Setari Cookie-uri

Ce carti citeste femeia secolului XX?!

De la: BERBEACA, la data 2008-11-11 13:38:44Bravo! esti intr-adevar o deschizatoare de drumuri si o enciclopedie ambulata...din pacate judecatile tale lasa de dorit, dar ma rog, te priveste, mie chiar nu mi provoci nimic, nici admiratzie, nici antipatie...indiferentza.


Crezi ca esti o persoana atat de importanta de crezi ca am nevoie de admiratia ta???Sau de ce ai impresia ca vreau sa iti provoc tie ceva???Si tu ai probleme???Judecatile mele sunt...exact ale mele....si nu sunt pentru tine sau pentru alti si nu am zis ca trebuie sa zica lumea ca mine...asa ca de fapt care e pb ta???? [/quote]

Din moment ce ti dai cu parerea aiurea suferi consecintzele.Bravo!
Lillix
Postat pe 11 Noiembrie 2008 15:37
De la: BERBEACA, la data 2008-11-11 13:38:44Bravo! esti intr-adevar o deschizatoare de drumuri si o enciclopedie ambulata...din pacate judecatile tale lasa de dorit, dar ma rog, te priveste, mie chiar nu mi provoci nimic, nici admiratzie, nici antipatie...indiferentza.


Crezi ca esti o persoana atat de importanta de crezi ca am nevoie de admiratia ta???Sau de ce ai impresia ca vreau sa iti provoc tie ceva???Si tu ai probleme???Judecatile mele sunt...exact ale mele....si nu sunt pentru tine sau pentru alti si nu am zis ca trebuie sa zica lumea ca mine...asa ca de fapt care e pb ta???? [/quote]

Chestia cu admiratia sau antipatia era un raspuns la tampenia pe care ai scornit o ca ti e antipatica mutra lu' Cartarescu' , chiar asa, te crezi atat de importanta ca lui sa i pese? ...intelegeam daca ziceai ca ti este antipatic din alte puncte de vedere, da' asa...
Lillix
Postat pe 11 Noiembrie 2008 15:40
De la: BERBEACA, la data 2008-11-11 13:36:04
De la: Lillix, la data 2008-11-11 12:38:08A, si by the way, cine esti tu sa judeci daca o carte este scrisa cu rost sau fara rost? Nu te hazarda in generalizari.


Fiecare judeca pentru el ok???Si pentru mine cartile lui nu au sens. E treaba mea ce carti consider eu ca sunt inutile nu/???TI-am zis personal nu citi cartea aia ca e inutila???NU cred asa ca...


Evident, singura problema ca tu generalizezi
Lillix
Postat pe 11 Noiembrie 2008 15:43
De la: BERBEACA, la data 2008-11-11 13:50:29
De la: Georgia99, la data 2008-11-11 12:31:03of, desfasoara-te pisi, hai baga de la tine, hai cu injuraturi de mama, hai adreseaza-te cu ,,fa'', offf, esti super femela, emancipata, rafinata..

p.s : imi place emisiunea lui badea, nu imi plac carcotasii



mai fata draga tu chiar suferi cu capu rau...cred ca de la cartarescu ti se trage....sau nu ti se mai trage...in ultima vreme si de aia????Si cu mircea badea si cu termenul spus de mine si criticat de tine....se vede ca nu te-ai prins cu aluzia...da in fine. Te-am injurat de maica-ta si nu stiu eu ...doar am dat reply si ti-am zis ca ea o fi pisi ...nu eu....apropo ce hobbyuri ai tu de ma faci pe mine pisi??? A da unu dinre ele vad ca e sa vb mult si prost si sa sari cu fel de fel de jigniri...apropo inutile sincer esti amuzanta...de cee???Pentru ca eu nu ma simt ca tine ...lezata de adevar...cat despre paraziti, ca ziceai tu mai sus ceva...asculta piesa "cum sa jignesti o femeie"....daca o stiai deja...pentru astea ca tine a fost facuta Si haai sa nu ne mai dam sfinte ce naiba crezi ca nu am vazut pe alte topicuri ce limbaj folosesti??Chiar crezi ca eu am impresia ca tu nu injuri??? esti cam hilara ...de felul tau...pacat ca umorul tau e pentru oamenii lipsiti de inteligenta:))OOO vaaai sa nu ma spui lu mamicaaa ca am vb uraaat



nu te spun mamei mele pt ca este decedata de ceva vreme. Nu ma justific in fata ta pt ca nu are rost, am vazut care este nivelul tau de femeie emancipata si stilata care vorbeste cu ,,fa'', amenintari si alte prostii. Vezi ca daca nu ai observat, pe acest forum exista topicuri serioase, si topicuri la caterinca. Asa cum acest topic este unul serios incearca sa schimbi foaia si sa incerci sa fii mai prudenta in afirmatii. Daca nu vrei, treci pe topciul cu inuraturi, ti-ar sta f bine acolo. Daca chiar vorbeam urat, crede-ma, imi stergeau contul, femeie. Au fost multi utilizatori stersi pt limbajul lor, insa una este sa faci caterinca cu mai multi utilizatori si alta e sa iti imaginezi ca esti la tine pe tarla si sa jignesti cum ai chef. Ok ? Astfel, iti urez toate cele bune si incearca sa eviti sa mai sari ca arsa ( asta inseamna ceva ), nu te-ai luat doar de mine, te-ai luat si de alti utilizatori !
So, lasa-ma pe mine cu realitatea mea ca stau f bine acum in camera , la caldurica,cu un martini, uitandu-ma la House M.D


p.s hai ca am vazut ca nu esti deloc fraiera, stii tu ce zicea ombladon de pisi

Postat pe 11 Noiembrie 2008 15:48
MIAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU NU VA CERTATI

Postat pe 11 Noiembrie 2008 15:52
De la: motanel21, la data 2008-11-11 15:52:13MIAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU NU VA CERTATI



fara miau ca ia foc :)))

Postat pe 11 Noiembrie 2008 15:53
De la: Georgia99, la data 2008-11-11 15:53:24
De la: motanel21, la data 2008-11-11 15:52:13MIAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU NU VA CERTATI



fara miau ca ia foc :)))


Incercam sa evitam pe cat posibil cearta, da' nah nu intotdeauna ai cu cine nu i asa Berbeaco?
Lillix
Postat pe 11 Noiembrie 2008 15:56
stii care e problema lilix ? exemplele ei, badea si parazitii, ar intelege umorul de pe celelalte topicuri, dar nu , nu si iar nu, numai ca sa aiba ce sa zica.

Postat pe 11 Noiembrie 2008 15:58
De la: Georgia99, la data 2008-11-11 15:58:11stii care e problema lilix ? exemplele ei, badea si parazitii, ar intelege umorul de pe celelalte topicuri, dar nu , nu si iar nu, numai ca sa aiba ce sa zica.


Pai e o berbeaca, trea' sa dea cu coarnele, o batalie in cuvinte nu presupenu injuraturi, jigniri etc, da' las ca o sa mai citeasca si ea si poate o sa nteleaga, desi nu e suficient sa citesti, mai trebuie sa si intelegi una alta

Si iaca mie mi place si badea imi plac si carcotashii, si nu i greu sa ti dai seama ca defapt se admira reciproc, da' ce farmec ar avea daca s ar lauda, ar scadea audientza...si cum fac parte din aceiashi categorie sunt si cam in concurentza...asa ca

Iara Parazitii sunt chiar geniali, o adevarata antologie rafinata si subtila a vulgaritatzii...paradoxali ficiorii
Lillix
Postat pe 11 Noiembrie 2008 16:08
vai de saracu topic..



pe bune acu, inceteaza berbeaca.

nu e nici un fel de IGNORE LIST?

daaaaaaaaaaaaamn!!!!!!

Greenie
Postat pe 11 Noiembrie 2008 16:57
Greenie
Postat pe 11 Noiembrie 2008 16:58
De la: greenie, la data 2008-11-11 16:57:57vai de saracu topic..



pe bune acu, inceteaza berbeaca.

nu e nici un fel de IGNORE LIST?

daaaaaaaaaaaaamn!!!!!!





stai ca vine fata maine la munca, cu lectia pregatita sa vezi ce o sa tune si o sa fulgere !

Postat pe 11 Noiembrie 2008 17:02
De la: Lillix, la data 2008-11-11 15:37:25
De la: BERBEACA, la data 2008-11-11 13:38:44Bravo! esti intr-adevar o deschizatoare de drumuri si o enciclopedie ambulata...din pacate judecatile tale lasa de dorit, dar ma rog, te priveste, mie chiar nu mi provoci nimic, nici admiratzie, nici antipatie...indiferentza.


Crezi ca esti o persoana atat de importanta de crezi ca am nevoie de admiratia ta???Sau de ce ai impresia ca vreau sa iti provoc tie ceva???Si tu ai probleme???Judecatile mele sunt...exact ale mele....si nu sunt pentru tine sau pentru alti si nu am zis ca trebuie sa zica lumea ca mine...asa ca de fapt care e pb ta????


Din moment ce ti dai cu parerea aiurea suferi consecintzele.Bravo! [/quote]

AAA cred ca PENTRU ASTA E UN FORUM CA SA ITI DAI CU PAREREA:::OK?????Si nu sufar nimik:)) stai linistita:))
BERBEACA
Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:44
De la: Lillix, la data 2008-11-11 15:40:00
De la: BERBEACA, la data 2008-11-11 13:38:44Bravo! esti intr-adevar o deschizatoare de drumuri si o enciclopedie ambulata...din pacate judecatile tale lasa de dorit, dar ma rog, te priveste, mie chiar nu mi provoci nimic, nici admiratzie, nici antipatie...indiferentza.


Crezi ca esti o persoana atat de importanta de crezi ca am nevoie de admiratia ta???Sau de ce ai impresia ca vreau sa iti provoc tie ceva???Si tu ai probleme???Judecatile mele sunt...exact ale mele....si nu sunt pentru tine sau pentru alti si nu am zis ca trebuie sa zica lumea ca mine...asa ca de fapt care e pb ta????


Chestia cu admiratia sau antipatia era un raspuns la tampenia pe care ai scornit o ca ti e antipatica mutra lu' Cartarescu' , chiar asa, te crezi atat de importanta ca lui sa i pese? ...intelegeam daca ziceai ca ti este antipatic din alte puncte de vedere, da' asa... [/quote]


NU am scornit/o :)) ce stupid suna asta e adevarul si nu vad ce legatura are persoana lui concret cu mine ...nici pe mine nu ma intereseaza d marele lui succes la fel cum nici pe el nu il intereseaza de mine!!!Simplu....
BERBEACA
Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:46
De la: Georgia99, la data 2008-11-11 15:48:45
De la: BERBEACA, la data 2008-11-11 13:50:29
De la: Georgia99, la data 2008-11-11 12:31:03of, desfasoara-te pisi, hai baga de la tine, hai cu injuraturi de mama, hai adreseaza-te cu ,,fa'', offf, esti super femela, emancipata, rafinata..

p.s : imi place emisiunea lui badea, nu imi plac carcotasii



mai fata draga tu chiar suferi cu capu rau...cred ca de la cartarescu ti se trage....sau nu ti se mai trage...in ultima vreme si de aia????Si cu mircea badea si cu termenul spus de mine si criticat de tine....se vede ca nu te-ai prins cu aluzia...da in fine. Te-am injurat de maica-ta si nu stiu eu ...doar am dat reply si ti-am zis ca ea o fi pisi ...nu eu....apropo ce hobbyuri ai tu de ma faci pe mine pisi??? A da unu dinre ele vad ca e sa vb mult si prost si sa sari cu fel de fel de jigniri...apropo inutile sincer esti amuzanta...de cee???Pentru ca eu nu ma simt ca tine ...lezata de adevar...cat despre paraziti, ca ziceai tu mai sus ceva...asculta piesa "cum sa jignesti o femeie"....daca o stiai deja...pentru astea ca tine a fost facuta Si haai sa nu ne mai dam sfinte ce naiba crezi ca nu am vazut pe alte topicuri ce limbaj folosesti??Chiar crezi ca eu am impresia ca tu nu injuri??? esti cam hilara ...de felul tau...pacat ca umorul tau e pentru oamenii lipsiti de inteligenta:))OOO vaaai sa nu ma spui lu mamicaaa ca am vb uraaat



nu te spun mamei mele pt ca este decedata de ceva vreme. Nu ma justific in fata ta pt ca nu are rost, am vazut care este nivelul tau de femeie emancipata si stilata care vorbeste cu ,,fa'', amenintari si alte prostii. Vezi ca daca nu ai observat, pe acest forum exista topicuri serioase, si topicuri la caterinca. Asa cum acest topic este unul serios incearca sa schimbi foaia si sa incerci sa fii mai prudenta in afirmatii. Daca nu vrei, treci pe topciul cu inuraturi, ti-ar sta f bine acolo. Daca chiar vorbeam urat, crede-ma, imi stergeau contul, femeie. Au fost multi utilizatori stersi pt limbajul lor, insa una este sa faci caterinca cu mai multi utilizatori si alta e sa iti imaginezi ca esti la tine pe tarla si sa jignesti cum ai chef. Ok ? Astfel, iti urez toate cele bune si incearca sa eviti sa mai sari ca arsa ( asta inseamna ceva ), nu te-ai luat doar de mine, te-ai luat si de alti utilizatori !
So, lasa-ma pe mine cu realitatea mea ca stau f bine acum in camera , la caldurica,cu un martini, uitandu-ma la House M.D


p.s hai ca am vazut ca nu esti deloc fraiera, stii tu ce zicea ombladon de pisi



Maamaaa daca mi-ai zis ca bei Martiniiiii gata m-ai dat pe spate...esti o persoana elevata si rafinata ce pot sa spun...
BERBEACA
Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:49
De la: Lillix, la data 2008-11-11 15:56:36
De la: Georgia99, la data 2008-11-11 15:53:24
De la: motanel21, la data 2008-11-11 15:52:13MIAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU NU VA CERTATI



fara miau ca ia foc :)))


Incercam sa evitam pe cat posibil cearta, da' nah nu intotdeauna ai cu cine nu i asa Berbeaco?


Maaaa daca nu s-ar baga in seama d'alde tine si georgica .....nu ar iesi cearta ...dar daca anumite persoane simt NEAPARAT nevoia sa comenteze parerile altora..asta iese...
BERBEACA
Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:50
De la: Georgia99, la data 2008-11-11 15:53:24
De la: motanel21, la data 2008-11-11 15:52:13MIAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU NU VA CERTATI



fara miau ca ia foc :)))

DAAAA acu sa stii ca tocmai ajung pompierii la mine acasa...cum ai ghicit???
BERBEACA
Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:52
De la: greenie, la data 2008-11-11 16:57:57vai de saracu topic..



pe bune acu, inceteaza berbeaca.

nu e nici un fel de IGNORE LIST?

daaaaaaaaaaaaamn!!!!!!



Daca ele inceteaza//....eu nu mai zic nimik...
BERBEACA
Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:53
De la: Georgia99, la data 2008-11-11 17:02:53
De la: greenie, la data 2008-11-11 16:57:57vai de saracu topic..



pe bune acu, inceteaza berbeaca.

nu e nici un fel de IGNORE LIST?

daaaaaaaaaaaaamn!!!!!!





stai ca vine fata maine la munca, cu lectia pregatita sa vezi ce o sa tune si o sa fulgere !



Ma inca nu sunt Sfantu Ilie..da in fine...si nu trebuie sa ajung la servici ca sa scriu...numa ca acasa am activitati mai interesante cu cineva anume...mai interesant decat un martini sau un film....
BERBEACA
Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:55
A si plus ca in afara de mine si inca vreo 3 persoane nu vad cine a mai scris cartile preferate sau ce a mai citit...asa ca nu e vina mea ca anumite persoane continua cearta....ok????Si nu e vina mea ca la invitatia de a mi se da un argument concret(daca tot mi s/a sarit in cap cu nea cartarescu) pentru a vedea de ce e asa placut, mi s/a raspuns la misto....in continuare...
BERBEACA
Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:57
A SI INCA CEVA SA NU UIT.>>>alea care comenteaza fara sa stie ...in primul post pe acest topic am zis CA NU GASESC CEVA SA IMI PLACA DE CITIT DINTRE ASteA NOI SI CA DUPA MINE>>>REPET DUPA MINE>>>CEI MAI TARI RAMAN CLASICII NU ASTIA D"aLDE CARTARESCU>>>DECI A FOST PAREREA MEA NU AM GENERALIZAT DIN PUNCT DE VEDERE AL ALTORA!!!
BERBEACA
Postat pe 12 Noiembrie 2008 14:00
inca o carte buna: "jurnalul erotic al unei adolescente de 16 ani"
sau daca vrei sa vezi si filmul: MELISSA P

desi sincer, cartea e mult mai buna in detalii decat filmul!

berbeaca, cartea asta nu e pt tine, e o carte erotica, nu ai fi in stare sa o citesti pana la a 170-a pagina.

acest topic sunt sigura ca a fost infiintat de cineva care intr'adevar era interesat de ce carti mai citim in zilele noastre, ceva nou, ceva vechi, ceva cu poveste, sau ceva banal..
cauta-ti te rog alt topic de aruncat cuvinte urate, avem nevoie de femei ce gandesc cu capu!! pt ca au singur cap femeiele, spre deosebire de barbati.. te rog, nu ma face sa cred ca esti ceea ce banuiesc ca ai fi....

Greenie
Postat pe 12 Noiembrie 2008 16:33
De la: BERBEACA, la data 2008-11-05 12:08:08Memoriile unei gheise...in rest recitesc carti vechi fiindca ce e nou pe piata...vezi aia de mai sus erotica...nu ma intereseaza absolut deloc..mi se pare o porcarie si punct genul ala de carte..unde fac sex aa cum sa ii zic tot virtual e_???In fine cert e ca nu prea gasesc ceva care sa imi placa...so...autorii vechi clasici dupa mine raman cei mai tari nu porcariile astea moderne alde Cartarescu...l-as impusca pe ala apropo:)))


Berbeaco acesta este primul tau post pe acest topic! reciteste l si apoi intreba te de ce ai fost atacata, pentru ca ai atacat...fiecare actiune are o reactiune! Atitudine agresiva, fara nici motivatie...deci A Farewell To Arms recalcitranto!

p.s. Fara legatura cu Cartarescu!
Lillix
Postat pe 12 Noiembrie 2008 20:58
De la: BERBEACA, la data 2008-11-12 13:46:02
De la: Lillix, la data 2008-11-11 15:40:00
De la: BERBEACA, la data 2008-11-11 13:38:44Bravo! esti intr-adevar o deschizatoare de drumuri si o enciclopedie ambulata...din pacate judecatile tale lasa de dorit, dar ma rog, te priveste, mie chiar nu mi provoci nimic, nici admiratzie, nici antipatie...indiferentza.


Crezi ca esti o persoana atat de importanta de crezi ca am nevoie de admiratia ta???Sau de ce ai impresia ca vreau sa iti provoc tie ceva???Si tu ai probleme???Judecatile mele sunt...exact ale mele....si nu sunt pentru tine sau pentru alti si nu am zis ca trebuie sa zica lumea ca mine...asa ca de fapt care e pb ta????


Chestia cu admiratia sau antipatia era un raspuns la tampenia pe care ai scornit o ca ti e antipatica mutra lu' Cartarescu' , chiar asa, te crezi atat de importanta ca lui sa i pese? ...intelegeam daca ziceai ca ti este antipatic din alte puncte de vedere, da' asa...



NU am scornit/o :)) ce stupid suna asta e adevarul si nu vad ce legatura are persoana lui concret cu mine ...nici pe mine nu ma intereseaza d marele lui succes la fel cum nici pe el nu il intereseaza de mine!!!Simplu....[/quote]

Da, vad ca singura ti ai dat seama cat de stupida poti fi! Bravo!
Lillix
Postat pe 12 Noiembrie 2008 21:01
De la: BERBEACA, la data 2008-11-12 13:50:08
De la: Lillix, la data 2008-11-11 15:56:36
De la: Georgia99, la data 2008-11-11 15:53:24
De la: motanel21, la data 2008-11-11 15:52:13MIAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU NU VA CERTATI



fara miau ca ia foc :)))


Incercam sa evitam pe cat posibil cearta, da' nah nu intotdeauna ai cu cine nu i asa Berbeaco?


Maaaa daca nu s-ar baga in seama d'alde tine si georgica .....nu ar iesi cearta ...dar daca anumite persoane simt NEAPARAT nevoia sa comenteze parerile altora..asta iese...


Bravo! Esti o adevarta maestra in a te contrazice! Keep on the good job
Lillix
Postat pe 12 Noiembrie 2008 21:03
o freaca grija prea mult, posteaza in disperare, eu zic sa gasesti pe cineva sa te frece k poate iti mai trece, fata draga, pisi. Hai ciao ca esti patetica

Postat pe 12 Noiembrie 2008 23:10
De la: Georgia99, la data 2008-11-12 23:10:06o freaca grija prea mult, posteaza in disperare, eu zic sa gasesti pe cineva sa te frece k poate iti mai trece, fata draga, pisi. Hai ciao ca esti patetica[/quot
Baaa e problema voastra a tutuor nevertebratelor de aici si in special a ta tanti georgica, daca nu suportati niste argumente concrete si sunteti atat de incuiate incat daca vi s-a pus voua pata nu mai acceptati nici o explicatie perfect logica...stiti cum sunteti voi...indiferent de ce zice omu...continuati cu balacareala si apropo ce ziceai georgica draga de jigniri???:)) NU vezi ca esti chiar terci daca ma acuzi pe mine de jigniri dar in schimbi tu o dai pe d]astea cu..nu te freaca nimeni nu sh ce...ba ok daca tu esti complexata din pct asta de vedere si asta se intampla in viata ta personala...bafta ta.....
Martiniu ala...te cred cand nu ai pe nimeni' sa te frece' o dai pe alcool presupun nu???
BERBEACA
Postat pe 13 Noiembrie 2008 11:34
De la: Lillix, la data 2008-11-12 20:58:04
De la: BERBEACA, la data 2008-11-05 12:08:08Memoriile unei gheise...in rest recitesc carti vechi fiindca ce e nou pe piata...vezi aia de mai sus erotica...nu ma intereseaza absolut deloc..mi se pare o porcarie si punct genul ala de carte..unde fac sex aa cum sa ii zic tot virtual e_???In fine cert e ca nu prea gasesc ceva care sa imi placa...so...autorii vechi clasici dupa mine raman cei mai tari nu porcariile astea moderne alde Cartarescu...l-as impusca pe ala apropo:)))


Berbeaco acesta este primul tau post pe acest topic! reciteste l si apoi intreba te de ce ai fost atacata, pentru ca ai atacat...fiecare actiune are o reactiune! Atitudine agresiva, fara nici motivatie...deci A Farewell To Arms recalcitranto!

p.s. Fara legatura cu Cartarescu!


Mai e pb ta daca nu ai inteles ce am scris mai sus ca primul post e scris din punctul meu de vedere si ATAT...ai vazut sa iti zic tie...NU CITI CARTARESCU?????????Shut the f..k up...Mai bine recalcitranta decat ca voi...care nu sunteti in stare decat sa atacati oamenii aiurea...a si in alt post...cand am zis stupid ma refeream la ce ai zis tu ca' Am scornit ca nu imi place de mutra lui'' Citeste si tu prin dex sensul verbului A scorni.....
BERBEACA
Postat pe 13 Noiembrie 2008 11:38
De la: greenie, la data 2008-11-12 16:33:07inca o carte buna: "jurnalul erotic al unei adolescente de 16 ani"
sau daca vrei sa vezi si filmul: MELISSA P

desi sincer, cartea e mult mai buna in detalii decat filmul!

berbeaca, cartea asta nu e pt tine, e o carte erotica, nu ai fi in stare sa o citesti pana la a 170-a pagina.

acest topic sunt sigura ca a fost infiintat de cineva care intr'adevar era interesat de ce carti mai citim in zilele noastre, ceva nou, ceva vechi, ceva cu poveste, sau ceva banal..
cauta-ti te rog alt topic de aruncat cuvinte urate, avem nevoie de femei ce gandesc cu capu!! pt ca au singur cap femeiele, spre deosebire de barbati.. te rog, nu ma face sa cred ca esti ceea ce banuiesc ca ai fi....



Tie draga...daca ajungi sa citesti carti despre sex in loc sa il faci...bafta ta...cand ai destul nu mai ai nevoie sa citesti despre altii so....treaba voastra ce cititi nu ma f..e grija in nici un fel.. si e absolut problema mea daca eu nu citesc asa ceva....cred ca e clar. Chiar daca tu sau inca un milion cred ca e buna o carte de genul ala...io nu imi schimb parerea...
BERBEACA
Postat pe 13 Noiembrie 2008 11:41
De la: greenie, la data 2008-11-12 16:33:07inca o carte buna: "jurnalul erotic al unei adolescente de 16 ani"
sau daca vrei sa vezi si filmul: MELISSA P

desi sincer, cartea e mult mai buna in detalii decat filmul!

berbeaca, cartea asta nu e pt tine, e o carte erotica, nu ai fi in stare sa o citesti pana la a 170-a pagina.

acest topic sunt sigura ca a fost infiintat de cineva care intr'adevar era interesat de ce carti mai citim in zilele noastre, ceva nou, ceva vechi, ceva cu poveste, sau ceva banal..
cauta-ti te rog alt topic de aruncat cuvinte urate, avem nevoie de femei ce gandesc cu capu!! pt ca au singur cap femeiele, spre deosebire de barbati.. te rog, nu ma face sa cred ca esti ceea ce banuiesc ca ai fi....



SI IN CAZ CA NU AI OBSERVAT...eu am scris ce citesc si ce carti imi plac....sau tu vezi doar ce vrei????
BERBEACA
Postat pe 13 Noiembrie 2008 11:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cele mai fumoase povesti de dragoste din romane 306 De la: angelradios 2 Septembrie 2010 11:53
Vand ORICE carte paperback/hardcover/audiobook - limba engleza. 1 De la: lee_lee 8 Noiembrie 2011 20:27
Reperele copilariei romanesti 3 De la: anastasia_m 12 Ianuarie 2011 16:06
Amurg 60 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:05
HARTUIRE 3 De la: Nolwenn 30 Septembrie 2009 08:35