Setari Cookie-uri

CLUB PENTRU FEMEI NESATISFACUTE CARE DORESC DISCRETIE

hai fetelor ca deschidem licitatia pentru vasi ....ce va pot spune sigur pentru cele care nu-l stiu deja este ca pozele de pe site nu au nici o treaba cu realitatea
Ma rog , ii apartin dar nu se pupa deloc virtualu' cu realu'

iris_4_ever
Postat pe 20 Octombrie 2008 17:41
De la: etta, la data 2008-10-20 14:13:55 C.V. - perversa, nesatula, dotata, majora, nu caut neaparat discretie, multiple fantezii, orgasme multiple, disponibilitate program full-time, 4 "limbi" straine la perfectie, fara obligatii........doritorii ma pot contacta la adresa: Str.Felatiei,nr.(cine mai stie al catalea !!!),bloc(al 2-lea pe dreapta !),etaj (nu-ti vine rau,ai incredere !!), apartament (cu 3 camere !!),oras Bagadanca,judet Sugeava....... ......astept cu nerabdare !!!......

Lulli
Postat pe 20 Octombrie 2008 17:42
De la: Iris4ever, la data 2008-10-20 17:41:59hai fetelor ca deschidem licitatia pentru vasi ....ce va pot spune sigur pentru cele care nu-l stiu deja este ca pozele de pe site nu au nici o treaba cu realitatea
Ma rog , ii apartin dar nu se pupa deloc virtualu' cu realu'


si realitatea eclipseaza virtualul?
Lulli
Postat pe 20 Octombrie 2008 17:42
De la: Iris4ever, la data 2008-10-20 17:41:59hai fetelor ca deschidem licitatia pentru vasi ....ce va pot spune sigur pentru cele care nu-l stiu deja este ca pozele de pe site nu au nici o treaba cu realitatea
Ma rog , ii apartin dar nu se pupa deloc virtualu' cu realu'



nu mai deschideti nimic, mi-am retras oferta

si adica cum pozele nu se pupa cu realul? este de rau?

_fantoma_
Postat pe 20 Octombrie 2008 17:43
fetelor,mie imi place de tataie,si va rog sa nu va bagatzi peste mine.
tataie stie el ce stie ca doar nu a trait degeaba
asa ca el e combinatzia mea.
tataie,sari cu oferta.....
matracucu
Postat pe 20 Octombrie 2008 17:51
care tataie, laura? ala ce a postat mai sus?
Lulli
Postat pe 20 Octombrie 2008 17:54

stie ea laura ce stie

cred ca s-a informat pe undeva

dar oferta tot nu o fac eu

ce, vreti sa vin ca vitelul la taiere?

_fantoma_
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:00
da luli,tataie cel de mai sus si te rog sa nu te bagi peste mine pt ca,pe cat imi esti de draga pe atat de tare am sa te scarman.
tataie e al meu si daca nu poate,nu poate,ca doar are 10 dejte.....
tataie,ce pensie ai???????
matracucu
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:08
De la: vas25, la data 2008-10-20 17:43:47
De la: Iris4ever, la data 2008-10-20 17:41:59hai fetelor ca deschidem licitatia pentru vasi ....ce va pot spune sigur pentru cele care nu-l stiu deja este ca pozele de pe site nu au nici o treaba cu realitatea
Ma rog , ii apartin dar nu se pupa deloc virtualu' cu realu'



nu mai deschideti nimic, mi-am retras oferta

si adica cum pozele nu se pupa cu realul? este de rau?




pai ce sa-ti fac vasi daca nu se pupa deloc ? in realitate arati muuullt mai bine decat in poze
iris_4_ever
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:09
De la: Luli2, la data 2008-10-20 17:42:54
De la: Iris4ever, la data 2008-10-20 17:41:59hai fetelor ca deschidem licitatia pentru vasi ....ce va pot spune sigur pentru cele care nu-l stiu deja este ca pozele de pe site nu au nici o treaba cu realitatea
Ma rog , ii apartin dar nu se pupa deloc virtualu' cu realu'


si realitatea eclipseaza virtualul?


da mah ,uite ca tu ai inteles bine
iris_4_ever
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:10
laura, stai calma, fata draga! si tu-mi esti draga, asa ca din prietenie pt tine ti-l las pe tataie...desi m-ar tenta....in schimb daca iris spune ca vas...ma bag acolo!
Lulli
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:16
De la: laurathegirl, la data 2008-10-20 18:08:20da luli,tataie cel de mai sus si te rog sa nu te bagi peste mine pt ca,pe cat imi esti de draga pe atat de tare am sa te scarman.
tataie e al meu si daca nu poate,nu poate,ca doar are 10 dejte.....
tataie,ce pensie ai???????


presupunand ca de mine e vorba, am sutele cat mutu' centimetri, fata taichii. mai mult de atata, ce sa zic: baga-te la un dans in poala si poate iti dai seama singurica de cat duce mititelu'. asta fiind pensia. in rest, mai lucrez in particular, ca sa ma tin in forma, deci mi-ar ajunge. acum depinde de ce pretentii ai si tu....

Postat pe 20 Octombrie 2008 18:19
sa te vedem acum laura...
Lulli
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:21
tataie cu centimetri tai nu cred pana nu vad...da pensia????????????????????????????????
pt ca vezi tu....o tzoala,un parfum,o crema anti-celulita,posete si figuri nu le rezolvi in centimetri......ori poate particularul tau(job i meen).poate asta ne salveaza.
bun
da adresa sa pot sa ma mut la tine....
da ceva fecior chipes ai?????????
matracucu
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:24
am intrebat de fecior in cazul in care te duci....si te tot duuuuuci,pe mine cui ma lasi?????
ori tot faci actele,testamentul,tot tot...ha?

uite ce iubitoare sunt,ai vazt????
matracucu
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:27
eee,cum te miros io,vrei sa iti spun acilea shea????
lasa ca o sa vezi tu cat de bine stiu eu sa miros tataie...
si nu vreau sa imi faci lipeala cu tata lui columb asta,nu,ca io te vreau pe tine acu si gata...
da am io o pretina colea mai sus,cu nume de privighetoare,luli o cheama...fata de gasca si mai tanara ca mine,poate sa intre si ea in club?????
invinji tataie?????
matracucu
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:30
no, fata taichii, doar asa, cu pupaturi, nu e suficient. toate femeile mele au trecut mai intai prin cursuri pregatitoare, team buildinguri si brain storminguri, si dupa aia.....

de baza e ala cu "la ce e buna o felatie intr-o relatie".
deci nu e asa de usor cu mine... truli luli, data actu'. mai trebuie...

Postat pe 20 Octombrie 2008 18:32
tataie,probabil pana acu,n-ai intalnit o fomeie de fomeie.
ce teste si figuri....poi o fomeie adevarata nu are nevoie de teste grila sau tot felu de aberatzii din astea....
io cand zic o treaba aia-i,si cand ti-am spus ca fac treaba f bun,baga bine la cap,ca nu zic de doua ori...
iarasi daca faci figuri cu mine tai-o tataie de acilea ca odata fug pe alt topic si imi gasesc si tanar si frumos...eeeeee.......faci tu pe interesantu colea ...
si nu ma fa sa zbier odata la tine sa ti se opreasca inima ...mai bn ia-ma cu frumosu si cu buna
matracucu
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:38
bine, gata, porumbito, nu fugi...
te duc la prajitura, daca vrei luam si pt acasa, iti iau si poseta, si ce vrei, numai nu te supara....
da' totusi, de ce vorbesti de parca daca sunt batran sunt de la tara?

Postat pe 20 Octombrie 2008 18:40
tataie drag,ce te face sa crezi ca vb cu tine de parca ai fi de la tzara?
poate sunt eu de la tzara,de aia vb asa...eeee??? te-ai gandit la asta?
te-ai gandit la mine ca la o femeie de la orash,cu figuri si pretentii???
daca sunt de la tzara,de aia fomeie obisnuita cu munca,cu orice fel de munca (if you know what i mean)
nu conteaza ce si de unde,conteaza ca s-a facut lipeala,nu?
eu acuma trebuie sa ies tataie,sa nu iti faci de cap pe tot felul de topicuri deocheate,k?
iar voi fetelor,statzi deoparte de tataie.......
tataiee
matracucu
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:48
eu ma duc sa dau cu pixul sa fac si mai multi bani. fata tatii, cu asa fata ca tine, sa tot "poata" omu'. stii sa stimulezi un barbat, nu'i vorba. deja ma simtesc iar in vana de flacau....

ti pup sa ti astept. restu' pot sa-mi dea ocol, dar ca tine nu o sa mai fie nici una. asa presimtesc eu...

Postat pe 20 Octombrie 2008 18:52
apoi tataie bine presimtesti tu,nu ai imbatranit dejeaba,lasa ca-i vedea matale ca io nu dezamagesc...in nici un feliu...
k,noapte buna fetele,si nu fiti invidioase,va sosi si vremea voastra.......
matracucu
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:54
laura, iei locul perversei? te tii de nebunii?
Lulli
Postat pe 20 Octombrie 2008 19:12
Luli, Laura are derogare de la mine .....ca io cu tataii nu ma perversitez !!!.....ca doar vazusi C.V.-ul meu....mie-mi trebuie de-aia tineri, armasari de cea mai buna speta !!!....nu ma-ncurc io cu orice !!!......
etta
Postat pe 20 Octombrie 2008 20:10
etta,io te rog sa nu il iei pe tataie la 11 metri cum ca el ar fi orice,...de unde stii tu cat poate el si mai ales ce poate...eeeeee.....ca este ca povestea cu gaina batrana......
io iti spun ca nu am nervi la astea tinerei,ca trebuie sa ii invetzi,sa le spui,sa ai rabdare....da mai pot io acuma,mai am io rabdare????
nu-i mai bun un tataie trecut prin toate??????
tataie draga,io nu ma dezmint,io am prins drag de tine si gata.
luli,asta e,lasa ca am pus o vorba buna si pt tine.
matracucu
Postat pe 20 Octombrie 2008 21:05
Laura draga,pai tu crezi ca io mai stau sa-i invat pe astia tineri ????.......pai nu-s io PERVERSA ????.......PROFIT DE EI DIN PRIMA !!!!!........SI DIN PLIN !!!!...... .......si inca o chestie......vorba cu gaina e valabila pentru GAINI,nu pentru COCOSI !!!!.....ca la gaina batrana trebuie morcov tanar !!!.......te lamureste sultanul,daca nu ma crezi !!!!.......
etta
Postat pe 20 Octombrie 2008 21:09
De la: Luli2, la data 2008-10-20 18:16:49laura, stai calma, fata draga! si tu-mi esti draga, asa ca din prietenie pt tine ti-l las pe tataie...desi m-ar tenta....in schimb daca iris spune ca vas...ma bag acolo!


hhhmmmmmm........ unde zici ca te bagi?

_fantoma_
Postat pe 21 Octombrie 2008 10:01
etta,mi-ai cam dat de gandit cu morcovul tanar...
numa ca tataia spune ca e f apt si f voios,acuma oi vedea io ce si cum pana la urma...
tataie,daca nu faci fatza,ti-o rup si te bat numa peste gura cu ea....
asa ca ganeste-te bine inainte sa iei vreo decizie tataie...ca-s foarte hiretica din fire......da si daca ma multzamesti,apoi rege vei tu toata viatza ta,cata tzi-a mai ramas...
matracucu
Postat pe 21 Octombrie 2008 10:23
astazi sunt cam constipat, ca sufar de empatie de PMS, dar imi revin, muica. imi revin si vedem noi cat te tin salele...


boieroaica te fac, tare-n sale, stramta-n ...'ntre urechi....

Postat pe 21 Octombrie 2008 11:04

bine ai revenit tataie,du-te si te trateaza ca nu e de joaca cu constipatia.....
si tataie...mai lucreaza cu rima colea shea ca nu prea merge "boieroaica te fac, tare-n sale, stramta-n ...'ntre urechi...."
matracucu
Postat pe 21 Octombrie 2008 11:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
la ulti ani FETELOR !!! LA TOATE !! CITITI AICI !! 2 De la: kudika513666 7 Martie 2012 14:02
Ce parere aveti de Mircea Solcan? Se potriveste la POVESTIRI DE NOAPTE? 12 De la: Barbie30_ 18 Aprilie 2011 08:49
Virgina sau nu? 91 De la: Eva32 3 Septembrie 2011 02:39
Sex la lumina lumanarii 205 De la: koph 15 Iunie 2010 18:07
Care este limita intre TABU si FANTEZIE EROTICA pe un forum numit "SEX" 356 De la: roxana_marius 14 August 2009 02:06