Setari Cookie-uri

exista relatie fara sex???

nu am fost maritata si nu imi fac probleme ca sunt singura poate voi intilni si eu un tip care sa merite sa fie al meu si sa ma iubeasca asa cum sunt nu sa iubeasca banii mei astia se numesc tirfe masculine si cauta numai sa profite material de la o relatie

Postat pe 8 Decembrie 2008 00:32
De la: dana_3, la data 2008-12-08 00:32:30nu am fost maritata si nu imi fac probleme ca sunt singura poate voi intilni si eu un tip care sa merite sa fie al meu si sa ma iubeasca asa cum sunt nu sa iubeasca banii mei astia se numesc tirfe masculine si cauta numai sa profite material de la o relatie

PEY MEI MADAM STII CE NU INTELEG EU CARE E DIFERENTA DINTRE O FEMEIE USOARA SI TINE:-? ?
DACA PANA ACUM NU AI REUSIT SA ITI GASESTI UN BARBAT CARE SA TE ACCEPTE ASA CUM ESTI SI SA ITI INTEMEIEZI O FAMILIE E O PROBLEMA GRAVA SI CUNOSC MODUL TAU DE GANDIRE ITI SPUN CU PARERE DE RAU CA LA TINE ASTA CRED CA NU VEI GASI UN BARBAT ASA CUM VREI TU
yumy
Postat pe 8 Decembrie 2008 11:15
De la: MIRELUSHA20, la data 2008-11-30 14:15:04Sunt baieti care din prea multa iubire pentru o anumita fata,cei inimosi si cei timizi, sunt dispusi sa se obtina oricat de mare ar fi perioada.Daca fata spune ca nu ,si eu cred ca acesta e cel mai mare sacrificiu pentru o iubire

da, corect, dar de ce sa stea impreuna?Daca ea este virgina si doreste sa se pastreze asa trebuie sa pastreze si distanta.Asa mi se pare normal.Daca e sa respectam buna cuviinta strict, asa ar fi corect.
mkdisk
Postat pe 8 Decembrie 2008 14:24
Pentru Dana_3:sincer iti spun, eu nu as sta cu o asemenea persoana nici 5 minute daca mi-ar face asemenea lucruri.Prefer de 1000 de ori sa stau SINGURA si sa nu am pe nimeni decat asemenea persoane.Dar fiecare om e diferit.Dupa un anumit timp de stat impreuna probabil ca se naste o anumita obisnuinta, e greu sa renunti la relatie, dar trebuie sa te gandesti si la tine.Nu te lasa calcata in picioare si nu lasa pe nimeni sa te foloseasca.Fii puternica si vei vedea ca si el te va respecta mai mult dupa aceea.
mkdisk
Postat pe 8 Decembrie 2008 14:36
In mod categoric pot sa spun,exista relatii fara sex,si inca f faine.Vb din experientza.Care nu stie sa-mi respecte alegerea atunci in mod evident nu ma respecta nici pe mine,si nu-si doreste decat sa fiu una dintre tipele care i-au trecut prin pat....si in mod evident...zboara.Concluzia:se poate,si e chiar frumos sa "te pastrezi"pana la casatorie.
micutzaD
Postat pe 8 Decembrie 2008 14:39
De la: dana_3, la data 2008-12-07 22:12:52de ce ma jigniti ca nu am demnitate poate ca nu e tirziu sa aveti de a face si voi cu un asemenea barbat care ii place sa profite de banii vostri si dupa aia va mai si insala cu altele mai pricepute la pat
aici nu e vb de jignire...
e vb ca e timpul sa iti cam pui niste semne de intrebare la care sa si raspunzi..sau cel mai bine , ia-l de guler si scutura-l si vezi ce cade....
asta nu este viata, pur si simplu iti bati joc de tine..
sun_shine
Postat pe 8 Decembrie 2008 14:45
nu cred ca imi bat joc de mine si chiar daca mi-am ajutat prietenul in momente mai dificile la rindul meu si el m-a ajutat pe mine atunci cind am avut nevoie asa ca ajutorul dat a fost reciproc si chiar daca el se abtine sa faca sex cu mine o face din respect pentru mine si nu vrea ca eu sa fiu o tirfa in plus care a trecut prin patul lui el asteapta mult mai mult de la mine decit o partida de sex cu care sa se laude la prieteni

Postat pe 8 Decembrie 2008 17:50
c'mon ... tu chiar ai 42 de ani???
un barbat de varsta apropiata nu se mai lauda de mult cu ce femei a avut la bere cu baietii; trust me ca stiu ce spun si in plus la aceasta varsta isi doreste o relatie stabila, bazata pe dragoste si respect. nu mai are totusi 20 de ani sa alerge din blonda de la drept in bruneta de la 3 cu oprire in roscata de vis-a-vis! daca la varsta asta el insira pitipoance pe banii tai si cu tine nu face nimic pe motiv de respect ...
sincer nu pot sa spun ce cred despre tine daca poti sa inghiti asa ceva, dar fii sigura ca nu e de bine!
si crede-ma, ESTE prea tarziu sa am de-a face cu un barbat care sa tavaleasca alte femei pe banii mei pentru ca eu ma respect si pretind acelasi lucru de la partener!
chiar, daca tot ne-ai spus atatea, noua prietenilor tai virtuali, mai lamureste-ne cu ceva. ce anume "mai mult" asteapta el de la tine???
as fi prea cinica daca as spune ca asteapta sa castigi potul cel mare la loto, ca sa-si poata lua si el blondele lui hefner???

Postat pe 9 Decembrie 2008 05:08
dragii mei eu am o rel de 1 an si 3 sapt si stau la prietenul meu din a doua zi dupa ce ne-am cunoscut.Dormim in acelasi pat si totusi ...nu s-a intamplat nimica.Bine mereu imi spune ca nu mai rezista dar totusi ma asteapta pana sunt pregatita.Pt mine s-a last de fumat,lucru care m-a facut sa-l iubesc si mai mult si m-a acceptat asa cum sunt.De dus la altele nu are cum deoarece suntem non stop impreuna deoarece el e patron si nu prea se duce la serv iar cand se duce mereu ma i-a cu el ca nu ma lasa singurica:D.Stiu sigur ca nu ma inseala...virgin nu e pt ca noi cand ne-am cun el o facea mereu cu fete...deasta nici nu am crezut vre-odata ca a-si putea avea vre-o rel cu el.Asa ca se poate relatie fara sex pt ca nu sexul face o relatie ci multe alte lucruri... deasta imi doresc sa devin si sotia lui ca e pt prima data cand un baiat nu vrea numai sex de la mn:D
miky_blonda
Postat pe 9 Decembrie 2008 10:51
Draga Miky, parerea mea e ca ceva nu este in regula. Nu-i musai sa faci sex de nu stiu cate ori pe zi sau pe sapt. Dar chiar deloc???
luchianramona
Postat pe 9 Decembrie 2008 10:57
De la: luchianramona, la data 2008-12-09 10:57:25Draga Miky, parerea mea e ca ceva nu este in regula. Nu-i musai sa faci sex de nu stiu cate ori pe zi sau pe sapt. Dar chiar deloc???
sincer pana in el nici eu nu credeam ca exista asa baiat insa el mi-a schimbat de tot parerea si poate de asta il iubesc atat..asta e om trai si-om mai vedea ce-o mai fi mai tz
miky_blonda
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:28
De la: miky_blonda, la data 2008-12-09 10:51:36dragii mei eu am o rel de 1 an si 3 sapt si stau la prietenul meu din a doua zi dupa ce ne-am cunoscut.Dormim in acelasi pat si totusi ...nu s-a intamplat nimica.Bine mereu imi spune ca nu mai rezista dar totusi ma asteapta pana sunt pregatita.Pt mine s-a last de fumat,lucru care m-a facut sa-l iubesc si mai mult si m-a acceptat asa cum sunt.De dus la altele nu are cum deoarece suntem non stop impreuna deoarece el e patron si nu prea se duce la serv iar cand se duce mereu ma i-a cu el ca nu ma lasa singurica:D.Stiu sigur ca nu ma inseala...virgin nu e pt ca noi cand ne-am cun el o facea mereu cu fete...deasta nici nu am crezut vre-odata ca a-si putea avea vre-o rel cu el.Asa ca se poate relatie fara sex pt ca nu sexul face o relatie ci multe alte lucruri... deasta imi doresc sa devin si sotia lui ca e pt prima data cand un baiat nu vrea numai sex de la mn:D
Eu nu as fi asa de sigur ca nu se mai duce la altele in timp ce este cu tine......... .daca poate sa stea cu tine in pat fara sa aveti relatii intime este clar ca el se goleste in alta parte.
Baiat_Rezervat
Postat pe 9 Decembrie 2008 16:34
De la: dana_3, la data 2008-12-08 17:50:47nu cred ca imi bat joc de mine si chiar daca mi-am ajutat prietenul in momente mai dificile la rindul meu si el m-a ajutat pe mine atunci cind am avut nevoie asa ca ajutorul dat a fost reciproc si chiar daca el se abtine sa faca sex cu mine o face din respect pentru mine si nu vrea ca eu sa fiu o tirfa in plus care a trecut prin patul lui el asteapta mult mai mult de la mine decit o partida de sex cu care sa se laude la prieteni


sa fim seriosi...cred ca tu te imbeti cu apa rece sau te amagesti gasindu-i scuze mereu......
imi pare rau , dar asta nu este o relatie sanatoasa si daca te-ai fi culcat cu el nu inseamna ca ai fi fost o tarfa in plus in patul lui...
Cel putin daca intr-adevar te iubeste nu te-ar fi considerat asa...
sun_shine
Postat pe 9 Decembrie 2008 20:01
FITI SERIOASE CA NU MA IMBAT NICI CU APA RECE NICI NU MA AMAGESC SI EU SUNT MULTUMITA DE EL CHIAR DACA NU FACE SEX CU MINE TOT TIMPUL NU E VORBA DE O RELATIE NESANATOASA SI CHIAR DACA A TRECUT UN TIMP DE CIND NU S-A CULCAT CU MINE NU II FAC REPROSURI PENTRU ASTA BA DIN CONTRA VREAU SA MA APROPII MAI MULT DE EL PENTRU A MA DORI SI MAI MULT EL NU MA CONSIDERA PE MINE O TIRFA IN PLUS ARE PLANURI MULTE DE VIITOR CU MINE TOCMAI PENTRU CA CONSIDERA CA MA IUBESTE SI ATUNCI CAND NU FACE SEX CU MINE

Postat pe 9 Decembrie 2008 20:41
De la: dana_3, la data 2008-12-09 20:41:50FITI SERIOASE CA NU MA IMBAT NICI CU APA RECE NICI NU MA AMAGESC SI EU SUNT MULTUMITA DE EL CHIAR DACA NU FACE SEX CU MINE TOT TIMPUL NU E VORBA DE O RELATIE NESANATOASA SI CHIAR DACA A TRECUT UN TIMP DE CIND NU S-A CULCAT CU MINE NU II FAC REPROSURI PENTRU ASTA BA DIN CONTRA VREAU SA MA APROPII MAI MULT DE EL PENTRU A MA DORI SI MAI MULT EL NU MA CONSIDERA PE MINE O TIRFA IN PLUS ARE PLANURI MULTE DE VIITOR CU MINE TOCMAI PENTRU CA CONSIDERA CA MA IUBESTE SI ATUNCI CAND NU FACE SEX CU MINE



mai tu cam uiti ce minti
spui ca te-a parasit
apoi ca esti fericita cu el...
apoi ca se duce la altele si cu tine sta doar pt bani....
mai fatuco du-te la psiholog...ai luat-o razna de lipsa de pu la......

Postat pe 9 Decembrie 2008 20:48
De la: voicu_monica2001, la data 2008-12-09 20:01:01
De la: dana_3, la data 2008-12-08 17:50:47nu cred ca imi bat joc de mine si chiar daca mi-am ajutat prietenul in momente mai dificile la rindul meu si el m-a ajutat pe mine atunci cind am avut nevoie asa ca ajutorul dat a fost reciproc si chiar daca el se abtine sa faca sex cu mine o face din respect pentru mine si nu vrea ca eu sa fiu o tirfa in plus care a trecut prin patul lui el asteapta mult mai mult de la mine decit o partida de sex cu care sa se laude la prieteni


sa fim seriosi...cred ca tu te imbeti cu apa rece sau te amagesti gasindu-i scuze mereu......
imi pare rau , dar asta nu este o relatie sanatoasa si daca te-ai fi culcat cu el nu inseamna ca ai fi fost o tarfa in plus in patul lui...
Cel putin daca intr-adevar te iubeste nu te-ar fi considerat asa...

nu cred ca se goleste in alta parte pt ca dak ar fi facut-o nu i se mai scula scula imdediat cand ma apropii de el si n plus nu ar avea cum fiind nedespartiti...stiu ca l chinui dar el mereu imi spune ca asta nu e un chin ci chin ar fi dak l-asi lasa...asa k nu are decat sa astepte noaptea nuntii:Dsi consider ca atunci chiar ii voi un cadou mult dorit:D
miky_blonda
Postat pe 10 Decembrie 2008 14:03
De la: miky_blonda, la data 2008-12-10 14:03:12
De la: voicu_monica2001, la data 2008-12-09 20:01:01
De la: dana_3, la data 2008-12-08 17:50:47nu cred ca imi bat joc de mine si chiar daca mi-am ajutat prietenul in momente mai dificile la rindul meu si el m-a ajutat pe mine atunci cind am avut nevoie asa ca ajutorul dat a fost reciproc si chiar daca el se abtine sa faca sex cu mine o face din respect pentru mine si nu vrea ca eu sa fiu o tirfa in plus care a trecut prin patul lui el asteapta mult mai mult de la mine decit o partida de sex cu care sa se laude la prieteni


sa fim seriosi...cred ca tu te imbeti cu apa rece sau te amagesti gasindu-i scuze mereu......
imi pare rau , dar asta nu este o relatie sanatoasa si daca te-ai fi culcat cu el nu inseamna ca ai fi fost o tarfa in plus in patul lui...
Cel putin daca intr-adevar te iubeste nu te-ar fi considerat asa...

nu cred ca se goleste in alta parte pt ca dak ar fi facut-o nu i se mai scula scula imdediat cand ma apropii de el si n plus nu ar avea cum fiind nedespartiti...stiu ca l chinui dar el mereu imi spune ca asta nu e un chin ci chin ar fi dak l-asi lasa...asa k nu are decat sa astepte noaptea nuntii:Dsi consider ca atunci chiar ii voi un cadou mult dorit:D
Sunt convins ca ii vei da un cadou mult dorit in noapte nuntii si bine faci ca gandesti asa... dar realitatea este ca la barbati li se intareste barbatia dupa 30 de minute dela un contact sexual daca vad o alta femeie sumar imbracata... asa e mecanismul lor.dupa un contact sexual insa un barbat nu mai are atata vlaga sa intretina altul dar de intarit barbatia tot se intareste.
Baiat_Rezervat
Postat pe 10 Decembrie 2008 20:28
bine spus stiu si eu asta dar ce sa ti spun...poate timpul rezolva totul insa eu sper sa nu ma dezamageasca...sunt sigura ca nu vrea sa ma piarda insa stiu ca pare incredibil ceea ce se intampla pt ca sincer nici familia mea nu crede ca mai sunt virgina insa asta e...sunt multumita momentan de ce am langa mine si nu mi-e rusine cu ceea ce sunt
miky_blonda
Postat pe 10 Decembrie 2008 21:29
De la: miky_blonda, la data 2008-12-10 21:29:16bine spus stiu si eu asta dar ce sa ti spun...poate timpul rezolva totul insa eu sper sa nu ma dezamageasca...sunt sigura ca nu vrea sa ma piarda insa stiu ca pare incredibil ceea ce se intampla pt ca sincer nici familia mea nu crede ca mai sunt virgina insa asta e...sunt multumita momentan de ce am langa mine si nu mi-e rusine cu ceea ce sunt
sper si eu sa nu te dezamageasca ca in fond si la urma urmei asta conteaza sa fiti impreuna si sa va iubiti.
Baiat_Rezervat
Postat pe 10 Decembrie 2008 21:35
in primul rand dak fata are principii k vrea sa ramana virgina pan la nunta,nu are ce kauta sa doarma k acel baiat...nu exista asa ceva,pai ori esti virgina si stai akas la mama...ori faci sex oralsau anal si zici k esti fata mare
roxy08luka
Postat pe 11 Decembrie 2008 18:16
De la: roxy08luka, la data 2008-12-11 18:16:50in primul rand dak fata are principii k vrea sa ramana virgina pan la nunta,nu are ce kauta sa doarma k acel baiat...nu exista asa ceva,pai ori esti virgina si stai akas la mama...ori faci sex oralsau anal si zici k esti fata mare
sun_shine
Postat pe 11 Decembrie 2008 20:14
Hai mai fratzilor.. ce va dati atata de ceasu mortii ca vai daca esti virgina nu dormi cu el.. da'o'n doamne iarta'ma.. alta treaba mai buna nu aveti? Asta e! au dat altele peste sacul cu aur, si nu voi.. Asa cum se poate sa ye culci cu el din prima noapte..asa se poate si dupa casatorie..sau cand vrea fiecare. Sau ce.. la alea le spuneti vampe si la astea nu aveti cum?.. da, e o problema

Postat pe 11 Decembrie 2008 21:54
chiar daca nu puteti crede poate exista si relatii fara sex de ce credeti ca astfel de relatii se destrama eu cred ca sexul conteaza mai putin intr-o relatie serioasa si de la o anumita virsta cand suntem la virsta maturitatii nu pot sa zic ca numai sexul conteaza de la o virssta sexul conteaza mai putin o relatie se bazeaza si pe sentimente de tandrete si afectiune reciproca care pot consolida o relatie de lunga durata

Postat pe 12 Decembrie 2008 21:35
daca te doreste , se si culca cu tine...daca nu se culca cu tine, inseamna ca pe undeva este o problema

Postat pe 12 Decembrie 2008 21:43
sunt ferm convinsa ca pot exista relatii fara sex, pana la urma fiecare face lucrurile in felul lui desi mie personal mi s-ar parea cel putin ciudat sa dorm cu ceva tare impungandu-mi pijamaua in partea dorsala vreme de un an iar eu sa raman ca buturuga cu spatele... ca sa nu mai spun de sanatatea fizica si mentala a bietului om!
in alta ordine de idei, cred ca m-am bagat in discutia cu d-na dana fix ca chiloti-n fund - de ce m-oi baga eu unde nu ma pricep nu stiu!!! bine, cred ca nici doamna in cauza nu stie exact despre ce e vorba - mai intai e nemultumita ca partenerul o inseala fiindca 'mneaei nu se pricepe la orale si alte perversiuni la fel de minore dar tot e bine ca sponsorizeaza escapadele genital-sentimentale ale domnului cu dansa bleaga; apoi comportamentul 'mnealui capata o forma mitica si aureolata de noul spectru luminos emis de curcubeul ideilor jumatatii ideale 'mneaei incepe sa lupte cu tot forumul clamand lipsa de decenta si rautatea lumii ce vrea s-o desparta de fatul-ei-voinic-cand-era-mic.
oare de ce am dat eu atatia bani unui barman pe bautura cand puteam sa citesc posturile doamnei? ameteala era mai sigura si ramaneam si cu buzunarul neatins, ca netul il platesc oricum!!!

Postat pe 13 Decembrie 2008 04:29
pentru madam de 33 de ani sa nu o doara capul daca nu o priveste poate ca ea doarme in pat cu ceva tare impungand-o prin pijama dar sa nu generalizeze si sa-i fie rusine ca poate sa injure asa de urat fara motive in primul rind eu nu am fost inselata de partenerul meu daca era asa astazi nu mai eram cu el chiar daca nu ma pricep la sex oral si alte perversiuni facute de profesioniste care fac sex pe bani grei si nici nu am sponsorizat niciodata escapadele genital-sentimentale ale nici unui barbat pentru ca sunt prea demna ca sa faca asa ceva si nici nu m-am luptat cu tot forumul pentru lipsa de decenta nu mai faceti bascalie pe seama mea ca nu tine

Postat pe 13 Decembrie 2008 12:20
De la: dana_3, la data 2008-12-13 12:20:34pentru madam de 33 de ani sa nu o doara capul daca nu o priveste poate ca ea doarme in pat cu ceva tare impungand-o prin pijama dar sa nu generalizeze si sa-i fie rusine ca poate sa injure asa de urat fara motive in primul rind eu nu am fost inselata de partenerul meu daca era asa astazi nu mai eram cu el chiar daca nu ma pricep la sex oral si alte perversiuni facute de profesioniste care fac sex pe bani grei si nici nu am sponsorizat niciodata escapadele genital-sentimentale ale nici unui barbat pentru ca sunt prea demna ca sa faca asa ceva si nici nu m-am luptat cu tot forumul pentru lipsa de decenta nu mai faceti bascalie pe seama mea ca nu tine




a aparut.......olala.........

Postat pe 13 Decembrie 2008 12:22
Cum iti asterni, asa dormi :)

Postat pe 13 Decembrie 2008 12:24
De la: heaven_gate, la data 2008-12-13 12:22:10
De la: dana_3, la data 2008-12-13 12:20:34pentru madam de 33 de ani sa nu o doara capul daca nu o priveste poate ca ea doarme in pat cu ceva tare impungand-o prin pijama dar sa nu generalizeze si sa-i fie rusine ca poate sa injure asa de urat fara motive in primul rind eu nu am fost inselata de partenerul meu daca era asa astazi nu mai eram cu el chiar daca nu ma pricep la sex oral si alte perversiuni facute de profesioniste care fac sex pe bani grei si nici nu am sponsorizat niciodata escapadele genital-sentimentale ale nici unui barbat pentru ca sunt prea demna ca sa faca asa ceva si nici nu m-am luptat cu tot forumul pentru lipsa de decenta nu mai faceti bascalie pe seama mea ca nu tine




a aparut.......olala.........




auzi heaven, cica suntem profesioniste ca facem oral si lucram pe bani grei...tu te-ai imbogatit pana acum pe seama oralului ? :)))

Postat pe 13 Decembrie 2008 12:25
nu primesc bani.......dar ar trebui sa ne facem un tarif....


mare e gradina ta doamne...dar si cati prosti pot incapea

Postat pe 13 Decembrie 2008 12:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fac sex si nu reusesc sa am orgasm! 24 De la: _____CoSmInIcA_____ 22 Martie 2010 22:51
care ar putea fi cauza??? 62 De la: leo_ 6 Decembrie 2010 10:02
Pot face dragoste un baiat ce are inaltimea de 1.75 m, cu o fata care are inaltimea de 1.45 m? 78 De la: Baiat_virgin 15 Mai 2012 20:36
ce o fi oare? 22 De la: LadyRasta 14 Noiembrie 2011 02:10
Vibrator cadou pentru cine doreste ! 65 De la: steffy91 1 Februarie 2012 20:04