Setari Cookie-uri

sex d toate feluriile

De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 13:22:58mda...m`am saturat pana peste cap de mistourile voastre....bin eca suntetzi voi alea destepte !



si iar a scurtart d-ra lesa....!!!
aaaah la naiba fata ...tre sa ies dar va citesc mai incolo!!!!
ies cu blonzii!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:24
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 13:22:41
De la: Larisa82, la data 2008-09-14 13:18:26ok iris,o facem mai tarziu,pana atunci ne gandim la ce subiect dezbatem
iris,da-o naibii de blonda,iar vrei sa suferi dupa 5 ani,nu merita sa mergi la mircea radu
vezi cata grija am eu de tine sa nu mai suferi... :)) sa nu mai zici ca blondele sunt rele,cel putin de mine sa nu mai zici


eu inca mai sper ca iubita mea se va intoarce la mine , daca nu ....macar sabrinuta sa-si dea seama de ce fel de persoana sunt si poate cine stie , isi ia inima aia rece in dinti si imi face o declaratie de dragoste

la cat m-a hartuit pe forumul asta incep sa cred ca e indragostita de mine


eu cred k e invers eu cred k u te-ai indragostit de ea:D:DD:D::D
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:25
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 13:22:58mda...m`am saturat pana peste cap de mistourile voastre....bin eca suntetzi voi alea destepte !


tocmai de aia ne si iubesti d-ra , las ca stim noi mai bine decat tine iar cu baniii ...nici o sansa , mai intai vii si prestezi la nea mitel si dupa aia mai discutam
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:26
ooo da...!!!

Hai ca deja intrecetzi masura !!

Eu imi sterg contul si fac reclamatzie la kudika....sa scape de "inteligentza" asta de pe site !

Facetzi siteul` de ras !!

Huuuuuuuuuuaaa...rusine sa va fie !
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:28
sabrinuta , stii bine ca degeaba iti stergi contul ca oricum sufletul tau tanjeste dupa mine , ai mai facut asta de atatea ori si de fiecare data te-am descoperit asa ca nu-l mai sterge si pe asta

hai cu mine la din dragoste sa ne rezolvam problemele odata pentru totdeauna
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:30
omg!!!! nu pot sa cred ce se intampla!! deci sabrinuta tu esti...blonde de acum 5 ani???sau ce vrea sa zica iris cu te-am descoperit?

Postat pe 14 Septembrie 2008 13:32
....da...:(...

Trebuia sa va prindetzi voi repede !!!
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:33
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 13:30:44sabrinuta , stii bine ca degeaba iti stergi contul ca oricum sufletul tau tanjeste dupa mine , ai mai facut asta de atatea ori si de fiecare data te-am descoperit asa ca nu-l mai sterge si pe asta

hai cu mine la din dragoste sa ne rezolvam problemele odata pentru totdeauna

deci pana la urma am ajuns LA MIRCEA RADU:))) la emisiune vam zis eu oamenii buni k iriss cu Sabrinutza se iubesc eu cred k iriis cand vb de blonda aia c lo parasit era vb d Sabrinutza
bv voua iubytzy-va mult:))))
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:34
iris,deci ea e???asteptam confirmarea ta cu sufletul la gura!!!

Postat pe 14 Septembrie 2008 13:36
da claudiu ti`ai dat seama in sfarsit...
dar sa stii...k dupa ce ne`am despartit ..am aflat c adevarat ce perversa este !!

Sa nu ai incredere in ea!
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:37
De la: Larisa82, la data 2008-09-14 13:32:48omg!!!! nu pot sa cred ce se intampla!! deci sabrinuta tu esti...blonde de acum 5 ani???sau ce vrea sa zica iris cu te-am descoperit?


eu ce indrug fratilor de 2 pagini aici ? chiar asa de greu de inteles era ?

pai altfel ce motiv as fi avut sa ma iau de fata asta frumoasa,dulce,rautacioasa cand este cazul (eu as prefera-o sa fie mereu rautacioasa dar de...),blanda si iubitoare atunci cand nu ma face sa sufar .....offff....daca ati stii cat de chinuitor este sa o vad in fiecare zi cum vorbeste pe mess cu tot felul de necunosti
Nu m-ar deranja prea mult daca ar vorbi cu fete dar cu baieti mah ? a ajuns sa ma insele cu cea mai periculoasa specie de pe pamant ?

Nu mai pot , ma duc sa dau o tura de bloc sa ma linistessc , simt cum inima vrea sa=mi sara din piept de fiecare data cand o vad
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:38
De la: Larisa82, la data 2008-09-14 13:36:55iris,deci ea e???asteptam confirmarea ta cu sufletul la gura!!!

nho ca nici unul numai raspunde ori era unu si aceiasi persoana ori amandoi sunt acei indragostitzi de 5 ani si deaia iriis sarea asa tare pe mn cand ii luam apararea la Sabrina? off off mai mai deci iubiti-va mult poate asa va impacati dar iriss gelozia strica relatia:)))
se vede ca inca o mai iubesti si sincer e buna rau Sabrinutza deci eu zic sa te impaci cu ea ca tio fura altul si nho dupaia iiara plangi inca 5 ani:)))
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:39
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 13:37:55da claudiu ti`ai dat seama in sfarsit...
dar sa stii...k dupa ce ne`am despartit ..am aflat c adevarat ce perversa este !!

Sa nu ai incredere in ea!


eu sunt perversa acum ?
doar pentru ca acum 5 ani cand ai venit acasa si m-ai gasit cu alte doua fete in pat sunt perversa ?
stiai ca e o surpriza pentru tine dar tu nuuu ....ai crezut ca te-am inselat , logic ca eram toate dezbracate doar nu vroiai sa iti dau ceva fara sa incerc mai intai ?

asta numesti tu perversitate ? ca am vrut sa ma asigur ca vei fi placut surprinsa de surpriza mea ?
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:40
De la: claudyuu, la data 2008-09-14 13:39:54
De la: Larisa82, la data 2008-09-14 13:36:55iris,deci ea e???asteptam confirmarea ta cu sufletul la gura!!!

nho ca nici unul numai raspunde ori era unu si aceiasi persoana ori amandoi sunt acei indragostitzi de 5 ani si deaia iriis sarea asa tare pe mn cand ii luam apararea la Sabrina? off off mai mai deci iubiti-va mult poate asa va impacati dar iriss gelozia strica relatia:)))
se vede ca inca o mai iubesti si sincer e buna rau Sabrinutza deci eu zic sa te impaci cu ea ca tio fura altul si nho dupaia iiara plangi inca 5 ani:)))



te rog frumos , e vb e AMANDOUA ,eu-s femeie respectabila ,nu ma baga in categoria barbatilor ok ?
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:41
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 13:37:55da claudiu ti`ai dat seama in sfarsit...
dar sa stii...k dupa ce ne`am despartit ..am aflat c adevarat ce perversa este !!

Sa nu ai incredere in ea!

si acum cf Sabrinutza ma iei la mistho? ti-ai prins curaj sau ce sa intamplat? nho asta este daca va iubiti iubiti-va incontinuare dar nu virtual ci live:))
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:42
Dar ca gemeai mai tare la ele decat la mine de ce nu zici a?????????

Asta nu`ti mai amintesti nu???
Si tot eu exagerez...auzi tu..
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:42
chiar daca sabrinuta mi-e draga,eu zic iris sa o ignori,nu mai baga in seama ce face ea...eu zic ca ti-a fost deajuns 5 ani de suferinte
acum....depinde de tine..
sa-ti zic un secret dar nu mai zici la nimeni,eu am vazut-o pe sabrinuta pe alte topicuri cum flirteaza cu altii si altele...discutiile ei de pe mess sunt o nimica toata fata de ce scrie pe acolo...
offf iris ce grea e dragostea asta nu???

Postat pe 14 Septembrie 2008 13:43
Larisa credeam ca-mi esti prietena...acum bagi betze in roate.....

Sau o vrei pe iris ??
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:44
iris,mie sabrina mi se pare o incuiata...cum mama naibii sa te lase pentru ca erai in pat cu doua????si mai ales ca era o surpriza pentru ea....
eu zic ca nu mai are rost sa o cauti...

Postat pe 14 Septembrie 2008 13:45
ups sabrina,ai citit si tu ce am scris? credeam ca nu vei afla,ca ce scriu aici o sa vada doar iris...
de fapt stai sa iti zic...nu am scris eu aia,am fost sa fumez o tigara si a intrat prietena mea aici si a scris prostii,stai ca ma duc sa o ciufulesc putin scuze sabrina dar nu eu am scris!!

Postat pe 14 Septembrie 2008 13:47
doamneeeeee.....bine ca am dat de forumul asta !! Asa vad si eu cat timp am fost mintzita !!
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:49
oricum sabrinuta mie mi se pare ca ai intrecut masura ca ai lasat-o pe iris pentru o nimica toata,tu chiar nu stii sa apreciezi o surpriza frumoasa facuta din suflet?? chiar nu mai am cuvinte....

Postat pe 14 Septembrie 2008 13:51
ah fetelor nu va mai bateti pe Iriss eu va dau un sfat

haideti toate la mine in pat si Iriss iale si pe cele doua cu care erai in pat si vedema colo ce iasa chiar as vrea ce ziceti? merge?
ast sa vedem
si atunci vedem cat poate sa duca una si alta si atunci o sa va iubiti si poate Iriss o sa aleaga uan dintre voi:))ce ziceti?
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:52
uhuh...ce propunere :))))))))))))))))
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:57


Postat pe 14 Septembrie 2008 13:58
deciii pana la urma da sau nu? hai k am plecat ca am ceva treaba si va las sa va ganditi deci?
claudyuu
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:59
vom medita claudiu pana te intorci tu :))
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 14:01
vad ca iris nu ne mai da nici o explicatie sabrina,ce i-ai facut??

Postat pe 14 Septembrie 2008 14:05


SECRET!
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 14:07
dc va certati pana la urma?..................

Postat pe 14 Septembrie 2008 14:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Raspundeti-mi pls. 23 De la: utad 16 August 2010 16:23
jucarii pt fetitzee:) 38 De la: amr2009 22 Aprilie 2009 09:55
insarcinata si abandonata 21 De la: ilovethisgame 14 Septembrie 2010 17:42
cum sal fac sa ma iubeasca din nou ?? 62 De la: lloremmy 3 Octombrie 2011 02:21
Sex friends 152 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:47