Setari Cookie-uri

barbati cu tatuaje sunt mai sexy?

Nu imi plac tatuajele de niciun fel! Dar la un baiat mi s-au parut sexi. Cred ca el mi se parea totusi sexi si orice altceva ar fi avut tot sexi era... ce vreti dragostea asta : E OARBA!
dafffne
Postat pe 9 Octombrie 2008 10:54
Depinde de tip. Daca tatuajele sunt insotite de o atitudine de baiat de casa, nu merge deloc. Daca vine cu o atitudine de bad boy (dar pe bune), pot fi sexy.
Kathara
Postat pe 9 Octombrie 2008 10:59
nu cred ca tatuajele il fac mai sexi, poate mai interesant, oricum depinde de tatuaje, daca are 10 mai mici imprastiate pe tot corpul nu imi place.prietenul maeu are ambele maini ,tot spatele si jumate din piept dar asta este altceva fiecare zona este o anumita tema care fiecare se potriveste cu celelalte zone si difera mult de cele care sunt imprastiate pe tot corpul si nu pusca unul cu altu. eu am unul pe tot spatele , altul care e pe jumate din brat si o bratara dar nu cred ca tatuajele te fac mai sexi si nu deaia le faci (cel putin noi).cat despre cum o sa arat la 50 de ani ....ca la 50 de ani daca le intretii si le refaci odata la vreo 5 ani vor arata bine tot timpul si sincer cu faza ca ce vor zice nu stiu cine putin imi pasa noi trebuie sa ne simtim bine cu noi nu altii cu noi.
witcher
Postat pe 9 Octombrie 2008 11:12
deci daca ai atitudinea potrivita pt tatuaje, poti sa pari sexy?

recunosc am vazut tipi tatuati care le sta naspa si nu se potriveste tatuajul deloc cu personalitatea lor si tipi care tatuajul sau tatuajele pur si simplu fac parte din personalitatea lor.

anderson
Postat pe 9 Octombrie 2008 14:50
mie personal imi plac foarte mult tatuajele,nu am apucat sa imi fac unul.si sotul meu are vreo 8 tatuaje si sincer nu cred ca asta il face mai sexy.ideea de a fi sexy tine foarte mult de atitudine pentru ca atunci cand l-am vazut primele dati nu avea nici un tatuaj la vedere asa ca nu cred ca tatauajele fac barbatii mai sexy
vio87
Postat pe 9 Octombrie 2008 16:19
De la: anderson, la data 2008-10-09 14:50:47deci daca ai atitudinea potrivita pt tatuaje, poti sa pari sexy?

recunosc am vazut tipi tatuati care le sta naspa si nu se potriveste tatuajul deloc cu personalitatea lor si tipi care tatuajul sau tatuajele pur si simplu fac parte din personalitatea lor.


cam asa ceva!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 9 Octombrie 2008 23:04
Bad boy, bad boy .... te astept ()

Cica contrastele se atrag

PS : TE ACCEPT CE DACA AI TATUAJE DOAR NIMENI NU E PERFECT!!!!!!

Intradevar cred ca poti sa porti orice de ai atitudine, ca poti transforma si defectele in calitati!!!!!!!
dafffne
Postat pe 10 Octombrie 2008 19:26
De la: heaven_gate, la data 2008-10-09 10:30:11lari sotul tau e sexi...si fara.......poop



mersi celia

Postat pe 11 Octombrie 2008 21:45
cp lari

Postat pe 12 Octombrie 2008 14:58
INTREBARE: Imaginea asta de bad boy prinde la fete/femei.


am vazut tipe care umbla cu tot felul de "ciudati" care au aceasta imagine de bad boy.

intreb ca daca e sa fie sexy imaginea de bad boy ....imi schimb si eu imaginea intr-un bad boy
anderson
Postat pe 13 Octombrie 2008 11:06
prinde aceasta imagine de " bad boy" la unele fete/ femei. Credem ca defapt sunt niste barbati buni in adancuri. Si incercam sa descoperim acele parti pozitive...
dafffne
Postat pe 13 Octombrie 2008 12:29
De la: Kathara, la data 2008-10-09 10:59:42Depinde de tip. Daca tatuajele sunt insotite de o atitudine de baiat de casa, nu merge deloc. Daca vine cu o atitudine de bad boy (dar pe bune), pot fi sexy.


la fel cred si eu

Postat pe 13 Octombrie 2008 15:17
am tatuaj.dar asta nu ma face un barbat mai sexi,sau l-am facut sa fiu sexi,a fost o prostie cand l-am facut,in facultate,ca sa fi sexi ti-o arati prin atitudine,comportament,imbracaminte,dar mi-ar placea sa vad o tipa cu tatuaj

Postat pe 13 Octombrie 2008 17:25
NU, RAMAN ASA MEREU SI NU MI SE PARE O.K.
mariana23
Postat pe 13 Octombrie 2008 17:28
parerile sunt impartite la acest capitol, dar eu pot sa sutin sus si tare, este foarte sexi si masculin ca baietzii sa aiba tatuaje, atat timp cat exprima personalitatea lor si nu sunt exagerate. atat fratele meu cat si prietenull meu au fiecare cate 2 tatuaje, si pot sa spun ca arta foarte bine, unul din ei fiind o fire sportiva(frate-meu si celalat basist intr-o trupa. este deja exagerat sa spui ca nu-ti plac tipii cu tatuaje, fiindca sunt peste tot. eu unu votez pentru un da convingator.
Domnisoara_Christina
Postat pe 13 Octombrie 2008 20:43
trsut me si eu ca fata mi-ar place sa-mi fac un tatuaj pe spate, unul micut dar care sa arate frumos, nu m-am hotarat ink de tot. dar pot sa spun asta. ceva ce-mi poate exprima personalitatea nu mi se pare un tautaj urat. ceva ce sa se potriveasca. pot chiar si sas aleg locul unde sa nu fie foarte vizibil. sa ai tatuaj nu trebuie neaparat sa-l arati la toata lumea, ci doar celor care conteaza ptr tine ca persoana.
Domnisoara_Christina
Postat pe 13 Octombrie 2008 20:46
tatuajele nu ii fac sexi dar imaginea de bad boy in general atrage atentia

Postat pe 15 Octombrie 2008 14:35
clar imaginea de bad boy poate fi sexi. acu, tot felul de ciudati, ma rog, e relativ. dar da, o atitudine mai nonconformista e sexi.
kiya
Postat pe 16 Octombrie 2008 22:06
sotul meu e fost poloist si are o conformatie =P~ spate si umeri :x ....are tatuaje pe maini si chiar imi plac...ma gandeam sa imi fac si eu ceva mic...asa de fete :P e adevarat ca nu imi plac chiar toate tatuajele...dar lui chiar ii vin bine si plus ma simt f bine si protejata cand iesim pt k pare asa de dur :P adevaru e ca atunci kand ti se schimba estetica pielii odata cu inaintarea in varsta nu cred ca mai dau asa bine :-s dar oricum mai nou se pot scoate...exista o tehncia cu o crema speciala...iar procesul de scoatere e cam la fel cu cel de tatuare...se introduce crema sub piele pt a scoate tusul sub forma de coaja ;) e simplu..numai bani sa ai :P
itisme
Postat pe 16 Octombrie 2008 22:15
De la: anderson, la data 2008-10-13 11:06:44INTREBARE: Imaginea asta de bad boy prinde la fete/femei.


am vazut tipe care umbla cu tot felul de "ciudati" care au aceasta imagine de bad boy.

intreb ca daca e sa fie sexy imaginea de bad boy ....imi schimb si eu imaginea intr-un bad boy




si mie imi plac unii baieti rai,dar nu m-as fi maritat cu unul

Postat pe 17 Octombrie 2008 20:02
pe unii ii face sa se simta mai.. 'barbati'.. asta nu inseamna neaparat k si sunt
Blondie11
Postat pe 18 Octombrie 2008 00:14
nu cred ca tatuajele au de-a face cu sexualitatea. uneori sunt penibile in zone intime/erogene (buric, baza spatelui etc - la fete, abdomen la tipi ). un tip cu tatuaje mi se parea mai degraba amuzant, pentru ca majoritatea isi deseneaza chestii mari, iar tatuajele mici si fine care mi plac nu cred ca li s-ar potrivi:P in alta ordine de idei, mi-ar placea sa-mi fac un tatuaj mic pe osul acela ce iese in relief pe partea interioara a incheieturii...
Laurelin
Postat pe 18 Octombrie 2008 23:40
Depinde,ptr mine, daca are corpul format ptr tatuaje, ex : prietenul meu are corpul format, bratele mai mult, ptr tatuaje,dar el vrea sa isi faca pe spate, nu are nici un tatuaj, cu toate ca imi plac si am si eu unul,cred ca l-as privi cu o oarecare tristete daca s-ar desena, e ca si cum i-ar fi furata inocenta....pe de alta parte imi place ideea de motorcycle bad boy...care se da tare :D
Rorry
Postat pe 19 Octombrie 2008 10:47
E clar ca tatuajele nu se potrivesc oricarui tip de mascul. dar da, mie mi se par sexy.
Eu una nu mi`as face tatuaj. Imi place doar sa le admir.
Anderson... nu e cazul sa devii un bad boy... oricum am senzatia ca esti mereu inconjurat de femei. Fiecare cu personalitatea lui.
mainedimineata
Postat pe 19 Octombrie 2008 13:37
De la: anderson, la data 2008-10-09 14:50:47deci daca ai atitudinea potrivita pt tatuaje, poti sa pari sexy?

recunosc am vazut tipi tatuati care le sta naspa si nu se potriveste tatuajul deloc cu personalitatea lor si tipi care tatuajul sau tatuajele pur si simplu fac parte din personalitatea lor.



cea mai adevarata afirmatie. si eu am un tatuaj,si sotul meu are unul,si fratele meu are 4. sexi,sexi,sexi... dar nu prinde bine pe oricine un tattoo
aly_b
Postat pe 19 Octombrie 2008 15:46
Sunt super tatuajele daca sunt bine facute . Adevarat ca nu stau bine oricui , dar sunt super! Dau intradevar un aer de "bad boy" , dar si asta imi place ...un barbat trebuie sa arate barbat!E adevarat ca asta nu depinde de tatuaje !Barbatia nu sta in tatuaje dar ajuta cu cateva procente!
Si sincer , imi plac barbatii cu tatuaje!
Acuma nu tre sa fie toata lumea de acord cu mine ....normal...
Raky
Postat pe 19 Octombrie 2008 21:51
De la: anderson, la data 2008-10-08 15:13:50stateam zilele trecute si citeam revista mea favorita Men's Health si l-am vazut pe coperta pe Beckham. Ce mi-a atras atentia a fost bratul drept care este plin de tatuaje.


Am vazut foarte multi sportivi si nu numai ca-si tauteaza corpul destul de mult mai ales bratele.

Intrebarea mea este: tipi cu tatuaje sunt mai sexy? adica voi fetelor va simtiti mai atrase de un tip cu tatuaje?

astept parerile voastre

beacs!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ana_lili36
Postat pe 19 Octombrie 2008 22:38
De la: number_one, la data 2008-10-13 17:25:52am tatuaj.dar asta nu ma face un barbat mai sexi,sau l-am facut sa fiu sexi,a fost o prostie cand l-am facut,in facultate,ca sa fi sexi ti-o arati prin atitudine,comportament,imbracaminte,dar mi-ar placea sa vad o tipa cu tatuaj

Unde anume?
ana_lili36
Postat pe 19 Octombrie 2008 22:42
imi plac tatuajele foarte mult..am si unul de vreo 7 ani..de care nu m-am plictisit pt ca e batut ca lumea si e pe spate...si pana sa imi fac eu nu prea am vazut persoane care sa aibe...era ceva tabu..in orice caz..eu nu m-am plictisit de el..si iubitul meu are 2 tatuaje..unul pe picior si unu pe abdomen..cel mai sexy mi se pare cel de pe picior..nu stiu de ce...dar i se portiveste maxim..si ,da, tatuajele sunt sexy cand sunt facute in zone ascunse...
oanalexandra
Postat pe 20 Octombrie 2008 00:29
anderson nu cred k barbatii cu tatuaje sunt mai sexy(parerea mea),pe mn nu ma atrage asta la un barbat dar daca are tatuaj/e si imi place persoana respectiva(chiar dak nu-mi place si tatuajul)conteaza prea putin.akm nu are ce sa faca o fata dak barbatul la care tine are tatuaje...nu?
angel_05
Postat pe 20 Octombrie 2008 10:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
informatie 13 De la: l_diana_c 2 Iunie 2009 14:12
eficienta anticonceptionalelor 6 De la: ZuZu24 16 Aprilie 2009 21:07
Alpha male.. 185 De la: Cassey 18 Mai 2009 09:21
CE PARERE AVETI DESPRE.....? 16 De la: Lorena26 9 August 2009 17:05
Relatia cu un barbat la aflat andropauza 77 De la: kudika_205 15 Octombrie 2018 12:50