Setari Cookie-uri

Codul bunelor manere pi net!

o.k.kudika!de citeva zile nu imi place atmosfera!de ce?o stim prea bine!jignita am fost si eu,am incercat sa nu ma enervez si chiar am reusit!m-am gindit ,in sinea mea,ca specimene ca cel care ma facuse...parca lipsita de bun simt,sint la tot pasul!made in romania!cit despre permisiunea de a adauga pe cineva?!recunosc ca am adaugat instant, citeva persoane ,care mi-au devenit simpatice in citeva secunde! le pupic!oare sint prost crescuta ca am facut asta?! si mai e ceva...am deranjat pe cineva cu tipetele mele ..dar mi-am cerut scuze!eram noua pe atunci si cred ca in felul acela,mai sarcastic, mi-a urat bun venit!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 24 Septembrie 2008 23:03
robiiii buna seara... ce faci???
da si tu o idee de regula de bune maniere de ceva sa fac manualul ala mai repede...

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2008 23:05
De la: heaven_gate, la data 2008-09-24 23:01:47tu nu transferi discutia din privat pe forum?...................sau eu?................daca te referi la mine te inseli..niciodata nu am postat ce am primit pe privat...............


de ce ti-o place sa interpreztezi lucrurile , nu stiu!!
ca sa intru in amanunte ar fi trebuit sa fac referire la discutiile de pe privat!
stiu, urmeaza iar o chestie de emoticon confuza si intrebari !!

Postat pe 24 Septembrie 2008 23:05
De la: geo32, la data 2008-09-24 23:05:51
De la: heaven_gate, la data 2008-09-24 23:01:47tu nu transferi discutia din privat pe forum?...................sau eu?................daca te referi la mine te inseli..niciodata nu am postat ce am primit pe privat...............


de ce ti-o place sa interpreztezi lucrurile , nu stiu!!
ca sa intru in amanunte ar fi trebuit sa fac referire la discutiile de pe privat!
stiu, urmeaza iar o chestie de emoticon confuza si intrebari !!
.............a fost o simpla intrebare............si lasa privatul..........confuza nu sunt.............k mi-am expus parerea ...daca tu nu vrei sa fii mai concis in relatari...nu-i musai sa expui privatul......e ok inteleg........oricum nu totul tine de privat.....consider ca folosesti privatul pt a lasa un mesaj pt ca nu vrei sa il postezi pe forum........si da e bn sa tii legatura cu pers care le ai in lista

Postat pe 24 Septembrie 2008 23:11
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-24 23:05:07robiiii buna seara... ce faci???
da si tu o idee de regula de bune maniere de ceva sa fac manualul ala mai repede...

keanu!azi nu am idei!am avut o zi mai..cum sa-i zic?!nu prea am chef de nimic!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 24 Septembrie 2008 23:11
maaaai pisolog nu sunt... dar daca vrei sa imi spui... cine stie poate te ajuta....

daca vrei evident
aaaah am observat ca am un tic verbal.... "evident"
ca o chestie definitorie... pun stapanire pe acest cuvant... cu permisiunea domniilor voastre....EVIDENT !!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2008 23:14
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-09-24 23:11:28
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-24 23:05:07robiiii buna seara... ce faci???
da si tu o idee de regula de bune maniere de ceva sa fac manualul ala mai repede...

keanu!azi nu am idei!am avut o zi mai..cum sa-i zic?!nu prea am chef de nimic!



o alta regula pe care mi-am impuso si care v-o recomand cu cea mai mare caldura: virtualul nu ar trebuii sa va afecteze realul. in special partile lui intunecate

Postat pe 24 Septembrie 2008 23:24
De la: geo32, la data 2008-09-24 23:24:14
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-09-24 23:11:28
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-24 23:05:07robiiii buna seara... ce faci???
da si tu o idee de regula de bune maniere de ceva sa fac manualul ala mai repede...

keanu!azi nu am idei!am avut o zi mai..cum sa-i zic?!nu prea am chef de nimic!



o alta regula pe care mi-am impuso si care v-o recomand cu cea mai mare caldura: virtualul nu ar trebuii sa va afecteze realul. in special partile lui intunecate
nuuuu...de la job mi se trage!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 24 Septembrie 2008 23:30
macar ai reusit sa ma scoti din starea asta...geo
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 24 Septembrie 2008 23:32
uuuuf geo cu ultima regula e mai greu... pt ca din nefericire pe unii nefericiti ii cunosc si in realitate si ma refer la un specimen in particular.

dar voi face tot ce pot sa scriu doar pe blog toate injuraturile care imi vin in cap.... e ok asa????

si ca sa inchei seara intr0un mod optimist....
domnitele mele... s aveti o noapte buuuna si sa visati frumos.
pupilici de noapte buna si pe maine....

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Septembrie 2008 23:33
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-24 23:33:11uuuuf geo cu ultima regula e mai greu... pt ca din nefericire pe unii nefericiti ii cunosc si in realitate si ma refer la un specimen in particular.

dar voi face tot ce pot sa scriu doar pe blog toate injuraturile care imi vin in cap.... e ok asa????

si ca sa inchei seara intr0un mod optimist....
domnitele mele... s aveti o noapte buuuna si sa visati frumos.
pupilici de noapte buna si pe maine....

ROBERTA_BRUNI
Postat pe 24 Septembrie 2008 23:35
noapte buna tuturor....

Postat pe 24 Septembrie 2008 23:36
nb frumos la toti si toate.........si tie dandanaua r.........pupici.....vise erotice si somnik placut

Postat pe 24 Septembrie 2008 23:36
si eu am acceptat toate cererile de prietenie...e ceva rau in asta?

Postat pe 24 Septembrie 2008 23:38
nu! dimpotriva.
cu cati ai reusit sa vorbesti?


noapte buna domnite dragi!

Postat pe 24 Septembrie 2008 23:44
noapte buna tuturor!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 24 Septembrie 2008 23:50
nu prea vb cu nimeni
cu putini....
dar la mesajele cu id nu ma obosesc sa raspund

Postat pe 24 Septembrie 2008 23:59

imi vine sa te tzuc de dulce ce esti!

Postat pe 25 Septembrie 2008 00:01
da...si pe mn m-a ..."palit" sa dau add la un id de mess. logic ca tipul nu s-a deranjat sa ma intrebe de sanatate.
si l -am intr...dc mi-ai mai cerut draga nene idul daca...nu te intereseaza pers mea? ...nu intri pe mine , nu nimic..
stiti ce mi zice??? ... ca a vazut ca aveam status busy :|:|
...head-ache!

morticia_adams
Postat pe 25 Septembrie 2008 01:04
De la: geo32, la data 2008-09-24 22:04:05o alta situatie care m-a...socat, as spune, e atunci cand am acceptat o prietenie fara a fi curios de ce o cere! am dat clic pe botonu' accept si am asteptat. o zi......o saptamana.....doua saptamani...... cand am vazut ca nu zice nica', am sters. ca apoi sa primesc mesaj, ca de ce am sters , ca ce mi-a facut de am sters. i-am raspuns : nimic!


Deci , mi-am numarat prieteni :D ,am 5 pagini de prieteni din care nu cunosc mai multi decat 10 ....bun , in acest caz ce faci cu noile cereri de prietenie care iti tot vin in afara de faptul ca le dai accept ?
iris_4_ever
Postat pe 25 Septembrie 2008 01:27
Am raspuns eu la niste mesaje private si nu am facut bine !!!! Eu una nu inghit persoanele care agata pe forumuri

Postat pe 25 Septembrie 2008 01:27
Astia agata doar daca au ce agata asa ca nu-ti face probleme georgia

problema mea este ca o sa trebuiasca sa imi schimb id-ul desi ....nu prea sunt de acord cu schimbat-ul id-ului dar nici sa ma trezesc cu add-uri pe mess de la diverse persoane nu am chef

Ce nu am inteles este de ce au unii senzatia ca as fi la fel de ,,deschisa'' si pe mess ca si aici
iris_4_ever
Postat pe 25 Septembrie 2008 01:38
Si mai au si faza aia in ei cand tot tu ii intrebi "Cine esti?" si ei : "Un baiat/o fata".
fluturas_
Postat pe 25 Septembrie 2008 01:45
eu in gen spun ceva de genul ,,scopul si durata vizitei'' si mi se spune ca ar avea id-ul meu de aici ....moment in care eu raman fara replica o perioada si ii multumesc kudicii ca am mai bagat unul in lista mea de prieteni
iris_4_ever
Postat pe 25 Septembrie 2008 01:47
"scopul si durata vizitei"

Pai cred ca astea sunt terminati rau daca incearca pana si userul(ca presupun ca despre ala e vb) sa-l foloseasca precum id de mess.Ce zic ei..poate merge.

Anyway..eu sunt mandra de lista mea de ignore`uri.
fluturas_
Postat pe 25 Septembrie 2008 01:51
De la: fluturas_, la data 2008-09-25 01:51:32"scopul si durata vizitei"

Pai cred ca astea sunt terminati rau daca incearca pana si userul(ca presupun ca despre ala e vb) sa-l foloseasca precum id de mess.Ce zic ei..poate merge.

Anyway..eu sunt mandra de lista mea de ignore`uri.


shhhh,taci din gura ca si eu sunt
iris_4_ever
Postat pe 25 Septembrie 2008 01:53
Au o mare problema : nu inteleg ca virtualul nu se amesteca cu realul...parca este o boala, mai ales pentru adolescentii din ziua de azi. Ma incadrez si eu in categoria adolescentilor :)) dar cred ca am o parere mult mai sanatoasa despre viata decat unii.

Postat pe 25 Septembrie 2008 01:54
Si oricum chiar de uit sa le dau ignore ,pot astepta ei mult si bine sa se messengeruiasca cu mine ca eu tin 3 sferturi din lista de mess pe invisible. Iar la restul folosesc statusul de "busy".
La mine lumea stie,buzz si vezi sunt/nu sunt.

Cat despre real si virtual.Pentru ei treaba pe internet cred ca este mai reala decat orice alceva cu adv. real.
fluturas_
Postat pe 25 Septembrie 2008 02:01
Si nu suport massurile prostesti gen : zbyyyeee alllllz, ma doooc la soomniki, poop miki,piki,riki si ubirea mea

Postat pe 25 Septembrie 2008 02:02
De la: Georgia99, la data 2008-09-25 02:02:57Si nu suport massurile prostesti gen : zbyyyeee alllllz, ma doooc la soomniki, poop miki,piki,riki si ubirea mea


blog pe mess :)
daca si impotriva astora mai ai ceva da` tu nu esti curioasa sa stii de cate ori mananca acela pe zi?de cate ori iese /intra pe calculator?ce mai vinde,ce mai cumpara. s.a.m.d.
mie imi plac,astea ma pun in tema mai bine decat stirile de la ora 5.
fluturas_
Postat pe 25 Septembrie 2008 02:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
invitatie 3 De la: ingeras_yella21 11 Octombrie 2009 23:57
Relatie extra-life 198 De la: CESSY_C 19 Aprilie 2011 02:00
El in afara,eu in tara... 13 De la: Micaell 7 August 2011 18:38
cu inceput , fara sfarsit ! 4 De la: kudika421339 20 Octombrie 2011 07:38
CADOU:) 10 De la: mimi_ca29 4 Decembrie 2010 23:18