Setari Cookie-uri

sex d toate feluriile

De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-14 12:45:50pfuuuuio nah !!! ca mi-am luat chifteaua!!!!

mai baiete draga.... d'apai tu ti-ai beut cafeaua in dimineata asta????
nu de alta dar am imprsia ca esti otirica cu ochii lipiciti de somn si nu iti dai seama ca vorbesti(scri) tot cu o "dama" si pe urma...
mai si vb cu una care face misto in general de tatii cele...
cand nu pricepi ceva..io zic sa te documentezi mai intai si pe urma facem bascalie ...


eu inteleg ca mai mananc din litere sau ca scriu cu Y si cu K dar sincer de la mn mai intelegi cate ceva dar sincer de la u am inteles doar atata pfuuuuio nah !!! ca mi-am luat chifteaua!!!! sincer tradu ce ai scris si de mine sau luat cand nu au inteles ce am scris u la fel deci eu ti-am zis doar sa termini cu vrajeala aia de 2 bani dar u ce ai zis?
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:49
as intelege ca este duminica,mai intai de toate,asi intelege ca fata e in lista mea de prieteni si ca stie de gluma si chiar se distreaza al naibii facand bascalie,as intelege ca lumea pe aici pe acest topic ti-a raspuns si mai ironic si mai serios si mai la misto ca... e timpul sa dai cu praf de mers sau sa te integrezi...in jocul de-a facutul bascaliei...etc
iris ,dragele mele gaitze... blonde si alte natii sper ca nu am fost si eu subtila la fel ca si iris ceva mai devreme....

asta probabil ca va fii singurul mesaj coerent pe topicul asta .... dupa ce ca e duminica imi mai si obosesc bunatate de neuron.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:51
Larisa , eu am ceva cu sabrinuta care este blonda ,ca e desteapta si frumoasa putin imi pasa clar ? doar ca eu nu suport blondele de cand am fost parasita de iubita mea acum 5 ani asa ca ..de , nici pe tine nu te plac ....vad ca si tu esti blonda

De cand am stat de vb cu nea mitel insa ...incep sa le mai tolerez uneori dar parca prea ma urmareste sabrinuta asta si deja devine deranjant ,
Probabil ai observat si tu ca oriunde postez eu apare si ea ....tie nu ti se pare ceva ciudat aici ?

Claudiuuuu ....zi repede care era subiectul ca m-am enervat si am uitat de el
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:52
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 12:47:52dandanaua..claudiu are dreptate..ai intrat pe forum si te`ai luat fix de mine !!!


e clar ca se ia de tine , doar nu vrei sa se ia de mine acum ?
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:53


yupiiiiii am reusiiiiit nu intelege claudiu ce scriu!!!!
no acu sa vezi cum ii si tu sa se chinuie altii sa iti inteleaga dejectiile!!!!

apropo daca iar tre sa scriu in paranteza ca este dialectul din ardeal la fel cum mai sus am scris ca e cel din moldova ...ma obosesc degeaba....
si ma iau si eu de blonda ...ca deh am o pasiune ascunsa pt blondine.....
comentarii ceva????hai sabrina .....ca am recunoscut la naiba ca am facut o pasiune pt blonde.....(doar ma facu( perfectul simplu al verbului a face) mai sus claudiu si mascul.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:54
off iris,regret din toata inima ce ti s-a intamplat acum 5 ani cu o blonda sper ca ai sa poti trece peste ura asta care le-o porti blondelor....eu sunt alaturi de tine sa stii...

Postat pe 14 Septembrie 2008 12:56
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 12:52:07Larisa , eu am ceva cu sabrinuta care este blonda ,ca e desteapta si frumoasa putin imi pasa clar ? doar ca eu nu suport blondele de cand am fost parasita de iubita mea acum 5 ani asa ca ..de , nici pe tine nu te plac ....vad ca si tu esti blonda

De cand am stat de vb cu nea mitel insa ...incep sa le mai tolerez uneori dar parca prea ma urmareste sabrinuta asta si deja devine deranjant ,
Probabil ai observat si tu ca oriunde postez eu apare si ea ....tie nu ti se pare ceva ciudat aici ?

Claudiuuuu ....zi repede care era subiectul ca m-am enervat si am uitat de el


poi subiectul era ce gen de sex va place si ce poziti mai nou?
dar de la subiectul asta am ajuns la subiectul la cn ii plac blondele sau la cn nu:))? si eu cred ca sabrinutza vrea sa-i dai mai multa atentie dar nho u te legi de ea poate cine stie da ceva de o relatie pe aici:)) ce zici iris? nu cu mn :)) cu ea:D:D:DD
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:57
Larisa..tu nu vezi fata ca gaitzele astea 2 fac misto de noi si de claudiu ?? nu o mai compatimi pe iris..ca isi merita soarta !!!
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:58
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-14 12:54:52

yupiiiiii am reusiiiiit nu intelege claudiu ce scriu!!!!
no acu sa vezi cum ii si tu sa se chinuie altii sa iti inteleaga dejectiile!!!!

apropo daca iar tre sa scriu in paranteza ca este dialectul din ardeal la fel cum mai sus am scris ca e cel din moldova ...ma obosesc degeaba....
si ma iau si eu de blonda ...ca deh am o pasiune ascunsa pt blondine.....
comentarii ceva????hai sabrina .....ca am recunoscut la naiba ca am facut o pasiune pt blonde.....(doar ma facu( perfectul simplu al verbului a face) mai sus claudiu si mascul.....

e clar eu cred ca la u e alta problema te cam plictisesti dar imi place ca Moldova e cu noi:))
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:59
De la: Larisa82, la data 2008-09-14 12:56:00off iris,regret din toata inima ce ti s-a intamplat acum 5 ani cu o blonda sper ca ai sa poti trece peste ura asta care le-o porti blondelor....eu sunt alaturi de tine sa stii...



acu am o dilema esti sau nu d-na pufilescu sa stiu daca indraznesc sa-ti cer sa faci o emisiune pe tema asta poate cine stie ...
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:01
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 12:58:41Larisa..tu nu vezi fata ca gaitzele astea 2 fac misto de noi si de claudiu ?? nu o mai compatimi pe iris..ca isi merita soarta !!!



asa va sa zica ....de la idol am ajuns gaitza ? si te mai intrebi de ce nu te suport eu ? huuoooo
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:02
eu zic sa ramanem la subiectul blonde totusi , de mult imi doream sa am ocazia sa-mi vars offul dar de ....timiditatea nu m-a lasat sa o fac,acum insa simt cum prind curaj
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:04
iris,nu sunt d-na puffilescu dar poti avea toata increderea in mine sa fac emisiune pe orice tema vrei...unde nu ne descurcam ,ne documentam:))
sabrinuta,asa zici tu ca si-a meritat soarta?pai nu stiu ce sa zic...ma mai gandesc la asta si raspund mai incolo...
deci iris,facem emisiunea sau nu?

Postat pe 14 Septembrie 2008 13:05
auzi da nu ai alta treaba decat sa strici subiectele oamenilor seriosi ?????
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:06
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 13:02:05
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 12:58:41Larisa..tu nu vezi fata ca gaitzele astea 2 fac misto de noi si de claudiu ?? nu o mai compatimi pe iris..ca isi merita soarta !!!



asa va sa zica ....de la idol am ajuns gaitza ? si te mai intrebi de ce nu te suport eu ? huuoooo

iriiss ce sa intamplat ca vad ca ai si admiratoare si admiratorii pe aici le dai bani sau ce sa intamplat? ca vad ca orice subiect prima oara e dezbatuut de u si dupaia d restu unde intri u hop si alti si nu e vb numai d Sabrinutza si cam de toata lumea poi atunci hai sa deschidem un subiect nou? cine vrea o relatie cu iriss sa vezi atunci comenturi ce zici?
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:06
Bani nu am dat nimanui dar cred ca o sa incep sa iau taxa ,la fiecare subiect dezbatut de mine urmatorii 5 care posteaza dupa mine tre sa-mi faca un streaptease virtual ca la ala mental nu se pricepe decat geo

iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:12
iris,apropo de bani...vezi ca de saptamana trecuta nu mi-ai mai dat banii...eu mai astept o zi doua,dupa care nu iti mai fac reclama pe topicuri,oricum deja a inceput lumea sa se prinda...

Postat pe 14 Septembrie 2008 13:13
iris ....ma bag si eu la emisie..doar am experienta de paltou..is omu' tau cu luminile.....
si aparatura de filmat

claudiu ... mai bine cu iris si trec pe invers ....
doar imi plac blondele ..la naiba tuh!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:14
De la: Larisa82, la data 2008-09-14 13:05:09iris,nu sunt d-na puffilescu dar poti avea toata increderea in mine sa fac emisiune pe orice tema vrei...unde nu ne descurcam ,ne documentam:))
sabrinuta,asa zici tu ca si-a meritat soarta?pai nu stiu ce sa zic...ma mai gandesc la asta si raspund mai incolo...
deci iris,facem emisiunea sau nu?


io zic sa o facem dar o facem mai tarziu cand vom avea mai multi spectatori , poate printre ei se afla si iubita mea si apoi ma duc cu ea direct la din dragoste
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:14
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-14 13:14:00iris ....ma bag si eu la emisie..doar am experienta de paltou..is omu' tau cu luminile.....
si aparatura de filmat

claudiu ... mai bine cu iris si trec pe invers ....
doar imi plac blondele ..la naiba tuh!!!


pai doar esti regizorul nostru , nu credeai ca scapi asa ieftin doar cu privitul nu ?
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:15
De la: Larisa82, la data 2008-09-14 13:13:11iris,apropo de bani...vezi ca de saptamana trecuta nu mi-ai mai dat banii...eu mai astept o zi doua,dupa care nu iti mai fac reclama pe topicuri,oricum deja a inceput lumea sa se prinda...


vezi ca plata se face la d-na pufilescu , eu sunt doar cu cresterea ratingului ok ?
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:16
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-14 13:14:00iris ....ma bag si eu la emisie..doar am experienta de paltou..is omu' tau cu luminile.....
si aparatura de filmat

claudiu ... mai bine cu iris si trec pe invers ....
doar imi plac blondele ..la naiba tuh!!!



deci ai terminat cu mistouriile bvv insfarshit deci subiectul era asa :
ce gen de sex va place si ce poziti:P sper sa lasam blondele sa se odihneasca si ele si noi sa ne distram pe seama subiectului asta ce ziceti?
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:17
ok iris,o facem mai tarziu,pana atunci ne gandim la ce subiect dezbatem
iris,da-o naibii de blonda,iar vrei sa suferi dupa 5 ani,nu merita sa mergi la mircea radu
vezi cata grija am eu de tine sa nu mai suferi... :)) sa nu mai zici ca blondele sunt rele,cel putin de mine sa nu mai zici

Postat pe 14 Septembrie 2008 13:18
Le dai si bani ?????????

Larisa cat ai putut sa induri ???

Pana cand o viatza trista..si un trai nefericit ?????????????
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:18
De la: claudyuu, la data 2008-09-14 13:17:05
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-14 13:14:00iris ....ma bag si eu la emisie..doar am experienta de paltou..is omu' tau cu luminile.....
si aparatura de filmat

claudiu ... mai bine cu iris si trec pe invers ....
doar imi plac blondele ..la naiba tuh!!!



deci ai terminat cu mistouriile bvv insfarshit deci subiectul era asa :
ce gen de sex va place si ce poziti:P sper sa lasam blondele sa se odihneasca si ele si noi sa ne distram pe seama subiectului asta ce ziceti?


pai vrei sa stricam bunatate de subiect acum ?
asta e mai amuzant decat primul
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:20
De la: Larisa82, la data 2008-09-14 13:18:26ok iris,o facem mai tarziu,pana atunci ne gandim la ce subiect dezbatem
iris,da-o naibii de blonda,iar vrei sa suferi dupa 5 ani,nu merita sa mergi la mircea radu
vezi cata grija am eu de tine sa nu mai suferi... :)) sa nu mai zici ca blondele sunt rele,cel putin de mine sa nu mai zici


eu inca mai sper ca iubita mea se va intoarce la mine , daca nu ....macar sabrinuta sa-si dea seama de ce fel de persoana sunt si poate cine stie , isi ia inima aia rece in dinti si imi face o declaratie de dragoste

la cat m-a hartuit pe forumul asta incep sa cred ca e indragostita de mine
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:22
pai sabrina tu nu ai primit???

nu mai inteleg nimic oricum ai vazut ca i-am zis la iris ca nu mai astept atat dupa banii aia....
iris ,iti dau un ultimatum! astept banii azi!

Postat pe 14 Septembrie 2008 13:22
mda...m`am saturat pana peste cap de mistourile voastre....bin eca suntetzi voi alea destepte !
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:22
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 13:20:50
De la: claudyuu, la data 2008-09-14 13:17:05
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-14 13:14:00iris ....ma bag si eu la emisie..doar am experienta de paltou..is omu' tau cu luminile.....
si aparatura de filmat

claudiu ... mai bine cu iris si trec pe invers ....
doar imi plac blondele ..la naiba tuh!!!



deci ai terminat cu mistouriile bvv insfarshit deci subiectul era asa :
ce gen de sex va place si ce poziti:P sper sa lasam blondele sa se odihneasca si ele si noi sa ne distram pe seama subiectului asta ce ziceti?


pai vrei sa stricam bunatate de subiect acum ?
asta e mai amuzant decat primul
aici ai dreptate e o bunatate de subiect dar nho ce sa facem e o bunatate de subiect numai ptr noi dar saracele blonde?:)) la ele oare cum o fii?
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:23
nu te baza pe sabrinuta,eu zic ca si ea o sa te faca sa suferi.ssstt sper ca nu ma zici ca ea sigur nu o sa vada ce am scris...

Postat pe 14 Septembrie 2008 13:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
10 cm ajung? 22 De la: Eva32 3 Septembrie 2011 02:43
femeia.scorpion.si.barbatul.berbec 3 De la: coffeeta 24 Mai 2009 11:07
am 19 ani si as vrea sa am sani mai mari,dar nu vreau sa ma operez.Cum sa fac sa ii am mai marii???????????? 20 De la: kentfarafiltru 23 Noiembrie 2009 19:06
Caut tipa pentru cunnilingus :) 40 De la: danx 27 Iulie 2019 10:35
Erectie slabaaaa 30 De la: Masarion 22 Aprilie 2009 02:24