Setari Cookie-uri

Fetelor vi sa intamplat sa refuzati o partida de sex pentru ca partenerul are penisul mare ???

@ Alecsu: asta e doar unul dintre criterii
@ella_688_2008: da, sunt bisexuala
@GoodFather: de ce spui ca dureaza mai putin, eu nu sunt de acord cu asta.
cnmoha86
Postat pe 1 Decembrie 2008 13:43
De la: MARTHE, la data 2008-11-20 16:04:36
De la: eleonora_ro, la data 2008-11-12 23:59:45
De la: MARTHE, la data 2008-11-12 14:29:28
De la: eleonora_ro, la data 2008-11-12 13:15:50eu nu ma pot "lauda" cu al meu sot ca ar avea "25",mie imi de ajuns si chiar prea mult si 17-18 cat are al meu iubitel sot(pe masurate )la inceput chiar era un calvar pt mine pt ca ma durea infiorator,cu timpul m-am obijnuit e f bine acum dar cand am fost la d doctor mi-a zis ca"sotul a contribuit la creearea unei rani pe col"

--------------------------------------------------------------------
RANA PE COL ? de la lungime esti sigura ca in timpul sexului a folosit doar p--a



dragutule sunt total constienta cand fac dragoste cu sotul meu(asta daca iubita ta tre sa o imbeti)si cred ca un doctor stie mult mai bine ca tine la ce se refera
in toata viata ta cred ca nu ai vazut atatea pasarici cat vede doctorul ginecolog intr-o zi,lasand la o parte ca a mai si studiat asta

------------------------------------------------------------------
papusa draga sunt anul IV la medicina, daca nu se pun accesorii pe ,, dansa,, de la lungime eventual se poate forta deschiderea colului- rani pe col se mai pot face atunci cand exista inflamatii netratate si datorita actiunii mecanice se poate fisura local in acea zona. Asa ca nu lungimea a fost cauza, a fost poate un factor, dar esti sigura ca si-a taiat unghiile inainte? Cat despre pasarici, recunosc ca nu am vazut prea multe, am timp destul, nu crezi? Te anunt cand imi fac cabinet sa vad cu ce te lauzi ?



dragul meu imi pare rau ca nu am intrat in ultimul timp si nu ti-am rasuns(ca suntem studentii la nu stiu ce facultatii o putem spune totii ca doar de ne ascundem in spatele unui monitor si putem fii cine dorim noi asa ca asta cu facultatea,,,,,e frectie la picior de lemn,si daca zici ca esti anuIV,poate ai fost prin giulesti la practica sau...poate ai auzit de drPUIA sau NICULESCU mai inreaba-i si pe ei sunt oameni cu experienta,si ca tot am fost la control,dupa cauterizarea ranii de col iti pot zice ce mi-a spus doctorul(rana pe col poate fii provocata si de o secretie mai abundenta(ceea ce a fost si cazul meu)iar rana fiind deja provocata de aceea secretie a fost marita din cauza .......asa ca.....mai studiaza..nu stiu ce specialitate ti-ai ales dar....mai da crezare si altora
eleonora_ro
Postat pe 2 Decembrie 2008 23:42
o ai 22 cm si acum ai venit aici sa te lauzi ca o ai mare sau tu chiar ai o problema??? daca ai o problema...nu cred ca aici iti e si rezolvarea dragutule....nu e nimeni apt din punct de vedere medical sa iti dea tie sfaturi,cum ar putea sa iti dea raspunsurile la intrebari un doctor specializat..ce crezi ca ti-o facem noi mai mika dc te plangi la noi???? apropo...subiectu asta este cel mai neinteresant dupa toate tropicele
my_chocolat
Postat pe 4 Decembrie 2008 15:45
De la: madamb, la data 2008-11-27 17:53:23
De la: cnmoha86, la data 2008-11-25 22:07:01Eu nu as refuza niciodata o partida de sex pt ca partenerul are penisul mare. Si DA pt mine conteaza marimea si in lungime si grosime. Nu sunt de acord cu afirmatia "tre sa stie ce sa faca cu ea" - nu e adevarat. Am facut sex cu unu care o avea mica si m-am chinuit de am innebunit sa gasesc o pozitie sa simt si eu ca fac sex, in schimb pt el era ok.
Aceeasi situatie o intalnim si la femeile cu sanii mici: "nu conteaza cat sunt de mici, important e sa stii ce sa faci cu ei" - pt mine nu se aplica. Daca femeia nu are sanii mari si fermi mie nu imi place, nu ma excita, nu ma simt bine cu ea.
Pt mine cu cat e mai mare cu atat e mai bine. Pacat ca sunt prea putini care sunt super dotati.



Absolut de acord, let's drink for this!!! Chestia cu "mica si jucausa" au inventat-o tot barbatii ... mai putin dotati (sa fiu iertata pt asta). Deci dragi barbati sa stiti ca marimea conteaza, chiar foarte mult.



madam marimea conteaza in cazuri extreme : 12 cm si peste 20 si ceva... un penis marimea medie este considerat intre 15-18 cm....in cazul asta eu zic ca marimea cu conteaza....nu cred ca simti diferenta intre unul de 15 si unul de 18. O simti cand ai un partenr cu marime medie si pe urma treci la unul gen nasul cu 20 si ceva.
anderson
Postat pe 5 Decembrie 2008 12:03
@ anderson: ai si tu dreptate in ceea ce spui, dar de ce sa stau cu un barbat care are un penis de 15cm cand sunt satisfacuta cu unu de 20+ ?
Repet:"Pt mine cu cat e mai mare cu atat e mai bine. Pacat ca sunt prea putini care sunt super dotati." (asta este raspunsul meu la intrebarea din topic).
cnmoha86
Postat pe 5 Decembrie 2008 18:36
De la: anderson, la data 2008-12-05 12:03:59
madam marimea conteaza in cazuri extreme : 12 cm si peste 20 si ceva... un penis marimea medie este considerat intre 15-18 cm....in cazul asta eu zic ca marimea cu conteaza....nu cred ca simti diferenta intre unul de 15 si unul de 18. O simti cand ai un partenr cu marime medie si pe urma treci la unul gen nasul cu 20 si ceva.


Subscriu si eu


De la: cnmoha86, la data 2008-12-05 18:36:03
de ce sa stau cu un barbat care are un penis de 15cm cand sunt satisfacuta cu unu de 20+ ?


Pentru grosimea...... portofelului.

OrizonturiDeschise
Postat pe 5 Decembrie 2008 20:11
De la: my_chocolat, la data 2008-12-04 15:45:07o ai 22 cm si acum ai venit aici sa te lauzi ca o ai mare sau tu chiar ai o problema??? daca ai o problema...nu cred ca aici iti e si rezolvarea dragutule....nu e nimeni apt din punct de vedere medical sa iti dea tie sfaturi,cum ar putea sa iti dea raspunsurile la intrebari un doctor specializat..ce crezi ca ti-o facem noi mai mika dc te plangi la noi???? apropo...subiectu asta este cel mai neinteresant dupa toate tropicele


Draga mea nu ma laud si nici nu ma pling, eu doar am intrebat daca vi sa intamplat sa refuzati o partida de sex pentru ca partenerul are penisul mare ??? nu am cerut disperat ajutor si nici nu am lipit afise pe stalpi ca nu am cu cine sa o fac la noapte. si daca e neinteresant subiectul poti alege multe alte tone de subiecte, dar eu zic sa citesti macar inceputul discutilor NAVIGARE PLACUTA.
GoodFather
Postat pe 8 Decembrie 2008 22:39
De la: cnmoha86, la data 2008-12-05 18:36:03@ anderson: ai si tu dreptate in ceea ce spui, dar de ce sa stau cu un barbat care are un penis de 15cm cand sunt satisfacuta cu unu de 20+ ?
Repet:"Pt mine cu cat e mai mare cu atat e mai bine. Pacat ca sunt prea putini care sunt super dotati." (asta este raspunsul meu la intrebarea din topic).


Multumesc de pareri. Ca pana la urma asta era treaba daca ai refuza sau daca ai fost refuzat (in cazu meu) sau daca iti place sau nu. Nu cum zice lumea ca ma laud si ca vreau sa ma arunc in urma trenului de necaz. Ca sincer iti spun ca nu ma deranjeaza deloc cum sunt( si lamurestei u si pe restu care nu sunt atenti ca nu ma incurca la mers) e ok adica putin mai mare dar nu sunt nici primul nici ultimul cu asa ceva si nici nu cred ca sia luat viata vreunu din cauza asta
GoodFather
Postat pe 8 Decembrie 2008 22:47
De la: anderson, la data 2008-11-18 12:15:55nasule pana la urma la ce concluzie ai ajuns dupa topicul asta?


daca iti spun nu ma crezi::: LUMEA SE PLICTISESTE RAU DE TOT
e interesant ca uni spun lucruri interesante, alti isi varsa nervi,alti nu stiu cum sa te respinga, dar asta e treaba e bine asa.
GoodFather
Postat pe 8 Decembrie 2008 23:16
De la: luchianramona, la data 2008-11-27 16:23:23Ce mi-ar place macar odata in viata sa ma confrunt cu problema de a sta in dubiu daca s-o fac sau nu, pt. ca e prea mare!


Rabdare scumpete ca viata iti rezerva multe
GoodFather
Postat pe 8 Decembrie 2008 23:23
De la: cnmoha86, la data 2008-12-01 13:43:55@ Alecsu: asta e doar unul dintre criterii
@ella_688_2008: da, sunt bisexuala
@GoodFather: de ce spui ca dureaza mai putin, eu nu sunt de acord cu asta.


Am specificat ca uneori, nu toata ziua, doar uneori.
GoodFather
Postat pe 8 Decembrie 2008 23:28
da si mi-a placut foooooarte tare, ador marimea maaaaaaaaaaare

Postat pe 8 Decembrie 2008 23:28
apropo de marime mare am vazut ca durex au scos durex xl....mi s-a parut o chestie foarte tare....nu am incercat pt ca nu intru in categoria xl.
anderson
Postat pe 9 Decembrie 2008 12:48
eu am o curiozitate...............sa nu radeti de mine..........am patit ca la iubi sa-i fie prea mic prezervativul.....de cateva ori......

in alta ordine de idei, imi place sa am tot timpul si eu caciulite de rezerva....ca nu se stie niciodata...........


intrebarea mea suna cam asa........am vazut pe spatele cutiilor scrisa marimea in mm diametru.......stiti careva cati mm au cele normale, cele mari si cele xl?.....habar n-am de care sa cumpar, si nici nu am fost suficient de inspirata sa ma uit pe ale lui (pachete, ma refer ), si nici nu vreau sa le iau prea mari........


un sfat, o informatie, ceva?
dienuta_nou
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:18
eu folosesc durex easy on si mereu au fost ok si la pus si ca marime nu m-au strans niciodata fatza de loveplus sau masculan ca astea le-am mai incercat.
anderson
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:27
Daca e sa dau nota unei firme de cauciuce ar fii Durex.Calitate pret.
Circumferinta penisului meu este destul de mare si din cauza aceasta am suferit in anumite situati, ba ma doare cand am cauciuc si ma face sa ma gandesc la cum sa il dau jos decat la ce se petrece, ba de cateva ori sa se si rupa .
DE aceea recomand pilluri pt fete si pt baietei : SA FIE LIBER CA ASA LA DAT MAMA NATURA!
CICI72
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:33
@ Alecsu: nu sunt materialista
cnmoha86
Postat pe 9 Decembrie 2008 23:52
pt Eleonora: suntem victimele propriei noastre ignorante, si cu asta ti-am spus tot, esti penibila !!!!! decat sa stai pe forum mai bine ai mai citi si tu ceva macar pe net-ul asta !
MARTHE
Postat pe 10 Decembrie 2008 11:55
De la: madamb, la data 2008-11-27 17:53:23
De la: cnmoha86, la data 2008-11-25 22:07:01Eu nu as refuza niciodata o partida de sex pt ca partenerul are penisul mare. Si DA pt mine conteaza marimea si in lungime si grosime. Nu sunt de acord cu afirmatia "tre sa stie ce sa faca cu ea" - nu e adevarat. Am facut sex cu unu care o avea mica si m-am chinuit de am innebunit sa gasesc o pozitie sa simt si eu ca fac sex, in schimb pt el era ok.
Aceeasi situatie o intalnim si la femeile cu sanii mici: "nu conteaza cat sunt de mici, important e sa stii ce sa faci cu ei" - pt mine nu se aplica. Daca femeia nu are sanii mari si fermi mie nu imi place, nu ma excita, nu ma simt bine cu ea.
Pt mine cu cat e mai mare cu atat e mai bine. Pacat ca sunt prea putini care sunt super dotati.



Absolut de acord, let's drink for this!!! Chestia cu "mica si jucausa" au inventat-o tot barbatii ... mai putin dotati (sa fiu iertata pt asta). Deci dragi barbati sa stiti ca marimea conteaza, chiar foarte mult.


Postat pe 11 Decembrie 2008 13:36
Asa da, problema.Dar cam cat e de mare ca doar n-ar avea 50 cm
romanticbabe
Postat pe 11 Decembrie 2008 14:21
.......nu stiu daca intradevar conteaza chiar atat de mult marimea"jucariei"tale,problema e sa sti ce si cum sa faci ca femeia cu care esti sa se simta bine!Mie mi s-a intamplat sa intalnesc un tip care o avea de22cm si nu am putut face cu el sex normal,dar am facut altceva(aici nu kre k este nevoie sa dau si detalii ).......deci,dupa cum spuneam ar trebui sa linistesti doamnele speriate de "marime" si sa incercati impreuna sa fie ceva frumos!.....fiecare femeie este"construita"intr-un anume fel si nu toate avem nevoie de o "jucarie"f mare si groasa,asa ca trebuie sa inveti sa "manuiesti instrumentul"in asa fel inkt sa va simtiti bine amn2!.....kiar si cu o scula de peste20cm poti sa te simti senzational daca posesorul ei este gentil si rabdator!....sa ai SARBATORI FERICITE si un AN NOU MINUNAT!.....si bucura-te de ceea ce ai ptr ca e un dar mare de la DUMNEZEU crede-ma....
brasoveank
Postat pe 16 Decembrie 2008 21:00
De la: brasoveank, la data 2008-12-16 21:00:55 Mie mi s-a intamplat sa intalnesc un tip care o avea de22cm si nu am putut face cu el sex normal,dar am facut altceva(aici nu kre k este nevoie sa dau si detalii )



ba eu as prefera sa dai detalii daca nu e cu suparare ,ce altceva puteai face care sa te satisfaca si pe tine si sa fie implicat si instrumentul ?
iris_4_ever
Postat pe 16 Decembrie 2008 22:28
anal sau oral (adica un 69), mie variantele astea imi vin in capusor
anderson
Postat pe 17 Decembrie 2008 12:18
De la: anderson, la data 2008-12-17 12:18:25anal sau oral (adica un 69), mie variantele astea imi vin in capusor


pai doar variantele astea raman dar ....69 deja nu implica participarea monstrului iar analul ....banuiesc ca si asta iese din discutie
iris_4_ever
Postat pe 17 Decembrie 2008 13:53
ba eu as prefera sa dai detalii daca nu e cu suparare ,ce altceva puteai face care sa te satisfaca si pe tine si sa fie implicat si instrumentul ? .................sinecr nu m-am uitat ce varsta ai,parca esti un copil si nu intelegi ce vb lumea p-aici si ceri explicatii.... ............scumpa mea,sunt multe posibilitati sa te simti bine in pat cu cineva nu doar facand sex normal,eu prefer sexul total(asta poate sti ce anume implica)....cu tipul in cauza nu am facut sex normal ptr ca nu am reusit,sunt f scurta in vagin si am cateodata probleme din cauza dimensinunii jucariei partenerului.....am facut restul si ne-am simtit super bine amn2!probabil ca ma vei intreba din nou ce "restul",te scutesc sa mai scri un coment de genul celui dinainte"am facut sex oral si anal in diferite locatii si positii.....MULTUMITA de rsp?deci se poate ,numai sa ai putina bunavointa!o zi buna va doresc!
brasoveank
Postat pe 18 Decembrie 2008 07:28
I was right
anderson
Postat pe 18 Decembrie 2008 12:04
De la: brasoveank, la data 2008-12-18 07:28:15ba eu as prefera sa dai detalii daca nu e cu suparare ,ce altceva puteai face care sa te satisfaca si pe tine si sa fie implicat si instrumentul ? .................sinecr nu m-am uitat ce varsta ai,parca esti un copil si nu intelegi ce vb lumea p-aici si ceri explicatii.... ............scumpa mea,sunt multe posibilitati sa te simti bine in pat cu cineva nu doar facand sex normal,eu prefer sexul total(asta poate sti ce anume implica)....cu tipul in cauza nu am facut sex normal ptr ca nu am reusit,sunt f scurta in vagin si am cateodata probleme din cauza dimensinunii jucariei partenerului.....am facut restul si ne-am simtit super bine amn2!probabil ca ma vei intreba din nou ce "restul",te scutesc sa mai scri un coment de genul celui dinainte"am facut sex oral si anal in diferite locatii si positii.....MULTUMITA de rsp?deci se poate ,numai sa ai putina bunavointa!o zi buna va doresc!


Draga mea , nu-ti trebuie prea mult spirit de observatie ca sa vezi titlul topicului ,,Vi s-a intamplat sa refuzati o partida de sex pentru ca partenerul are penisul mare '' ? asta-i titlul

Nu toate femeile practica sexul total si tinand cont de ce ai spus initial nu mi-a trecut prin capsor ca esti mai dotata din punct de vedere anal decat cel vaginal.

De la: brasoveank, la data 2008-12-16 21:00:55 !Mie mi s-a intamplat sa intalnesc un tip care o avea de22cm si nu am putut face cu el sex normal,dar am facut altceva


Concluzia ? mesajul tau initial mi s-a parut ca este off topic nefiind la cunostiinta cu practicile tale totale
iris_4_ever
Postat pe 18 Decembrie 2008 12:59
De la: anderson, la data 2008-12-18 12:04:04I was right


Yeap ...doar ca ,dupa cum am explicat si mai sus mi se parea aiurea sa se limiteze doar la oral ca de, de la una prea mare te poate durea maxilarul in cel mai rau caz asa ca din punctul meu de vedere era off topic fatuca
iris_4_ever
Postat pe 18 Decembrie 2008 13:01
........SUPER TARE!!!.....nu prea cred c am fost pe "langa"topic,sexul este de mai multe feluri si poate ca tu nu sti acest lucru....SEX se numeste si cel NORMAL si cel ORAL si cel ANAL....asa ca nu avea rost comentul tau"inteligent"nu crezi ??....si dupa cum am mai spus si in alte "interventii"d-ale mele fiecare are dreptul sa se simta bine asa cum ii place nu crezi?.....si hai sa iti mai spun ceva,nu e vb ca esti mai "dotata"sau nu anal(cu toate ca nu prea folosesti termeni corecti....)oricum sunt total diferite cele 2"locatii" si aici ma refer strict la "marime"asa k si dk partenerul are jucaria mai mare si te sperie asta ,poti face linistita sex anal sau oral cu el ptr ca nu "doare" .....
brasoveank
Postat pe 19 Decembrie 2008 18:43
De la: brasoveank, la data 2008-12-19 18:43:35 ........SUPER TARE!!!.....nu prea cred c am fost pe "langa"topic,sexul este de mai multe feluri si poate ca tu nu sti acest lucru....SEX se numeste si cel NORMAL si cel ORAL si cel ANAL....asa ca nu avea rost comentul tau"inteligent"nu crezi ??....si dupa cum am mai spus si in alte "interventii"d-ale mele fiecare are dreptul sa se simta bine asa cum ii place nu crezi?.....si hai sa iti mai spun ceva,nu e vb ca esti mai "dotata"sau nu anal(cu toate ca nu prea folosesti termeni corecti....)oricum sunt total diferite cele 2"locatii" si aici ma refer strict la "marime"asa k si dk partenerul are jucaria mai mare si te sperie asta ,poti face linistita sex anal sau oral cu el ptr ca nu "doare" .....


da mah , logica ta este evidenta , nush ce o fi fost in capul meu de nu m-am gandit ca ai putea refuza sexul vaginal din cauza dimensiunii dar accepti cu placere analul

Ma duc sa ma inscriu repede la un curs cu tema sexuala sa nu cumva sa mai fac asemenea greseli si imi cer mii de scuze daca nestiinta mea in ale sexualui ti-a provocat neplaceri
iris_4_ever
Postat pe 19 Decembrie 2008 19:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Asa ceva nu s-a mai vazut pana acum! 36 De la: vitamina_c 9 Februarie 2011 12:58
Topicuri diverse... si indelung comentate!!! 22 De la: ady39_2007 11 Octombrie 2009 13:53
Problema mea?...sexul. 70 De la: flameus 16 August 2011 23:59
Spovedanie 12 De la: kudika_35337 23 Mai 2013 16:08
Nu imi place sa fac sex oral 608 De la: cenzuratul 6 Decembrie 2011 00:41