Setari Cookie-uri

Ce vreti de la noi?

barbati chiar sunt niste animale....stop coment
jupaneasa1
Postat pe 10 Noiembrie 2008 17:13
De la: jupaneasa1, la data 2008-11-10 17:13:48barbati chiar sunt niste animale....stop coment


topicul cu grohaiala barbatilor e in alta parte!

Postat pe 10 Noiembrie 2008 17:42
ce vor barbati

FEED-ME , F_CK-ME NOW SHUT THE F_CK UP


sper ca am scris bine.
anderson
Postat pe 10 Noiembrie 2008 17:48
IUBITUL MEU DRAG COCOSELUL MEU MAINE EI BANII NU ?
DA IUBIRE .DAR DE CE MA INTREBI?
PAI STII TU DE CE SA NU CHELTUI NIMIC SA VII CU EII ACASA CA STII CA TREBUIE SA MERG LA CUMPARATURI AAA SI UITASEM DRAGOSTEA MEA CA MAINE TRE SA MERG LA CUAFOR SI DUPA AI LA PEDICHIURA SI NU AJUNG SA IAU COPILU DE LA GRADINITA TRECI TU SI IAL SI TOTODATA TRECI SI PE LA PIATA UITE EU ATI LAS LISTA PE MASA VEZI SA NU UITI CEVA SIMBATA TREC AI MEI PE LA NOI SI NU VREAU SA LIPSEASCA NIMIC DE PE MASA.
BINE IUBIRE DAR PARCA VORBISEM CA SIMBATA MERGEM PE LA MAMA .
LASA IUBIRE CA MERGEM ALTADATA .
DE 2 ANI ACEIASI POVESTE NEVASTA DAR CRED CA ASTA E ULTIMA DATA MAINE IAU BANII COPILU SI DACA NE IUBESTI NE GASESTI LA MAMA .
BINE IUBIRE SA NU TE INTORCI PINA NU VIN EU SA VA IAU.
-ALO NELU SINT EU SUSANA DE SIMBATA SUNT NUMAI ATA
-PAI
-PLEACA PROSTU LA MASA
-UUUUUUUUUUUUU CE BINE
-NELULEEEEE VEZI CA AM NEVIE DE NISTE BANI IUBITEL
-CU ALTA OCAZIE SUSANA EU NU DAU BANI LA FEMEI
gelu35
Postat pe 10 Noiembrie 2008 20:45
De la: anderson, la data 2008-11-10 17:48:30ce vor barbati

FEED-ME , F_CK-ME NOW SHUT THE F_CK UP


sper ca am scris bine.


Eu ce spuneam? faza cu tacutu din gura am uitat-o...intentionat?
lonely_soul
Postat pe 10 Noiembrie 2008 22:22
De la: gelu35, la data 2008-11-10 20:45:59IUBITUL MEU DRAG COCOSELUL MEU MAINE EI BANII NU ?
DA IUBIRE .DAR DE CE MA INTREBI?
PAI STII TU DE CE SA NU CHELTUI NIMIC SA VII CU EII ACASA CA STII CA TREBUIE SA MERG LA CUMPARATURI AAA SI UITASEM DRAGOSTEA MEA CA MAINE TRE SA MERG LA CUAFOR SI DUPA AI LA PEDICHIURA SI NU AJUNG SA IAU COPILU DE LA GRADINITA TRECI TU SI IAL SI TOTODATA TRECI SI PE LA PIATA UITE EU ATI LAS LISTA PE MASA VEZI SA NU UITI CEVA SIMBATA TREC AI MEI PE LA NOI SI NU VREAU SA LIPSEASCA NIMIC DE PE MASA.
BINE IUBIRE DAR PARCA VORBISEM CA SIMBATA MERGEM PE LA MAMA .
LASA IUBIRE CA MERGEM ALTADATA .
DE 2 ANI ACEIASI POVESTE NEVASTA DAR CRED CA ASTA E ULTIMA DATA MAINE IAU BANII COPILU SI DACA NE IUBESTI NE GASESTI LA MAMA .
BINE IUBIRE SA NU TE INTORCI PINA NU VIN EU SA VA IAU.
-ALO NELU SINT EU SUSANA DE SIMBATA SUNT NUMAI ATA
-PAI
-PLEACA PROSTU LA MASA
-UUUUUUUUUUUUU CE BINE
-NELULEEEEE VEZI CA AM NEVIE DE NISTE BANI IUBITEL
-CU ALTA OCAZIE SUSANA EU NU DAU BANI LA FEMEI


Excelent, e asa d adevarata gluma asta.Asta o fi motivul pentru care barbatii sunt niste animale? Si dragutele, suavele, frumoase de femei cum sunt?
micabis
Postat pe 19 Decembrie 2008 18:07
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 27 Decembrie 2008 13:49
Va urez un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 30 Decembrie 2008 16:00
De la: ionela_hoschel2001, la data 2008-11-09 18:00:22nu stiu cum se face , dar de fiecare data se ajunge la certa ...
si pt fata care a deschis topicul : un prieten de-al sotului meu ,45ani, divortat , cu un copil , a luat hotararea sa nu le mai dea sperante femeilor pe care le intalneste , si stiti ce le spune de la inceput( prima intalnire)? ca nu are nici o intentie de a se recasatori si ca vrea asa o relatie mai la liber , si nici macar sa locuiasca impreuna , fiecare cu casa lui , si sa se intalneasca cand are el chef.Rezultat : femeile se sperie si nu vor sa mai auda de el.Este o persoana extrem de sincera si el crede ca procedeaza corect , in felul asta previne "dependenta sentimentala de un barbat la care femeile ajung" asa spune el .Asa ca nu poti cere cuiva sa-ti spuna de la inceput ce vrea de la tine....nici macar noi femeile nu stim exact ce vrem de la barbatii cu care incepem o relatie , descoperim pe parcurs ....



ffff adevarat!
morticia_adams
Postat pe 7 Ianuarie 2009 20:49
Eu fac parte din persoanele care nu stiu ce vor, asa ca exista o mica sansa sa nu stie nici ei" barbatii" saraci ce vor, daca stai sa te gandesti la inceput toate relatiile incep fara iluzii, iesi cu o persoana ca iti place si atat nu te gandesti deja la viitor, (daca vrei ceva sigur,) la sex poate. In timp afli ce vrei, sau poate nu:)) E adevarat ca mai exista si procentajul acela mic care stiu din primul moment ca vor sa-si petreaca viata impreuna sau sex si atat ,dar cred ca e prea mic procentajul ca sa-i bage cineva in seama. Incercati sa va opriti din gandit fratilor, eu am descoperit ca strica incercati sa dai fara sa vreti ceva in schimb daca iese ceva bine daca nu nu
luminita_dy
Postat pe 13 Februarie 2009 16:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Din ce motive femeile inseala barbatii? [topic cu video] 22 De la: battleofwits 11 Ianuarie 2011 16:36
mi-ar place sa aud cateva pareri 5 De la: kudika_pudika 18 Aprilie 2011 16:23
sa nu vreau pe nimeni alaturi? 13 De la: PurpleDreams 8 Septembrie 2009 02:00
Iubitul Meu versus Parintii Mei 19 De la: dragon_fly88 9 Iulie 2010 16:44
ma lamureste si pe mine cineva? 15 De la: catalina69 29 Octombrie 2009 09:37