Setari Cookie-uri

s`a plictisit deodata..

cum va mai e?ce face bebitza?
te-ai impacat cu el?
diana_md
Postat pe 10 Noiembrie 2008 19:21
buna fetelor! chiar ne e foarte bine! nu pot sa cred cat s`a schimbat..cat despre bebe, ei bine sunt deja in 15 saptamani..zilele astea voi afla ce e ... multumesc tuturor pentru sfaturi! capup dulce dulce!
ice_angel
Postat pe 12 Noiembrie 2008 09:15
sa ne spui si noua ce e cand aflii...
diana_md
Postat pe 12 Noiembrie 2008 18:39
la ce faceti mai copii asa de tineri,zau asa...va complikati viata.doar de 9 luni impreuna si deja stati in aceiasi locuinta,tu esti insarcinata,apoi dar ce va grabiti voi nush cat despre relatia voastra pe viitor,yo unul nu ii dau mari shanse..cum il suporti pt faptul ca se imbata si devine violent?te-ai gandit cum va fi peste cativa ani cand deja relatia va trece printr-o oarecare uzura,daka el deja de la inceput se comporta asa...te-ai gandit la copil,un asemenea model de viata vrei sa aiba?dragostea e oraba dar nu tre sa fie si inconstienta.
succes in alegerile pe care le vei face mai departe
razz
Postat pe 17 Noiembrie 2008 02:50
De la: ice_angel, la data 2008-11-12 09:15:45buna fetelor! chiar ne e foarte bine! nu pot sa cred cat s`a schimbat..cat despre bebe, ei bine sunt deja in 15 saptamani..zilele astea voi afla ce e ... multumesc tuturor pentru sfaturi! capup dulce dulce!



evident ...nu stii in ce te bagi...( deja e tardiv)...iar in ceea ce priveste schimbarea ,,,,,crede-ma ...te imbeti cu apa rece....am trecut prin asta ...acum 17 ani
ninushk
Postat pe 23 Noiembrie 2008 15:59
Curajul de a da viata copilului ti-a fost rasplatit. Ne bucuram pt tine.
MiaMz
Postat pe 11 Septembrie 2009 21:49
Sunt tare curioasa ce s-a intamplat in viata ta....de fapt cred k multe suntem....poate iti faci putin timp (printre scutece :P)...sa ne spui
cristinik_20
Postat pe 11 Septembrie 2009 22:35
De la: , la data 2008-09-20 00:24:11Iti recomand o carte foarte buna: Barbatii sunt de pe Marte, femeile sunt de pe Venus , scrisa de John Grey.
Insa, pana sa apuci sa o citesti, sfatul meu este sa-l lasi o perioada in pace. Avand in vedere ca sunteti de 9 luni impreuna, si de 3 luni v-ati mutat impreuna si ca lucrurile s-au miscat atat de rapid, e posibil ca el sa simta ca deja a avut loc o apropiere prea mare. Daca ai incercat sa vb cu el si el nu vrea sa discute atunci eu zic sa=l lasi o perioada in pace. Vezi-ti de viata da, si atunci cand el va considera ca e gata sa se apropie de tine din nou, atunci o va face singur. Nu insista cu intrebari de genu: dar ce s-a intamplat? Dar ce e cu tine? etc pt ca tot ce vei obtine va fi sa-l indepartezi si mai mult. Si doar nu vrei asta nu?
De obicei un barbat care se simte ca atinge un grad al relatiei prea mare, simte sa se indeparteze o perioada. Este exact ca elasticul. Asta nu inseamna ca fata a facut ceva...


wow, tu ai vorbit exact ca in carte... am citit-o si eu, este ok si da, nu e bine sa il stresezi cu discutii si cu intrebari, faci mai rau
pisicuta_trista
Postat pe 11 Septembrie 2009 22:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cuplu cautam fata pentru relatii intime 57 De la: kudika168628 4 Noiembrie 2015 01:19
Ce sa fac?Pe care il iubesc? 26 De la: manumarius 31 Mai 2010 20:20
nudism acasa 5 De la: kudika_12457 3 Septembrie 2012 18:08
It's about attitude not altitude........ 15 De la: Cassey 26 Decembrie 2008 15:39
Ce e fericirea? 32 De la: pickard 22 Mai 2011 23:33