Setari Cookie-uri

exista relatie fara sex???

De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-03 21:18:13
De la: MIRELUSHA20, la data 2008-11-30 14:17:10dragostea se mai arata si prin sacrificii,prin vorbefrumoase nu numai prin sex
si eu cred acelasi lucru.


eu prefer fapte , adica lucruri concrete
gabi8ma
Postat pe 3 Decembrie 2008 21:28
Am cunoscut un cuplu de tineri ingineri, ea o blonda ingenua si visatoare, el tipul ardeleanului bine facut, calm si linistit.CASATORITI DE UN AN DE ZILE, TIMP IN CARE AU LOCUIT IMPREUNA BINEINTELES SI DECI, TEORETIC AU DORMIT IN ACELASI PAT NOAPTE DE NOAPTE!Ei,...doamnelor si domnilor,...aflati ca tanara ingenua si visatoare era "virgo intacta", repet...DUPA UN AN DE CASNICIE!!! Intrebata fiind care a fost cauza totusi ...toti suspectandu-l pe el de o calmitate iesita din comun...raspunsul ei a venit firesc si ingenuu ca si ea..."mie mi-a fost teama...si lui i-a fost mila"!!!!!! OAMENI BUNI!!!! UN AN DE ZILE!!!! CAT DE MILA SA-TI FIE!!!! SAU CAT DE TEAMA!!!!
Dupa inca un an...a aparut un bebe! Sunt curioasa care din ei o fi cedat...cred ca a devenit el nemilos!!!!!!! Ardelean, ardelean,...da' pana cand????? Concluzia e ca se poate!!!!!
_RUX_
Postat pe 3 Decembrie 2008 21:57
Am avut la servici o colega tare ciudata care spunea ca este virgina si avea un priten si de cate ori o vedeam cu prietenul numai saruturi pasionale si strangerii in brate de mama focului si o auzeam cum vorbea cu colegul de servici lucruri foarte murdare defapt ii descria actul sexual si ce ar vrea sa ii faca ea la 23 de ani si el la 38-40 de ani cu doi copii si casatorit.Eu cu fosta prietena la inceput de tot am stat doua zile in camere diferite si din a treia zi ea a venit la mine in camera si ne-am sarutat si dupa aceea am facut sex.Povestioara cu cei doi casatoriti dupa un an nu cred ca este adevarata.Si unde mai punem faptul ca o femeie se incalzeste prin atingeri si sex oral.Eu cred ca dupa doua zile de stat impreuna intr-un pat faci sex fara sa vrei adica sex neintentionat.
Baiat_Rezervat
Postat pe 4 Decembrie 2008 00:39
De la: gabi8ma, la data 2008-12-03 21:28:18
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-03 21:18:13
De la: MIRELUSHA20, la data 2008-11-30 14:17:10dragostea se mai arata si prin sacrificii,prin vorbefrumoase nu numai prin sex
si eu cred acelasi lucru.


eu prefer fapte , adica lucruri concrete

Desigur ca dragostea adevarata se manifesta prin fapte si lucruri care dau dovada de o sensibilitate aparte.
Baiat_Rezervat
Postat pe 4 Decembrie 2008 00:43
de ce vor toti baieti sa stie trecutul fetelor dak au acceptat sa isi uneasca puterile ? NU e normal k baiatu sa iubeask fata pentru prezent si viitor?
kiki55
Postat pe 4 Decembrie 2008 00:49
va rog sa imi raspundeti si mie la intrebari
si ce este gelozia?
kiki55
Postat pe 4 Decembrie 2008 00:51
va rog sa imi raspundeti chear nu vede nimeni intrebarile mele nu vedeti kva rog si eu ceva
sau nu vreti sa ma bagati in semna
kiki55
Postat pe 4 Decembrie 2008 00:54
De la: kiki55, la data 2008-12-04 00:49:33de ce vor toti baieti sa stie trecutul fetelor dak au acceptat sa isi uneasca puterile ? NU e normal k baiatu sa iubeask fata pentru prezent si viitor?
Baietii vor sa stie trecutul sa stie ce fel de persoana este fata cu care au deaface.este foarte normal sa o iubeasca pentru trecut, prezent si viitor.
Baiat_Rezervat
Postat pe 4 Decembrie 2008 01:02
De la: kiki55, la data 2008-12-04 00:54:18va rog sa imi raspundeti chear nu vede nimeni intrebarile mele nu vedeti kva rog si eu ceva
sau nu vreti sa ma bagati in semna


Kiki gelozia se poate manifesta in diferite forme! Un baiat poate fi gelos daca este nesigur pe el sau poate fi deosebit de posesiv si din nou sa si manifeste gelozia. In orice caz, pot sa-ti spun cu sigurantza ca poate fi foarte periculoasa in cazul in care este dusa la extreme!

De obicei baietzii geloshi inceraca sa te controleze mereu, se supara din nimic, gasesc diferite motive pentru a te face sa te simtzi stingherita si sa te puna in situatzii dificile. De cele mai multe ori din cauza unui asemenea personaj vei ajunge sa te simti vinovata daca nu ai maturitatea de a intzelege sau fenomenul itzi este necunoscut, deoarece nesigurantza lor vis-a-vis de propria persona va functziona ca o oglinda, astfel datorita actiunilor lui vei ajunge sa fii tu cea nesigura.

Mare atentzie, de obicei tipii de acest gen aparent sunt foarte siguri de ei, deseori sociabili etc.!
Lillix
Postat pe 4 Decembrie 2008 01:06
De la: kiki55, la data 2008-12-04 00:51:41va rog sa imi raspundeti si mie la intrebari
si ce este gelozia?
Gelozia dupa parerea mea este o boala a sufletului.Mai precis un resentiment.Este acea stare care te face sa iti para rau ca ai iubit pe cineva pe care mai vrei sa-l iubesti si n continuare.
Baiat_Rezervat
Postat pe 4 Decembrie 2008 01:07
De la: mkdisk, la data 2008-12-03 16:17:11daca nu vrei sa faci sex inainte de casatorie nu stai impreuna cu tipul, cu atat mai putin sa imparti patul.....daca stai impreuna, ce rost mai are sa nu faci sex?asta dak e intr-adevar vb de o rel, nu de o simpla prietenie.


Exact!
E un punct dupa care puteai sa zici doar: I rest my case!
Dor_a
Postat pe 4 Decembrie 2008 07:21
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-03 21:18:13
De la: MIRELUSHA20, la data 2008-11-30 14:17:10dragostea se mai arata si prin sacrificii,prin vorbefrumoase nu numai prin sex
si eu cred acelasi lucru.

De acord! Dragostea de mama.

Adica ce vreti voi sa spuneti aici? Ca noi, cuplu tanar care NU se casatoreste da' se iubeste rrraaaau (?!) ne mutam impreuna, ne sacrificam unul pentru altul, ne vorbim frumos, dormim in acelasi pat dar nu facem amor!
Scuzati-ma, dar sunt singura care vede ceva fooaarte anapoda in aceasta iamgine??
Dor_a
Postat pe 4 Decembrie 2008 07:25
De la: Dor_a, la data 2008-12-04 07:25:23
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-03 21:18:13
De la: MIRELUSHA20, la data 2008-11-30 14:17:10dragostea se mai arata si prin sacrificii,prin vorbefrumoase nu numai prin sex
si eu cred acelasi lucru.

De acord! Dragostea de mama.

Adica ce vreti voi sa spuneti aici? Ca noi, cuplu tanar care NU se casatoreste da' se iubeste rrraaaau (?!) ne mutam impreuna, ne sacrificam unul pentru altul, ne vorbim frumos, dormim in acelasi pat dar nu facem amor!
Scuzati-ma, dar sunt singura care vede ceva fooaarte anapoda in aceasta iamgine??


nuuuuuuuuuuuuuu! nu se poate asa ceva.dor_a,ai perfecta dreptate

Postat pe 4 Decembrie 2008 08:01
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-03 21:18:13
De la: MIRELUSHA20, la data 2008-11-30 14:17:10dragostea se mai arata si prin sacrificii,prin vorbefrumoase nu numai prin sex
si eu cred acelasi lucru.


de acord cu voi, doar ca mi-as permite sa reformulez: dragostea se manifesta si exprima dandu-i celuilalt ceea ce ii trebuie si asigurandu-i satisfactia si armonia, indiferent ca asta inseamna sex pe paine, dimineata la pranz si seara, tandrete, ascultare, favoruri, concesii sau mai stiu eu ce... cate bordeie atatea obiceie, si cati indivizi tot atatea suflete si nevoi
cu drag

Postat pe 4 Decembrie 2008 20:31
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-04 00:43:35
De la: gabi8ma, la data 2008-12-03 21:28:18
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-03 21:18:13
De la: MIRELUSHA20, la data 2008-11-30 14:17:10dragostea se mai arata si prin sacrificii,prin vorbefrumoase nu numai prin sex
si eu cred acelasi lucru.


eu prefer fapte , adica lucruri concrete

Desigur ca dragostea adevarata se manifesta prin fapte si lucruri care dau dovada de o sensibilitate aparte.


si vin eu si dovedesc o sensibilitate nula si spun ca: se manifesta printr-un pragmatism feroce si eficient.
ce zici de asta?

Postat pe 4 Decembrie 2008 20:32
De la: kiki55, la data 2008-12-04 00:49:33de ce vor toti baieti sa stie trecutul fetelor dak au acceptat sa isi uneasca puterile ? NU e normal k baiatu sa iubeask fata pentru prezent si viitor?


pt ca majoritatea, pustani fiind, sunt batuti in cap, neincrezatori in sine si fara ocupatii pesonale, si atunci, in slabiciunea lor, isi evalueaza prada si efortul de a o cuceri sau pastra si in functie de experienta ei si de nivelul ei, intelectual, social, relational si bla bla.

un barbat matur si intreg la cap n-ar tb sa intrebe, decat strict ca sa se asigure ca tipei ii plac barbatii si nu altceva.
dupa cum o femeie cu stima de sine, nu ar tb sa se "dezgoleasca" chiar pana la "relatii". daca isi cunoste interesul...

daca nu, una care spune si se expune, merita un imbecil care intreaba si dupa aia speculeaza ce i se raspunde

Postat pe 4 Decembrie 2008 20:36
De la: Lillix, la data 2008-12-04 01:06:04
De la: kiki55, la data 2008-12-04 00:54:18va rog sa imi raspundeti chear nu vede nimeni intrebarile mele nu vedeti kva rog si eu ceva
sau nu vreti sa ma bagati in semna


Kiki gelozia se poate manifesta in diferite forme! Un baiat poate fi gelos daca este nesigur pe el sau poate fi deosebit de posesiv si din nou sa si manifeste gelozia. In orice caz, pot sa-ti spun cu sigurantza ca poate fi foarte periculoasa in cazul in care este dusa la extreme!

De obicei baietzii geloshi inceraca sa te controleze mereu, se supara din nimic, gasesc diferite motive pentru a te face sa te simtzi stingherita si sa te puna in situatzii dificile. De cele mai multe ori din cauza unui asemenea personaj vei ajunge sa te simti vinovata daca nu ai maturitatea de a intzelege sau fenomenul itzi este necunoscut, deoarece nesigurantza lor vis-a-vis de propria persona va functziona ca o oglinda, astfel datorita actiunilor lui vei ajunge sa fii tu cea nesigura.

Mare atentzie, de obicei tipii de acest gen aparent sunt foarte siguri de ei, deseori sociabili etc.!

Postat pe 4 Decembrie 2008 20:37
daca doamne fereste prietenul meu ar pati ceva ..eu as ramane langa el fara sex... ma refer aici la cazul barbatului acela caruia i`a taiat doctorul puta din greseala ..si nevasta l`a parasit ..eu as ramane alaturi ...deci nu lucrurile la modul asta concret ...

Postat pe 4 Decembrie 2008 20:40
De la: live_dreams, la data 2008-12-04 20:40:12daca doamne fereste prietenul meu ar pati ceva ..eu as ramane langa el fara sex... ma refer aici la cazul barbatului acela caruia i`a taiat doctorul puta din greseala ..si nevasta l`a parasit ..eu as ramane alaturi ...deci nu lucrurile la modul asta concret ...


sa inteleg ca in prezent esti cat de cat satisfacuta si satula, altfel nu ai mai fi asa de deschisa la ...a fi generoasa. d fere sa patesti asa ceva.

dar ar fi interesant sa stim ce ai zice dupa aia.
sexul tau ca al tau, dar gandeste-te ca ala e terminat psihic. ai face fata sa il sustii?

tu stii ce inseamna un barbat fara obiectul muncii?
chit ca atunci cand il au nu le foloseste mai la nimic

barbatii stiu mai bine
nu vorbi de importanta "podoabei" pana nu stii ce inseamna sa ai una la purtator
intreba orice barbat

Postat pe 4 Decembrie 2008 21:33
De la: don_scarlatt, la data 2008-12-04 20:32:30
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-04 00:43:35
De la: gabi8ma, la data 2008-12-03 21:28:18
De la: Baiat_Rezervat, la data 2008-12-03 21:18:13
De la: MIRELUSHA20, la data 2008-11-30 14:17:10dragostea se mai arata si prin sacrificii,prin vorbefrumoase nu numai prin sex
si eu cred acelasi lucru.


eu prefer fapte , adica lucruri concrete

Desigur ca dragostea adevarata se manifesta prin fapte si lucruri care dau dovada de o sensibilitate aparte.


si vin eu si dovedesc o sensibilitate nula si spun ca: se manifesta printr-un pragmatism feroce si eficient.
ce zici de asta?
Nu toata lumea a gustat dragostea adevarata asta-i cert si sisgur.Insa cum fiecare om este diferit de alt om neexistand doi oameni identici pe planeta doar asemanatori vin si pun faptul ca exista atatea tipuri de dragoste cati oameni exista pe planeta asta cu toate tipurile de sensibilitati. insa un singur lucru este cert si sigur:O femeie nu poate sa faca sex fara sa i se faca sex oral adica sa fie mangaiata cu limba pe pasarica si pe clitoris.Ar exista cred totusi o posibilitate ca aceasta sa doarma cu un barbat si sa existe intre ei doar o relatie de dragoste fara sex.
Baiat_Rezervat
Postat pe 5 Decembrie 2008 19:47
De la: kiki55, la data 2008-12-04 00:49:33de ce vor toti baieti sa stie trecutul fetelor dak au acceptat sa isi uneasca puterile ? NU e normal k baiatu sa iubeask fata pentru prezent si viitor?


buna. am vazut comentul tau si vroiam sa iti spun ca nu prea se ingramadeste lumea sa raspunda la astfel de intrebari. eu am deschis si un `topic se numeste ´¨¨trecutul...oare ne urmareste?¨¨ dar nu am primit prea multe raspunsuri.
eu sunt in alta situatie, vreau sa ii stiu eu trecutul...

Postat pe 7 Decembrie 2008 00:53
Nu nu are cum sa existe o rlatie fara sex,unul dintre ei va ceda,indiferent cat de mult se iubesc,asa cum nu poate exista o prietenie intre un barbat si o femeie si doar atat,unul din ei va vrea intotdeauna mai mult(.......cazul meu......) .E clar ca unul din ei doi au o alta relatie.ea?.....el?..

Postat pe 7 Decembrie 2008 10:06
PT RUX.............Mai fratilor pai sa fi ardelean pana in maduva oaselor dar chiar asa?.......mai da-o in colo de treaba.Si eu sunt o ardeleanca....taur... dar cu mila fara mila....rupere ar iesii acolo.........

Postat pe 7 Decembrie 2008 10:10
am si eu acceasi parere si o situatie asemanatoare adica prietenul meu nu mai face sex cu mine de anul trecut din luna iulie intrucit lui ii placea foarte mult sa i se faca sex oral iar eu nu eram de acord sa ii fac lui sex oral si de aici am avut mai multe discutii contradictorii care s-au terminat cu certuri si apoi cu o despartire care a durat cam 10 luni apoi iar ne-am impacat am ajuns iar sa dorm si cu el in pat vreo trei nopti dar a refuzat sa se atinga de mine ba chiar ma respingea cind incercam sa ma apropii de el in pat nu stiu ce sa cred dar in mod sigur el m-a refuzat deoarece se satisface sexual cu alta femeie asta e sigur si de aceea m-a respins pe mine in pat atunci de ce a fost de acord sa doarma cu mine in pat daca nu mai doreste sa faca sex cu mine vreau un sfat de la voi ce parere aveti de un astfel de prieten

Postat pe 7 Decembrie 2008 11:12
Draga Dana, ceea ce ai tu nu se numeste prieten, iubit, ci poate amic!Este cam greu ca ciorba reincalzita sa aiba acelasi gust, sexul intr-o relatie fiind extrem de important. Eu sunt casatorita(am 28 ani) si in relatia noastra incercam "picanterii", normal, cu anumite limite. Apropos de sexul oral, tie iti place sa ti se faca? daca da, atunci
nu-l acuza! Nu este rusinos sa faci asa ceva cu iubitul tau. Este rusinos cand deja practici cu multi altii!!!! Am inteles ca el te respinge cand il aingi; din asta ce poate rezulta? Ca nu mai este atras de tine....Chiar crezi ca este singurul barbat de pe pamant cu care poti fi? Te merita altul mai bun draga mea......
omiony
Postat pe 7 Decembrie 2008 11:33
De la: geo32, la data 2008-10-29 22:51:50recunosc!
am dormit cu o femeie in pat si n-am facut nimic!
trebuie sa-mi fie rusine?



ai dormit cu ea in pat , dar cand erai ,mic ...nu
catu
Postat pe 7 Decembrie 2008 11:42
pai daca era urata ca dracu ce ere sa faci sau daca era mama ta sau ...bunica.. vecina pensionara de la 4 cu o proteza noua in gura ...

danutzza_stefi
Postat pe 7 Decembrie 2008 11:48
era -scuze
danutzza_stefi
Postat pe 7 Decembrie 2008 11:49
dana_3, Daca el vrea si tu nu vrei inseamna ca nu va potriviti, iti trebuie un baiat care sa nu vrea sex oral...
metal
Postat pe 7 Decembrie 2008 12:11
Tare de tot ! daca va treziti rau dispusi cititi topica aceasta si va bine dispuneti.pana la urma o viata avem .tipa cand are de gand sa faca ceva cu respectivul ?la 60 de ani cand nu i se mai scoala tipului ? asta e singura topica la care am ras rau de tot.si tipa si tipul se pot calugarii linistiti.de fapt pana si calugarii o mai dau in bara.tare de tot.mai rar asa ceva.
DIVA_MIRABELA
Postat pe 7 Decembrie 2008 13:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E adevarat ca barbatii care poarta numar mare la picior sunt mai "dotati"? 636 De la: Baiat_virgin 21 Februarie 2013 19:39
lacoquette non stop 11 De la: angelo_micnegrusiurat 22 August 2010 14:08
Ce pare aveti despre BTS 8 De la: Georgia99 3 Martie 2009 18:51
Enjoy the test :) 1 De la: Dimitra26 25 Octombrie 2010 13:49
Tot ce iti doresti de la viata 6 De la: one_size 11 Martie 2010 20:43