Setari Cookie-uri

sex d toate feluriile

De la: iris_4_ever, la data 2008-09-13 00:26:23Am revenit , continuam emisiunea sau mireasa e deja pe mess ? de asta imi esti d-ra ? si cu nea mitel cum ramane ?

iriss nu ai clienti? dute poate gasesti un caine sau altceva ca nu esti bine primita aici asa ca paaaa
claudyuu
Postat pe 13 Septembrie 2008 01:22
mai puf de salcie, te-a facut cineva moderator?
vezi-ti de lungul nasului si altor proeminente si nu fa pe stapanul aici !!!!!!!
googoodoll
Postat pe 13 Septembrie 2008 01:50
De la: claudyuu, la data 2008-09-13 01:22:48
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-13 00:26:23Am revenit , continuam emisiunea sau mireasa e deja pe mess ? de asta imi esti d-ra ? si cu nea mitel cum ramane ?

iriss nu ai clienti? dute poate gasesti un caine sau altceva ca nu esti bine primita aici asa ca paaaa


Vaaaiiii,cata nerecunostiinta ,nu pot sa cred in loc sa-mi multumesti ca ti-am crescut ratingul tu vrei sa ma dai afara ?

E frumos domnule claudiu sa te comporti asa cu singura persoana care a fost alaturi de tine la un asemenea subiect ? ti-am oferit cele mai bune momente artistice si acum o dai cotita , cum vezi una mai tinerica si mai zburldalnica gata , vrei sa scapi de mine ntz ntz ntz .....

baby , ai grija cum vorbesti ca incep sa-ti fac analiza pe text si iar te superi ca se ia lumea de tine
iris_4_ever
Postat pe 13 Septembrie 2008 11:23
De la: googoodoll, la data 2008-09-13 01:50:43mai puf de salcie, te-a facut cineva moderator?
vezi-ti de lungul nasului si altor proeminente si nu fa pe stapanul aici !!!!!!!

bah peste te-ai bagat si u in seaa cum asa? cn te-o bagat in seama aici? eu am zis doar ca nu e obligat nimeni sa raspunda la subiectul meua sa ca numai da u din coditza atata ca sasanu vei f---te nica asa ca stai flexat si dai din manutza incontinuare ok?
claudyuu
Postat pe 13 Septembrie 2008 12:39
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-12 21:45:56
De la: vas25, la data 2008-09-12 19:30:54
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-12 19:24:36
De la: inocica, la data 2008-09-12 19:18:55ma bag la procurarea materiei prime...idei am slava cerului...



hhhmmmmm....procurare zici tu


adica m-ati scos din schema?

nu mai sunt donator principal?



INOCICA ....vezi ca am primit prima reclamatie ,nici bine nu ai intrat in afacere si deja ne faci probleme ?


de ce sa-l scoatem din schema...daca sta la stors cat trebuie si cum trebuie...il declaram donator principal...
vas..ce zici? faci fata?

Postat pe 13 Septembrie 2008 22:03
doamneee fereste ! mai mai..ce vad ochii mei aici :P
Sabrina_Nede
Postat pe 13 Septembrie 2008 22:11
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-13 22:11:48doamneee fereste ! mai mai..ce vad ochii mei aici :P


ce sa intamplat draga?
claudyuu
Postat pe 13 Septembrie 2008 22:18
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-13 22:11:48doamneee fereste ! mai mai..ce vad ochii mei aici :P

mai speculam si noi...facem un ban cinstit...ca pe alte topicuri se risipeste din plin bunatatea de materie prima...

Postat pe 13 Septembrie 2008 23:12
De la: claudyuu, la data 2008-09-13 12:44:37
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-13 11:23:20
De la: claudyuu, la data 2008-09-13 01:22:48
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-13 00:26:23Am revenit , continuam emisiunea sau mireasa e deja pe mess ? de asta imi esti d-ra ? si cu nea mitel cum ramane ?

iriss nu ai clienti? dute poate gasesti un caine sau altceva ca nu esti bine primita aici asa ca paaaa


Vaaaiiii,cata nerecunostiinta ,nu pot sa cred in loc sa-mi multumesti ca ti-am crescut ratingul tu vrei sa ma dai afara ?

E frumos domnule claudiu sa te comporti asa cu singura persoana care a fost alaturi de tine la un asemenea subiect ? ti-am oferit cele mai bune momente artistice si acum o dai cotita , cum vezi una mai tinerica si mai zburldalnica gata , vrei sa scapi de mine ntz ntz ntz .....

baby , ai grija cum vorbesti ca incep sa-ti fac analiza pe text si iar te superi ca se ia lumea de tine


domnisoaraa sau doamna cum vrei u sa o iei
daca ai sti sa vorbesti corect si fara sa iei la mistho toata lumea atunci era altceva dar tu vb numai abureli si aberatzi nu asa se afce da inteleg esti pusa pe glume dar una e gluma si una e batjocora
ma cunosti u pe mn de undeva ca sa-ti bati joc de mine? nu cred
sti atunci?
cum tie nu-ti place ca cnvs a vb urat de u sau sa te ieie la mistho asa nici mie nu-mi place pt ca nu-s un nimeni in drum si nici nu o sa fiu vreodata eu doar ti-am zis frumos
daca vrei savb frumos vb daca nu ata ete
cum sti us a faci mistho asa stiu si eu sa fac misto si deja nu o sa mai aiba farmec mai bn vb frumos decat sa ne batem joc unu de celalalt ca alti care vin asa ca musca la kkt nu stiu despre ce e vb si se baga si ei ca inteleg numai ce vor ei ai avzut mai sus si de Sabrinutza nu va mai luati ca e fata dragutza si ea nu are nici o vina asa ca daca ai cv cu mn leagate de mn nu de oameni care incearca sa rasp la intrebare ok ? plsss



Deci retine ca am inceput cu deci asa ca urmeaza o concluzie

1.imi poti spune simplu : iris ,ironiile cu domnisoara sau doamna pastreaza-le pentru altele ok ?

2.vorbesc foarte corect (banuiesc ca te refereai la gramatica mea ...recunosc , uneori mai am scapari dar de....sunt om si eu si in nici un caz nu-s profesoara de romana )

3.Nu am luat la misto pe toata lumea ...si in nici un caz nu te-am luat pe tine l-a misto ,daca te duci pe prima pagina o sa vezi ca ti-am raspuns cat se poate de frumos si corect la intrebarea ta .

in caz ca nu stii cum se ajunge pe prima pagina iti arat eu aici sa ma asigur ca ai gasit raspunsul meu fara sa te iau la misto

De la: iris_4_ever, la data 2008-09-11 21:48:08
De la: claudyuu, la data 2008-09-11 21:42:06
De la: Georgia99, la data 2008-09-11 21:08:13Daca fata este de acord, evident k poate sa le faca pe toate...eu una nu fac anal :P

dc nu faci anal?deci anal nu faci dar oral da?
sincer knd faci sex ai vreo remuskare? dar dak at knd faci sex partenerul incearca sa faca si anal?ce ai sa faci? ai sa te ridici si te imbraci?


Daca partenerul incearca sa faca sex anal fara voia partenerei chiar te ridici si te imbraci !!!!


4.Ma iau de Sabrinutza cand vreau eu si cum vreau eu ,nu mi-au placut blondele niciodata iar cand ii vad fatza noii mele presedinte al clubului deschis acum cateva minute incepe sa ma enerveze

5.Vezi ca punctul 4 a fost o ironie
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 01:34

stiam eu ca am fost prea subtila
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:12
offf....lasa-le mai claudiu...nu`ti bate capul k nu merita !!!


N`ai cu cine :)))))))))

Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:13
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 12:13:29offf....lasa-le mai claudiu...nu`ti bate capul k nu merita !!!


N`ai cu cine :)))))))))



auzi draguta , stai in banca ta te rog frumos si nu ma mai urmari , unde postez eu vii tu gramada
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:15
mi-am luat 2 pungi de samnate negre prajit si ma ....delectez cand cu voi cand cu mondenii...

evident ca am ras...dar e de plans...
keep on going!!!

AI'm uacing iu!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:20
hai mai fetelor incercati sa va intelegeti si iriis daca u esti un idol ptr Sabrinutza ce vrei daca ei ii place sa citeasca cea ceu scrii
lasa si u orgoliul mai usor
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:22
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-14 12:20:24mi-am luat 2 pungi de samnate negre prajit si ma ....delectez cand cu voi cand cu mondenii...

evident ca am ras...dar e de plans...
keep on going!!!

AI'm uacing iu!!!!


Bine tu , daca e si cu spectatori echipati cu samantze te mai vazui eu pe un alt topic in care ma luam de blonda asta enervanta si chiar ma intrebam cine pana mea esti

iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:24
Idol zici ?hhmmmm
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:25
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 12:25:21Idol zici ?hhmmmm

de mine e vb? stai linistita ca nu am nici o treaba cu ea sau cu u cum ai intrat u pe formu asa am intrat si eu sa ami rad si sa mai aflu cate ceva:P:P si sper sa numai fie atata ura pe aici hai sa ne impacam cu toti si sa radem incontinuare fara injuri sau jigniri si sincer hais a dezbatem subiectele pe aici fara sa ne mai jignim uni pe alti
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:28
iris mama ...new look ....I'm undecover.....

dar oricum ma distrez acu cat pot ca pe urma iar ies prin frig ....
munte mi-a trebuit munte am ...

daaaa...mai mie imi place blonda sincera sa fiu.... se tine tare....
il tine in frau pe baiet uite cuc stai ca nu-i...
daca ma ia si pe mine cu pozitiile ma topesc precum ingetata.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:30
auzi dandanaua ia lasa-ma si tu in pace si nu mai ma lua la misto da????

Vezi ca mie nu imi plac femeile asa ca te rog sa nu te dai la mine !!
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:34
pai bine ma claudiule asa ne fu vorba ? mai devreme spuneai ca asta mica si blonda , sabrinuta sau cum o mai chema-o ma crede idolul ei iar acum te razgandisi ?


dandana mama ,iti spun doar tie daca imi promiti ca nu dai mai departe : im in love ...she's fucking great and that's why i like her
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:35
sabrinuta mama,spune-mi mie cine se ia de tine ca praf ii fac pe toti

Postat pe 14 Septembrie 2008 12:35
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 12:34:08auzi dandanaua ia lasa-ma si tu in pace si nu mai ma lua la misto da????

Vezi ca mie nu imi plac femeile asa ca te rog sa nu te dai la mine !!



stii bine ca nici cu barbatii nu poti iesi ca inca nu-s experimentele gata asa ca mai bine stai calma si nu te mai lua de fete pe forum ok ?
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:36
De la: Larisa82, la data 2008-09-14 12:35:50sabrinuta mama,spune-mi mie cine se ia de tine ca praf ii fac pe toti


alta blonda , a plouat cu blonde pe forumul asta sau ce pana mea se intampla aici ?
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:37
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-14 12:30:54iris mama ...new look ....I'm undecover.....

dar oricum ma distrez acu cat pot ca pe urma iar ies prin frig ....
munte mi-a trebuit munte am ...

daaaa...mai mie imi place blonda sincera sa fiu.... se tine tare....
il tine in frau pe baiet uite cuc stai ca nu-i...
daca ma ia si pe mine cu pozitiile ma topesc precum ingetata.....


aloo cu ce ma tine in frau u cred ca esti orb nu vezi ca eu nici nu o cunosc doar ca nu-mi place ca toti va luati de ea dar nho cerei omului ce nu are" minte""
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:40
De la: claudyuu, la data 2008-09-14 12:40:45
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-14 12:30:54iris mama ...new look ....I'm undecover.....

dar oricum ma distrez acu cat pot ca pe urma iar ies prin frig ....
munte mi-a trebuit munte am ...

daaaa...mai mie imi place blonda sincera sa fiu.... se tine tare....
il tine in frau pe baiet uite cuc stai ca nu-i...
daca ma ia si pe mine cu pozitiile ma topesc precum ingetata.....


aloo cu ce ma tine in frau u cred ca esti orb nu vezi ca eu nici nu o cunosc doar ca nu-mi place ca toti va luati de ea dar nho cerei omului ce nu are" minte""



da ce draga , tu esti aparatorul ei din oficiu acum ?
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:43
pana la urma iara ati uitat de subiect si va luati unul de celalalt:)))))))))))))))))) nu e bn asa dandaneao sau cum te-o chema eu nu inteleg rolul tau aici ai intrat si u ptr prima oara si chiar d saracutza fata te-ai luat acum cand au terminat toti cu ea ai inceput u
Sabrinutza are un idool aici atata acum nu va mai bagati si voi sai furati idolul ca nu s epoate aci ajungem la surprize surprize ai sa vezi:P
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:45
pfuuuuio nah !!! ca mi-am luat chifteaua!!!!

mai baiete draga.... d'apai tu ti-ai beut cafeaua in dimineata asta????
nu de alta dar am imprsia ca esti otirica cu ochii lipiciti de somn si nu iti dai seama ca vorbesti(scri) tot cu o "dama" si pe urma...
mai si vb cu una care face misto in general de tatii cele...
cand nu pricepi ceva..io zic sa te documentezi mai intai si pe urma facem bascalie ...
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:45
iris,tu ai ceva cu blondele???
sabrinuta,auzi ce zice iris...

Postat pe 14 Septembrie 2008 12:46
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 12:43:48
De la: claudyuu, la data 2008-09-14 12:40:45
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-14 12:30:54iris mama ...new look ....I'm undecover.....

dar oricum ma distrez acu cat pot ca pe urma iar ies prin frig ....
munte mi-a trebuit munte am ...

daaaa...mai mie imi place blonda sincera sa fiu.... se tine tare....
il tine in frau pe baiet uite cuc stai ca nu-i...
daca ma ia si pe mine cu pozitiile ma topesc precum ingetata.....


aloo cu ce ma tine in frau u cred ca esti orb nu vezi ca eu nici nu o cunosc doar ca nu-mi place ca toti va luati de ea dar nho cerei omului ce nu are" minte""



da ce draga , tu esti aparatorul ei din oficiu acum ?

nu-s aparatorul nimanui dar daca sar lua lumea d u asa cum se ia de ea u ce ai face? sincer?? hai sa lasam vrajeala deoparte si sa ne distram asa cum trebe nu cu injuri si jigniri
ok//?/
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:46
dandanaua..claudiu are dreptate..ai intrat pe forum si te`ai luat fix de mine !!!
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex sau romantism de sarbatori ? 22 De la: daniella_s 25 Noiembrie 2010 16:34
de ce sfaturi ? 15 De la: panduru88 31 Martie 2010 23:35
Ce pare aveti despre BTS 8 De la: Georgia99 3 Martie 2009 18:51
vitaminele&anticonceptionalele 4 De la: pisimaimutza 11 Decembrie 2009 13:52
Astãzi nu am chef, iubitule! .... 124 De la: r_girl 14 Mai 2009 17:53