Setari Cookie-uri

Pt par drept...placa ...sau permanent ?

Buna ! Imi puteti spune ce fel de ceara pentru par folositi ca sa stea drept ? Un link, ceva ca s`o vad si eu ? Ce pret are ? Se aplica pe par imediat dupa ce parul a fost indreptat cu placa, nu ?
ChrisInna
Postat pe 8 Septembrie 2011 14:12
De la: ChrisInna, la data 2011-09-08 14:12:34Buna ! Imi puteti spune ce fel de ceara pentru par folositi ca sa stea drept ? Un link, ceva ca s`o vad si eu ? Ce pret are ? Se aplica pe par imediat dupa ce parul a fost indreptat cu placa, nu ?


Of,Of,tinerele noastre!
Atat folosirea placii,cat si a cearii,in mod repetat,fara pauza bine stabilita intre utilizari,iti vor afecta grav,firul de par!Daca totusi,doresti sa folosesti astfel de metode pentru a-ti indrepta podoaba capilara,foloseste atat placa ,cat si ceara,de calitate superioara si nu recurge la intrebuintari dese!
RAINBOWLADY
Postat pe 8 Septembrie 2011 14:32
Dacã te intereseazã indreptarea parului care sa dureze mai mult decât pentru o ieºire ocazionalã în oraº, poate ca te gândesti la un sistem de indreptare permanentã sau semi-permanenta a pãrului. Aici gasesti cele mai bune si mai populare tratamente.
-INDREPTAREA PERMANENTA JAPONEZA YUKO
-TRATAMENTUL BRAZILIAN CU KERATINA L’KERABELLE - indreapta semipermanent si hraneste parul
-TRATAMENTUL INTENSIV LONG LASTING TREATMENT reconditioneaza parul deteriorat in 4 pasi
Suntem convinsi ca ve-i fi uimit de rezultatele tratamentelor, de aceea noi oferim garantia ca daca nu esti multumit iti returnam banii, dar te si recompensam pentru timpul petrecut la noi cu alte servicii.
Garantia noastra demonstreaza increderea pe care o avem in priceperea noastra. Iti promit ca nu vei regreta!
Suna acum pentru mai multe detalii la tel: 0728832209; 0314167025, sau viziteaza-ne pe pagina web w w w. i H a i r. r o sau pe pagina de facebook: http://www.facebook.com/pages/IHair-Salon/240039849365803
P.S. Daca ai orice intrebari care nu-ti dau pace te rog sa ne suni la Salon iHair - suntem aici sa te ajutam. Multumesc!.
kudika480091
Postat pe 5 Decembrie 2011 23:01
buna...
eu sunt creata(foarte)si mi-am dorit par drept,l-am tot intins la placa cam 2 ani zi de zi si a suportat cam in fiecare luna schimbari de culoare,asta pana im momentul in care l-am deteriorat,si am ajuns sa ma tund scurt baieteste.Acum ca am mai crescut m-am interesat pt indreptat par permanent si am aflat un truc nu prea scump si nici sa-ti deterioreze parul.exista indreptat par cret permanent cu colagen si nu deterioreaza parul nu necesita indreptat cu placa e perfect drept,datorita colagenului care cade greu p0e firul de par tinandu-l intins.sunt foarte multumita si o sa-l fac periodic...nu ezitati sa incercati
kudika_8250
Postat pe 23 Mai 2012 23:25
Salut! Am nevoie de un sfat, as vrea sa-mi fac parul ondulat, deoarece am parul rar si drep. Este foarte gras. As vrea sa il am ondulat, sa aiba putin volum. As vrea sa-mi fac permanent, dar imi este teama ca va iesi cret, ceea ce nu as vrea. A mai incercat cineva?
sirim
Postat pe 3 Iulie 2012 22:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Par slab genetic 2 De la: Cristina_Lungu_2 12 Februarie 2016 16:39
SOLUTII PENTRU PAR! 2 De la: kudika_1001304 15 Februarie 2016 12:49
Despre sinceritate? 9 De la: Metal_spell 4 Mai 2010 21:26
Cel mai bun Balsam fara clatire 3 De la: balrog 14 Martie 2011 13:40
Produs nou pentru parul rar , Cunoasteti? 1 De la: lovemik 7 Septembrie 2011 00:48