Setari Cookie-uri

Fetelor vi sa intamplat sa refuzati o partida de sex pentru ca partenerul are penisul mare ???

nu ai provocat nici o neplacere stai linistita ,dar nici nu trebuia sa imi dai p[este nas ca sunt pe langa subiect...dupa cum ti-am mai spus,fiecare cu placerile lui nu?asa k......NO COMMENT!
brasoveank
Postat pe 20 Decembrie 2008 17:02
De la: brasoveank, la data 2008-12-20 17:02:00nu ai provocat nici o neplacere stai linistita ,dar nici nu trebuia sa imi dai p[este nas ca sunt pe langa subiect...dupa cum ti-am mai spus,fiecare cu placerile lui nu?asa k......NO COMMENT!


emoticon care face plecaciuni ca aici nu este la indemana ....
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 23:10
on topic- perminte-mi nasule, eu am avut astfel de ,,neplaceri,, alaturi de un fost partener. Dar nu din cauza ca era mare, ci ,,prea mare,,.
Sirius
Postat pe 20 Decembrie 2008 23:49
De la: anderson, la data 2008-12-05 12:03:59
De la: madamb, la data 2008-11-27 17:53:23
De la: cnmoha86, la data 2008-11-25 22:07:01Eu nu as refuza niciodata o partida de sex pt ca partenerul are penisul mare. Si DA pt mine conteaza marimea si in lungime si grosime. Nu sunt de acord cu afirmatia "tre sa stie ce sa faca cu ea" - nu e adevarat. Am facut sex cu unu care o avea mica si m-am chinuit de am innebunit sa gasesc o pozitie sa simt si eu ca fac sex, in schimb pt el era ok.
Aceeasi situatie o intalnim si la femeile cu sanii mici: "nu conteaza cat sunt de mici, important e sa stii ce sa faci cu ei" - pt mine nu se aplica. Daca femeia nu are sanii mari si fermi mie nu imi place, nu ma excita, nu ma simt bine cu ea.
Pt mine cu cat e mai mare cu atat e mai bine. Pacat ca sunt prea putini care sunt super dotati.



Absolut de acord, let's drink for this!!! Chestia cu "mica si jucausa" au inventat-o tot barbatii ... mai putin dotati (sa fiu iertata pt asta). Deci dragi barbati sa stiti ca marimea conteaza, chiar foarte mult.



madam marimea conteaza in cazuri extreme : 12 cm si peste 20 si ceva... un penis marimea medie este considerat intre 15-18 cm....in cazul asta eu zic ca marimea cu conteaza....nu cred ca simti diferenta intre unul de 15 si unul de 18. O simti cand ai un partenr cu marime medie si pe urma treci la unul gen nasul cu 20 si ceva.





Draga Anderson, povestitorule, un centimetru poate fi foarte important asta ca sa nu vorbim de 3. Si in alta ordine de idei nu stiu cam cum te-ai simti facand dragoste cu o tipa care are un vagin mare, in care te pierzi si cum te-ai simti facand cu una care are un vagin ce se potriveste la fix cu marimea ta (care nu e XL, poate e XXL). Am cred suficienta experienta si stiu ce scriu pe aici. No offense!!!

Postat pe 21 Decembrie 2008 15:11
Pt celre a pus subiectul: Ni "S-A" si ni se intampla sa refuzam din cauza lipsei sentimentelor!!! Ai auzit de asa ceva??? Nu pricep si nici nu-mi doresc sa ajung vreodatra sa pricep cum accepta unii relatii intime cu oameni pt care nu simt nimic.
pt Mariamihaela2001!

Postat pe 21 Decembrie 2008 21:42
Da vreau sa zic tare faine devin unele topicuri
Pentru GoodFather stai linistit cum au mai zis pe aici se vede ca sunt fete care vor sa fie cat mai mare in rest alege sa o satisfaci mai intai mareste preludiu si e ok nu trebe sa o bagi pe toata gandeste daca esti cu una si ar vrea mai adanc si nu ai de unde? Din propri experiente sa sti ca sunt si care isi doresc si care sunt speriate cand aud ca cineva o are prea mare si chiar nu vor sa incerce (Dar tot parerea mea mai bine mai mare decat prea mica doar folosita cu cap cat de durere din partea ei eu nu cred sa fie cat timp si ea este excitata)
atacbv
Postat pe 21 Decembrie 2008 22:53
De la: Sirius, la data 2008-12-20 23:49:24on topic- perminte-mi nasule, eu am avut astfel de ,,neplaceri,, alaturi de un fost partener. Dar nu din cauza ca era mare, ci ,,prea mare,,.


Da pai eu zic ca daca sare de 22 cat am eu atunci e si mai grav, sunt sigur ca nu in toate cazurile dar aici vorbim de generalitati.
GoodFather
Postat pe 23 Decembrie 2008 12:53
De la: atacbv, la data 2008-12-21 22:53:07Da vreau sa zic tare faine devin unele topicuri
Pentru GoodFather stai linistit cum au mai zis pe aici se vede ca sunt fete care vor sa fie cat mai mare in rest alege sa o satisfaci mai intai mareste preludiu si e ok nu trebe sa o bagi pe toata gandeste daca esti cu una si ar vrea mai adanc si nu ai de unde? Din propri experiente sa sti ca sunt si care isi doresc si care sunt speriate cand aud ca cineva o are prea mare si chiar nu vor sa incerce (Dar tot parerea mea mai bine mai mare decat prea mica doar folosita cu cap cat de durere din partea ei eu nu cred sa fie cat timp si ea este excitata)



Ai perfecta dreptate, ca eu de multe ori nu am nevoie sa intru de tot si fac treaba buna, dar ma gandesc in acel moment daca era foarte mica de unde mai scoteam obiect sa ajung acolo unde vrea ea?? Chiar am auzit si o varianta a unui amic, ca pe iel il prinde gagicuta de fundulet si il trage tare catre ia oare o are prea mare???
GoodFather
Postat pe 23 Decembrie 2008 13:01
Pai vezi nu noi trebe sa ne facem griji daca sti sa o faci cum trebuie sti cand nu mai trebe sa "o bagi" si sigur 90% din femei sau chiar mai bine isi doresc sa fie cat mai mare sau cel putin sa fie deajuns
atacbv
Postat pe 29 Decembrie 2008 12:33
Marimea nu conteaza!
Dar ca discutam mai bine problema trimite niste poze asa ca sa vedem cat de grava e situatia.
emilia84
Postat pe 6 Ianuarie 2009 23:37
parerea mea e ca 22 cm nu e bai chiar atat de mare, sa iti faci probleme cand mai creste un pic(daca e posibil) Depinde si de tine, daca o exciti suficient, daca ii faci oral, daca ii propui sa iti faca si ea tie, daca se umezeste suficient, iar daca ai facut toate astea si ai acelasi rezultat schimba gaurica!
ablazancadar
Postat pe 7 Ianuarie 2009 13:00
De la: GoodFather, la data 2008-10-20 18:36:59Eu am o asemenea problema adica: am penisul mai marisor si multe partenere mau refuzat pe motiv ca e mare si le doare inca de la inceputul penetrari. Acum eu vad multe pareri in care unele femei spun ca le place sa vada ceva in pantaloni dar eu nu dau de femeile acelea. inclusiv cu sotia am o astfel de problema referitoare la marime. Nu pot face nimic in privinta asta dar ceva pareri mar ajuta poate sa stiu cam ce e de facut cu doamnele in cazul asta.



..........nici nu vreau sa ma gandesc....................un penis mare.......mai mult incurca.....parerea mea si fara suparare...............adik vrem sex sau lupte.........saracu de tu....cred ka esti pooooooootttin frustrat sexual......
nirvana_cukramel
Postat pe 22 Ianuarie 2009 21:47
.....eiii,cum iti mai merge relatia cu dominita ta,ati mai progresat putin sau tot asa cu probleme?eu am fost prin SB zilele astea si mi-a placut tare mult orasul,este superb tot ceea ce poti vedea acolo.....iti doresc numai bine si sa gasesti calea spre adevarata fericire!
brasoveank
Postat pe 2 Februarie 2009 18:35
In acest caz fericirea se poate gasi intr-o ceasca ...

Postat pe 2 Februarie 2009 18:40
De la: Alecsu, la data 2008-12-05 20:11:13
Pentru grosimea...... portofelului.


Alecsu tu de unde stii? Never mind ca am raspunsul deja si nu pot decat sa pun urmatoarele semne
kudika002392
Postat pe 13 Martie 2009 17:51
mai eu o singura experientza am avut de genu asta si nu a fost deloc placuta cei drept nici mica nui buna dar tipu care mia creat neplacera era cu adevarat dotat [prea dotat pt gaurica mea
alina_delicioasa
Postat pe 14 Martie 2009 18:06

o poza ceva??
Diavolyta_
Postat pe 14 Martie 2009 22:38
indiferent de ce ai pus topicul asta, de ce cred unii sau altii, nu cred ca ii place nimanui sa fie refuzat atunci cand ii este lumea mai draga
mie , una, imi pare rau ca nu am asa ceva acasa
dar, te descuci tu, ca esti baiat mare
in rest.....foloseste-o cat mai des, in ciuda celor care nu au asa ceva....
si_yo
Postat pe 1 Mai 2009 14:09
De la: GoodFather, la data 2008-10-20 18:36:59Eu am o asemenea problema adica: am penisul mai marisor si multe partenere mau refuzat pe motiv ca e mare si le doare inca de la inceputul penetrari. Acum eu vad multe pareri in care unele femei spun ca le place sa vada ceva in pantaloni dar eu nu dau de femeile acelea. inclusiv cu sotia am o astfel de problema referitoare la marime. Nu pot face nimic in privinta asta dar ceva pareri mar ajuta poate sa stiu cam ce e de facut cu doamnele in cazul asta.





frate iao la POLIZOR sa moara femeile de ciuda ce haram de cuc ai....=))
mickyyo_parintele
Postat pe 1 Mai 2009 15:37
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-05-01 15:37:51
De la: GoodFather, la data 2008-10-20 18:36:59Eu am o asemenea problema adica: am penisul mai marisor si multe partenere mau refuzat pe motiv ca e mare si le doare inca de la inceputul penetrari. Acum eu vad multe pareri in care unele femei spun ca le place sa vada ceva in pantaloni dar eu nu dau de femeile acelea. inclusiv cu sotia am o astfel de problema referitoare la marime. Nu pot face nimic in privinta asta dar ceva pareri mar ajuta poate sa stiu cam ce e de facut cu doamnele in cazul asta.





frate iao la POLIZOR sa moara femeile de ciuda ce haram de cuc ai....=))



Daca este mare si prost...degeaba!
Poate sa-l si lustruiasca! ca nu-i bun de nimic!
ella_688_2008
Postat pe 2 Mai 2009 18:14
tot astept poza aia
Diavolyta_
Postat pe 2 Mai 2009 18:43
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 4 Mai 2009 15:29
Cumetre,tu nu ai nici o problema,tu de fapt cauti ,,pasarica,, pe aici...din 10 fete doua refuza (poate),o partida de sex,cu un barbat dotata dar si cele doua ar incerca ...Cumetre,ai auzit de PRELUDIU?...De la degetul mic de la picior pana la firul de par ce mai lung mai ales cand e vrb.de Sotie...Preludiu,Lubrifianti,Rabdare...Daca te bagi ca taranul cu ditamai...tubul e si normal sa fuga femeia...Era unu pe aici care zice.a ca pe acolo iesa un bebe...Bai frate cu bebele e alta poveste si se intmpla altceva cand e vrb.de o nastere...nu uita ca la multe femei se face si o injectie de dilatare...ceia ce nu poti face acea injectie de cate ori vrei o partida de sex...Si chiar cu acea injectie de dilatare unele femei se ,,rup,, si dupa sunt cusute...La cei dotati important e PRELUDIUL,RABDAREA...daca au o partenera cu un vagin mic...dar sunt destule ,,vacute,,nu treb.sa te sperii Cumetre...Marimule Penisului: intre:2-11MIC...intre:12-17 NORMAL..intre:18-22 MARE...Peste 22...prezentati-va la C.A.P.sunte.ti buni de ,,prasila,, ...(Cumetre cand cumperi un pantof cand il incalti prima oara,adoua oara..etc,etc...te cam strange dar cu timpul...il incalti fara incaltator si pe dinauntru e lejer)...Ai rabdare cu sotia si in timp totul o sa fie ok...Dar eu zic ca tu nu ai o problema si cum am scris mai sus tu cauti ,,pasarica pe aici...
kudika046305
Postat pe 30 Iunie 2009 15:45
De la: GoodFather, la data 2008-10-20 18:36:59Eu am o asemenea problema adica: am penisul mai marisor si multe partenere mau refuzat pe motiv ca e mare si le doare inca de la inceputul penetrari. Acum eu vad multe pareri in care unele femei spun ca le place sa vada ceva in pantaloni dar eu nu dau de femeile acelea. inclusiv cu sotia am o astfel de problema referitoare la marime. Nu pot face nimic in privinta asta dar ceva pareri mar ajuta poate sa stiu cam ce e de facut cu doamnele in cazul asta.


da! mai ales pt ca nu stia nici cum sa-l foloseasca!
greierash_is_back
Postat pe 30 Iunie 2009 15:50
De la: kudika046305, la data 2009-06-30 15:45:36Cumetre,tu nu ai nici o problema,tu de fapt cauti ,,pasarica,, pe aici...din 10 fete doua refuza (poate),o partida de sex,cu un barbat dotata dar si cele doua ar incerca ...Cumetre,ai auzit de PRELUDIU?...De la degetul mic de la picior pana la firul de par ce mai lung mai ales cand e vrb.de Sotie...Preludiu,Lubrifianti,Rabdare...Daca te bagi ca taranul cu ditamai...tubul e si normal sa fuga femeia...Era unu pe aici care zice.a ca pe acolo iesa un bebe...Bai frate cu bebele e alta poveste si se intmpla altceva cand e vrb.de o nastere...nu uita ca la multe femei se face si o injectie de dilatare...ceia ce nu poti face acea injectie de cate ori vrei o partida de sex...Si chiar cu acea injectie de dilatare unele femei se ,,rup,, si dupa sunt cusute...La cei dotati important e PRELUDIUL,RABDAREA...daca au o partenera cu un vagin mic...dar sunt destule ,,vacute,,nu treb.sa te sperii Cumetre...Marimule Penisului: intre:2-11MIC...intre:12-17 NORMAL..intre:18-22 MARE...Peste 22...prezentati-va la C.A.P.sunte.ti buni de ,,prasila,, ...(Cumetre cand cumperi un pantof cand il incalti prima oara,adoua oara..etc,etc...te cam strange dar cu timpul...il incalti fara incaltator si pe dinauntru e lejer)...Ai rabdare cu sotia si in timp totul o sa fie ok...Dar eu zic ca tu nu ai o problema si cum am scris mai sus tu cauti ,,pasarica pe aici...


foarte faina aia cu c.a.p.-ul
placereintensa
Postat pe 30 Iunie 2009 16:12
nu va mirati ca exista femei cu adevarate galeti intre picioare si barbati cu tuburi de oxigen atarnad intre picioare ,de aia a creeat Dumnezeu DIVERSITATEA in cadrul unei specii ,asta umana fiind cea mai preocupata de cum sa se f u t a cat mai bine si uita ca restul speciilor fac asta pentru procreere ... paote peste vreun mileniul si vomitatul pe o persoana de sex opus va fi un gest excitant in cadrul unui asa zis act sexual complect...... urmatoarele preocupari pe care o sa le avem ca romani e sas militam in fata guvernului pentru infiintarea puf-urilor (borfelurilor)... ca sa satisfacem si galetile mai sus precizate o sa angajam si niste sculeri matriteri si forjori sa aiba si macaragistele parte de satisfacere in afara vietii de cuplu.... si un mic calcul... zicea cineva mai sus ca 8 din 10 femei nu ar rewfuza ,dar dua da ,dar si alea ar incerca.... le excludem pe alea doua si am ramas cu alea 8 nesatule..... buuunn... dar cica barbatii o au in medie intre 13 si 18 cm ca fiind considerati normali in pondere de 70 la suta , restul de 29 la suta o au sub 13 si aia saracii ii compatimesc ca nu prea au ce face in pestera aia ... ei bine ei sunt cu alea mici.... si doar 1 la suta din populatia masculina o are asa de mare... adica aia care vorba vine ar fi refuzati... .... ei ,concluzia e asta: ce d r a c u fdacemn mia ca sa satisfacem atatea nesatule?? ca nicicum nu o sa le ajunga barbatii si dimensiunea tubului de oxigen din dotare????????????? aici Dumnezeu a gresit ,cand a proiectat-o pe Eva.... pacat ca eu nu ma pot lauda cu 23 de cm si sa le fiu pe plac buldozeristelor.... dar culmea ca nu s-a plans nici una pana acum... cel putin in fata mea ,poate o face-o si ea pe aici pe ceva forumuri cu topic specific si nu a avut curajul sa imi spuna in fata ..... ca sa nu ma simt eu cu handicap ca nu am un sfert de metru de p u l a............
placereintensa
Postat pe 30 Iunie 2009 16:27
De la: mariamihaela2001, la data 2008-11-02 19:26:53esti un nesimtit, daca ai nevasta ce te mai intereseaza alte femei.
Pacat de ea ca e proasta si nu iti da papucii!!!!!!!




ba frate da pe fiecare topic e mereu cate o proasta d'asta isterica............

ce treaba ai cu omu ? ce daca vrea sa dea cu rama de toti peretii?

el nu vrea sa faca asta

da si daca ar vrea ......CE DACA????????????????????
doar nu a batut cu ea in gardu tau
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 30 Iunie 2009 16:35
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-06-30 16:35:45
De la: mariamihaela2001, la data 2008-11-02 19:26:53esti un nesimtit, daca ai nevasta ce te mai intereseaza alte femei.
Pacat de ea ca e proasta si nu iti da papucii!!!!!!!




ba frate da pe fiecare topic e mereu cate o proasta d'asta isterica............

ce treaba ai cu omu ? ce daca vrea sa dea cu rama de toti peretii?

el nu vrea sa faca asta

da si daca ar vrea ......CE DACA????????????????????
doar nu a batut cu ea in gardu tau



hmmm ,este folosit mai nou la batut in garduri? am si eu ceva cuie de batut cu el ,de spart nuci...
placereintensa
Postat pe 30 Iunie 2009 16:40
De la: Adela12, la data 2008-12-21 21:42:24Pt celre a pus subiectul: Ni "S-A" si ni se intampla sa refuzam din cauza lipsei sentimentelor!!! Ai auzit de asa ceva??? Nu pricep si nici nu-mi doresc sa ajung vreodatra sa pricep cum accepta unii relatii intime cu oameni pt care nu simt nimic.
pt Mariamihaela2001!


exista o explicatiune!!!

explicatiunea este:

inainte de sentimente,apar fluturasii in stomac

daca astepti sentimentele pot disparea fluturasii si sentimentele tot sa nu apara.

deci: relatiunea sexuasa,poate avea efecte benefice si sub influienta fluturilor din burta nu numai dupa 15 filme la moollll si vreo 30 de mese la restaurant sa faca parazitele falci.

exista chiar sanse mai mari sa apara sentimente dupa implinirea actului sexos



sa fac si un desen??????????????????????????

cam asta ar fi

acuma capisci ???????????
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 30 Iunie 2009 16:43
De la: placereintensa, la data 2009-06-30 16:40:31
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-06-30 16:35:45
De la: mariamihaela2001, la data 2008-11-02 19:26:53esti un nesimtit, daca ai nevasta ce te mai intereseaza alte femei.
Pacat de ea ca e proasta si nu iti da papucii!!!!!!!




ba frate da pe fiecare topic e mereu cate o proasta d'asta isterica............

ce treaba ai cu omu ? ce daca vrea sa dea cu rama de toti peretii?

el nu vrea sa faca asta

da si daca ar vrea ......CE DACA????????????????????
doar nu a batut cu ea in gardu tau



hmmm ,este folosit mai nou la batut in garduri? am si eu ceva cuie de batut cu el ,de spart nuci...


exista o posibilitate ca problema omului sa fie reala. hai totusi sa nu radem.

io am facut un spirit de gluma ca sa atac pe tipa care a luat foc in asemenea hal
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 30 Iunie 2009 16:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar?? 1 De la: omenie 24 Iunie 2010 21:30
Cand v-ati simtit femei pt prima oara? 33 De la: Ramyta 30 Aprilie 2009 12:47
o superbomba... 369 De la: yumy 15 Iunie 2011 14:01
de cate ori pe sapt faceti sex cu iubitul stabil?cat timp tine pt voi o partida? 3 De la: anybody 28 Iulie 2009 14:17
Mesaj pentru animallover din Bucuresti 112 De la: thadoogback 1 Iulie 2011 11:08