Setari Cookie-uri

Fetelor vi sa intamplat sa refuzati o partida de sex pentru ca partenerul are penisul mare ???

De la: otylya27, la data 2008-11-03 11:04:20Mai postase unul un topic o problema asemanatoare in legatura cum ca ar avea o scula prea mare.Vedeti-va ma de ale voastre...ce tot ai dati aicea ca aveti nevoie de sfaturi?ce fatalai de barbati..


Sa inteleg ca nu ai inteles despre ce e vorba, ca eu intreb daca vi sa mai intamplat sa fiti respinsi??? nu daca imi poate veni cineva in ajutor sa ma satisfaca, ce naiba dracului intelegi u din intrebarea mea pusa in topic???
GoodFather
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:38
ma nasule mi se pare mie sau unele fete de aici n-au inteles acest topic si pe langa asta mai sunt si ciufute.

ete_eu mi se pare foarte tare ca i-ai masurat-o....bv tie.

ma nasule ciudata viata: unii se planga ca o au prea mica altii ca au prea mare.....faza tare e ca aia care o au prea mica o vor mare si cei cu ea prea mare o vor mai mica.....

nu stiu ce sa zic poti sa incerci pozitii in care "barbatia" ta sa nu intre complet.
anderson
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:50
Io nush ce sa zic ...se pare ca majoritatea au inteles ca ai nevoie de sfaturi sau ca te lauzi .....ceea ce ar trebui sa-mi dea de gandit de vreme ce eu nu am inteles asta

iris_4_ever
Postat pe 5 Noiembrie 2008 15:11
De la: anderson, la data 2008-11-05 14:50:59
ETE_EU mi se pare foarte tare ca i-ai masurat-o....bv tie.


Da, super... si mie imi plac femeile care nu se lasa usor de pacalit
OrizonturiDeschise
Postat pe 5 Noiembrie 2008 19:47
De la: anderson, la data 2008-11-05 14:50:59ma nasule mi se pare mie sau unele fete de aici n-au inteles acest topic si pe langa asta mai sunt si ciufute.

ete_eu mi se pare foarte tare ca i-ai masurat-o....bv tie.

ma nasule ciudata viata: unii se planga ca o au prea mica altii ca au prea mare.....faza tare e ca aia care o au prea mica o vor mare si cei cu ea prea mare o vor mai mica.....

nu stiu ce sa zic poti sa incerci pozitii in care "barbatia" ta sa nu intre complet.


Sal, mai intrebarea o sti, ma refer la ceea de deschidere a topicului, dar ca sa nu fie chiar asa sec topicul am cerut si niste pareri ca sa nu zica lumea numai, "DA" si "NU" dar fiecare o ia cum vrea ca normal ca firea omului difera nu??
Mai oricum o ia lumea ca ma laud, ca ma bag in seama sau orice alt fel eu aleg ce ma ajuta asa ca nui bai de ce se zice paci :sml-,winking0065:, Vreau sa zic ca ai dreptate la treaba cu, aia mica vfrea mare si invers. da uneori si cu aia mica faci treaba buna si normal ca si cu aia mare faci treaba.
GoodFather
Postat pe 6 Noiembrie 2008 18:45
Io subscriu. Din experienta.
Lucia1971
Postat pe 6 Noiembrie 2008 19:12
eu nu ma pot "lauda" cu al meu sot ca ar avea "25",mie imi de ajuns si chiar prea mult si 17-18 cat are al meu iubitel sot(pe masurate )la inceput chiar era un calvar pt mine pt ca ma durea infiorator,cu timpul m-am obijnuit e f bine acum dar cand am fost la d doctor mi-a zis ca"sotul a contribuit la creearea unei rani pe col"
eleonora_ro
Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:15
cu totzii am fost candva respinsi..ce atata agitatzie..capul sus shi treci peste...dar tu ai fost respins in timp ce te pregateai de o dulce noapte de sex???
unikta
Postat pe 12 Noiembrie 2008 13:22
De la: eleonora_ro, la data 2008-11-12 13:15:50eu nu ma pot "lauda" cu al meu sot ca ar avea "25",mie imi de ajuns si chiar prea mult si 17-18 cat are al meu iubitel sot(pe masurate )la inceput chiar era un calvar pt mine pt ca ma durea infiorator,cu timpul m-am obijnuit e f bine acum dar cand am fost la d doctor mi-a zis ca"sotul a contribuit la creearea unei rani pe col"

--------------------------------------------------------------------
RANA PE COL ? de la lungime esti sigura ca in timpul sexului a folosit doar p--a
MARTHE
Postat pe 12 Noiembrie 2008 14:29
Referitor la penisul mare. Am avut un prieten al carui penis se poate spune ca-i mare, in schimb capul e ca o maciuca. Senzatia era super. Numai ca afara ca-si folosea membrul in scopul pt. care e facut, nu prea mai stia sa faca altceva. Dupa aia am cunoscut un tip cu penis "normal", dar care in schimb stie sa faca multe alte "chestii" fantastice cu toate membrele externe si interne pe care le poseda ! Oricum eu n-as refuza o partida de sex pt. ca e penisul mare.
luchianramona
Postat pe 12 Noiembrie 2008 15:03
De la: GoodFather, la data 2008-11-05 14:34:10
De la: laleika, la data 2008-11-03 09:36:12Da` nevasta,cum de ti-e nevasta daca nici cu ea n-o poti face?
S-a maritat cu tine numai pt. ochii tai frumosi?


Daca am zis ca uneori nu o pot face aia nu inseamna ca nu o fac deloc



biata ...sotie..ei vezi de ce e mai bine sa ai amant de felul asta..barbatul trebuie sa fie protector ...stalpul familiei..nu sa isi faca griji ..ca nu si-o poate trage cu altele din cauza dotarii aaa..si nici pe nevastra nu o pot satisface..uff uff..bad bad boy...nu trebuia sa te insori..mai faceai exercitiu si...
Aesma_Daeva
Postat pe 12 Noiembrie 2008 15:17
De la: geo32, la data 2008-10-28 16:13:55Vezi-ti de nevasta si nu mai cauta pasarica ca turbatu



o fi ornitolog! d-ala de cauta pasarici innebunit![/quote]

BRAAVOOOOOOO..!!!!!! BRAVOOO...!!!BRAVOO...!!!
Aesma_Daeva
Postat pe 12 Noiembrie 2008 15:18
De la: anderson, la data 2008-10-21 13:37:17daca nu stiai ....nu conteaza marimea si conteaza miscarea

ba sincer nu stiu ce sa zic....stiu tipe care s-au culcat cu tipi care o aveau 23-25 cm si nu s-au plans ca le-a durut.....


tu o ai mai mare?


CONTEAZA ENOOORM...SA STIE CE SA FACA CU...CE ARE IN DOTARE..daca doar are instinct..... degeabaaa:(:((
Aesma_Daeva
Postat pe 12 Noiembrie 2008 15:20
De la: MARTHE, la data 2008-11-12 14:29:28
De la: eleonora_ro, la data 2008-11-12 13:15:50eu nu ma pot "lauda" cu al meu sot ca ar avea "25",mie imi de ajuns si chiar prea mult si 17-18 cat are al meu iubitel sot(pe masurate )la inceput chiar era un calvar pt mine pt ca ma durea infiorator,cu timpul m-am obijnuit e f bine acum dar cand am fost la d doctor mi-a zis ca"sotul a contribuit la creearea unei rani pe col"

--------------------------------------------------------------------
RANA PE COL ? de la lungime esti sigura ca in timpul sexului a folosit doar p--a



dragutule sunt total constienta cand fac dragoste cu sotul meu(asta daca iubita ta tre sa o imbeti)si cred ca un doctor stie mult mai bine ca tine la ce se refera
in toata viata ta cred ca nu ai vazut atatea pasarici cat vede doctorul ginecolog intr-o zi,lasand la o parte ca a mai si studiat asta
eleonora_ro
Postat pe 12 Noiembrie 2008 23:59
HEllo...postari noi pe www.hainutecool.blogspot.com....take a look...hainte funny si ieftine.have fun
_madalina_alexandra_
Postat pe 14 Noiembrie 2008 00:33
De la: Aesma_Daeva, la data 2008-11-12 15:17:25
De la: GoodFather, la data 2008-11-05 14:34:10
De la: laleika, la data 2008-11-03 09:36:12Da` nevasta,cum de ti-e nevasta daca nici cu ea n-o poti face?
S-a maritat cu tine numai pt. ochii tai frumosi?


Daca am zis ca uneori nu o pot face aia nu inseamna ca nu o fac deloc



biata ...sotie..ei vezi de ce e mai bine sa ai amant de felul asta..barbatul trebuie sa fie protector ...stalpul familiei..nu sa isi faca griji ..ca nu si-o poate trage cu altele din cauza dotarii aaa..si nici pe nevastra nu o pot satisface..uff uff..bad bad boy...nu trebuia sa te insori..mai faceai exercitiu si...


acu sa zis cu exercitiu, lucrez cu ce am ales.
GoodFather
Postat pe 15 Noiembrie 2008 01:17
De la: Lucia1971, la data 2008-11-06 19:12:28Io subscriu. Din experienta.


io nu am inteles....deci te rog sa dai detalii...
dandanaua_reloaded
Postat pe 15 Noiembrie 2008 01:19
nasule pana la urma la ce concluzie ai ajuns dupa topicul asta?
anderson
Postat pe 18 Noiembrie 2008 12:15
De la: eleonora_ro, la data 2008-11-12 23:59:45
De la: MARTHE, la data 2008-11-12 14:29:28
De la: eleonora_ro, la data 2008-11-12 13:15:50eu nu ma pot "lauda" cu al meu sot ca ar avea "25",mie imi de ajuns si chiar prea mult si 17-18 cat are al meu iubitel sot(pe masurate )la inceput chiar era un calvar pt mine pt ca ma durea infiorator,cu timpul m-am obijnuit e f bine acum dar cand am fost la d doctor mi-a zis ca"sotul a contribuit la creearea unei rani pe col"

--------------------------------------------------------------------
RANA PE COL ? de la lungime esti sigura ca in timpul sexului a folosit doar p--a



dragutule sunt total constienta cand fac dragoste cu sotul meu(asta daca iubita ta tre sa o imbeti)si cred ca un doctor stie mult mai bine ca tine la ce se refera
in toata viata ta cred ca nu ai vazut atatea pasarici cat vede doctorul ginecolog intr-o zi,lasand la o parte ca a mai si studiat asta

------------------------------------------------------------------
papusa draga sunt anul IV la medicina, daca nu se pun accesorii pe ,, dansa,, de la lungime eventual se poate forta deschiderea colului- rani pe col se mai pot face atunci cand exista inflamatii netratate si datorita actiunii mecanice se poate fisura local in acea zona. Asa ca nu lungimea a fost cauza, a fost poate un factor, dar esti sigura ca si-a taiat unghiile inainte? Cat despre pasarici, recunosc ca nu am vazut prea multe, am timp destul, nu crezi? Te anunt cand imi fac cabinet sa vad cu ce te lauzi ?
MARTHE
Postat pe 20 Noiembrie 2008 16:04
Eu nu as refuza niciodata o partida de sex pt ca partenerul are penisul mare. Si DA pt mine conteaza marimea si in lungime si grosime. Nu sunt de acord cu afirmatia "tre sa stie ce sa faca cu ea" - nu e adevarat. Am facut sex cu unu care o avea mica si m-am chinuit de am innebunit sa gasesc o pozitie sa simt si eu ca fac sex, in schimb pt el era ok.
Aceeasi situatie o intalnim si la femeile cu sanii mici: "nu conteaza cat sunt de mici, important e sa stii ce sa faci cu ei" - pt mine nu se aplica. Daca femeia nu are sanii mari si fermi mie nu imi place, nu ma excita, nu ma simt bine cu ea.
Pt mine cu cat e mai mare cu atat e mai bine. Pacat ca sunt prea putini care sunt super dotati.
cnmoha86
Postat pe 25 Noiembrie 2008 22:07
De la: cnmoha86, la data 2008-11-25 22:07:01
Aceeasi situatie o intalnim si la femeile cu sanii mici: "nu conteaza cat sunt de mici, important e sa stii ce sa faci cu ei" - pt mine nu se aplica. Daca femeia nu are sanii mari si fermi mie nu imi place, nu ma excita, nu ma simt bine cu ea.


Si ce trebuie sa stie sa faca cu ei? ... nu de alta, dar m-ai facut curios

Apropo, te apreciez pentru faptul ca ai avut curajul sa iti exprimi pe un forum public criteriile dupa care iti selectezi barbatii.
OrizonturiDeschise
Postat pe 25 Noiembrie 2008 22:29
raspuns pentru alecsu:

......sa "si-o traga" sau sa "si-o frece" de ei .
Cum preferi tu!
Ce intrebari mai pui si tu alecsu?!! sau deja te-ai udat??!!
Asta poate sa faca cu sinii ei...si nu numai!
ella_688_2008
Postat pe 26 Noiembrie 2008 21:36
pt anemona...sau cum te numesti!

Esti bisexuala??
ella_688_2008
Postat pe 26 Noiembrie 2008 21:37
ella, de unde ai aterizat fato?

anderson
Postat pe 27 Noiembrie 2008 15:46
De la: anderson, la data 2008-11-27 15:46:37ella, de unde ai aterizat fato?


A aterizat de la mine de akasa
yumy
Postat pe 27 Noiembrie 2008 16:02
Ce mi-ar place macar odata in viata sa ma confrunt cu problema de a sta in dubiu daca s-o fac sau nu, pt. ca e prea mare!
luchianramona
Postat pe 27 Noiembrie 2008 16:23
De la: cnmoha86, la data 2008-11-25 22:07:01Eu nu as refuza niciodata o partida de sex pt ca partenerul are penisul mare. Si DA pt mine conteaza marimea si in lungime si grosime. Nu sunt de acord cu afirmatia "tre sa stie ce sa faca cu ea" - nu e adevarat. Am facut sex cu unu care o avea mica si m-am chinuit de am innebunit sa gasesc o pozitie sa simt si eu ca fac sex, in schimb pt el era ok.
Aceeasi situatie o intalnim si la femeile cu sanii mici: "nu conteaza cat sunt de mici, important e sa stii ce sa faci cu ei" - pt mine nu se aplica. Daca femeia nu are sanii mari si fermi mie nu imi place, nu ma excita, nu ma simt bine cu ea.
Pt mine cu cat e mai mare cu atat e mai bine. Pacat ca sunt prea putini care sunt super dotati.



Absolut de acord, let's drink for this!!! Chestia cu "mica si jucausa" au inventat-o tot barbatii ... mai putin dotati (sa fiu iertata pt asta). Deci dragi barbati sa stiti ca marimea conteaza, chiar foarte mult.

Postat pe 27 Noiembrie 2008 17:53
Eu cred ca conteaza si marimea si faptul daca barbatul stie sa o linga pe clitoris pe partenera.Si cred ca o limba lata si jucausa un sarut pasional si o strangere in brate isi doreste orice femeie.Si cred ca sexul se face mai mult cu capul decat cu organul.
Baiat_Rezervat
Postat pe 27 Noiembrie 2008 19:22
Draga mea sa sti ca uneori miam dat si eu seama ca e bine ca e mai mare ca dureaza foarte putin partida si ea isi da drumu la placeri
GoodFather
Postat pe 28 Noiembrie 2008 00:48
Pt anderson : din LUNA!
vrei sa vii si tu pe LUNA????
ella_688_2008
Postat pe 28 Noiembrie 2008 22:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Legile lui Murphy despre dragoste si sex 75 De la: kudika141011 9 Ianuarie 2011 01:49
Amortirea mainiilor in timpul actului 119 De la: Eva32 3 Septembrie 2011 02:32
ce se intampla? 113 De la: larisan 1 Noiembrie 2012 21:57
sex anal 96 De la: Teodutza84 13 Ianuarie 2009 00:26
Mituri despre prima noapte.... 105 De la: contesina 25 Aprilie 2011 20:25