Setari Cookie-uri

barbati cu tatuaje sunt mai sexy?

inca o chestie.

am vazut ca foarte multa lume are tatuaj pe spate sau pe brate....de ce neaparat zonele astea sunt cele mai des tatuate.

hai ca faza cu tatuajul pe brat o inteleg, il ai la vedere te poti uita la el..dar pe spate.....ce naiba vezi pe spate?

anderson
Postat pe 20 Octombrie 2008 16:11
Pai ei zic ca se uita lumea la el cand merge la plaja. Cred!!?? Ca defapt iarna ce fac daca am un tatoo pe umar?? umblu in maieu sa se vada ca poate agat ceva???
GoodFather
Postat pe 20 Octombrie 2008 17:07
spatele mi se pare o chestie foarte estetica/senzuala la un tip, daca e bine facut(tipul) .
Laurelin
Postat pe 21 Octombrie 2008 01:05
De la: anderson, la data 2008-10-20 16:11:41inca o chestie.

am vazut ca foarte multa lume are tatuaj pe spate sau pe brate....de ce neaparat zonele astea sunt cele mai des tatuate.

hai ca faza cu tatuajul pe brat o inteleg, il ai la vedere te poti uita la el..dar pe spate.....ce naiba vezi pe spate?

[/quote


ideea tatuajului este sa te faca mai misterios,mai interesant...si de aici si o dorinta inexplicabila a unor persoane de sex opus sa ta cunoasca. daca iti faci tatuajul ca sa te observe lumea poti sa ti-l faci in frunte,si pace. acolo se vede iarna,vara,ne-ncetat cele mai reusite tatuaje,parerea mea,la baieti sunt pe abdomen,omoplat,pe exteriorul talpei piciorului,gamba,zona coastelor ascunsa de mana,si mai sunt...oricum,totul depinde de constitutie si de atitudine. este gresit insa,sa-ti schimbi atitudinea dupa ce-ti faci un tatuaj.am vazut si din astia...
o atitudine naturala,un tatuaj "bine gandit",strategic asezat = misterious man =>sexy a se retine,sexy nu inseamna dezbracat,vulgar,grosolan
aly_b
Postat pe 21 Octombrie 2008 11:26
Nu cred ca o sa-mi fac vreodata tatuaj....motivul este ca am frica de ace....nu suport ca obiecte ascutite sa-mi intre in piele.

Ma batea gandul sa-mi tatuez cu cerneala de aia lavabila semnul zodiei..sau niste cuvinte intelepte in latina....ceva de genul asta.

zona...well inca n-o alesesem
anderson
Postat pe 21 Octombrie 2008 13:32
Depinde cat de mult i se potriveste si cat de bine este facut! nu mi plac barbatii cu mai mult de un tatuaj maxim 2 pe corp! Dar asa imi plac se poate spune ca sunt si sexy, dar nu l fac neaparat sexy!
pussyk
Postat pe 29 Octombrie 2008 22:00
mie nu-mi plac tatuajele, stiu, se pot scoate, dar sa-l vezi la 70 de ani cum atarna pe el pielea si devine indescifrabil scrisul la ce sifonat e

Postat pe 29 Octombrie 2008 22:23
nu sunt nici pro nici contra tatuajelor,dar macar daca iti faci sa fie unu cu bun gust si nu exagerat...si sub nici o forma sa nu faca referire la o stare de moment!!!!imaginati-va ca am vazut un batranel care era de profesie instalator,mi-a facut mie unele reparatii..un om foarte de treaba...dar sa ai peste 60 de ani,parul alb in cap si sa ai tatuat pe antebrat ceva de genu "I _"inima"_ geta"(sau veta,sau Dumnezeu stie cine, ca la cat de zbarcit e saracul abea se distingea)..its not cool,ppl!...mai ales ca povestea ca a avut cateva neveste
asa ca poate arata bine sau naspa daka e facut cu bun gust sau nu!
razz
Postat pe 4 Noiembrie 2008 01:09
sincer nici mie personal nu-mi paceau dar nici nu ma deranjeaza ,vorbim de cazul in care este vb de unul ,doua tatuaje ,nu de fanatici ...
iubitul meu are ate un tatuaj pe fiecare brat ...pe 5 si bate iar si pe unul il transforma...nu reprezinta ceva anume....nu-mi plac cele cu nume...mesaje .etc...dar niste simbolri,desene abstracte,egiptene ...nu ma deranjeaza.
se fac pe spate sau pe brate ptr ca nu sunt zone asa sensibile si durerea este mai mica ...
eu personal nu suport durerea si de-asta nu mi-as face,recunosc ca mi-ar fi placut unul mic in limba ebraica sau ceva micut si ascuns...dar n-am s-o fac.
si da ..sunt sexi..acum..nu stiu mai tarziu...le poti scoate....ptr ca un barbat tatuat pare putin 'golansh',a suportat durerea nu?dar nu mi-as alege un partener de viata dupa acest criteriu,nici nu as umbla cu vre-un tatuat din cap pana-n picioare...dar ...in concluzie imi plac..
NICOLLE66
Postat pe 4 Noiembrie 2008 13:33
deci ce e cu chestia asta gen o sa atarne pielea urat cu tatuajul la 70 de ani...pielea atarana oricum si nu cred ca mai intereseaza pe cineva la varsta aia sa te vada pe tine in pielea goala sau nu mai esti tu persoana care sa se dezbrace atat de mult.eu am un tatuaj de veo 2 ani care inseamna ceva pt mine si nu cred ca o sa ma pliktisesc vreodata de el..parerea mea..femeilor le plac si barbatii cu tatuaje si cei fara totul depinde de gust:) eu una sunt pentru:D
ioaanna
Postat pe 5 Noiembrie 2008 23:30
in sfarsit inca cineva care gandeste ca mine la faza cu , cum o sa arat cand o sa fiu batrana si cu tatuaje ,cum o sa iti arate pe pielea zbarcita.
witcher
Postat pe 6 Noiembrie 2008 15:54
unul din fostii mei boyfriends avea un tatuaj ce reprezenta un Scorpion pe brat.. i se potrivea, pt ca e si f mandru ca e Scorpion.. si a propos de asta, chiar e un Scorpion tipic
Blondie11
Postat pe 8 Noiembrie 2008 22:50
mie nu-mi plac tatuajele..mi-as face unul dar nu permanent..iar faptul ca un tip sau o tipa are tatuaje nu cred ca o(il) face sa fie mai sexy. Unora le sta bine... de ex. johny deep. nu stiu cum ar arata un tip cu burta si plin de tatuaje... sau o femeie de 80 de ani cu tatuaj...nici nu vreau sa-mi inchipui
klaudya_e
Postat pe 19 Noiembrie 2008 01:13
Am 3 tatuaje , sunt pe brate si niciodata nu am avut neplaceri din cauza lor. In relatii niciodata nu a fost un inconvenient si niciodata o femeie nu mi a reprosat ca sunt "prea tatuat".
Uneori mai surprind priviri incrucisate din partea unor persoane, e drept persoane trecute de o varsta dar....consider normale aceste priviri atata timp cat o viata ei au asociat tatuajul cu penitenciarul.
Atata timp cat nu devi un Yakuza consider ca nu poate fi daunator tatuajul intr o relatie o zi buna !
F_L_R
Postat pe 19 Noiembrie 2008 08:24
De mult ma gandesc sa imi fac un tatuaj pe gat,un pic mai jos de lobul urechii,dar imi e frica de durere..sunt sensibila si nu stiu daca as suporta..acum 4 ani aveam o prietena care s-a tatuat pe spate..aproape a lesinat..si n-as vrea sa mi se intample acelasi lucru ..mi-au curs lacrimile si la un amarat de pierce in nas.Asa ca nu stiu cand voi avea curaj sa-mi fac un tatoo
Stilll_MeG
Postat pe 23 Noiembrie 2008 19:28
chiar ar fi foarte urat .....un tip bine facut ,un "muschiuletz" cu un corp superb..cu un aer de baiat rau ..si ceva tatuaje sexy... yamiiiyamiiiiiiiii

domino88
Postat pe 30 Noiembrie 2008 18:29
barbatii cu tatuaje mi se par foarte sexy cata vreme tatuajele sunt frumoase si nu scris numele iubitei pe maini/piept...sau banalitati din astea.tatuaje frumoase care arata incredibil pe corpul lui are dave gahan de la depeche mode.
elisa_me
Postat pe 30 Noiembrie 2008 21:16
pentru mine un tatuaj pe un corp de barbat bine facut este cel mai exitat lucru pe care l-am vazut . bineinteles ca vorbesc de un tatuaj sexi nu de nume ale fostelor iubite su mai stiu eu ce porcarii de genul asta . fostul meu iubit are un tatuaj pe bratul drept , de la mana pana la cot in forma de scorpion si pana acum este in mintea mea desi suntem despartiti de mai bine de 3 ani . este atat de atragator , imi dadea un sentiment de sigururanta pe care nici tata nu mi-l inspira , pielea un pic creola si cu un tricou alb cat se poate mai sexi , ma topeam dupa el
si ca sa iti raspund la intrebare da dupa mine tatuajele sunt sexi (dar nu toate si depinde de barbat ) nu ai cum saconsideri sexi un tatuaj pe unul gen schelet
chrispopescu2005
Postat pe 3 Decembrie 2008 02:00
nu mi plac!
morticia_adams
Postat pe 20 Decembrie 2008 15:23
Cred ca un tatuaj mic nu schimba cu nimik si nu afecteaza comportamentul unei persoane fie ea femeie sau barbat.
nor_pufos
Postat pe 20 Decembrie 2008 15:28
dar unul mare afecteazA?

mie-mi place corpul...asa cum e, fara tatuaje...
morticia_adams
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:47
unele sunt frumoase nu am ce spune ,,si eu am multe ,,,dar timpul lor trece si deja imi pare rau sincer,,daca as mai putea sa ma intorc in ani care leam facut ,,,nu as mai face aceiasi prostie ,,,
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 14:53
De la: anderson, la data 2008-10-20 16:11:41inca o chestie.

am vazut ca foarte multa lume are tatuaj pe spate sau pe brate....de ce neaparat zonele astea sunt cele mai des tatuate.

hai ca faza cu tatuajul pe brat o inteleg, il ai la vedere te poti uita la el..dar pe spate.....ce naiba vezi pe spate?



Parerea mea e ca cei care isi fac tatuaje neaparat la vedere o fac din teribilism. Un tatuaj cand te hotarasti sa ti-l faci e pt tine si trebuie sa insemne ceva in primul rand pt tine si subliniez asta.Tocmai ca atunci cand ajungi la 100 de ani sa poti sa te uiti la el si sa zici "da asta sunt eu si ma reprezinta in totalitate sau m-a reprezentat o buna perioada de vreme,e o parte din mine".De aceea zic eu ca cei care si-l aseaza undeva unde se vede imediat o fac doar ca sa se simta si sa arate "cool".

si ca sa fiu ontopic..depinde de barbat..trebuie sa arate si intr-un anumit fel si sa aibe si un tauaj placut ochilor mei, pur si simplu trebuie sa arate bine si da mi se pare mai sexy asa
cream_alexis
Postat pe 5 Ianuarie 2009 20:11
ce parere aveti de tatuajele pe degete....?

m-am uitat la californication serialul (pt cine stie) si personajul principal avea un tatuaj pe un deget.
anderson
Postat pe 8 Ianuarie 2009 00:12
De la: anderson, la data 2009-01-08 00:12:48ce parere aveti de tatuajele pe degete....?

m-am uitat la californication serialul (pt cine stie) si personajul principal avea un tatuaj pe un deget.


am si eu s sunt oribile ,,,sincer ,,,toata lumea are tendinta sa se uite la mainile tale ,,,,si se vad ,,,te simnti ingrozitor cand te intreaba ,,,,dar asta ce e????,,eu unul ma simnt penibil ,,,copilaria zic,,,,raspund
sarutama
Postat pe 8 Ianuarie 2009 00:25
"Barbati cu tatuaje sunt mai sexy?"

Nu
liza24_84
Postat pe 17 Februarie 2009 00:19
nu! doar iubitului meu ii sta sexy;) celorlalti nu:D
moonlight11
Postat pe 17 Februarie 2009 00:24
eu nu suport tatuajele am stat cu un tip care avea un tatuaj si cand am vazut ca are tatuaj i-am zis la revedre Mi se par o prostie are si bunicul meu un tatuaj si cand il vaf cu el imi vine sa-l strang de gat asa ca dupa parerea mea nu e deloc mai atragator daca are tatuaj...
anya016
Postat pe 17 Februarie 2009 00:25
De la: anya016, la data 2009-02-17 00:25:43eu nu suport tatuajele am stat cu un tip care avea un tatuaj si cand am vazut ca are tatuaj i-am zis la revedre Mi se par o prostie are si bunicul meu un tatuaj si cand il vaf cu el imi vine sa-l strang de gat asa ca dupa parerea mea nu e deloc mai atragator daca are tatuaj...


...sa-l strangi de gat.....
liza24_84
Postat pe 17 Februarie 2009 00:26
pai mi se pare aiurea nu stiu e o prostie...imi displac
anya016
Postat pe 17 Februarie 2009 00:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme cu sexul... 119 De la: sQmPiK_dUlCik 10 Octombrie 2011 12:57
Barbatii si epilarea 9 De la: Barbie30 4 Septembrie 2010 11:48
idei de cadouri 6 De la: fluturas_ 21 Octombrie 2009 16:29
barbatii afro.... 19 De la: Roco 25 Ianuarie 2009 20:42
Daca suntem de religii diferite 3 De la: yocorrina22 3 Aprilie 2010 13:08