Setari Cookie-uri

Poti avea doua relatii in acelasi timp??

De la: Alexandra09, la data 2008-11-08 15:50:38
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-07 23:23:29
De la: Alexandra09, la data 2008-11-07 21:59:00
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-07 14:17:17eu sunt de parere ca numai niste frustrati joaca pe 2 planuri.



Ei na...
Aha,la 23 ani normal sa gandesti asa.Stai sa te vad pe la 30 si cand abia atunici stii cu adevarat ce inseamna barbatul,sexul.Atunci sa te veden,nu acum!


pai daca ma iau si eu dupa profilul tau pot sa zic asta:tu esti din bucuresti,am vazut cat sunt de perverse bucurestencele si ce fel de oameni sunt.
eu sunt ardeleanca asa ca nu ma compara cu tine.

si suntem amandoua foarte destepte ca ne luam dupa detaliile de la profil HA HA...



Adevarat,bucurestencele sunt mult mai destupate la minte.
Esti inca un copil cu fite de femeie matura,cunosc sentimentul,doar am avut si eu 23 ani.
Asa ca prefer sa te ignor.Ardeleanca zici?! Nimic ne te arata ca esti.Alea sunt femei destepte!!
;;;;;;;Buna! ;; va contrazic! Depinde de ; Om,. de educatie si de gandire! N-are, ;;nimic; zona ;folclorica; din care ;proveniti! In toate zonele ;tarii; sunt indivizi de ;toate categoriile!! ;;O ardeleanca!
Rodri
Postat pe 25 Noiembrie 2008 17:48
ok,draga,dar ce te faci daca pur si simplu te indragostesti?
si daca nu poti renunta nici la celalalt?
se poate intampla,nu?
lorredana
Postat pe 26 Noiembrie 2008 16:15
Nu are legatura nici cu educatia nici cu gandirea.Cand se intampla se intampla,e alegerea fiecaruia,si sa nu zice-ti "niciodata"niciodata,sau"mie nu mi se poate intampla",asa am zis si eu si....am ajuns in situatia sa traiesc o a doua poveste de dragoste de care nu imi pare rau,a durat un an de zile,am plutit,am avut fluturasi in stomac si am si pus capat,gata s-a dus si imi vad de viata mea.
Important e sa le faci cu cap si rational chiar daca e o nebunie.
Pt cunoscatori -stiu ce vreau sa zic
elgi
Postat pe 26 Noiembrie 2008 21:57
eu nu judec pe nimeni, fiecare isi traieste viata asa cum crede, mai ales ca fata nu e inca casatorita...e dreptul ei sa isi caute pe cineva si sa vada cine e mai bun pt ea, nu?
cat despre intrebarea pusa, daca poti avea 2 relatii in acelasi timp, eu, din punctul meu de vedere, nu pot.2 una dupa alta, da.dar in acelasi timp nu pot.chiar nu pot.
mkdisk
Postat pe 11 Decembrie 2008 19:47
e greu sa ai 2 relatii in acelasi timp
si nu cred ca ti-ai dori si partenerul tau sa umble cu 2
moniche
Postat pe 13 Decembrie 2008 18:27
categoric nu as fi in stare, si nu stiu de ce iti ofera satisfactie!!
din punctul meu de vedere loialitatea e totul, nu mi se pare normal si fires sa imi imaprt viata pe doua fronturi . nu ai cum sa iubesti doua persoane odata, parerea mea e ca esti prea egoista ca sa te gandesti si la tipul de departe, faptul va nu a vrut sa luati o pauza inseamna ca el stia sau banuia ca tu ti'ai fi putut gasi alt partener de viata, de aici denota faprtul ca el tinea la tine. sfatul meu e sa ai grija, ca barbatii sunt de o suta de ori mai infideli decat femeile, asa ca deschide bine ochii fato! cu toate ca din punctul tau de vedere nu e nimic grav, altii privesc asta ca pe un act ce evidentiaza in mod grosolan egoismul
kapshunik2000
Postat pe 20 Decembrie 2008 10:09
De ce nu ii iubesti "pe toti" (care iti ies in cale)in acelasi timp?In felul asta cu siguranta vei avea tot ce iti doresti la un barbat.
Nu e de mirare ca barbatii sunt asa cum sunt, cu asa gandire...
Te-ai mai simti atat de minunat daca ai afla ca si pt ei tu esti una dintre ele?
alina
Postat pe 5 Ianuarie 2009 18:05
De la: marygeo, la data 2008-11-23 23:13:39 Parerea mea este ca ;atunci cand iubesti cu adevarat, nu poti ;iubi, doua persoane, in acelasi timp! Sa te ;distrezi, sa-i fraieresti poti si pe,, mai multe! Dar,,sa iubesti sincer, nu poti mai multe! Pesoane! Depinde de ;caracterul fiecaruia, dar cel care sta pe ;2 luntre ;cade intre ele, asa este si cu scaunele stai pe 2 i cazi intre ele!

dragostea asta pt mai multi in acelasi timp seamana atat de bine cu dragostea de sine ,
asta sa fie oare de fapt?
alina
Postat pe 5 Ianuarie 2009 18:19
ce ciudat sa vezi una din reprezenatntele sexului frumos ca e multumita sa isi insele iubitul si ii face placere pe deasupra ....parca femeile detesta sa fie inselate...acum nu bag toate femeile in aceeasi categorie vorbeam la modul general....iar in cazul tau parerea mea e ca ar trebui sa te decizi ce vrei defapt nu vei gasi mereu pioni dispusi sa joace jocul tau....eu iti doresc sa ajungi si tu in postura in care au fost ei doi...te asigur ca dupa tratamentul asta ti-ai schimba conceptiile....oare cum te-ai simti???

Postat pe 18 Ianuarie 2009 05:48
De la: BloNd_AnGeL_SoUl, la data 2009-01-18 05:48:55ce ciudat sa vezi una din reprezenatntele sexului frumos ca e multumita sa isi insele iubitul si ii face placere pe deasupra ....parca femeile detesta sa fie inselate...acum nu bag toate femeile in aceeasi categorie vorbeam la modul general....iar in cazul tau parerea mea e ca ar trebui sa te decizi ce vrei defapt nu vei gasi mereu pioni dispusi sa joace jocul tau....eu iti doresc sa ajungi si tu in postura in care au fost ei doi...te asigur ca dupa tratamentul asta ti-ai schimba conceptiile....oare cum te-ai simti???


alina
Postat pe 18 Ianuarie 2009 16:09
Da poti avea doua relatii in acelasi timp . Si noi stim sa inselam sa tradam nu numai barbatii. Deci nu-i mai condamnati cind mai calca-n strachini pt.ca suntem ambele sexe la fel. Cele care n-au calcat pe de laturi n-au avut destul curaj sau sint persoane cu prejudecati nu ca nu le-ar fi dat ghes inima; in unele cazuri si credinta ,religia le opreste dar tot ramin cu regrete.

Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa ma marit cu cine vor parintii? 1 De la: lloremmy 20 Septembrie 2011 11:55
After sex: o problema de sanatate (pentru mine) 8 De la: Roco 1 Martie 2009 14:48
Ce anume trebuie sa faci, pt a face o femeie fericita?????....:):):) 59 De la: eka 18 Mai 2009 22:41
Dragii mei.. 36 De la: fantasie 3 Ianuarie 2013 19:07
Nu stiu ce sa fac,cum sa trec peste? 18 De la: Cherry-Blossom 26 August 2015 08:11