomeie decenta ca la cum injuri si ce vocabular colorat ai ai putea da lectii si la bordel si la una care face soseaua ca are ce invata de la tine , si nu ma refer la lucruri bune ca ai face sa roseasca si un bijar ori te impinge necuratu si mai tragi cate un ochi pe pagina
gabi8ma
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:58
De la: Kathara, la data 2008-11-24 18:39:48
De la: dana_3, la data 2008-11-24 18:36:42PT DOR-A
SUNT DESTUL DE MIRATA CA CEA CARE A DAT LECTII DE FACUT SEX ORAL POATE SA RIDA DE CEEA CE A A SCRIS DACA AR AVEA MAI MULTA MINTE AR TREBUI SA SE INTRISTEZE SI SA SE GINDEASCA INAINTE DE A SCRIE LUCRURI INDECENTE PE INTERNET CARE NU PRIVESC FEMEILE CU O MORALA DECENTA MAI BINE SA SE DUCA LA CASE DE TOLERANTA SA PREDEA PROSTITUATELOR DE LUX LECTII DE FACUT FELATIE LA PERVERSII IMPOTENTI CA DACA TOT PLATESC ASA DE SCUMP O PARTIDA DE SEX ORAL MACAR SA O FACA CU PROFESIONISTE DIN BORDELURI NU SA CEARA SA II FACA ORICE FEMEIE CARE NU SE OCUPA CU ASA CEVA


Eroare maxima, prostituatele de lux nu presteaza la bordel .. mai ai de invata!


Raspuns corect :prostituatele de lux presteaza in hoteluri
yumy
Postat pe 24 Noiembrie 2008 19:28
sexul oral la barbati deja e un subiect asa de fumat...e tabo probabil pt fetele de 15 ani...toata loomea o face si dak nu o s-o faca la un moment dat
Ale_jandra
Postat pe 24 Noiembrie 2008 20:07
De la: sym_ina, la data 2008-11-24 20:07:47sexul oral la barbati deja e un subiect asa de fumat...e tabo probabil pt fetele de 15 ani...toata loomea o face si dak nu o s-o faca la un moment dat




nici macar pentru cele de 15 ani

Postat pe 24 Noiembrie 2008 20:09
De la: babbydoll, la data 2008-11-24 20:09:15
De la: sym_ina, la data 2008-11-24 20:07:47sexul oral la barbati deja e un subiect asa de fumat...e tabo probabil pt fetele de 15 ani...toata loomea o face si dak nu o s-o faca la un moment dat




nici macar pentru cele de 15 ani

asa toata lumea o face
si ce taboo pt fetele de 15 ani ca daca acum ar venii una de 14 ne-ar da pe spate cu cunostiintele ei
Fiecare cu ce stie, face ce vrea sex sa fie
yumy
Postat pe 24 Noiembrie 2008 20:22
chiar m-am plictisit de ce am citit pana acum pareri si pareri .singurul lucru care l-am observat e ca cele care fac sex oral sau se lauda ca il fac se descurca f greu cu raspunsurile .asta spune tot .intelectul este mai putin dezvoltat .cred ca o fac din lipsa de educatie morala si spirituala .le felicit dar va venii o vreme cand vor ramane singure pt ca stiu sigur sigur ca un barbat nu va lua o sotie de acest gen .sau poate sa aiba aceiasi pregatire ca ea ca sa o ia.atat am avut de spus si parasesc acest portal ca nu cred ca am ce invata de aici
valentina_ratb
Postat pe 25 Noiembrie 2008 04:03
De la: Georgia99, la data 2008-11-24 18:45:43inmultire prin sciziparitate ;)


Am si eu una, am si eu una: prin inmugurire!
Dor_a
Postat pe 25 Noiembrie 2008 09:01
Fetelor, vedeti ca sunteti
Aici se vorbeste despre sex, nu inmultire. Aia... mai incolo, dupa mai mult sex...
Lucia1971
Postat pe 25 Noiembrie 2008 09:05
De la: Lucia1971, la data 2008-11-25 09:05:46Fetelor, vedeti ca sunteti
Aici se vorbeste despre sex, nu inmultire. Aia... mai incolo, dupa mai mult sex...


Hai mai Lucia, gata! Nu ne mai certa si tu

Dor_a
Postat pe 25 Noiembrie 2008 09:12
Pe voi sa va cert eu? Niciodata iubita mea! Oricum, mi-a placut faza cu inmugurirea. Ca io am o imaginatie bogata...
Lucia1971
Postat pe 25 Noiembrie 2008 09:15
Pai ratb-ista draga!

Daca te-ai plictisit, nu e decat un lucru de facut: Du-te pe alt topic (desi eu una ti-as simti lipsa, sincer!)
Nu-mi spune ca noi suntem cele care te retinem

Si pentru ca nu mi-a aparut raspunsul precedent, ma repet: Daca ti-ai imaginat ca noi va raspundem voua, erai complet eronata: Nu VA RASPUNDEM. Noi doar ne hlizim.
Voi sunteti circul.
Dor_a
Postat pe 25 Noiembrie 2008 09:17
De la: Lucia1971, la data 2008-11-25 09:15:54Pe voi sa va cert eu? Niciodata iubita mea! Oricum, mi-a placut faza cu inmugurirea. Ca io am o imaginatie bogata...


Hihi! Multumesc. Acum sunt insa confuza. Unde sa comercializez dom'le, manualul?
Dor_a
Postat pe 25 Noiembrie 2008 09:19
De la: Lucia1971, la data 2008-11-25 09:15:54Pe voi sa va cert eu? Niciodata iubita mea! Oricum, mi-a placut faza cu inmugurirea. Ca io am o imaginatie bogata...


Hihi! Multumesc. Acum sunt insa confuza. Unde sa comercializez dom'le, manualul?
Dor_a
Postat pe 25 Noiembrie 2008 09:20
Dora draga, io-s mai... tinerica asa, de felu' meu, dar cu imaginatia m-am nascut. Bineeee, recunosc ca si experienta isi zice cuvantul, da', daca vrei te meditez. Gratis, asa, ca-ntre prietene.
Cat despre ceea ce scria domnisoara care circula cu mijloacele de transport in comun (eu circul cu troleibuzele ca au coarne si-mi plac...), nu te ingrijora. Pentru ca mai si aplic ceea ce imi imaginez ( ) n-am ramas nici nemaritata si nici nu pot sa zic ca imi merge prost.
Lucia1971
Postat pe 25 Noiembrie 2008 09:26
De la: Lucia1971, la data 2008-11-25 09:26:44Dora draga, io-s mai... tinerica asa, de felu' meu, dar cu imaginatia m-am nascut. Bineeee, recunosc ca si experienta isi zice cuvantul, da', daca vrei te meditez. Gratis, asa, ca-ntre prietene.
Cat despre ceea ce scria domnisoara care circula cu mijloacele de transport in comun (eu circul cu troleibuzele ca au coarne si-mi plac...), nu te ingrijora. Pentru ca mai si aplic ceea ce imi imaginez ( ) n-am ramas nici nemaritata si nici nu pot sa zic ca imi merge prost.

Troleibuze... coarne de toate(imi plac) dar tot BMW-UL E MAI BUN
yumy
Postat pe 25 Noiembrie 2008 10:02
Depinde... Cum arata schimbatorul de viteze?
Lucia1971
Postat pe 25 Noiembrie 2008 10:04
De la: Lucia1971, la data 2008-11-25 10:04:23Depinde... Cum arata schimbatorul de viteze?

Doar e BMW ce mama lui de schimbator de viteze
yumy
Postat pe 25 Noiembrie 2008 10:17
De la: Lucia1971, la data 2008-11-25 10:04:23Depinde... Cum arata schimbatorul de viteze?


Suuper!
Gata Lucia, m-ai convins! Ai imaginatie, draga mea!
Iar fata (eu, a'ica) lasa naibii maualele, si se inscrie la meditatii la tine!

Dor_a
Postat pe 25 Noiembrie 2008 10:17
Suuper!
Gata Lucia, m-ai convins! Ai imaginatie, draga mea!
Iar fata (eu, a'ica) lasa naibii maualele, si se inscrie la meditatii la tine!
Dor_a
Postat pe 25 Noiembrie 2008 10:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeile pro/contra felatie ? 92 De la: GHEISA_ 10 Ianuarie 2013 17:47
Delicat ! 98 De la: xwxwxwx 19 Mai 2014 04:04
DECLARATIE DE DRAGOSTE!!! 15 De la: anya016 13 Februarie 2009 01:14
buna fetelor 33 De la: midi_junkiex 5 Ianuarie 2009 16:53
de cite ori rezista un barbat? 95 De la: AmUnGandCeNuECuminte 23 Mai 2010 01:01