Setari Cookie-uri

exista relatie fara sex???

in primul rind trebuie sa spun ca el nu mi-a facut niciodata mie cunilingus si numai el pretindea de la mine sa ii fac eu sex oral ca zice caaltfel nu i se scoala mentionez ca are 45 de ani si e divortat am incercat de mai multe ori sa termin prietenia cu el dar el nu m-a lasat sa plec si a incercat din nou sama caute la telefon nu stiu ce fel de prietenie vrea cu mine daca ma respinge si nu face nimic cu mine in pat vreau un sfat de la voi ce ma sfatuiti sa fac cu un asememea barbat

Postat pe 7 Decembrie 2008 13:41
dana_3 e o gluma? vad ca deja stii ce sa faci, de ce mai intrebi?
metal
Postat pe 7 Decembrie 2008 13:46
tocmai ca nu stiu ce sa fac cu un astfel de barbat nu am mai avut o asemenea prietenie cu barbat care refuza sa faca sex cu mine din cauza ca eu nu vreau sa ii fac lui sex oral voi ce credeti ce ati face in locul meu

Postat pe 7 Decembrie 2008 13:58
dana_3, esti de groaza! Ori il accepti asa cum este, ori te desparti si gata!
metal
Postat pe 7 Decembrie 2008 14:24
se poate si asa cv. am cunoscut o fata care era virgina a fost la doctor cu mamica ei si sa confirmat virginatatea dar, egzista si un dar FATUCA era meseriase in altele sac
taturodica
Postat pe 7 Decembrie 2008 14:24
vrajeala
Asynia
Postat pe 7 Decembrie 2008 17:06
don scarlat ai dreptate omule nu exista asa cv aia nu e rel e un compromis bat cimpii saracii ce sa le fc eu personal nu as sta nici o zi cu cineva dc nu as crede ca nu as putea avea o rel intima cu aceea pers
danuntu_06
Postat pe 7 Decembrie 2008 17:22
dai papucii draga si un sfat pt el dute si tu la un doctor ca ai probleme cu scula frate exista medicamente fa un tratament si nu mai chinui fata dc nai cu ce stai acs fati o la..... ca nu merge asa pe o femeie tu trebuie sa o exciti si sa o f...ti nu ea pe tine dc o incalzesti cum trebuie te f..te si ea da te rupe dar tu trebuie sa conduci ostilitatile laso frate http://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/20085.html#
danuntu_06
Postat pe 7 Decembrie 2008 17:28
da..exista asa ceva..sunt 99% convinsa..si nu e vb de cuplul format din doacra si ginere e putin mai complexa povestea mea..dar..va rog..nu ma ucideti,..prietenul meu..nu a avut relatii sexuale cu sotia lui..de 4-5 ani..si..ea..inca e cu el..spuneti si voi..cums e poate..ca eu incerc din rasputeri si nu reusesc
Merido
Postat pe 7 Decembrie 2008 17:29
..daca mai e cineva pe aici care nu are treaba..eu sunt deschisa la dialog..
Merido
Postat pe 7 Decembrie 2008 17:32
sau..daca o sotie mai trece prin asa ceva..ce simte.. cum e sa stai linga un om care..mai mult decit un pupik pe obraz nu are pentru tine..vreau sa stiu ..fiind-ca incerc din rasputeri sa ma desprind de acest om..insa..constat ca..e imposibil..de fiecare data se aprinde mai tare si mai tare flacara..si asta nu de ieri de azi..ci tocmai de cca 4 ani..
Merido
Postat pe 7 Decembrie 2008 17:41
si eu cred ca e posibil ca exista asemenea specii de barbati dar cum e posibil sa nu faca sex cu o femeie mai ales ca regula generala e ca barbatii sunt innebuniti dupa sex si atunci cum se explica refuzul lui de a face sex cu mine daca a acceptat sa doarm in pat cu el si va mai spun ca atunci cind l-am intrebat cum de nu se apropie de mine mi-a zis ca e indiferent si atunci de ce ma suporta linga el in pat ce parere aveti ce pot eu sa cred despre un asemenea barbat decit ca ma insala cu alta si de aia se comporta cu mine indiferent

Postat pe 7 Decembrie 2008 17:46
:)))))))))) da, deci esti nesatisfacuta..pacat :)))))))))

Postat pe 7 Decembrie 2008 18:06
doamne dana , si aici ai inceput sa te plangi??? pai daca nu merge, nu merge si gata... fie inveti sa faci o felatie pe cinste si astfel sa capeti portia de sex, fie il dai la drak si termini cu el si mergi mai departe....
ce drak nu s-a terminat lumea barbatilor si nu te mai vaicari atat...
daca nu iti place lasa-l mama in plata domnului , sau te complaci in situatia asta???
sun_shine
Postat pe 7 Decembrie 2008 18:21
EU AM INCERCAT SA IL ABANDONEZ TOCMAI PENTRU CA STIU CA MA INSALA SI E IMPOSIBIL CA DE ANUL TRECUT DIN LUNA IULIE SA STEA EL FARA SEX SI IAM SPUSO MAI BINE SA TERMINAM CA STA NU E RELATIE CI E O BATAE DE JOC LA ADRESA MEA ADICA PENTRU SEX SA AIBA ALTELE CARE STIU SA IO SUGA SI SA IL FACA PRAF DAR ALEA CARE FAC ASA SUNT PROFESIONISTE SI STIU SA II FACA PRAF SI TOTI BANII IAR CIN RAMINE FARA BANI TOT LA MINE SE INTOARCE CA DOAR MA TINE NUMAI CA SA IL SPONSORIZEZ CU BANI SI PE URMA EL SA ISI FACA DE CAP CU TIRFE PROFESIONISTE CARE II SUG SI SEXUL DAR SI TOTI BANII EXACT ASA AM PATITO EU CU EL

Postat pe 7 Decembrie 2008 18:31
Pe un alt topic, aceeasi Dana era foarte multumita de relatia ei unde spunea clar ca nici unul din ei nu e adeptul altui gen de sex decat cel clasic. Tot ea, in alt topic, se plangea ca parintii ei nu sunt de acord ca ea sa umble cu un barbat divortat. Sa mor daca mai pricep ceva! Dana, fato, hotaraste-te care-i povestea reala: aia in care esti fericita alaturi de individ, aia in care tipul pleaca sa-si petreaca sarbatorile fara tine la dracu'-n praznic sau asta in care tipul e suparat ca nu vrei sa-i faci o felatie?
Lucia1971
Postat pe 7 Decembrie 2008 18:33
De la: dana_3, la data 2008-12-07 18:31:30EU AM INCERCAT SA IL ABANDONEZ TOCMAI PENTRU CA STIU CA MA INSALA SI E IMPOSIBIL CA DE ANUL TRECUT DIN LUNA IULIE SA STEA EL FARA SEX SI IAM SPUSO MAI BINE SA TERMINAM CA STA NU E RELATIE CI E O BATAE DE JOC LA ADRESA MEA ADICA PENTRU SEX SA AIBA ALTELE CARE STIU SA IO SUGA SI SA IL FACA PRAF DAR ALEA CARE FAC ASA SUNT PROFESIONISTE SI STIU SA II FACA PRAF SI TOTI BANII IAR CIN RAMINE FARA BANI TOT LA MINE SE INTOARCE CA DOAR MA TINE NUMAI CA SA IL SPONSORIZEZ CU BANI SI PE URMA EL SA ISI FACA DE CAP CU TIRFE PROFESIONISTE CARE II SUG SI SEXUL DAR SI TOTI BANII EXACT ASA AM PATITO EU CU EL

Stii ce am inteles eu din ce ai scris tu? Ca TU ii platesti, indirect, "profesionistele" alea care i-o sug pana-l lasa impotent...
Lucia1971
Postat pe 7 Decembrie 2008 18:34
De la: Lucia1971, la data 2008-12-07 18:33:06Pe un alt topic, aceeasi Dana era foarte multumita de relatia ei unde spunea clar ca nici unul din ei nu e adeptul altui gen de sex decat cel clasic. Tot ea, in alt topic, se plangea ca parintii ei nu sunt de acord ca ea sa umble cu un barbat divortat. Sa mor daca mai pricep ceva! Dana, fato, hotaraste-te care-i povestea reala: aia in care esti fericita alaturi de individ, aia in care tipul pleaca sa-si petreaca sarbatorile fara tine la dracu'-n praznic sau asta in care tipul e suparat ca nu vrei sa-i faci o felatie? [/quo te] povestea reala..........aia in care face sex oral si nu recunoaste!
FRANNNCE
Postat pe 7 Decembrie 2008 18:37
nu exista relatie fara sex !!!!!!!!!
renunta la relatia asta, ti-a facut destul rau!!!!!!!
barbati mai sunt si sigur mult mai buni
simonabalcan
Postat pe 7 Decembrie 2008 18:37
stii ceva danuto, daca nu ne improscai cu venin si minciuni, si spuneai adevarul de la inceput, noi am fi fost prietenosi si ti-am fi dat niste pareri sincere si fara rautate.
dar cum tu ai preferat sa injuri, acum n-ai decat sa accepti ignorarea.
googoodoll
Postat pe 7 Decembrie 2008 18:40
EU NU AM INJURAT PE NIMENI SI NICI NU AM IMPROSCAT CU MINCIUNI SI VENIN SI CRED CA ATI INTELES DE LA PRIMELE MELE POSTARI CA NU SUNT O PROFESIONISTA IN ARTA SEXULUI SI SUNT CONTRA SEXULUI ORAL POATE DE ACCEA AM SUFERIT BATJOCURA ASTA PE CARE MI-A FACUTO EL DAR AM SA II DAU SI EU ACEASI PALMA INAPOI SA NU CREADA CA SUNT O FRAERA CARE SA IL TINA NUMAI CU BANI SI EL SA UMBLE CU ALE CARE STIU SA UIO SUGA SI SA II SUGA SI TOTI BANII SI PE URMA TOT LA MINE VINE SA IL SPONSORIZEZ EU CA DOAR AS FI SPONSORUL LUI SI NU O PRIETENA ADEVARATA

Postat pe 7 Decembrie 2008 18:52
De la: dana_3, la data 2008-12-07 18:52:47 EU NU AM INJURAT PE NIMENI SI NICI NU AM IMPROSCAT CU MINCIUNI SI VENIN SI CRED CA ATI INTELES DE LA PRIMELE MELE POSTARI CA NU SUNT O PROFESIONISTA IN ARTA SEXULUI SI SUNT CONTRA SEXULUI ORAL POATE DE ACCEA AM SUFERIT BATJOCURA ASTA PE CARE MI-A FACUTO EL DAR AM SA II DAU SI EU ACEASI PALMA INAPOI SA NU CREADA CA SUNT O FRAERA CARE SA IL TINA NUMAI CU BANI SI EL SA UMBLE CU ALE CARE STIU SA UIO SUGA SI SA II SUGA SI TOTI BANII SI PE URMA TOT LA MINE VINE SA IL SPONSORIZEZ EU CA DOAR AS FI SPONSORUL LUI SI NU O PRIETENA ADEVARATA



imi e mila de tin...sincer...uite cum plang........

Postat pe 7 Decembrie 2008 18:55
De la: dana_3, la data 2008-12-07 18:52:47 EU NU AM INJURAT PE NIMENI SI NICI NU AM IMPROSCAT CU MINCIUNI SI VENIN SI CRED CA ATI INTELES DE LA PRIMELE MELE POSTARI CA NU SUNT O PROFESIONISTA IN ARTA SEXULUI SI SUNT CONTRA SEXULUI ORAL POATE DE ACCEA AM SUFERIT BATJOCURA ASTA PE CARE MI-A FACUTO EL DAR AM SA II DAU SI EU ACEASI PALMA INAPOI SA NU CREADA CA SUNT O FRAERA CARE SA IL TINA NUMAI CU BANI SI EL SA UMBLE CU ALE CARE STIU SA UIO SUGA SI SA II SUGA SI TOTI BANII SI PE URMA TOT LA MINE VINE SA IL SPONSORIZEZ EU CA DOAR AS FI SPONSORUL LUI SI NU O PRIETENA ADEVARATA

Mey aici nu e vb doar de sex oral daca tine la tn te accepta asa cum esti daca nu pa eu zic ca esti fraiera nasul meu nu m-a inselat sunt destui barbatii care nu vor neaparat oral
yumy
Postat pe 7 Decembrie 2008 18:59
De la: dana_3, la data 2008-12-07 18:52:47 EU NU AM INJURAT PE NIMENI SI NICI NU AM IMPROSCAT CU MINCIUNI SI VENIN SI CRED CA ATI INTELES DE LA PRIMELE MELE POSTARI CA NU SUNT O PROFESIONISTA IN ARTA SEXULUI SI SUNT CONTRA SEXULUI ORAL POATE DE ACCEA AM SUFERIT BATJOCURA ASTA PE CARE MI-A FACUTO EL DAR AM SA II DAU SI EU ACEASI PALMA INAPOI SA NU CREADA CA SUNT O FRAERA CARE SA IL TINA NUMAI CU BANI SI EL SA UMBLE CU ALE CARE STIU SA UIO SUGA SI SA II SUGA SI TOTI BANII SI PE URMA TOT LA MINE VINE SA IL SPONSORIZEZ EU CA DOAR AS FI SPONSORUL LUI SI NU O PRIETENA ADEVARATA


Stai sa vad , daca am inteles bine...deci el nu se culca cu tine ca nu vrei sa faci sex oral si se duce si f....banii cu fufele...
apoi falit vine cu coada intre picioare la tine si tu ca o fata buna ce esti il primesti si ii mai dai si bani pe deasupra sa o taie la aceleasi fufe pt o mica m.....e, nu??
pai femeia lui dumnezeu nu e de mirare ca te trateaza asa..
tu vezi ce ai scris aici??
ce om sanatos la cap ar face ce faci tu??/ Sau asta este o mare gogorita scornita de tine sau nu te duce ficatul mama..pt ca altfel nu imi explic...

trezirea....ma lasi fara grai femeie si zau daca nu imi vine sa iti dau eu palme sa te trezesti...
sun_shine
Postat pe 7 Decembrie 2008 19:00
Ce barbat s-ar culca cu o femeie care considera ca chestia dintre picioarele lui este o scarbosenie ? Nici unul...asta e. La cat ai mintit pe aici, la cum ai vorbit, nu e de mirare ce persoana esti si ce primesti de la viata. Poate ca ar trebui sa meditezi mai mult la problemele pe care le ai si sa te schimbi, cu toate ca la varsta ta este cam tarziu ;) dar daca vrei, se poate....daca continui sa crezi ca cele care practica se xoral sunt niste prostituate, o sa ai de pierdut.

Postat pe 7 Decembrie 2008 19:28
doamna draga, lasa-ne! tu te auzi??? dar de vazut te vezi???
adica dansul, domnul X vrea sau nu vrea dar nu faceti si in schimb tu il intretii!!! card i-ai facut? daca tot vine la tine ca la bancomat ...
mai femeie, ca ai o varsta, ce naiba, nu ai nici un pic de demnitate?
care e scopul acestei relatii din al tau punct de vedere??? ce iti ofera el de fapt?
Jezus, uneori am migrene dupa ce citesc prin forum!

Postat pe 7 Decembrie 2008 19:45
BUNA SEARA LA TOATA LUMEA!!! EU SUNT MAI NOUA PE AICI PE FORUM......DE CITIT VA CITESC DE CEVA TIMP,DAR NU AM INTRAT PANA AZI PE FORUM....
amy74
Postat pe 7 Decembrie 2008 20:31
de ce ma jigniti ca nu am demnitate poate ca nu e tirziu sa aveti de a face si voi cu un asemenea barbat care ii place sa profite de banii vostri si dupa aia va mai si insala cu altele mai pricepute la pat

Postat pe 7 Decembrie 2008 22:12
..Dana, daca-l iubiesti..fii si tu priceputa..simte..traieste ceea ce faci..si lasa sa se vada asta..el v-a vedea cu siguranta si..nu te v-a inlocui pentru nimik in lume..fii tu insati..fii naturala..fii sincera cu tine si cu el..si///fii corecta..
Merido
Postat pe 7 Decembrie 2008 22:43
OK. Am inteles ca el a fost insurat... Dar tu ai fost maritata vreodata? Faptul ca acum esti singura (ca ceea ce ai tu cu el numai relatie nu se poate numi...) nu-ti spune nimic?
Lucia1971
Postat pe 7 Decembrie 2008 22:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stie cineva unde pot gasi un tip si o tipa poliamorosi? 2 De la: kudika_1001359 20 Februarie 2016 12:09
penis decalotat 2 De la: kudika_1019892 20 Decembrie 2016 14:09
buna 19 De la: rosemery 17 Februarie 2009 16:24
sexul oral este necesar ori ba? 52 De la: kittycrys 17 Aprilie 2010 21:27
aventuri:D 48 De la: cotyca 13 Noiembrie 2009 12:51