Setari Cookie-uri

CLUB PENTRU FEMEI NESATISFACUTE CARE DORESC DISCRETIE

De la: sahadrian, la data 2008-10-17 18:07:33PROPUNEREA A FOST PENTRU VOI ,FEMEI SI BARBATI DEOPOTRIVA
EU NU AM FACUT DECAT SA VIN CU O IDEE.
NU AVETI NEVOIE DECAT DE CURAJ SA VA DATI INTALNIRI.
EU NU AM SA MAI INTERVIN DECAT DACA AM SA CONSTAT CA NU ATI INTELES NICI ACUM MESAJUL.
NU RAMANE DECAT SA VA DATI INTALNIRI FUNCTIE DE AFINITATI SI SA VA REZOLVATI PROBLEMELE DACA NU VA E RUSINE SA-O RECUNOASTETI.
FERICITI VOR FI CEI SI CELE CARE VOR AVEA CURAJ SA-SI DESCOPERE PERECHEA DE ASTERNUT.
SUCCES !!!

Ceva nu am inteles. Tu aici vorbesti despre frustrarile tale? Sau sugerezi sa facem din kudika un site de dating-uri on line? Daca e a doua varianta, sa stii ca nu functioneaza. Exista sentimente.ro unde oricine poate sa gaseasca asa ceva. Aici pe kudika avem orgasme, dar numai de cele intelectuale...
Lucia1971
Postat pe 17 Octombrie 2008 18:58
sau matrimoniale...
Lulli
Postat pe 17 Octombrie 2008 19:02
haidi bre :))) si sa te credem si sa se faca aici clubul nefututilor...hai lasa :)))

Postat pe 17 Octombrie 2008 20:24
De la: sahadrian, la data 2008-10-17 11:11:13Citind mesaje pe aceste forumuri constat ca exista multe femei nesatisfacute care ar dori o relatie discreta.
Marea majoritate sunt casatorite,sau timide,sau sant ocupate si nu au timp de o relatie,dar au nevoie de sex.
Sunt convins ca multe dintre ele isi vor gasi alinare cu barbati a caror sotii s-au ingrasat,sau nu le mai plac,sau nu le ajunge ce au acas.
..........
Este pacat ca o sotie care isi iubeste aproapele dar care nu poate avea orgasm cu el sa nu se bucure de aceasta simtire deosebita considerand ca rezolvarea este pacatoasa.
Este pacat ca un barbat dornic si plin de potential sa nu acorde surplusul celor ce nu au.
Nu stiu daca poate intra in porunca AJUTA-TI APROAPELE.....
Dar stiu ca NU EXISTA FEMEI FRIGIDE SAU IMPOSIBIL DE SATISFACUT CI NUMAI BARBATI NEPRICEPUT
VA UREZ CURAJ

ditai!!!!!! Sa mori tu...

De la: sahadrian, la data 2008-10-17 18:07:33PROPUNEREA A FOST PENTRU VOI ,FEMEI SI BARBATI DEOPOTRIVA
EU NU AM FACUT DECAT SA VIN CU O IDEE.
NU AVETI NEVOIE DECAT DE CURAJ SA VA DATI INTALNIRI.
EU NU AM SA MAI INTERVIN DECAT DACA AM SA CONSTAT CA NU ATI INTELES NICI ACUM MESAJUL.
NU RAMANE DECAT SA VA DATI INTALNIRI FUNCTIE DE AFINITATI SI SA VA REZOLVATI PROBLEMELE DACA NU VA E RUSINE SA-O RECUNOASTETI.
FERICITI VOR FI CEI SI CELE CARE VOR AVEA CURAJ SA-SI DESCOPERE PERECHEA DE ASTERNUT.
SUCCES !!!

esti combinator, sau ce?
amme22
Postat pe 17 Octombrie 2008 20:35
Cupidon, tu erai ?


De cand te cautam !!!!!

Postat pe 17 Octombrie 2008 20:38
Nu, e masculul alfa care vrea sa devina beta (sau, de ce nu, gama) prin combinatie cu femei maritate, dar cu unele lipsuri...
Lucia1971
Postat pe 17 Octombrie 2008 20:39
iti dai seama ca fara el nici nu ne puteam gasi perechea ideala
amme22
Postat pe 17 Octombrie 2008 20:39
Pai nu, ca cu el facem perechea ideala...
Lucia1971
Postat pe 17 Octombrie 2008 20:41
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-17 18:32:47
m-am cam desumflat ca broasca.....
dar...daca spui tu, eu ce pot sa iti spun imi doresc in seara asta o sesiune de orgasme multiple si sa fie al naibii
romeo daca l-oi lasa pana nu moare ....de ciuda evident.

mah, si eu am nevoie in seara asta de o sesiune de masaje, ca se anunta o gripa cumplita. Da' daca abia acum am citit... asta e, am ratat programarea
amme22
Postat pe 17 Octombrie 2008 20:43
De la: sahadrian, la data 2008-10-17 18:07:33PROPUNEREA A FOST PENTRU VOI ,FEMEI SI BARBATI DEOPOTRIVA
EU NU AM FACUT DECAT SA VIN CU O IDEE.
NU AVETI NEVOIE DECAT DE CURAJ SA VA DATI INTALNIRI.
EU NU AM SA MAI INTERVIN DECAT DACA AM SA CONSTAT CA NU ATI INTELES NICI ACUM MESAJUL.
NU RAMANE DECAT SA VA DATI INTALNIRI FUNCTIE DE AFINITATI SI SA VA REZOLVATI PROBLEMELE DACA NU VA E RUSINE SA-O RECUNOASTETI.
FERICITI VOR FI CEI SI CELE CARE VOR AVEA CURAJ SA-SI DESCOPERE PERECHEA DE ASTERNUT.
SUCCES !!!


Sa intelegem ca acum tre sa cautam alt mascul sa ne satisfaca ? te scoatem din schema pe tine ?

iti dai seama cate inimi ai frant acum ? unde mai pui ca ai inceput sa si tipi la noi , nu stii ca femeile-s sensibile
iris_4_ever
Postat pe 17 Octombrie 2008 22:12
da, si eu sunt cu inima franta..de durere! si te-ai dus dulce minune!
Lulli
Postat pe 18 Octombrie 2008 12:54
poate aici, pe topicul asta, o fi loc de dat anunturi. Si cum oare ar trebui sa degurga lucrurile?
sa vedem...
F,___ ani, casatorita/necas., cu ___ copii/fara copii, avand in ograda sot/amant/iubit, etc. nestiutor si neinteresat sa invete, caut cu multa speranta si nerabdare inlocuitor. Doresc sa fie: inalt/mic, slab/gras/bine facut, blond/brunet/saten, cu ochii.... ca m-am plictisit de enumerari, cu lungimea..."ma-ntelegi ce vreau sa spun",
de ___ cm, si grosimea de ___ cm (la fel, ma-ntelegi si singur).
Ufff... ce greu a fost...
S-asa.
Ce ar mai fi de adaugat?
A, da:
Doritorii sunt rugati sa raspunda tot pe topic si sa mentioneze carei utilizatoare se adreseaza. Selectia va fi facuta dupa studierea tuturor candidaturilor. Succes!
amme22
Postat pe 18 Octombrie 2008 16:24
De la: amme22, la data 2008-10-18 16:24:41poate aici, pe topicul asta, o fi loc de dat anunturi. Si cum oare ar trebui sa degurga lucrurile?
sa vedem...
F,___ ani, casatorita/necas., cu ___ copii/fara copii, avand in ograda sot/amant/iubit, etc. nestiutor si neinteresat sa invete, caut cu multa speranta si nerabdare inlocuitor. Doresc sa fie: inalt/mic, slab/gras/bine facut, blond/brunet/saten, cu ochii.... ca m-am plictisit de enumerari, cu lungimea..."ma-ntelegi ce vreau sa spun",
de ___ cm, si grosimea de ___ cm (la fel, ma-ntelegi si singur).
Ufff... ce greu a fost...
S-asa.
Ce ar mai fi de adaugat?
A, da:
Doritorii sunt rugati sa raspunda tot pe topic si sa mentioneze carei utilizatoare se adreseaza. Selectia va fi facuta dupa studierea tuturor candidaturilor. Succes!


iris_4_ever
Postat pe 18 Octombrie 2008 16:29
dap. La care, masculul in calduri vine aici si spune: "candidez pt X utilizatoare de la pagina nr..., randul..."; si incepe sa se autodescrie in amanunt, normal.
amme22
Postat pe 18 Octombrie 2008 16:33
amme , eu nu prea-s de acord cu asta
propun ca masculul sa bage cv-ul aici , cu toate detaliile necesare si noi sa fim cele care alegem .
Doar dorim discretie nu ?
Si nu are voie sa refuze nici o doritoare
iris_4_ever
Postat pe 18 Octombrie 2008 17:04
si poze, dimensiuni, alea alea

Postat pe 18 Octombrie 2008 17:07
clra , pozele sunt neaparat necesare
iris_4_ever
Postat pe 18 Octombrie 2008 17:10
De la: Iris4ever, la data 2008-10-18 17:04:59amme , eu nu prea-s de acord cu asta
propun ca masculul sa bage cv-ul aici , cu toate detaliile necesare si noi sa fim cele care alegem .
Doar dorim discretie nu ?
Si nu are voie sa refuze nici o doritoare

da, da. Votez pentru!
Sa fie si cu poze: fata, spate, stanga, dreapta, etc.
Sa ne spuna ce mai stie sa faca in afara de sex.
Si mai vrem un cv detaliat.
Altfel nu putem fi satisfacute deplin
Stai sa vezi ce impung fuga candidatii acum...


Stai ca acum am citit si a II-a parte din titlul topicului: "...care doresc discretie" Oaaauuu... asta deja spune multe... Adica... dupa ce te-a aflat o tara intreaga ca esti total nesatisfacuta de partenerul tau (pt ca ai postat anuntul de nemultumire aici) si te-ai infipt intr-un super mascul care face o oferta avantajoasa, cum devine acum partea cu discretia? Doar daca dupa ce ai ales premiantul tau, declari (tot aici, bineinteles): "GATAAAA, ne declaram 2 DISCRETI ACUUUM!!!"
amme22
Postat pe 18 Octombrie 2008 21:42
ah mey fetelor,fusei plecata la strans de struguri si lipsii de la dezmatz,cum se poate mey sa fa lafaitzi fara mine colea shea prin fatza lui viri-virjinel,in ciuda p..i(cu accent pe i).pai se poate asea?
luci iubita ,si luli ,ema,iris,georsiana si of corse amme si care mai vretzi io zic sa ne combinam intre noi fetele,sa ii aratam la viri-virjinel spectacol pe cinste,sa ii dam de lucru la mainile lui in timp ce ne priveste...ha?ia....
matracucu
Postat pe 18 Octombrie 2008 22:35
Buna seara. Interesanta discutie. Pot participa si eu?
Miticutza
Postat pe 18 Octombrie 2008 22:45
De la: amme22, la data 2008-10-18 16:24:41poate aici, pe topicul asta, o fi loc de dat anunturi. Si cum oare ar trebui sa degurga lucrurile?
sa vedem...
F,___ ani, casatorita/necas., cu ___ copii/fara copii, avand in ograda sot/amant/iubit, etc. nestiutor si neinteresat sa invete, caut cu multa speranta si nerabdare inlocuitor. Doresc sa fie: inalt/mic, slab/gras/bine facut, blond/brunet/saten, cu ochii.... ca m-am plictisit de enumerari, cu lungimea..."ma-ntelegi ce vreau sa spun",
de ___ cm, si grosimea de ___ cm (la fel, ma-ntelegi si singur).
Ufff... ce greu a fost...
S-asa.
Ce ar mai fi de adaugat?
A, da:
Doritorii sunt rugati sa raspunda tot pe topic si sa mentioneze carei utilizatoare se adreseaza. Selectia va fi facuta dupa studierea tuturor candidaturilor. Succes!



Amme, sunt din Iasi, ca si tine. Vreau sa iti vad chipul.
Miticutza
Postat pe 18 Octombrie 2008 22:47
bei miticutza,dc te bagi peste mine????
stai colea shea la rand,de ce te bagi in fatza????
eeeee
matracucu
Postat pe 18 Octombrie 2008 22:52
De la: laurathegirl, la data 2008-10-18 22:52:58bei miticutza,dc te bagi peste mine????
stai colea shea la rand,de ce te bagi in fatza????
eeeee


Scuze Laura, dar nu ma vrut sa te enervez. Credeam ca nu observa nimeni, cum ma "introduc" in fata.
Miticutza
Postat pe 18 Octombrie 2008 23:01
De la: Miticutza, la data 2008-10-18 22:47:02
De la: amme22, la data 2008-10-18 16:24:41poate aici, pe topicul asta, o fi loc de dat anunturi. Si cum oare ar trebui sa degurga lucrurile?
sa vedem...
F,___ ani, casatorita/necas., cu ___ copii/fara copii, avand in ograda sot/amant/iubit, etc. nestiutor si neinteresat sa invete, caut cu multa speranta si nerabdare inlocuitor. Doresc sa fie: inalt/mic, slab/gras/bine facut, blond/brunet/saten, cu ochii.... ca m-am plictisit de enumerari, cu lungimea..."ma-ntelegi ce vreau sa spun",
de ___ cm, si grosimea de ___ cm (la fel, ma-ntelegi si singur).
Ufff... ce greu a fost...
S-asa.
Ce ar mai fi de adaugat?
A, da:
Doritorii sunt rugati sa raspunda tot pe topic si sa mentioneze carei utilizatoare se adreseaza. Selectia va fi facuta dupa studierea tuturor candidaturilor. Succes!



Amme, sunt din Iasi, ca si tine. Vreau sa iti vad chipul.


NU baiatu' s-a votat ca tu tre sa vii cu poze asa ca lasa chipul fetei ca nu-ti foloseste la nimic
Baga repede o poza cu de toate sa stim daca suntem interesate de tine
iris_4_ever
Postat pe 19 Octombrie 2008 11:32
Ooooo, draga Iris, sunt in cautareae unui fotograf femeie, pt a ma poza nud, sa pot arata cat mai multe, dar nu gasesc. Ce sa fac, daca nu am fotografii digitale? Poate rezolvam problema fotografiilor, cu Amme.
Miticutza
Postat pe 19 Octombrie 2008 14:52
Auzi amme , nici bine nu ai postat pe topicul asta ca ti-ai si gasit admirator
iris_4_ever
Postat pe 19 Octombrie 2008 16:43
De la: Miticutza, la data 2008-10-19 14:52:15Ooooo, draga Iris, sunt in cautareae unui fotograf femeie, pt a ma poza nud, sa pot arata cat mai multe, dar nu gasesc. Ce sa fac, daca nu am fotografii digitale? Poate rezolvam problema fotografiilor, cu Amme.


Te-ai pregatit pt poza? Ai fost la salon ? Ai fost la solar ? Ti-ai lucrat muschiuletii ? Daca da, esti pregatit ;;)

Postat pe 19 Octombrie 2008 16:45
exista limita de varsta?
Laurelin
Postat pe 19 Octombrie 2008 16:46
De la: Georgia99, la data 2008-10-19 16:45:01
De la: Miticutza, la data 2008-10-19 14:52:15Ooooo, draga Iris, sunt in cautareae unui fotograf femeie, pt a ma poza nud, sa pot arata cat mai multe, dar nu gasesc. Ce sa fac, daca nu am fotografii digitale? Poate rezolvam problema fotografiilor, cu Amme.


Te-ai pregatit pt poza? Ai fost la salon ? Ai fost la solar ? Ti-ai lucrat muschiuletii ? Daca da, esti pregatit ;;)


ai uitat sa mentionezi despre ciocoflender doara despre asta e vorba!
Laurelin
Postat pe 19 Octombrie 2008 16:48
da' stiu ca ti s-a pus pata bine micutza...
Din pacate trebuie sa te dezamagesc; nu am fotografii de nici un fel pe calculator.
Acuma, treaba cu fotograful sta cam asa: ori faci o oferta avantajoasa de angajare (si atunci ies din juriu) ori te descurci singur, faci rost de fotografii si intri in concurs.
amme22
Postat pe 19 Octombrie 2008 16:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CARTI SUPER despre SEX-pentru cei carora le place sa faca SEX 25 De la: yumalai 22 Ianuarie 2010 10:39
poveste de viata! pliz hepl 24 De la: kudika_992055 12 August 2015 18:52
De ce nu vrea sa incepem viata sexuala(EL) 48 De la: DayC 28 Noiembrie 2010 00:35
Lesbiana? 1 De la: lloremmy 4 Octombrie 2011 22:29
viziune a societatii 3 De la: TIGRA 18 Octombrie 2010 17:57