Setari Cookie-uri

cum pot fi indiferenta?

Barbatii astia nu merita absolut nimic.... oricum cel mai important atu al unei femei e sa stie cand sa fie indiferenta atunci cand trebuie si cu cine trebuie,
Indiferenta e o doza de feminitate si mister pe care o poti aplica cu succes oricui vrei sa sucesti mintile.
In ceea ce priveste relatiile de tipul nu ma mai baga in seama, eu zic mai bine sa il lasi ca daca nu e interesat de prima oara de tine nu ai cum sa il mai faci sa se intoarca....doar in cazul in care te iubeste si e un pic mai prostut si nu stie cum sa iti arate.
kudika002480
Postat pe 14 Martie 2009 10:26
De la: kudika002480, la data 2009-03-14 10:26:13Barbatii astia nu merita absolut nimic.... oricum cel mai important atu al unei femei e sa stie cand sa fie indiferenta atunci cand trebuie si cu cine trebuie,
Indiferenta e o doza de feminitate si mister pe care o poti aplica cu succes oricui vrei sa sucesti mintile.
In ceea ce priveste relatiile de tipul nu ma mai baga in seama, eu zic mai bine sa il lasi ca daca nu e interesat de prima oara de tine nu ai cum sa il mai faci sa se intoarca....doar in cazul in care te iubeste si e un pic mai prostut si nu stie cum sa iti arate.



Barbati "astia" ...Pai daca nu merita nimic de va mai complicati sa le dati ceva??

Cat despre cel mai important atu al unei femei ...eu cred ca ar fi altul ,nu sa stie cand sa fie indiferenta.O fi el un atu ,dar nu cel mai important.Parca ai vorbi de niste cursuri 'cum sa-i zapacim definitiv"...

Atunci cand intrii cu astfel de conceptii intr-o relatie ,iesi din ea(din relatie) mai sifonata decat speri..Ofera-i indiferenta unuia caruia nu prea ii pasa de tine,si ai sa vezi ce primesti!

ella_c
Postat pe 14 Martie 2009 10:44
De ce nu incerci tu sa te impaci cu ea?! Macar sa vorbiti..daca nu faci ceea ce simti si faci doar ceea ce cred altii ca este bine...nu ai sa ajungi niciunde...BAFTA!
kudika002736
Postat pe 15 Martie 2009 21:33
nu te vrea pe tine vrea doar sa te aiba presulet iar, este un lucru de orgoliu faptul ca indiferenta ta il deranjeaza. Cand iubesti pe cineva nu te subjugi si nici nu ar trebui sa ti se pretinda sa te subjugi, in acel moment barbatul isi pierde tot interesul si nu mai are pentru ce lupta. Tine-te tare si "move on"
kerigan_ro
Postat pe 5 Iunie 2009 07:06
cu multa practica o sa ajungi la indiferenta desavarsita...:)) ca mine
mirelacm
Postat pe 5 Iunie 2009 20:43
si eu am aceeasi problema....suntem impreuna...ma face geloasa,eu ma consum dejaba si il iert pt k il iubesc.....dc unii barbati pot fii atat de siguri pe ei si noi nu?
fabyangel
Postat pe 6 Iunie 2009 00:39
bravo, dar nu stiu cum ai reusit .Esti f.tare ,dar cred ca depinde de baiat.
simonica_yo
Postat pe 5 August 2009 18:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
i-am spus ca vreau sa ma marit si a fugit de mine, am nevoie de un sfat !!! 58 De la: kudika227429 16 Iulie 2010 09:46
5 ani de relatie sau distrus din cauza mea si regret enorm !!! 24 De la: Stroia_Paul_1 10 Martie 2016 17:49
Dezamagire ... 6 De la: rashela 13 Aprilie 2010 19:52
va salut dragi prieteni 7 De la: Marius_Hertan_1 15 Aprilie 2012 15:32
ma santajeaza pt a ramane impreuna 14 De la: puyaroxy 14 Iulie 2009 00:44