Setari Cookie-uri

Codul bunelor manere pi net!

oanaaa..

robi ma hartuie..

Postat pe 25 Septembrie 2008 22:12
il am si eu pe razand in lista...mi`a trimis si un mesaj cu continutul 'as vrea sa te cunosc' , acum am cautat

Mentionez ca nici mie nu imi sunt adresate jigniri sau injurii , insa mai sugereaza cate unul ca ar vrea sa ma cunoasca sau imi lasa un id de mess Oricum...degeaba! Ideea e ca in spatele multor conturi nou aparute se afla altcineva , sunt convinsa. In fine...oricum nu ma intereaza...fiecare isi umple timpul cu ce poate

Primesc multe mesaje frumoase de la fete si de la baieti carora le multumesc
Kittynelle
Postat pe 25 Septembrie 2008 22:13
oana,nu te gandi ca eu primesc mesaje porcoase,sau de prost gust,efectiv mi se pare aiurea sa imi mai ceara id-ul de mess atata timp cat vede ca am pe cineva...
mesaje frumoase primesc si eu si ii pup pe toti cei care imi trimit...se stiu ei (ele)

Postat pe 25 Septembrie 2008 22:15
Larisa..,nu stiu daca-i chiar asa de mare greseala ca-ti cer id-ul
eu am id-ul la zeci de persoane de aici si vorbesc pe telefon cu toate
nu cred ca-i un motiv faptul ca tu esti maritata,sau nu, sa nu comunice cu tine..
motive ar putea fi altele

Postat pe 25 Septembrie 2008 22:21
stef,una e cand toata ziua dam unii de altii pe forum si vorbim despre toate prostiile,si alta e sa intre unul cu care nu am schimbat nici macar un salut si hodoronc tronc sa-mi ceara id-ul...la aia ma refer,nu am zis nimic de persoanele pe care le stiu de aici chiar daca nu ne-am intalnit niciodata fata in fata

Postat pe 25 Septembrie 2008 22:24
hai ma lari...............la mine a intrat un turc..........si mi-a dat id.....ca vrea sa cunoasca o fata in rom....etc..............sau mai psteaza comentarii la pozele mele..........acu ce sa le fac......de atins nu am ating...deci nu au ce sa imi faca.............duc si ei lipsa de ocupatie.......se baga si ei in seama.............

Postat pe 25 Septembrie 2008 22:27
Meblondy..,

Postat pe 25 Septembrie 2008 22:30
normal celia,nu ai ce sa le faci....dar oricum ma enerveaza pentru ca nu sunt pe un site de combinatii si nu am scris mare la status "sunt singura- take me!!"
cand o sa scrie asa ceva atunci poate sa intre toti barbatii sa-mi ceara id-ul...

Postat pe 25 Septembrie 2008 22:31
stef,tu esti singurul care imi mai zice meblondy :))

Postat pe 25 Septembrie 2008 22:31
corect lari...................

Postat pe 25 Septembrie 2008 22:33
cine stie ce mai interpretezi acum..
gata, va las ca sunt asteptat la Haremul minunilor si la CAFENEAUA VECHE..
va astept si pe voi cu mare placere..!!
aici va spun, noapte buna !!

Postat pe 25 Septembrie 2008 22:34
eu tocmai am sters vreo 3 pagini de prieteni cu care nu am intrat in contact pe nici un subiect nu credeam ca e asa mare scofala sa stergi niste prieteni .....ma asteptam sa existe o modalitate de a-i sterge pe toti daca vreau dar NUUU .,,,tre sa dai la fiecare sterge , esti sigura / da ....si tot asta ....

Evident ca am sters si o persoana cu care comunicam si m-a intrebat ce mi-a facut de am sters-o i-am explicat ca in virtutea intertiei am sters-o din greseala ...

Gata , acum ma duc la Arthur and the invisibles

iris_4_ever
Postat pe 25 Septembrie 2008 22:37
noapte buna vin si eu pe acolo daca e ceva bun de baut

Postat pe 25 Septembrie 2008 22:37
stai linistit stef,nu interpretez nimic

Postat pe 25 Septembrie 2008 22:37
De la: stef80, la data 2008-09-25 21:48:34
De la: stef80, la data 2008-09-25 17:39:02
De la: geo32, la data 2008-09-24 22:04:05o alta situatie care m-a...socat, as spune, e atunci cand am acceptat o prietenie fara a fi curios de ce o cere! am dat clic pe botonu' accept si am asteptat. o zi......o saptamana.....doua saptamani...... cand am vazut ca nu zice nica', am sters. ca apoi sa primesc mesaj, ca de ce am sters , ca ce mi-a facut de am sters. i-am raspuns : nimic!


se intampla si altora..

dar ce va faceti atunci cand un user,care posteaza dupa tine ,iti comenteaza pozele si comentariile lui iti plac..????
iti spune ca te cunoaste..
realizezi ca asa este.!!
iti cere prietenie ,dar refuza sa-ti spuna cine este

eu unul, il tin"rezerva" pana va vorbi..


ma scuzati fetelor ca revin cu intrebarea asta,dar as vrea totusi sa aflu voi ce-ati face.



eee stef daca tu ai numai vreo 15...ce zici de mine care am vreo 100???? daca nu mai multi???
si cand cineva imi trimite o cerere pe care chiar vreau sa o accept...tre sa caut o gramda sa vad unde e.... mor de ciuda... asa ca ...imi cer scuze dar lista cu pricina o controlez.... fooooarte rar si pe mail-ul personal toate mesajele de la kudika le sterg instantaneu.

deci... e totusi frustrant....
dar.... soarta macar exista optiunea de a iti alege prietenii
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Septembrie 2008 15:46
Codul asta sa contina obligatoriu limbajul decent.

Postat pe 23 Octombrie 2008 02:47
ironiile sunt permise...dar ironiile fine asa sa le pricepem doar cei care "vorbim aceeasi limba"....

ma refer ca poti face misto de cineva fara sa te legi de aspectul fizic sau de gramatica limbii romane,bineanteles cand nu vorbim de limbajul de mess pe care numai sfantul google il mai intelege.
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Noiembrie 2008 20:33
ca bine-i zici ema :)
in momentul cand faci referire la aspectul cuiva fizic , esti deja cu un caracter mai mult decat indoielnic.

Postat pe 4 Noiembrie 2008 20:46
De la: geo32, la data 2008-11-04 20:46:07ca bine-i zici ema :)
in momentul cand faci referire la aspectul cuiva fizic , esti deja cu un caracter mai mult decat indoielnic.

ai perfecta dreptate geo!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 4 Noiembrie 2008 21:17
no bun acum ca ne-am lamurit si cu asta... sa mai gasim cateva reguli.....
macar astea merita....scrise si tinute minte....

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Noiembrie 2008 21:19
De la: geo32, la data 2008-09-24 21:29:45stand azi si contempland maretia listei de prieteni si in urma unor dialoguri private, am facut o scurta comparatie. ceea ce m-a socat era numarul prieteniilor neacceptate sau sterse, care era de vreo 5 ori mai mare ca lista de prieteni. oau, de ce!!!?
viata virtuala nu difera prea tare de cea reala. si aici ca si acolo, ne supunem unor legi , uneori nescrise, legi de bun simt , politete si buna crestere. asa ca , sa purcedem!!!
strict legat de acest siteu, kudika, este faptu' ca poti cere prietenia cuiva, sa-ti faci o lista bogata , ca apoi sa te lauzi la prieteni ca: uite domne' ce cunoscut sunt eu!

1. lista de prieteni. atunci cand ceri o prietenie, incearca sa trimiti un mesaj de salut. vei avea mai multi sorti de izbanda daca te-ai limita doar la a clicai botonu' de pretenie!
off, din pacate, asta-i principalu' motiv de refuz si stergere a prieteniilor. in cazu mieu!

va astept cu alte si alte reguli. de aci , de pe mess, ceea ce va deranjeaza , ceea ce credeti ca ar trebuii sa cunoasca lumea.
plus comentarii!


p si s : stiu, nu e despre sex, da' macar sa incercam sa sensibilizam oamenii. olecutza politete nu face sa cada ceru' peste noi.


acuma stiu de ce nu mi-ai dat accept [beculet aprins]

dar eu ma mai uit si la ce a postat respectivul/-a, sa stiu cam cu ce se mananca omul ala ;ma gandeam ca te uiti si tu la mine la profil si decizi in cunostinta de cauza . Sorry!
De multe ori dau mesaj ca de ce vrei sa fim prieteni? (mai ales pe hi5 unde toata lumea da clicuri asa aiurea).


Ok, stiu ca ati trecut demult peste, dar de-abia acum am descoperit topicul

Postat pe 4 Noiembrie 2008 21:27
Apropo, de citit:

www.netmanners.com

Postat pe 6 Noiembrie 2008 16:31
De la: geo32, la data 2008-09-24 21:29:45stand azi si contempland maretia listei de prieteni si in urma unor dialoguri private, am facut o scurta comparatie. ceea ce m-a socat era numarul prieteniilor neacceptate sau sterse, care era de vreo 5 ori mai mare ca lista de prieteni. oau, de ce!!!?
viata virtuala nu difera prea tare de cea reala. si aici ca si acolo, ne supunem unor legi , uneori nescrise, legi de bun simt , politete si buna crestere. asa ca , sa purcedem!!!
strict legat de acest siteu, kudika, este faptu' ca poti cere prietenia cuiva, sa-ti faci o lista bogata , ca apoi sa te lauzi la prieteni ca: uite domne' ce cunoscut sunt eu!

1. lista de prieteni. atunci cand ceri o prietenie, incearca sa trimiti un mesaj de salut. vei avea mai multi sorti de izbanda daca te-ai limita doar la a clicai botonu' de pretenie!
off, din pacate, asta-i principalu' motiv de refuz si stergere a prieteniilor. in cazu mieu!

va astept cu alte si alte reguli. de aci , de pe mess, ceea ce va deranjeaza , ceea ce credeti ca ar trebuii sa cunoasca lumea.
plus comentarii!


p si s : stiu, nu e despre sex, da' macar sa incercam sa sensibilizam oamenii. olecutza politete nu face sa cada ceru' peste noi.

Buna ziua sa ma prezinta: sunt o tipa foarte vesela imi place sa ma distrez imi place viata ii respect pe cei din jurul numai ca am o problema sunt alergica la prosti . Stii cred ca ar trebui sa deschizi un topic Reguli de scriere in limba romana si te pot ajuta cu mare placere si incep chiar de acum
Codul bunelor manere pi net!-formula corecta ar fi codul bunelor Maniere pi net da saracele maniere raman doar niste simple manere la care sa se uite prostii
C'EST LA VIE
yumy
Postat pe 14 Noiembrie 2008 19:31
ce legatura are limba romana cu bunul simt!?

Postat pe 14 Noiembrie 2008 19:36
mai geo........o replica mai usturatoare de ce aplici.............
defineste cuv prosti.....rosemery

Postat pe 14 Noiembrie 2008 19:38
De la: heaven_gate, la data 2008-11-14 19:38:26mai geo........o replica mai usturatoare de ce aplici.............
defineste cuv prosti.....rosemery


offff haven, io incercam sa-i explic fetisoarei cu trandafiri moldovenesti ca transferu' din privat a discutiilor pe forum, este o dovada a bunului simt lipsa.

Postat pe 14 Noiembrie 2008 19:43
De la: rosemery, la data 2008-11-14 19:31:42
De la: geo32, la data 2008-09-24 21:29:45stand azi si contempland maretia listei de prieteni si in urma unor dialoguri private, am facut o scurta comparatie. ceea ce m-a socat era numarul prieteniilor neacceptate sau sterse, care era de vreo 5 ori mai mare ca lista de prieteni. oau, de ce!!!?
viata virtuala nu difera prea tare de cea reala. si aici ca si acolo, ne supunem unor legi , uneori nescrise, legi de bun simt , politete si buna crestere. asa ca , sa purcedem!!!
strict legat de acest siteu, kudika, este faptu' ca poti cere prietenia cuiva, sa-ti faci o lista bogata , ca apoi sa te lauzi la prieteni ca: uite domne' ce cunoscut sunt eu!

1. lista de prieteni. atunci cand ceri o prietenie, incearca sa trimiti un mesaj de salut. vei avea mai multi sorti de izbanda daca te-ai limita doar la a clicai botonu' de pretenie!
off, din pacate, asta-i principalu' motiv de refuz si stergere a prieteniilor. in cazu mieu!

va astept cu alte si alte reguli. de aci , de pe mess, ceea ce va deranjeaza , ceea ce credeti ca ar trebuii sa cunoasca lumea.
plus comentarii!


p si s : stiu, nu e despre sex, da' macar sa incercam sa sensibilizam oamenii. olecutza politete nu face sa cada ceru' peste noi.

Buna ziua sa ma prezinta: sunt o tipa foarte vesela imi place sa ma distrez imi place viata ii respect pe cei din jurul numai ca am o problema sunt alergica la prosti . Stii cred ca ar trebui sa deschizi un topic Reguli de scriere in limba romana si te pot ajuta cu mare placere si incep chiar de acum
Codul bunelor manere pi net!-formula corecta ar fi codul bunelor Maniere pi net da saracele maniere raman doar niste simple manere la care sa se uite prostii
C'EST LA VIE




tzutzi, ai uitat de ,,pi''-ul ala deranjator, ai uitat sa il corectezi
fetele vesele parca ar trebui sa inteleaga un titlu la mishto, nuh ?

Postat pe 14 Noiembrie 2008 19:44
De la: Georgia99, la data 2008-11-14 19:44:25
De la: rosemery, la data 2008-11-14 19:31:42
De la: geo32, la data 2008-09-24 21:29:45stand azi si contempland maretia listei de prieteni si in urma unor dialoguri private, am facut o scurta comparatie. ceea ce m-a socat era numarul prieteniilor neacceptate sau sterse, care era de vreo 5 ori mai mare ca lista de prieteni. oau, de ce!!!?
viata virtuala nu difera prea tare de cea reala. si aici ca si acolo, ne supunem unor legi , uneori nescrise, legi de bun simt , politete si buna crestere. asa ca , sa purcedem!!!
strict legat de acest siteu, kudika, este faptu' ca poti cere prietenia cuiva, sa-ti faci o lista bogata , ca apoi sa te lauzi la prieteni ca: uite domne' ce cunoscut sunt eu!

1. lista de prieteni. atunci cand ceri o prietenie, incearca sa trimiti un mesaj de salut. vei avea mai multi sorti de izbanda daca te-ai limita doar la a clicai botonu' de pretenie!
off, din pacate, asta-i principalu' motiv de refuz si stergere a prieteniilor. in cazu mieu!

va astept cu alte si alte reguli. de aci , de pe mess, ceea ce va deranjeaza , ceea ce credeti ca ar trebuii sa cunoasca lumea.
plus comentarii!


p si s : stiu, nu e despre sex, da' macar sa incercam sa sensibilizam oamenii. olecutza politete nu face sa cada ceru' peste noi.

Buna ziua sa ma prezinta: sunt o tipa foarte vesela imi place sa ma distrez imi place viata ii respect pe cei din jurul numai ca am o problema sunt alergica la prosti . Stii cred ca ar trebui sa deschizi un topic Reguli de scriere in limba romana si te pot ajuta cu mare placere si incep chiar de acum
Codul bunelor manere pi net!-formula corecta ar fi codul bunelor Maniere pi net da saracele maniere raman doar niste simple manere la care sa se uite prostii
C'EST LA VIE




tzutzi, ai uitat de ,,pi''-ul ala deranjator, ai uitat sa il corectezi
fetele vesele parca ar trebui sa inteleaga un titlu la mishto, nuh ?

pi draga ramane la fel ca suntem in secolul 21 da ce sa fac eu sunt blonda sub acoperire cum sa ma duca capul de la manere tocmai la maniere
yumy
Postat pe 14 Noiembrie 2008 19:58
De la: geo32, la data 2008-11-14 19:43:38
De la: heaven_gate, la data 2008-11-14 19:38:26mai geo........o replica mai usturatoare de ce aplici.............
defineste cuv prosti.....rosemery


offff haven, io incercam sa-i explic fetisoarei cu trandafiri moldovenesti ca transferu' din privat a discutiilor pe forum, este o dovada a bunului simt lipsa.

da domnule cu bun simt eu nu am zis decat o chestie din care intelegi ce vrei
din cate imi amintesc eu nu am postat nici un mesaj de al tau privat
si apropo de unde ai scoso pe asta cu trandafirii moldovenesti?
si nu incerca sa explici ca eu sunt foarte incapatanata nu inteleg si punct
yumy
Postat pe 14 Noiembrie 2008 20:02
nici nu incerc. nu merita!

Postat pe 14 Noiembrie 2008 20:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prieteni noi 4 De la: Macika00 12 August 2015 20:36
Eu, eu si restul lumii... 3 De la: dragon_fly88 11 Iunie 2010 20:25
relatii extraconjugale 40 De la: kudika026577 1 Octombrie 2009 21:17
Urare studenteasca 10 De la: VeveRo 15 Mai 2012 21:44
Doresc o relatie in adevaratul sens al cuvantului/mai sunt fete cu carcacter? 48 De la: mika76 13 Decembrie 2010 15:15