Setari Cookie-uri

femeia scorpion

De la: , la data 2008-10-09 10:16:36vAI, VAI , VAI .. SAU AU, VIATA MEA ... VRETI SI LAUTARI, FETELOR?

FEMEILE SCORPION SUNT IN PROPORTIE DE 80% DAME DE COMPANIE ... CARE STIU DOAR SA ADUCA PLACERE IN PAT DAR IN REST ... DEZASTRUUUUUUUUU ....

IA DATI VOI NASUL CU O FECIOARA, LEOAICA SI VARSATOARE ... IA VEDETI ... TINETI PASUL?


Femeia scorpion e RAIUL si IADUL in acelasi timp...cred ca un barbat are nevoie de amandoua, altfel s-ar plictisi...nu cred ca o fecioara, leoaica sau varsatoare poate ajunge vreodata la nivelul unei scorpii...In mod cert un barbat nu se poate plictisi niciodata de FEMEIA SCORPION.
stafiana
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:11
De la: , la data 2008-10-09 13:20:35hai serios?sa inteleg ca vreo femeie scorpion ti-a furat barbatul?sau ai cunoscut tu atatea femei scorpion? sa inteleg ca ai cunoscut 80% din femeile scorpion? lol. niciodata, nimeni,intr-o viata, nu va ajunge sa cunoasca nici 30% din ceea ce reprezinta femeia scorpion. really!luptele ei interioare,sentimentele ei profunde, dorinta de a fi complimentata,iubita,lucruri pentru care si-ar da viata. o femeie scorpion si-ar da viata pentru barbatul iubit, chiar daca acesta o iubeste macar jumatate din cat il iubeste ea. o femeie scorpion te-ar desfigura pe viata, pe tine, fecioara,sau rac,sau ce vrei,daca ar observa doar ca te-ai uitat la barbatul ei iubit. o femeie scorpion cand iubeste nu mai tine cont de nimic. iubeste cu toata fiinta. si poate fi la fel de curata,igienica,cum spui tu, cand vine vb de casa,corp, etc. ba chiar si chestia asta o poate transforma intr-o obsesie. prefera sa treaca peste un weekend cu prietenii la o masa la ea acasa daca nu e totul in ordine. este dezordonata uneori la culme, cand e vb de haine, vase asezate aiurea. pentru ca traieste la extreme. si cand curatenia e gata, nici ea nu mai stie unde si-a pus acul si ata.cam asta ar fi problema la noi.cum spuneam,nimeni n-ar ajunge s-o cunoasca total intr-o viata de om,si asta nu inseamna ca e prefacuta.dimpotriva, siceritate mai ascutita decat a ei n-ai sa gasesti.ceea ce nu pot spun despre fecioare nici sa ma pici cu ceara. nu se va lasa calcata in picioare niciodata.ceea ce iar nu pot spune despre fecioare.sau femeile rac. e prea demna.desi uneori aceasta poate sa bata spre mandrie,avand in vedere ca nu se poate abtine de la a spune verde-n fata. azi te iubeste,maine te poate uri.si cand a ajuns sa te urasca, fereste-te din calea ei. spre deosebire de fecioare, nu prea are ratiune. decat in planul de razbunare. atunci creierul,logica ei sunt la cote maxime. pe care cu greu le-ai putea atinge. iarta,dar nu uita.niciodata. si iertarea nu va avea nici un sens, deoarece conflictele ei interioare sunt prea puternice. e ca un lac vulcanic pe dinauntru, care fierbe. nicidecum un rau,apa care curge, limpede. dama de companie?sa faca fata unei leoaice?lol:))). asta as spune mai degraba despre leoaice. doar placere si atat? un scorpion alege un singur barbat,pe viata.poate fi varza la inceput, dar barbatul care a facut-o femeie in pat(nu ma refer neaparat la dezvirginare, ca pana la urma mama m-a facut femeie, ea m-a nascut) sa il fereasca sfatul sa insele o data. sau macar sa intoarca okii pe strada dupa alta,ca jar mananca. si avand in vedere ca are scorpion langa el,din pacate nu doar el mananca jar.dar si cea la care s-a uitat,cu toate ca n-are nicio vina. cum spuneam, nici pic de ratiune.si ce se mai spunea? incredere in sine? uitati-va in voi,femei scorpion. mandrelor ce sunteti, cata incredere aveti in voi de fapt? cat nu tanjiti dupa un buket de flori,o serenada la balcon, un compliment pentru noul parfum? tanjeala mai mare ca a scorpionului nu cred sa fie,ca oricum toate suntem femei. si suntem in stare sa dam o mana celui care a facut asta. dar prea mandre ca sa recunoastem. asa o satisfactie ne dau lucrurie marunte ca ne hranim cu ele cel putin 2 luni de zile. si simtim ca am cucerit ceva... dar daca inima nu simte ce ar trebui sa simta, daca nu sunt fluturii aceia in stomac, degeaba. trebuie EA sa iubeasca, altfel el degeaba iubete. si daca ea nu iubeste, el nu-i va atinge nici un fir de par din cap.

stafiana
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:17
De la: , la data 2008-10-10 16:26:35Daca atat te duce capul pe tine, sa crezi ca o poza afisata catalogheaza persoana ... crede-ma ca ai o mare problema ...

si ca sa mai raspund cuiva care m-a intrebat ceva mai sus daca mi-a furat vreo scorpioanca barbatul sau etc. am sa raspund :
nu mi-a furat barbatul nimeni pentru ca stiu sa il tin langa mine, sa il iubesc, sa il respect si sa nu II STIRBESC BARBATIA, ceea ce multe multe "doamne" fac ... care se cred in zodia cea mai tare, cea mai "smechera" si etc.

si pentru nedumeririle tuturor, dimpotriva. .. cineva in trecut si-a lasat scorpioanca pentru mine ...

habar n-aveti voi ce e in stare sa faca o fecioara cand cineva atenteaza la proprietatile ei. eu una marturisesc fara dar si poate ca i-as smulge ovarele cu mana mea si apoi i-as cioparti toata fatuca dulce de "ingeras". Habar n-aveti voi cat de ale dracu suntem si cat de periculoase.

fereste-te sa te dai la ceva-ul unei fecioare sau unei leoaice. va iesi cu crima

stafiana
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:25
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:37:48phtiu si eu care incepusem sa am indoieli in privinta asta!
De la: Orkide, la data 2009-11-03 12:34:53suntem oameni in primul rand..fiecare dintre noi e unic..


absolut spirituala replica..
Orkide
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:30
De la: Orkide, la data 2009-11-03 13:30:31
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:37:48phtiu si eu care incepusem sa am indoieli in privinta asta!
De la: Orkide, la data 2009-11-03 12:34:53suntem oameni in primul rand..fiecare dintre noi e unic..


absolut spirituala replica..

la fel ca a ta!
one_size
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:33
De la: one_size, la data 2009-11-03 13:33:47
De la: Orkide, la data 2009-11-03 13:30:31
De la: one_size, la data 2009-11-03 12:37:48phtiu si eu care incepusem sa am indoieli in privinta asta!
De la: Orkide, la data 2009-11-03 12:34:53suntem oameni in primul rand..fiecare dintre noi e unic..


absolut spirituala replica..

la fel ca a ta!


yeap..multumesc pentru apreciere..
sunt ferm convinsa ca ai inteles exact ce am vrut sa spun..dar..a fost nevoie de putina rautate..asa..sarea si piperul zilei..
Orkide
Postat pe 3 Noiembrie 2009 14:49
De la: stafiana, la data 2009-11-03 13:11:45
De la: , la data 2008-10-09 10:16:36vAI, VAI , VAI .. SAU AU, VIATA MEA ... VRETI SI LAUTARI, FETELOR?

FEMEILE SCORPION SUNT IN PROPORTIE DE 80% DAME DE COMPANIE ... CARE STIU DOAR SA ADUCA PLACERE IN PAT DAR IN REST ... DEZASTRUUUUUUUUU ....

IA DATI VOI NASUL CU O FECIOARA, LEOAICA SI VARSATOARE ... IA VEDETI ... TINETI PASUL?


Femeia scorpion e RAIUL si IADUL in acelasi timp...cred ca un barbat are nevoie de amandoua, altfel s-ar plictisi...nu cred ca o fecioara, leoaica sau varsatoare poate ajunge vreodata la nivelul unei scorpii...In mod cert un barbat nu se poate plictisi niciodata de FEMEIA SCORPION.


De unde a scos aberatia cu damele de companie? Care e " panarama de compamnie" este indiferent de zodie care nu e ,nu e niciodata .

Postat pe 3 Noiembrie 2009 15:19
Eu NU contest faptul k femeile/fetele din alte zodii nu sunt fidele sau nu sunt bune la pat(orice om e bun si frumos in felul lui...). Sunt sigura k nici FETELE/FEMEILE SCORPIUTZE nu contesta acest fapt, doar k sunt fericite,bucuroase k s-au nascut in ZODIA SCORPION. Aseara m-am uitat la topicul femeii Rac si am observat k erau fericite k s-au nascut in acea zodie(cred k toti ne iubim zodia in care ne-am nascut). Nu am comm aiurea pt k nu m-am nascut in acea zodie k sa-mi permit, desi am foarte multi prieteni in zodia Rac. Prietenul meu este si el nascut tot in zodia rac....
Consider k nu trebuie sa ne certam, sa ne contrazicem sau sa ne jignim pt k este TOPIC DOAR PT FETELE/FEMEILE SCORPION si putem sa scriem ce vrem si ce simtim la fel cum scriu si celalalte femei/fete din celalalte zodii.....va pupuk
kryna_85
Postat pe 6 Noiembrie 2009 01:31
daca n-am somn, m-am apucat sa citesc postarile de la scorpion. fetelor, m-ati facut sa ma indragostesc si mai tare de iubitzika mea... sarutmana, sa va dea Dumnezeu sanatate si viata(erotica) lunga...
stardancer
Postat pe 6 Noiembrie 2009 01:49
Hai sa mai calmam spiritele: ASTRELE INCLINA DAR NU DETERMINA!!!
Si fiecare zodie este valoroasa in felul ei. si UNICA! Iar daca e vorba si de femei... Oricum nu exista femeie urata...
stardancer
Postat pe 6 Noiembrie 2009 01:53
:P
kudikaxxx
Postat pe 6 Noiembrie 2009 05:50
De la: CERALYNA, la data 2009-11-01 14:17:16
De la: kudikaxxx, la data 2009-10-31 05:12:17Nu ai cum sa caracterizezi un om doar in functie de zodie.Stelele ne influenteaza poate 10% viata..in rest conteaza altele.Nu ai cum sa generalizezi ca toate femeile scorpion sunt la fel...si cele care se lauda ca fac parte din zodia asta inseamna ca nu gasesc alte calitati la ele si simt nevoia sa urle in gura mare pe forum ce fete deosebite sunt ele doar pt ca sunt scorpion.Desteptului ii sade bine cu modestia ..si prostului......
Intentia mea nu a fost sa jignesc pe cineva si imi cer scuze daca cineva s-a simtit ofensat dar cred ca daca esti cu adevarat o fata deosebita o stii in sufletul tau si nu e necesar sa demonstrezi altora batandu-te cu pumnul in piept ce speciala esti.Patetic!!!!!!

nu te supara ...in ce zodie esti?.....nu de alta dar daca voi sti zodia ta voi sti si unde sa te trimit sa postezi!!!.....adica pe alt topic!.....nu de alta, dar aici se vb despre zodia scorpion!



Sunt nascuta pe 29 oct 1985 draga mea:P
kudikaxxx
Postat pe 6 Noiembrie 2009 05:55
De la: kudikaxxx, la data 2009-11-06 05:55:02
De la: CERALYNA, la data 2009-11-01 14:17:16
De la: kudikaxxx, la data 2009-10-31 05:12:17Nu ai cum sa caracterizezi un om doar in functie de zodie.Stelele ne influenteaza poate 10% viata..in rest conteaza altele.Nu ai cum sa generalizezi ca toate femeile scorpion sunt la fel...si cele care se lauda ca fac parte din zodia asta inseamna ca nu gasesc alte calitati la ele si simt nevoia sa urle in gura mare pe forum ce fete deosebite sunt ele doar pt ca sunt scorpion.Desteptului ii sade bine cu modestia ..si prostului......
Intentia mea nu a fost sa jignesc pe cineva si imi cer scuze daca cineva s-a simtit ofensat dar cred ca daca esti cu adevarat o fata deosebita o stii in sufletul tau si nu e necesar sa demonstrezi altora batandu-te cu pumnul in piept ce speciala esti.Patetic!!!!!!

nu te supara ...in ce zodie esti?.....nu de alta dar daca voi sti zodia ta voi sti si unde sa te trimit sa postezi!!!.....adica pe alt topic!.....nu de alta, dar aici se vb despre zodia scorpion!



Sunt nascuta pe 29 oct 1985 draga mea:P

Atunci de ce te-a deranjat atat de mult discutiile nostre de pe topic.....nu de alta , dar am crezut ca pe topice se scriu tot soiul de idei , pareri sau laude,picanterii....ca doar ne distram si mai aflam si noi unele pareri pro si contra , generalizate sau nu. si, apropo...stiu ca sunt o femeie deosebita, chiar daca unii vor spune ca mi-au murit laudatorii si mai stiu ca nu pot fi exact la fel ca toate scorpiutele dar imi place sa cred ca nu voi fi niciodata PATETICA! Si faptul ca faci parte din aceasta zodie A NOASTRA denota faptul ca ai postat in cunostinta de cauza... scorpionii vor sa aiba totdeauna o vendeta!
CERALYNA
Postat pe 6 Noiembrie 2009 18:40
De la: kudikaxxx, la data 2009-11-06 05:55:02
De la: CERALYNA, la data 2009-11-01 14:17:16
De la: kudikaxxx, la data 2009-10-31 05:12:17Nu ai cum sa caracterizezi un om doar in functie de zodie.Stelele ne influenteaza poate 10% viata..in rest conteaza altele.Nu ai cum sa generalizezi ca toate femeile scorpion sunt la fel...si cele care se lauda ca fac parte din zodia asta inseamna ca nu gasesc alte calitati la ele si simt nevoia sa urle in gura mare pe forum ce fete deosebite sunt ele doar pt ca sunt scorpion.Desteptului ii sade bine cu modestia ..si prostului......
Intentia mea nu a fost sa jignesc pe cineva si imi cer scuze daca cineva s-a simtit ofensat dar cred ca daca esti cu adevarat o fata deosebita o stii in sufletul tau si nu e necesar sa demonstrezi altora batandu-te cu pumnul in piept ce speciala esti.Patetic!!!!!!

nu te supara ...in ce zodie esti?.....nu de alta dar daca voi sti zodia ta voi sti si unde sa te trimit sa postezi!!!.....adica pe alt topic!.....nu de alta, dar aici se vb despre zodia scorpion!



Sunt nascuta pe 29 oct 1985 draga mea:P

Si apropo... esti femeie sau barbat? Nu de alta, dar pe profil apari ca masculin(a)! fara suparare!
CERALYNA
Postat pe 6 Noiembrie 2009 18:45
De la: stafiana, la data 2009-11-03 13:11:45
De la: , la data 2008-10-09 10:16:36vAI, VAI , VAI .. SAU AU, VIATA MEA ... VRETI SI LAUTARI, FETELOR?

FEMEILE SCORPION SUNT IN PROPORTIE DE 80% DAME DE COMPANIE ... CARE STIU DOAR SA ADUCA PLACERE IN PAT DAR IN REST ... DEZASTRUUUUUUUUU ....

IA DATI VOI NASUL CU O FECIOARA, LEOAICA SI VARSATOARE ... IA VEDETI ... TINETI PASUL?


Femeia scorpion e RAIUL si IADUL in acelasi timp...cred ca un barbat are nevoie de amandoua, altfel s-ar plictisi...nu cred ca o fecioara, leoaica sau varsatoare poate ajunge vreodata la nivelul unei scorpii...In mod cert un barbat nu se poate plictisi niciodata de FEMEIA SCORPION.


Nu ajunge nimeni la nivelul "scorpioancelor"??
Poate voi nu ajungeti la nivelul leoaicelor sau varsatoarelor.
Sunteti doar increzute si atat.
Nu se poate plictisi? Zau? Femeia scorpion e cea mai plictisitoare din lume!!
Sau cine stie, da, se poate spune ca nu te poti plictisi doar referindu-te la eventualele surprize negative pe care ti le face poate un "scorpion" cand nici nu te astepti.
Hai mai lasati-i si pe altii sa va laude( desi se pare ca nu prea e cazul, si probabil de aceea ati inceput sa va laudati singure).
Vai de mine, la voi pana si numele zodiei nu e in regula. Numai cand iti imaginezi creatura aia hidoasa si veninoasa... si nu degeaba e ales numele asta... cred ca e zodia cu cea mai sugestiva asociere!!
Hai sa fim seriosi... dau 10 scorpii pe o leoaica!
Ce sa mai spun: sunteti doar increzute, vesnic nemultumite, nu conteaza nimieni si nimic ,tot cum vreti voi, asa sa se faca toate, vreti doar sa vi se satisfaca orice moft, pe cand voi va permiteti sa aruncati instant pe cineva la lada de gunoi doar ptr ca vi se pare ceva in neregula (2 scorpioni din 3 pe care-i cunosc sunt adevarate exemple de personalitati paranoice), etc etc...
mereu judecati cu 2 unitati de masura: cu una pe voi, urcate pe un piedestal, cerzandu-va Dumnezeu, iar cu alta pe ceilalti, care-s ultimii prosti daca nu-s de acord cu voi sau nu fac absolut tot ce vreti voi, neconditionat..
Da, nu te poti plictisi, insa IN SENS NEGATIV! Mai bine plictiseala si monotonie decat cu asa "lipsa"...
Cu scorpionul nu exista schimb de opinii. E doar opinia lui, care e intotdeauna corecta si trebuie considerata lege, si bineinteles, parerea celuilalt, care e numai buna de aruncat la cos.
Macar de nu v-ati mai lauda atat tot ar fi ceva. Dar, dupa ce ca sunteti la pamant, va mai si credeti buricul pamantului!!
Ce sa mai spun, cand unui scoprion i s-a pus pata pe tine, chiar nejustificat, n-ai ce sa-i mai faci. E chiar in stare sa te convinga sa crezi chiar tu ca ai facut ceva la care nici nu te-ai gandit, de fapt!
bgd74
Postat pe 6 Noiembrie 2009 21:07
De la: 592777, la data 2009-11-06 21:07:14
De la: stafiana, la data 2009-11-03 13:11:45
De la: , la data 2008-10-09 10:16:36vAI, VAI , VAI .. SAU AU, VIATA MEA ... VRETI SI LAUTARI, FETELOR?

FEMEILE SCORPION SUNT IN PROPORTIE DE 80% DAME DE COMPANIE ... CARE STIU DOAR SA ADUCA PLACERE IN PAT DAR IN REST ... DEZASTRUUUUUUUUU ....

IA DATI VOI NASUL CU O FECIOARA, LEOAICA SI VARSATOARE ... IA VEDETI ... TINETI PASUL?


Femeia scorpion e RAIUL si IADUL in acelasi timp...cred ca un barbat are nevoie de amandoua, altfel s-ar plictisi...nu cred ca o fecioara, leoaica sau varsatoare poate ajunge vreodata la nivelul unei scorpii...In mod cert un barbat nu se poate plictisi niciodata de FEMEIA SCORPION.


Nu ajunge nimeni la nivelul "scorpioancelor"??
Poate voi nu ajungeti la nivelul leoaicelor sau varsatoarelor.
Sunteti doar increzute si atat.
Nu se poate plictisi? Zau? Femeia scorpion e cea mai plictisitoare din lume!!
Sau cine stie, da, se poate spune ca nu te poti plictisi doar referindu-te la eventualele surprize negative pe care ti le face poate un "scorpion" cand nici nu te astepti.
Hai mai lasati-i si pe altii sa va laude( desi se pare ca nu prea e cazul, si probabil de aceea ati inceput sa va laudati singure).
Vai de mine, la voi pana si numele zodiei nu e in regula. Numai cand iti imaginezi creatura aia hidoasa si veninoasa... si nu degeaba e ales numele asta... cred ca e zodia cu cea mai sugestiva asociere!!
Hai sa fim seriosi... dau 10 scorpii pe o leoaica!
Ce sa mai spun: sunteti doar increzute, vesnic nemultumite, nu conteaza nimieni si nimic ,tot cum vreti voi, asa sa se faca toate, vreti doar sa vi se satisfaca orice moft, pe cand voi va permiteti sa aruncati instant pe cineva la lada de gunoi doar ptr ca vi se pare ceva in neregula (2 scorpioni din 3 pe care-i cunosc sunt adevarate exemple de personalitati paranoice), etc etc...
mereu judecati cu 2 unitati de masura: cu una pe voi, urcate pe un piedestal, cerzandu-va Dumnezeu, iar cu alta pe ceilalti, care-s ultimii prosti daca nu-s de acord cu voi sau nu fac absolut tot ce vreti voi, neconditionat..
Da, nu te poti plictisi, insa IN SENS NEGATIV! Mai bine plictiseala si monotonie decat cu asa "lipsa"...
Cu scorpionul nu exista schimb de opinii. E doar opinia lui, care e intotdeauna corecta si trebuie considerata lege, si bineinteles, parerea celuilalt, care e numai buna de aruncat la cos.
Macar de nu v-ati mai lauda atat tot ar fi ceva. Dar, dupa ce ca sunteti la pamant, va mai si credeti buricul pamantului!!
Ce sa mai spun, cand unui scoprion i s-a pus pata pe tine, chiar nejustificat, n-ai ce sa-i mai faci. E chiar in stare sa te convinga sa crezi chiar tu ca ai facut ceva la care nici nu te-ai gandit, de fapt![/quote

DRAGA, TU NU STII SA FACI DIFERENTA INTRE A TE LAUDA SI A-TI SPUNE TRAIRILE ???
Noi NU NE LAUDAM, NICI NU NE-AU MURIT LAUDATORII....DOAR IMPARTASIM DIN ACESTE TRAIRI DE SCORPIUTZEEEE!!!!!!!!
CHIAR NU SE INTZELEGE CE VREM CU ADEVARAT???VREM DOAR SA COMM DESPRE ZODIA NOASTRA.....ATAT.....NU NE INTERESEAZA ALTE ZODII, NU COMM AIUREA CELALALTE ZODII PT K NU NE-AM NASCUT IN ACELE ZODII SI NU SUNTEM IN MASURA SA COMM AIUREA CE NU STIM.....
ASA K NICI VOI, CEI CARE NU SUNTETI NASCUTI IN ZODIA SCORPION....NU MAI COMM AIUREA...
kudika077973
Postat pe 7 Noiembrie 2009 01:37
De la: 592777, la data 2009-11-06 21:07:14
De la: stafiana, la data 2009-11-03 13:11:45
De la: , la data 2008-10-09 10:16:36vAI, VAI , VAI .. SAU AU, VIATA MEA ... VRETI SI LAUTARI, FETELOR?

FEMEILE SCORPION SUNT IN PROPORTIE DE 80% DAME DE COMPANIE ... CARE STIU DOAR SA ADUCA PLACERE IN PAT DAR IN REST ... DEZASTRUUUUUUUUU ....

IA DATI VOI NASUL CU O FECIOARA, LEOAICA SI VARSATOARE ... IA VEDETI ... TINETI PASUL?


Femeia scorpion e RAIUL si IADUL in acelasi timp...cred ca un barbat are nevoie de amandoua, altfel s-ar plictisi...nu cred ca o fecioara, leoaica sau varsatoare poate ajunge vreodata la nivelul unei scorpii...In mod cert un barbat nu se poate plictisi niciodata de FEMEIA SCORPION.


Nu ajunge nimeni la nivelul "scorpioancelor"??
Poate voi nu ajungeti la nivelul leoaicelor sau varsatoarelor.
Sunteti doar increzute si atat.
Nu se poate plictisi? Zau? Femeia scorpion e cea mai plictisitoare din lume!!
Sau cine stie, da, se poate spune ca nu te poti plictisi doar referindu-te la eventualele surprize negative pe care ti le face poate un "scorpion" cand nici nu te astepti.
Hai mai lasati-i si pe altii sa va laude( desi se pare ca nu prea e cazul, si probabil de aceea ati inceput sa va laudati singure).
Vai de mine, la voi pana si numele zodiei nu e in regula. Numai cand iti imaginezi creatura aia hidoasa si veninoasa... si nu degeaba e ales numele asta... cred ca e zodia cu cea mai sugestiva asociere!!
Hai sa fim seriosi... dau 10 scorpii pe o leoaica!
Ce sa mai spun: sunteti doar increzute, vesnic nemultumite, nu conteaza nimieni si nimic ,tot cum vreti voi, asa sa se faca toate, vreti doar sa vi se satisfaca orice moft, pe cand voi va permiteti sa aruncati instant pe cineva la lada de gunoi doar ptr ca vi se pare ceva in neregula (2 scorpioni din 3 pe care-i cunosc sunt adevarate exemple de personalitati paranoice), etc etc...
mereu judecati cu 2 unitati de masura: cu una pe voi, urcate pe un piedestal, cerzandu-va Dumnezeu, iar cu alta pe ceilalti, care-s ultimii prosti daca nu-s de acord cu voi sau nu fac absolut tot ce vreti voi, neconditionat..
Da, nu te poti plictisi, insa IN SENS NEGATIV! Mai bine plictiseala si monotonie decat cu asa "lipsa"...
Cu scorpionul nu exista schimb de opinii. E doar opinia lui, care e intotdeauna corecta si trebuie considerata lege, si bineinteles, parerea celuilalt, care e numai buna de aruncat la cos.
Macar de nu v-ati mai lauda atat tot ar fi ceva. Dar, dupa ce ca sunteti la pamant, va mai si credeti buricul pamantului!!
Ce sa mai spun, cand unui scoprion i s-a pus pata pe tine, chiar nejustificat, n-ai ce sa-i mai faci. E chiar in stare sa te convinga sa crezi chiar tu ca ai facut ceva la care nici nu te-ai gandit, de fapt![/quote

DRAGA, TU NU STII SA FACI DIFERENTA INTRE A TE LAUDA SI A-TI SPUNE TRAIRILE ???
Noi NU NE LAUDAM, NICI NU NE-AU MURIT LAUDATORII....DOAR IMPARTASIM DIN ACESTE TRAIRI DE SCORPIUTZEEEE!!!!!!!!
CHIAR NU SE INTZELEGE CE VREM CU ADEVARAT???VREM DOAR SA COMM DESPRE ZODIA NOASTRA.....ATAT.....NU NE INTERESEAZA ALTE ZODII, NU COMM AIUREA CELALALTE ZODII PT K NU NE-AM NASCUT IN ACELE ZODII SI NU SUNTEM IN MASURA SA COMM AIUREA CE NU STIM.....
ASA K NICI VOI, CEI CARE NU SUNTETI NASCUTI IN ZODIA SCORPION....NU MAI COMM AIUREA...
kudika077973
Postat pe 7 Noiembrie 2009 01:37
Ma simt super tare k sunt scorpioanca!!!!!Sunt cele mai si cele mai!!!!!!!!!Sa traiasca scorpioancele (nu chiar toate k mai sunt cateva care fac zodia de ras)
kudika057475
Postat pe 7 Noiembrie 2009 13:13
hai serios?sa inteleg ca vreo femeie scorpion ti-a furat barbatul?sau ai cunoscut tu atatea femei scorpion? sa inteleg ca ai cunoscut 80% din femeile scorpion? lol. niciodata, nimeni,intr-o viata, nu va ajunge sa cunoasca nici 30% din ceea ce reprezinta femeia scorpion. really!luptele ei interioare,sentimentele ei profunde, dorinta de a fi complimentata,iubita,lucruri pentru care si-ar da viata. o femeie scorpion si-ar da viata pentru barbatul iubit, chiar daca acesta o iubeste macar jumatate din cat il iubeste ea. o femeie scorpion te-ar desfigura pe viata, pe tine, fecioara,sau rac,sau ce vrei,daca ar observa doar ca te-ai uitat la barbatul ei iubit. o femeie scorpion cand iubeste nu mai tine cont de nimic. iubeste cu toata fiinta. si poate fi la fel de curata,igienica,cum spui tu, cand vine vb de casa,corp, etc. ba chiar si chestia asta o poate transforma intr-o obsesie. prefera sa treaca peste un weekend cu prietenii la o masa la ea acasa daca nu e totul in ordine. este dezordonata uneori la culme, cand e vb de haine, vase asezate aiurea. pentru ca traieste la extreme. si cand curatenia e gata, nici ea nu mai stie unde si-a pus acul si ata.cam asta ar fi problema la noi.cum spuneam,nimeni n-ar ajunge s-o cunoasca total intr-o viata de om,si asta nu inseamna ca e prefacuta.dimpotriva, siceritate mai ascutita decat a ei n-ai sa gasesti.ceea ce nu pot spun despre fecioare nici sa ma pici cu ceara. nu se va lasa calcata in picioare niciodata.ceea ce iar nu pot spune despre fecioare.sau femeile rac. e prea demna.desi uneori aceasta poate sa bata spre mandrie,avand in vedere ca nu se poate abtine de la a spune verde-n fata. azi te iubeste,maine te poate uri.si cand a ajuns sa te urasca, fereste-te din calea ei. spre deosebire de fecioare, nu prea are ratiune. decat in planul de razbunare. atunci creierul,logica ei sunt la cote maxime. pe care cu greu le-ai putea atinge. iarta,dar nu uita.niciodata. si iertarea nu va avea nici un sens, deoarece conflictele ei interioare sunt prea puternice. e ca un lac vulcanic pe dinauntru, care fierbe. nicidecum un rau,apa care curge, limpede. dama de companie?sa faca fata unei leoaice?lol:))). asta as spune mai degraba despre leoaice. doar placere si atat? un scorpion alege un singur barbat,pe viata.poate fi varza la inceput, dar barbatul care a facut-o femeie in pat(nu ma refer neaparat la dezvirginare, ca pana la urma mama m-a facut femeie, ea m-a nascut) sa il fereasca sfatul sa insele o data. sau macar sa intoarca okii pe strada dupa alta,ca jar mananca. si avand in vedere ca are scorpion langa el,din pacate nu doar el mananca jar.dar si cea la care s-a uitat,cu toate ca n-are nicio vina. cum spuneam, nici pic de ratiune.si ce se mai spunea? incredere in sine? uitati-va in voi,femei scorpion. mandrelor ce sunteti, cata incredere aveti in voi de fapt? cat nu tanjiti dupa un buket de flori,o serenada la balcon, un compliment pentru noul parfum? tanjeala mai mare ca a scorpionului nu cred sa fie,ca oricum toate suntem femei. si suntem in stare sa dam o mana celui care a facut asta. dar prea mandre ca sa recunoastem. asa o satisfactie ne dau lucrurie marunte ca ne hranim cu ele cel putin 2 luni de zile. si simtim ca am cucerit ceva... dar daca inima nu simte ce ar trebui sa simta, daca nu sunt fluturii aceia in stomac, degeaba. trebuie EA sa iubeasca, altfel el degeaba iubete. si daca ea nu iubeste, el nu-i va atinge nici un fir de par din cap.


cine a spus asta...are 90% dreptate....am simtit nevoia sa raspund chiar de topicul are un an vechime...tot ,, scorpie'' sunt si eu si stiu cum sta treaba :) app la multi ani tuturor scorpioancelor daca tot suntem in luna noastra :)
barbie_is_a_bitch
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:35
De la: 592777, la data 2009-11-06 21:07:14
De la: stafiana, la data 2009-11-03 13:11:45
De la: , la data 2008-10-09 10:16:36vAI, VAI , VAI .. SAU AU, VIATA MEA ... VRETI SI LAUTARI, FETELOR?

FEMEILE SCORPION SUNT IN PROPORTIE DE 80% DAME DE COMPANIE ... CARE STIU DOAR SA ADUCA PLACERE IN PAT DAR IN REST ... DEZASTRUUUUUUUUU ....

IA DATI VOI NASUL CU O FECIOARA, LEOAICA SI VARSATOARE ... IA VEDETI ... TINETI PASUL?


Femeia scorpion e RAIUL si IADUL in acelasi timp...cred ca un barbat are nevoie de amandoua, altfel s-ar plictisi...nu cred ca o fecioara, leoaica sau varsatoare poate ajunge vreodata la nivelul unei scorpii...In mod cert un barbat nu se poate plictisi niciodata de FEMEIA SCORPION.


Nu ajunge nimeni la nivelul "scorpioancelor"??
Poate voi nu ajungeti la nivelul leoaicelor sau varsatoarelor.
Sunteti doar increzute si atat.
Nu se poate plictisi? Zau? Femeia scorpion e cea mai plictisitoare din lume!!
Sau cine stie, da, se poate spune ca nu te poti plictisi doar referindu-te la eventualele surprize negative pe care ti le face poate un "scorpion" cand nici nu te astepti.
Hai mai lasati-i si pe altii sa va laude( desi se pare ca nu prea e cazul, si probabil de aceea ati inceput sa va laudati singure).
Vai de mine, la voi pana si numele zodiei nu e in regula. Numai cand iti imaginezi creatura aia hidoasa si veninoasa... si nu degeaba e ales numele asta... cred ca e zodia cu cea mai sugestiva asociere!!
Hai sa fim seriosi... dau 10 scorpii pe o leoaica!
Ce sa mai spun: sunteti doar increzute, vesnic nemultumite, nu conteaza nimieni si nimic ,tot cum vreti voi, asa sa se faca toate, vreti doar sa vi se satisfaca orice moft, pe cand voi va permiteti sa aruncati instant pe cineva la lada de gunoi doar ptr ca vi se pare ceva in neregula (2 scorpioni din 3 pe care-i cunosc sunt adevarate exemple de personalitati paranoice), etc etc...
mereu judecati cu 2 unitati de masura: cu una pe voi, urcate pe un piedestal, cerzandu-va Dumnezeu, iar cu alta pe ceilalti, care-s ultimii prosti daca nu-s de acord cu voi sau nu fac absolut tot ce vreti voi, neconditionat..
Da, nu te poti plictisi, insa IN SENS NEGATIV! Mai bine plictiseala si monotonie decat cu asa "lipsa"...
Cu scorpionul nu exista schimb de opinii. E doar opinia lui, care e intotdeauna corecta si trebuie considerata lege, si bineinteles, parerea celuilalt, care e numai buna de aruncat la cos.
Macar de nu v-ati mai lauda atat tot ar fi ceva. Dar, dupa ce ca sunteti la pamant, va mai si credeti buricul pamantului!!
Ce sa mai spun, cand unui scoprion i s-a pus pata pe tine, chiar nejustificat, n-ai ce sa-i mai faci. E chiar in stare sa te convinga sa crezi chiar tu ca ai facut ceva la care nici nu te-ai gandit, de fapt!


Hai ca m-a amuzat tare comentariul tau...Dupa cum am spus femeia scorpion poate fi si RAIUL si IADUL...Poate fi raiul daca esti corect cu ea, sau poate fi iadul si sa intepe foarte tare daca o superi, o tradezi, o jignesti...si NICIODATA NU E REA FARA MOTIV....ce sa-i faci...spre deosebire de celelalte zodii avem o personalitate foarte puternica, fascinanta chiar...De asta nu se plictisesc barbatii de noi:P...Si ca sa-ti raspund la o afirmatie de-a ta ..chiar sotul meu mi-a spus ca daca nu as fi asa cum sunt (uneori "painea lui Dumnezeu", alteori un vulcan) probabil s-ar fi plictisit de mine...Tot ce vrem noi e sa fie dreptate...ce e rau in asta?
stafiana
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:42
Vreau sa urez si eu LA MULTI ANI!!! tuturor scorpiutelor...SA FITI FERICITE SI IUBITE DRAGELE MELE.
stafiana
Postat pe 7 Noiembrie 2009 14:46
De la: kudika077973, la data 2009-11-07 01:37:32
De la: 592777, la data 2009-11-06 21:07:14
De la: stafiana, la data 2009-11-03 13:11:45
De la: , la data 2008-10-09 10:16:36vAI, VAI , VAI .. SAU AU, VIATA MEA ... VRETI SI LAUTARI, FETELOR?

FEMEILE SCORPION SUNT IN PROPORTIE DE 80% DAME DE COMPANIE ... CARE STIU DOAR SA ADUCA PLACERE IN PAT DAR IN REST ... DEZASTRUUUUUUUUU ....

IA DATI VOI NASUL CU O FECIOARA, LEOAICA SI VARSATOARE ... IA VEDETI ... TINETI PASUL?


Femeia scorpion e RAIUL si IADUL in acelasi timp...cred ca un barbat are nevoie de amandoua, altfel s-ar plictisi...nu cred ca o fecioara, leoaica sau varsatoare poate ajunge vreodata la nivelul unei scorpii...In mod cert un barbat nu se poate plictisi niciodata de FEMEIA SCORPION.


Nu ajunge nimeni la nivelul "scorpioancelor"??
Poate voi nu ajungeti la nivelul leoaicelor sau varsatoarelor.
Sunteti doar increzute si atat.
Nu se poate plictisi? Zau? Femeia scorpion e cea mai plictisitoare din lume!!
Sau cine stie, da, se poate spune ca nu te poti plictisi doar referindu-te la eventualele surprize negative pe care ti le face poate un "scorpion" cand nici nu te astepti.
Hai mai lasati-i si pe altii sa va laude( desi se pare ca nu prea e cazul, si probabil de aceea ati inceput sa va laudati singure).
Vai de mine, la voi pana si numele zodiei nu e in regula. Numai cand iti imaginezi creatura aia hidoasa si veninoasa... si nu degeaba e ales numele asta... cred ca e zodia cu cea mai sugestiva asociere!!
Hai sa fim seriosi... dau 10 scorpii pe o leoaica!
Ce sa mai spun: sunteti doar increzute, vesnic nemultumite, nu conteaza nimieni si nimic ,tot cum vreti voi, asa sa se faca toate, vreti doar sa vi se satisfaca orice moft, pe cand voi va permiteti sa aruncati instant pe cineva la lada de gunoi doar ptr ca vi se pare ceva in neregula (2 scorpioni din 3 pe care-i cunosc sunt adevarate exemple de personalitati paranoice), etc etc...
mereu judecati cu 2 unitati de masura: cu una pe voi, urcate pe un piedestal, cerzandu-va Dumnezeu, iar cu alta pe ceilalti, care-s ultimii prosti daca nu-s de acord cu voi sau nu fac absolut tot ce vreti voi, neconditionat..
Da, nu te poti plictisi, insa IN SENS NEGATIV! Mai bine plictiseala si monotonie decat cu asa "lipsa"...
Cu scorpionul nu exista schimb de opinii. E doar opinia lui, care e intotdeauna corecta si trebuie considerata lege, si bineinteles, parerea celuilalt, care e numai buna de aruncat la cos.
Macar de nu v-ati mai lauda atat tot ar fi ceva. Dar, dupa ce ca sunteti la pamant, va mai si credeti buricul pamantului!!
Ce sa mai spun, cand unui scoprion i s-a pus pata pe tine, chiar nejustificat, n-ai ce sa-i mai faci. E chiar in stare sa te convinga sa crezi chiar tu ca ai facut ceva la care nici nu te-ai gandit, de fapt![/quote

DRAGA, TU NU STII SA FACI DIFERENTA INTRE A TE LAUDA SI A-TI SPUNE TRAIRILE ???
Noi NU NE LAUDAM, NICI NU NE-AU MURIT LAUDATORII....DOAR IMPARTASIM DIN ACESTE TRAIRI DE SCORPIUTZEEEE!!!!!!!!
CHIAR NU SE INTZELEGE CE VREM CU ADEVARAT???VREM DOAR SA COMM DESPRE ZODIA NOASTRA.....ATAT.....NU NE INTERESEAZA ALTE ZODII, NU COMM AIUREA CELALALTE ZODII PT K NU NE-AM NASCUT IN ACELE ZODII SI NU SUNTEM IN MASURA SA COMM AIUREA CE NU STIM.....
ASA K NICI VOI, CEI CARE NU SUNTETI NASCUTI IN ZODIA SCORPION....NU MAI COMM AIUREA...




BRAVO kudika 077973 BRAVO
Nu suntem increzute, gresesti foarte mult.
Femeia scorpion NU e cea mai plictisitoare din lume!!
"Sau cine stie, da, se poate spune ca nu te poti plictisi doar referindu-te la eventualele surprize negative pe care ti le face poate un "scorpion" cand nici nu te astepti". NICI LA FRAZA ASTA NU AI DREPTATE. FEMEIA SCORPION E DRAGASTOASA, E PLINA DE VIATA, MEREU EMANA CALDURA SUFLETEASCA SI NU AI CUM SA TE PLICTISESTI IN COMPANIA EI.
"Hai mai lasati-i si pe altii sa va laude( desi se pare ca nu prea e cazul, si probabil de aceea ati inceput sa va laudati singure" :sml-mad0217 : FETELE TI-AU MAI SPUS K NU SUNT LAUDE DAR TU NU INTELEGI.
"Vai de mine, la voi pana si numele zodiei nu e in regula. Numai cand iti imaginezi creatura aia hidoasa si veninoasa... si nu degeaba e ales numele asta... cred ca e zodia cu cea mai sugestiva asociere!!
Hai sa fim seriosi... dau 10 scorpii pe o leoaica!" CHIAR NU NE INTERESEAZA PAREREA TA. NU TI-AI DAT SEAMA K NU NE INTERESEAZA PAREREA CELORLALTI?ESTE UN TOPIN AL FEMEII SCORPION, ASTA E TOT.
' Ce sa mai spun: sunteti doar increzute, vesnic nemultumite, nu conteaza nimieni si nimic ,tot cum vreti voi, asa sa se faca toate, vreti doar sa vi se satisfaca orice moft, pe cand voi va permiteti sa aruncati instant pe cineva la lada de gunoi doar ptr ca vi se pare ceva in neregula (2 scorpioni din 3 pe care-i cunosc sunt adevarate exemple de personalitati paranoice), etc etc...' SI TU ESTI PREA INVIDIOASA PE NOI SI PREA NESUFERITA
"mereu judecati cu 2 unitati de masura: cu una pe voi, urcate pe un piedestal, cerzandu-va Dumnezeu, iar cu alta pe ceilalti, care-s ultimii prosti daca nu-s de acord cu voi sau nu fac absolut tot ce vreti voi, neconditionat.." NU E ADEVARAT CE SPUI, NOI RESPECTAM DECIZIILE SEMENILOR NOSTRII.EXISTA DOAR UN DUMNEZEU, NOI NU NE CREDEM
"Da, nu te poti plictisi, insa IN SENS NEGATIV! Mai bine plictiseala si monotonie decat cu asa "lipsa"...
Cu scorpionul nu exista schimb de opinii. E doar opinia lui, care e intotdeauna corecta si trebuie considerata lege, si bineinteles, parerea celuilalt, care e numai buna de aruncat la cos.
Macar de nu v-ati mai lauda atat tot ar fi ceva. Dar, dupa ce ca sunteti la pamant, va mai si credeti buricul pamantului!!" NU SUNTEM LA PAMANT SI NICI NU NE CREDEM BURICUL PAMANTULUI. CARACTERIZAREA TA NU COINCIDE CU ADEVARUL, MAI FRUMOS AR FI DACA NU AI MAI SPUNE LUCRURI PE CARE NU LE STII CU ADEVARAT.
"Ce sa mai spun, cand unui scoprion i s-a pus pata pe tine, chiar nejustificat, n-ai ce sa-i mai faci. E chiar in stare sa te convinga sa crezi chiar tu ca ai facut ceva la care nici nu te-ai gandit, de fapt![/quote" NU NI SE PUNE PATA FARA UN MOTIV ANUME....DE FAPT NU NE CUNOSTI CU ADEVARAT, MAI BN TACI...
DACA TACEAI (NU SCRIAI) FILOZOAFA SAU FILOZOF RAMANEAI
SUNTEM CELE MAI TARI FETELOR
kudika077973
Postat pe 7 Noiembrie 2009 15:04
Nu ajunge nimeni la nivelul "scorpioancelor"??
Poate voi nu ajungeti la nivelul leoaicelor sau varsatoarelor.
Sunteti doar increzute si atat.
Nu se poate plictisi? Zau? Femeia scorpion e cea mai plictisitoare din lume!!
Sau cine stie, da, se poate spune ca nu te poti plictisi doar referindu-te la eventualele surprize negative pe care ti le face poate un "scorpion" cand nici nu te astepti.
Hai mai lasati-i si pe altii sa va laude( desi se pare ca nu prea e cazul, si probabil de aceea ati inceput sa va laudati singure).
Vai de mine, la voi pana si numele zodiei nu e in regula. Numai cand iti imaginezi creatura aia hidoasa si veninoasa... si nu degeaba e ales numele asta... cred ca e zodia cu cea mai sugestiva asociere!!
Hai sa fim seriosi... dau 10 scorpii pe o leoaica!
Ce sa mai spun: sunteti doar increzute, vesnic nemultumite, nu conteaza nimieni si nimic ,tot cum vreti voi, asa sa se faca toate, vreti doar sa vi se satisfaca orice moft, pe cand voi va permiteti sa aruncati instant pe cineva la lada de gunoi doar ptr ca vi se pare ceva in neregula (2 scorpioni din 3 pe care-i cunosc sunt adevarate exemple de personalitati paranoice), etc etc...
mereu judecati cu 2 unitati de masura: cu una pe voi, urcate pe un piedestal, cerzandu-va Dumnezeu, iar cu alta pe ceilalti, care-s ultimii prosti daca nu-s de acord cu voi sau nu fac absolut tot ce vreti voi, neconditionat..
Da, nu te poti plictisi, insa IN SENS NEGATIV! Mai bine plictiseala si monotonie decat cu asa "lipsa"...
Cu scorpionul nu exista schimb de opinii. E doar opinia lui, care e intotdeauna corecta si trebuie considerata lege, si bineinteles, parerea celuilalt, care e numai buna de aruncat la cos.
Macar de nu v-ati mai lauda atat tot ar fi ceva. Dar, dupa ce ca sunteti la pamant, va mai si credeti buricul pamantului!!
Ce sa mai spun, cand unui scoprion i s-a pus pata pe tine, chiar nejustificat, n-ai ce sa-i mai faci. E chiar in stare sa te convinga sa crezi chiar tu ca ai facut ceva la care nici nu te-ai gandit, de fapt!


Hai ca m-a amuzat tare comentariul tau...Dupa cum am spus femeia scorpion poate fi si RAIUL si IADUL...Poate fi raiul daca esti corect cu ea, sau poate fi iadul si sa intepe foarte tare daca o superi, o tradezi, o jignesti...si NICIODATA NU E REA FARA MOTIV....ce sa-i faci...spre deosebire de celelalte zodii avem o personalitate foarte puternica, fascinanta chiar...De asta nu se plictisesc barbatii de noi:P...Si ca sa-ti raspund la o afirmatie de-a ta ..chiar sotul meu mi-a spus ca daca nu as fi asa cum sunt (uneori "painea lui Dumnezeu", alteori un vulcan) probabil s-ar fi plictisit de mine...Tot ce vrem noi e sa fie dreptate...ce e rau in asta?




FOARTE TARE
CEL MAI SMECHER RASPUNS.......
Sper sa inteleaga si ele k sunt doar rautacioase si invidioase pe noi FEMEILE/FETELE SCORPION dar nu stiu de ce se agita asa. Poate se simt inferioare noua, eu una nu ma simt inferioara nimanui si nici nu intru pe alt forum k sa comm de zodiile pe care nu le stiu.
V-am pupat fetelor
LA MULTZI ANI SI SA FITI IUBITE
kryna_85
Postat pe 8 Noiembrie 2009 02:03

FELICITARI stafiana FELICITARI stafiana FELICITARI stafiana FELICITARI stafiana FELICITARI

FELICITARI stafiana FELICITARI stafiana FELICITARI stafiana FELICITARI stafiana FELICITARI

FELICITARI stafiana FELICITARI stafiana FELICITARI stafiana FELICITARI stafiana FELICITARI
kryna_85
Postat pe 8 Noiembrie 2009 02:07
De la: kudika057475, la data 2009-11-07 13:13:50Ma simt super tare k sunt scorpioanca!!!!!Sunt cele mai si cele mai!!!!!!!!!Sa traiasca scorpioancele (nu chiar toate k mai sunt cateva care fac zodia de ras)


kryna_85
Postat pe 8 Noiembrie 2009 02:08
SOAKRA MEA ESTE SKORPION!!!! si culmea....ca si baiatul ei skump e tot skorpion...asta e ...dar sa stiti ca ma descurc cu amandoi!ca sunt si eu o luptatoare,berbec!
ema21
Postat pe 8 Noiembrie 2009 12:20
excelentele voastre,dupa cum se spune ca nu exista an aceasta lume, nimic identic, asa si omul ca entitate an univers nu are un duplicat al sau,....an privinta ,sortii, a vietii an desfasurarea sa, primim ca entitati si umane ,efluvii de energie ,din cosmosul apropiat,andepartat si foarte andepartat, si aceasta prin ,,rezonanta infinitezimala,care ne coordoneaza de la nastere pana la disparitie si dupa.... scuzati mi scrisul dificil,,nu agramat,, am o disfunctie...... multumesc ...sic volo nihil sine deo.....
kudika002209
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:04
excelentele voastre, am o fiica scorpion,este o entitate uneori enervanta alteori magnifica ,mult diferita de cei din casa, si evident de alti scorpioni, nu existanimic identic an acestunivers al nostru ,de oameni ,animale ,plante si alte entitati toate cu viata an ele ,de la piatra amorfa , constituita de la roiuri atomice an rotatie divina ,la alte forme de marcare a vietii si nu numai....scuze pentru scrisul,dificil ,,nu agramat,,am o disfunctie..... multumesc sic volo nihil sine deo...
kudika002209
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:10
sunt scorpie:D si sunt mandra de mine dar cred ca putem fi orice zodie numai ca trebuie sa avem incredere in noi , in puterea nostra de seductie,in feminitatea noastra pt ca sa fim serioase indiferent de zodie barbatii ar fi morti fara noi
emiliabeatrice
Postat pe 8 Noiembrie 2009 21:08
De la: emiliabeatrice, la data 2009-11-08 21:08:36sunt scorpie:D si sunt mandra de mine dar cred ca putem fi orice zodie numai ca trebuie sa avem incredere in noi , in puterea nostra de seductie,in feminitatea noastra pt ca sa fim serioase indiferent de zodie barbatii ar fi morti fara noi

imi place ce ai scris ...dar mai mult motto-ul tau:" Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa deschida gura!"
CERALYNA
Postat pe 9 Noiembrie 2009 08:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna din nou 8 De la: kudika328408 6 Noiembrie 2010 18:36
:X 10 De la: Buttefflypink 10 Iunie 2009 16:31
O sagetatoare cam atipica 19 De la: _dulcik_ 7 Martie 2009 16:09
hy 5 De la: bestiutza_relouded 9 August 2009 01:16
horoscop 6 De la: __anca_alexandra__ 8 Iunie 2011 14:41