Setari Cookie-uri

exista relatie fara sex???

De la: gabi8ma, la data 2008-11-28 17:59:58
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:55:20relatii fara sex? cum sa nu... eu am o relatie ultra faina cu soacra-mea. din cand in cand imi vine sa o omor, adica mai tot timpul. cu toate astea nu i-am tras-o niciodata, ca mi-era ca se omoara singura...


cel mai tare comentariu pe care l-am citit in ultima sapt



IDEM
mary_ct
Postat pe 28 Noiembrie 2008 18:05
De la: heaven_gate, la data 2008-11-27 19:12:13poate exista relatie fara sex...doar un timp...apoi vrei ceva.....daca nu ti se ofera cauti in alta parte...si asta fac barbatii.....
dar de obicei exista...numai daca iubesti...si vrei o relatie stabila..de durata


nu doar barbatii fac asta ci orice persoana care stie ce vrea si nu stie sa piarda timpul...
daca eu ca femeie, pt ca SUNT FEMEIE, stiu ce vreau si nu agreez sa pierd timpul cu atat mai mult un barbat, care din fire ar tb sa fie mai pragmatic, probabil ca nu va fi prea dispus sa arda gazul aiurea.

partea neplacuta e ca, daca femeie fiind, te grabesti, esti ...nimic mai mult decat o depravata, vorba vine, iar ca barbat, esti badaran si nu vrei decat sex... oare? asa sa fie?

si daca ar fi asa, ce? zic si eu

Postat pe 28 Noiembrie 2008 18:10
De la: dana_3, la data 2008-11-24 23:01:28si eu sunt intr-o situatie asemanatoare am dormit mai multe nopti cu prietenul meu in acelasi pat si nu a facut cu mine sex nu stiu ce sa mai cred probabil ca nu il mai atrag sau el se culca cu alta femeie si pe mine nu ma doreste alta explicatie nu gasesc la un asemenea comportament al unui barbat care poate dormi cu o femeie in acelasi pat si nu se atinge de ea
vezi Danutza ce patesti daca nu vrei sa inveti treaba cu felatia si cunilingusul???asa ca draga mea hai pe topicul sti tu care sa te invete fetele meserie
cotidian
Postat pe 28 Noiembrie 2008 18:17
heaven, de ce sfantu zici tu ca exista relatie fara sex doar pt o vreme, dupa care lipsa te trimite in alta parte? pai despre ce fel de relatie vorbim, fratilor? despre relatii de fraternitate sau intre persoane de sex opus? eu una nu as sta cu un barbat cu care nu impart patul... nu in doua, ci sa il ...impart. una e sa intelegi un barbat cu care esti, ca nu exista sex temporar, din diverse motive, tinand de tine sau de el, si alta e sa stai cu un motan incaltat si sa te tii de mana cu el, ur si simplu, pe uscat...

de ce se mai face confuzia asta, oare, intre respect si abstinenta? adica, daca ma respecta, nu vrea sa mi-o traga, si se abtine, pt o vreme... dar si cand o pune mana pe mine...
adica, cand incepe sa mi-o traga, gata iubirea? gata respectul?

am cam amestecat ideile, dar sper ca veti intelege ce vreau sa spun...

Postat pe 28 Noiembrie 2008 18:18
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:55:20relatii fara sex? cum sa nu... eu am o relatie ultra faina cu soacra-mea. din cand in cand imi vine sa o omor, adica mai tot timpul. cu toate astea nu i-am tras-o niciodata, ca mi-era ca se omoara singura...



Super tare
Grace_40
Postat pe 28 Noiembrie 2008 18:21
ce aveti, fratilor, cu replica aia? e veche de o luna si, de nici nu imi mai aduceam aminte de ea... in alta ordine de idei, multumesc, tuturor alora de o gasesc amuzanta si le place... o seara agreabila tuturor....

Postat pe 28 Noiembrie 2008 18:25
De la: isa_20, la data 2008-09-24 09:32:20cunosc pe cineva care desi doarme cu iubitul ei de cand s-au cunoscut,adica de un an,ea inca afirma ca este virgina si ca niciodata nu a atins-o.si mai penibil este ca ea ii critica pe cei care fac sex inainte de casatorie..el nu a fost virgin si chiar in prima luna de cand era cu ea a facut sex cu alta...acum el s-a mutat la iubita lui insa mai umbla si cu altele...ce sa mai cred?????apropo,tipa de cand e cu el a inceput sa se ingrase foarte tare...
nu exista relatie fara sex asadar si in concluzie cred ca acel cineva care doarme cu iubitul de un an au facut sex inca din a doua noapte sau chiar din prima.cred ca este un lucru fara sens adica ceea ce afirma acea persoana.
Baiat_Rezervat
Postat pe 28 Noiembrie 2008 18:30
don scarlatt, scuze, dar eu abia acum am citit si m-am distrat copios. ar trebui facut un top cu replici "bune"
Grace_40
Postat pe 28 Noiembrie 2008 18:39
intrebare : exista realtie fara sex ?
raspuns : da

tovarasa cu topicu n-a specificat intre cine si cine
gabi8ma
Postat pe 30 Noiembrie 2008 00:25
De la: Grace_40, la data 2008-11-28 18:21:49
De la: don_scarlatt, la data 2008-10-30 22:55:20relatii fara sex? cum sa nu... eu am o relatie ultra faina cu soacra-mea. din cand in cand imi vine sa o omor, adica mai tot timpul. cu toate astea nu i-am tras-o niciodata, ca mi-era ca se omoara singura...



Super tare


Subscriu
Don scarlat , si io tot acum o citesc ,prea tare sa nu o citez si io .
iris_4_ever
Postat pe 30 Noiembrie 2008 01:56
sunt multe tipuri de atingeri, dc nu a atins-o nicicum atunci sunt doar colegi de camera si totusi si asa ........se intampla ceva.......greu de crezut sau poate tocmai asta e problema, nu se culca cu ea pt ca e virgina
marwana
Postat pe 30 Noiembrie 2008 13:03
Sunt baieti care din prea multa iubire pentru o anumita fata,cei inimosi si cei timizi, sunt dispusi sa se obtina oricat de mare ar fi perioada.Daca fata spune ca nu ,si eu cred ca acesta e cel mai mare sacrificiu pentru o iubire
MIRELUSHA20
Postat pe 30 Noiembrie 2008 14:15
dragostea se mai arata si prin sacrificii,prin vorbefrumoase nu numai prin sex
MIRELUSHA20
Postat pe 30 Noiembrie 2008 14:17
de ce sunteti rai...si eu am stat o perioada buna de timp cu iubitul meu fara sex sa zic asa. la vreo 5 luni de relatie in care nu am dormit niciodata impreuna sa ivit ocazia si am facut pettig sa zic asa ( dragoste fara penetrare). iar dupa ce sa ivit ocazia asta a mai durat multtttttt timp pana am ajuns la penetrare, pentru ca ma durea, si am mai avut si alte pb. insa de atunci de fiecare data cand dormim impreuna e imposibil sa nu ne atingem macar daca de altceva nu avem loc. ((( si e asa de naspa, eu stau in camin cu inca 3 fete si nu ne prea lasa locul ))) :(((( asa ca exista si relatii fara sex din prima saptamana.

Postat pe 30 Noiembrie 2008 17:42
doamne mere e gradint ta nu exista asa cv ori tipul o inseala cu alta si cind vine acs e rupt si doarme ari ea are pe altul si e aceeasi situatie dar totusi chiar sa dormi cu cineva si sa nu fc sex e lipsit de bun simt dar iti mai aluneca mina intre picioarele ei o mai mingii si pina la urma tot o puneti si voi de un sex de calitate e o relatie anormala despartitiva oameni bunieu sincer nu pot mi-e greu si o noapte fara sex dar atita timp deja dupa o noapte de pauxa ne f... pe rupte
danuntu_06
Postat pe 30 Noiembrie 2008 18:26
IMI PLACE SOACRA-TA SI EU AM UNA SI I-AS FACE UN SEX ORAL LA GREU. DAR NU-I FAC FIINDCA-I PLACE!

Postat pe 1 Decembrie 2008 02:40
exista relatie fara sex? raspuns:da
iti doresti o relatie fara sex: raspuns: eu una nu.
serenity19
Postat pe 1 Decembrie 2008 15:31
De la: MIRELUSHA20, la data 2008-11-30 14:17:10dragostea se mai arata si prin sacrificii,prin vorbefrumoase nu numai prin sex


nu vreau sa fiu mai rautacioasa decat sunt de obicei, pt ca as fi tendentioasa si obtuza, dar o asemenea afirmatie merita o replica de genu: ce ti-as dori sa iti vorbeasca unul frumos si tie sa iti vina sa ti-o tragi de sa i-o rupi!!! cum o fi sa iti pleznesca sanii si abdomenul in focul convulsiilor, ca poate poate vezi si tu ceva, si ala sa te ia cu miau miua si calmeaza-te. mi s-a intamplat mie, spre jena mea, si nu ma mandresc cu asta. nu sunt nimfomana, ci doar normala. nu stiu daca ai 15 sau 25, dar eu zic sa te mai gandesti. poate vroiai sa spui gesturi frumoase si concrete, eficiente si cu "randament", nu doar abstarctul sacrificiu al lipsei de sex la unul care oricum o sa se descarce in alt mod dar care tie iti "vorbeste frumos". stiu ca sunt prea pragmatica si rea, dar nu ma lapidati, va rog... pastrati-va pt "vorbe frumoase", ca oricum e post

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:10
cred ca mi s-a urcat postul la cap, dar apropo de relatii fara sex, cred ca eu de ex n-as putea avea o relatie lipsita de sex nici macar cu mine insami. pe langa faptul ca pentru orice om, alias animal, sanatos, orice exemplar de sex diferit e un potential partener, dar eu personal daca as fi barbat cred ca mi-as pune-o inclusiv mie, actuala femeie. e in firea unei fiinte sanatoase sa vrea. nu insa sa o si faca alandala, fara discernamant.

iar astia de vad relatiile cu fluturi si asexuat mi se par buni de dus la endocrine. macar pr un check up. ok, nu o faci ca respecti si iubesti. dar de vrut si putut, poti? e o intrebare retorica...

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:17
De la: don_scarlatt, la data 2008-12-02 01:17:16cred ca mi s-a urcat postul la cap, dar apropo de relatii fara sex, cred ca eu de ex n-as putea avea o relatie lipsita de sex nici macar cu mine insami. pe langa faptul ca pentru orice om, alias animal, sanatos, orice exemplar de sex diferit e un potential partener, dar eu personal daca as fi barbat cred ca mi-as pune-o inclusiv mie, actuala femeie. e in firea unei fiinte sanatoase sa vrea. nu insa sa o si faca alandala, fara discernamant.

iar astia de vad relatiile cu fluturi si asexuat mi se par buni de dus la endocrine. macar pr un check up. ok, nu o faci ca respecti si iubesti. dar de vrut si putut, poti? e o intrebare retorica...




tu ar trebui sa fii pusa (si cu forta) sa ii inveti pe altii

Postat pe 2 Decembrie 2008 02:01
hai sa zicem k depinde uneori pt k sunt persoane care cum incep o relatie nu pot direct a 3 a zis hai in pat sex direct...poate sa astepti, io stiu 2-3 luni si apoi pana te cunosti mai bn si asa in general nu prea exista rel de 1 2 ani fara sex.
alina_luminita
Postat pe 2 Decembrie 2008 16:25
De la: alina_luminita, la data 2008-12-02 16:25:35hai sa zicem k depinde uneori pt k sunt persoane care cum incep o relatie nu pot direct a 3 a zis hai in pat sex direct...poate sa astepti, io stiu 2-3 luni si apoi pana te cunosti mai bn si asa in general nu prea exista rel de 1 2 ani fara sex.


k...inteleg...dar ce te faci daca dupa alea 2-3 luni ai surpriza ca lui sa nu-i placa felul in care faci tu sex?

P.S. Relatie de 1-2 ani fara sex exista si se numeste: "ea il detine"
OrizonturiDeschise
Postat pe 2 Decembrie 2008 16:33
foarte frumos comentariu....asa e!nu cauta ...ca nu vei gasi!
fity
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:27
POSIBIL SA NU INTRETINA RELATII SI SA O RESPECTE FOARTE MULT DACA IA CERUT FATA ACEST LUCRU.
SI MOTIVUL PT CARE PLECA LA ALTELE...CA SA-SI SATISFACA POFTELE CARE NU LE INDEPLINESTE PRIETENA(SHTTTT)SA NU IL DAI DE GOL

TOTI SUNTEM DIFERITI DIN CALE AFARA !!!

NU E BUNA CONCEPTIA ASTA :

STII MAI LASA-MI TIMP TREBUIE SA NE CUNOASTEM...MAI BINE!!!BLAAA.LA...LAAA

DACA NU SE POTRIVESC DUPA AIA IN PAT??

SE DUCE LA ALTELE...SI TU NU CE FACI??
NU AI SA DESCOPERI NICIODATA CE E ALA ORGASM






TREBUIE SA ITI DORESTI MEREU DRAGOSTE SI CLIPE DE PLACERE NU PAUZE DE CUNOASTERE A PARTENERULUI!!!
MagnifiQue_GiRL
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:42
am o prietena..are 21 de ani si e cu prietenul ei de 2 ani..si nu au facut dragose ink..faza cea mai dura de aici...e...k amandoi sunt virgini....asa k..ziceti voi...
alina22a
Postat pe 3 Decembrie 2008 08:42
Hehe! Bine ca am citit ce s-a postat inainte, ca altfel as fi fost acuzata ca i-am furat ideea lui Don Scarlat.
Cand am vaz't topicul am vrut sa spun: Da, cele mai multe relatii sunt fara sex. Relatiile (unele) de colegialitate, cele de prietenie, cele de rudenie de sange (de preferat).
Dar ca mandra doarme de un an ca o floare cu cel pe care-l numeste iubitul ei si nu si-a pus-o iar ala chiar asa, se intoarce cu curu' si sforaie in fiecare noapte... e departe de a fi o nota buna pentru ea. Cum arata fata? Ca Uciga-l Toaca?

Si mie mi s-a-ntamplat sa dorm cu barbati in pat fara sa se intample nimic. Dupa petreceri, unde spre dimineata preferam sa mergem sa dormim in casa gazdei in loc sa o luam din loc in creierii diminetii (hehe! auzi colo expresie!) dar ei imi erau strict prieteni, nu iubiti.
Dor_a
Postat pe 3 Decembrie 2008 15:19
De la: teliman, la data 2008-11-26 00:01:04Eu cunosc pe o fata care doarme cu prietenul ei in pat de 4 ani si sustine ca nu au facut nimic. Si tind sa o cred, din moment ce vorbeste cu atata inversunare despre frumusetea sexului dupa casatorie. Eu nu inteleg! Cum poate rezista el, ca de fidel, e fidel! Asta stiu! Care e secretul lui? Freaca da disc in fiecare seara singur in baie? Si ea arata chiar bine rau! Adica, frate!

da oare ea cum poate rezista?asta te-ai intrebat vreodata?
mkdisk
Postat pe 3 Decembrie 2008 15:36
daca nu vrei sa faci sex inainte de casatorie nu stai impreuna cu tipul, cu atat mai putin sa imparti patul.....daca stai impreuna, ce rost mai are sa nu faci sex?asta dak e intr-adevar vb de o rel, nu de o simpla prietenie.
mkdisk
Postat pe 3 Decembrie 2008 16:17
pt alecsu-->mda.... asta e se mai intampla....depinde de la caz la caz:P
alina_luminita
Postat pe 3 Decembrie 2008 16:31
De la: MIRELUSHA20, la data 2008-11-30 14:17:10dragostea se mai arata si prin sacrificii,prin vorbefrumoase nu numai prin sex
si eu cred acelasi lucru.
Baiat_Rezervat
Postat pe 3 Decembrie 2008 21:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu stiu ce sa mai cred: ma insala sau nu 10 De la: doridor 13 Decembrie 2010 21:44
postinor 3 De la: dulsika 3 Mai 2012 18:11
m-am plictisit de prietenul meu 39 De la: stem_29 30 Noiembrie 2010 19:47
anticonceptionale`:P 8 De la: Franzi 9 Octombrie 2009 11:41
SEXUL PE BANI 113 De la: lookingdownatnumberone 28 Ianuarie 2010 19:07