Setari Cookie-uri

Poti avea doua relatii in acelasi timp??

De la: Alexandra09, la data 2008-11-09 08:19:11
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-09 00:26:47
De la: Alexandra09, la data 2008-11-08 15:50:38
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-07 23:23:29
De la: Alexandra09, la data 2008-11-07 21:59:00
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-07 14:17:17eu sunt de parere ca numai niste frustrati joaca pe 2 planuri.



Ei na...
Aha,la 23 ani normal sa gandesti asa.Stai sa te vad pe la 30 si cand abia atunici stii cu adevarat ce inseamna barbatul,sexul.Atunci sa te veden,nu acum!


pai daca ma iau si eu dupa profilul tau pot sa zic asta:tu esti din bucuresti,am vazut cat sunt de perverse bucurestencele si ce fel de oameni sunt.
eu sunt ardeleanca asa ca nu ma compara cu tine.

si suntem amandoua foarte destepte ca ne luam dupa detaliile de la profil HA HA...



Adevarat,bucurestencele sunt mult mai destupate la minte.
Esti inca un copil cu fite de femeie matura,cunosc sentimentul,doar am avut si eu 23 ani.
Asa ca prefer sa te ignor.Ardeleanca zici?! Nimic ne te arata ca esti.Alea sunt femei destepte!!


draga mea, eu nu te-am facut proasta, iar dupa tine DA se vede perfect cata lipsa de educatie ai.sunt eu mai mica decat tine dar macar am primit o educatie excelenta pe cand tu ai mari lacune la capitolul asta.pacat nu vreau sa ma gandesc copiii tai cum sunt.ii compatimesc cu o asa mama.



Da-mi o adresa sa-ti arat ce sunt copii mei.
Vb de educatie?O fata educata si desteapta procedeaza ca tine?Ai ramas fara argumente si te legi de copii mei.
Pai stai sa-ti pun,daca fiica mea ar fi atat de tampa si-ar lua bataie de trei ori pe zi,pana s-ar destepta!
Nu-ti convine subiectul si parerile mele,treci mai departe.Oricum pe mine nu ma atinge si nu ma afecteaza,esti prea marunta.



eu una as intra in pamant de rusine cu o asa mama.e prea trist! si hai sa incheiem!

imi cer scuze celorlalte ca s-a ajuns aici si s-a inceput un off topic fara rost.scuze inca o data...continuati.fiecare are dreptul la o parere .
DeeaCatalina
Postat pe 9 Noiembrie 2008 12:10
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-07 23:23:29
De la: Alexandra09, la data 2008-11-07 21:59:00
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-07 14:17:17eu sunt de parere ca numai niste frustrati joaca pe 2 planuri.



Ei na...
Aha,la 23 ani normal sa gandesti asa.Stai sa te vad pe la 30 si cand abia atunici stii cu adevarat ce inseamna barbatul,sexul.Atunci sa te veden,nu acum!


pai daca ma iau si eu dupa profilul tau pot sa zic asta:tu esti din bucuresti,am vazut cat sunt de perverse bucurestencele si ce fel de oameni sunt.
eu sunt ardeleanca asa ca nu ma compara cu tine.

si suntem amandoua foarte destepte ca ne luam dupa detaliile de la profil HA HA...

Domnisoara faci ardelencele de ras.. ,si eu care credeam ca ardelenii sunt mai deschisi.. si nu judeca oamenii dupa zona in care locuiesc
Christine21
Postat pe 9 Noiembrie 2008 14:05
Cat despre topic....da poti avea 2 relatii in acelasi timp...si chiar poti iubi ambii parteneri ..e mai greu cand trebuie sa alegi..,pentru ca mai devreme sau mai tarziu trebuie sa te limitezi doar la unul dintre ei.Am sa revin la acest subiect,acum ma preseaza timpul,trebuie sa plec la Biserica.
Christine21
Postat pe 9 Noiembrie 2008 14:09
tu ai niste probleme..nu vezi ironia din mesajul meu?cum doamna s-a luat dupa profilul meu si m-a judecat dupa ce scrie acolo am facut o ironie la adresa acestei judecati nu am judecat dupa profil.

cand am zis "suntem amandoua foarte destepte" ma refeream ca suntem excact opusul daca ne luam dupa nimicuri. greu cu lumea asta!!!
DeeaCatalina
Postat pe 9 Noiembrie 2008 14:35
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-09 12:10:41
De la: Alexandra09, la data 2008-11-09 08:19:11
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-09 00:26:47
De la: Alexandra09, la data 2008-11-08 15:50:38
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-07 23:23:29
De la: Alexandra09, la data 2008-11-07 21:59:00
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-07 14:17:17eu sunt de parere ca numai niste frustrati joaca pe 2 planuri.



Ei na...
Aha,la 23 ani normal sa gandesti asa.Stai sa te vad pe la 30 si cand abia atunici stii cu adevarat ce inseamna barbatul,sexul.Atunci sa te veden,nu acum!


pai daca ma iau si eu dupa profilul tau pot sa zic asta:tu esti din bucuresti,am vazut cat sunt de perverse bucurestencele si ce fel de oameni sunt.
eu sunt ardeleanca asa ca nu ma compara cu tine.

si suntem amandoua foarte destepte ca ne luam dupa detaliile de la profil HA HA...



Adevarat,bucurestencele sunt mult mai destupate la minte.
Esti inca un copil cu fite de femeie matura,cunosc sentimentul,doar am avut si eu 23 ani.
Asa ca prefer sa te ignor.Ardeleanca zici?! Nimic ne te arata ca esti.Alea sunt femei destepte!!


draga mea, eu nu te-am facut proasta, iar dupa tine DA se vede perfect cata lipsa de educatie ai.sunt eu mai mica decat tine dar macar am primit o educatie excelenta pe cand tu ai mari lacune la capitolul asta.pacat nu vreau sa ma gandesc copiii tai cum sunt.ii compatimesc cu o asa mama.



Da-mi o adresa sa-ti arat ce sunt copii mei.
Vb de educatie?O fata educata si desteapta procedeaza ca tine?Ai ramas fara argumente si te legi de copii mei.
Pai stai sa-ti pun,daca fiica mea ar fi atat de tampa si-ar lua bataie de trei ori pe zi,pana s-ar destepta!
Nu-ti convine subiectul si parerile mele,treci mai departe.Oricum pe mine nu ma atinge si nu ma afecteaza,esti prea marunta.



eu una as intra in pamant de rusine cu o asa mama.e prea trist! si hai sa incheiem!

imi cer scuze celorlalte ca s-a ajuns aici si s-a inceput un off topic fara rost.scuze inca o data...continuati.fiecare are dreptul la o parere .



Vaaaaaiii,numai atat poti?Slabut,slabut!
Alexandra09
Postat pe 9 Noiembrie 2008 16:21
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-09 14:35:07tu ai niste probleme..nu vezi ironia din mesajul meu?cum doamna s-a luat dupa profilul meu si m-a judecat dupa ce scrie acolo am facut o ironie la adresa acestei judecati nu am judecat dupa profil.

cand am zis "suntem amandoua foarte destepte" ma refeream ca suntem excact opusul daca ne luam dupa nimicuri. greu cu lumea asta!!!



Mare noroc mai avem ca mai vine cate-o pipita sa ne destepte.
Tu nu te vezi cat de limitata esti in gandire?Vrei sa ma contrazici,ok,vino cu argumente intelgente si convinge ca esti foarte desteapta.Deja ti-ai dat in petec cand ai trecut in extrema,mame,copii si alte alea.Este absolut clar ca esti crescuta pe banca in fata porti,brfind ce si cine mai trece pe ulita.
Astea sunt deja stiutele argumente de mahala.

Faceai referire ca nu am minte,pai da,mare dreptate ai!!
Ma pun la mintea ta,nu am ce face,dar nu am putut sa nu ma uimesc cand am vazut ca faci frustrat pe cineva care a avut doua relatii in acelasi timp.
Ai jugnit cred 60% din cupluri.Si asta si cine,o fitoasa de 23 ani.Pai daca la varsta asta esti asa stiutoare...pai unci...daca as vea o fata ca tine as spnzur-o de tambric.
Deci hai-di pa!!!
Alexandra09
Postat pe 9 Noiembrie 2008 16:35
m-as simti foarte murdara facand asa ceva nici nu pot sa imi imaginez asa ceva..........e scarbos.....

Postat pe 9 Noiembrie 2008 16:48
Eu sincer m-asi simti murdara,nu m-asi respecta pe mine ca persoana sa umblu cu doi barbati.Nu sunt de conceptia sa imi bat joc de nimeni si nici de mine,deoarece mereu exista un revers.Cum ne-am simtii noi ca femeii sa stim ca prietenul nostru se mai intalneste cu una ,nu bine ,va spun.mereu am fost de conceptia sa am constiinta curata,plus ca odata si odata totul se intoarce impotriva noastra si platim .Facem rau primim rau.
andra_30_tm
Postat pe 9 Noiembrie 2008 20:22
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-09 14:35:07tu ai niste probleme..nu vezi ironia din mesajul meu?cum doamna s-a luat dupa profilul meu si m-a judecat dupa ce scrie acolo am facut o ironie la adresa acestei judecati nu am judecat dupa profil.

cand am zis "suntem amandoua foarte destepte" ma refeream ca suntem excact opusul daca ne luam dupa nimicuri. greu cu lumea asta!!!

Mie mi te adresai?
Christine21
Postat pe 9 Noiembrie 2008 20:46
parerea mea este k dak iti merge..de ce nu?si ce..noi femeile...iaca dak ne merge capul...nu tre sa profitam din plin?e foarte bine sa ai 2 relatii in acelesi timp...yo una am trecut prin experienta asta si e ceva placut.dar numai trebuie sa stii sa iti mearga capul.e placut,sa te simti iubita
copchil2crazy
Postat pe 9 Noiembrie 2008 21:11
mda...am si eu o sit delicata..trimite mi si mie id tau de mess k sa discutam mai pe larg..
SweetHappyButterfly
Postat pe 9 Noiembrie 2008 21:17
De la: Christine21, la data 2008-11-09 20:46:00
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-09 14:35:07tu ai niste probleme..nu vezi ironia din mesajul meu?cum doamna s-a luat dupa profilul meu si m-a judecat dupa ce scrie acolo am facut o ironie la adresa acestei judecati nu am judecat dupa profil.

cand am zis "suntem amandoua foarte destepte" ma refeream ca suntem excact opusul daca ne luam dupa nimicuri. greu cu lumea asta!!!

Mie mi te adresai?


Pai esti la un pas sa primesti si tu mesaje de la ea.
Pacat ca nu ma lasa sa postez mesajele primite de la ea.
Sa o vedeti in toata splendoarea ei de fata cuminte si oripilata de ce vorbesc femeile.
Eram convinsa,defapt am mai spus-o,este genul care nu se multumeste sa apuce cu o mana,le pune pe anandoua,cu simt de raspundere.
Alexandra09
Postat pe 9 Noiembrie 2008 21:32
Eu nu spun ca e bine sa inseli,e frumos dar nu e bine si nici sanatos dar cand simti, ai so faci.Nu o poate face oricine si nu merita persoanele de langa tine dar atata timp cat asta ai simtit si nu iti va parea rau e ok
Nu sti ce iti rezerva viitoru si pe cine.
Ma repet....cine e contra, multumim de parere...la revedere
elgi
Postat pe 9 Noiembrie 2008 23:04
[quote name=\'Coralie\' date=\'2008-10-31 19:55:08\'][quote name=\'ani_vietii\' date=\'2008-10-29 14:12:45\']nu iubita nu mi se pare normal sa-ti inseli iubitul si mai ales dak el te iubeste sau viseaza la ceva serios intre voi.Noua femeilor nu ne place sa fim inselate ne simtim ranite asa ca si ei sunt la fel ca noi .nu-ti bate joc ca o sa-ti vina randul pup[/quote]

Da si eu cred in chestia asta ca \"intotdeauna se intoarce roata\". Dar deocamdata nu s-a intors pentru mine si probabil nu constientizez cum ar fi.:)Thanks for the advice! Si sincer credeam ca sunt mai multe persoane ca mine, dar nu am primit prea multe reply-uri de genul:P[/quote]

Sunt fata mea asemenea persoane destule, dar se tem sa iasa la lumina de teama reactiei dezaprobatoare pe care ar incasa-o. Suntem inca mult prea primitivi in emotii, ca sa fim pregatiti pentru asemenea subiecte. Nu indemn pe nimeni pentru a fi pro sau contra ...ci macar de-a accepta in discutie aceasta ipostaza. Cu toate astea, vezi tu, exista inca mii de relatii duale, daca nu multiple. Ipocrizia ne caracterizeaza pe noi Romanii mult mai mult decat pe altii chiar!
Cristian_Q
Postat pe 9 Noiembrie 2008 23:05
Eu nu zic ca e bine sa inseli,nu e sanatos si nu e bine sa ranesti dar cand ai sa simti ai sa faci.Atata timp cat nu regreti nimic e ok.
Nu stii niciodata ce iti rezerva viata si ce te va impinge sa faci.
Ma repet cine nu e de acord,cine nu cunoaste...multumim de pareri...la revedere
elgi
Postat pe 9 Noiembrie 2008 23:14
De la: Coralie, la data 2008-10-23 17:21:54 "Daca nu era unul disponibil, il sunam pe celalalt."

si daca erau amindoi indisponibili ce faceai?
sandra33
Postat pe 9 Noiembrie 2008 23:30
Da,ne pricepem sa mintim sa criticam sa judecam da mai bine ne-am uita la noi ca avem multe de analizat si de schimbat.
elgi
Postat pe 9 Noiembrie 2008 23:31
f urat c ai scris .cum adik sunt perverse bucurestencele?si d une stii?suna a invidie ...nu cred ca locul are vreo legatura cu c spui u.sunt fel si fel d oameni peste tot.numai bine!aveti grija d voi!
annagam
Postat pe 10 Noiembrie 2008 00:21
Si mie mi s-a intamplat sa am 2 relatii paralele,chiar 3 la un mom dat,insa de cela mai multe ori aveam o relatie de baza si altele bazate pe sex,insa de curand s-a intamplat sa ma implic in 2 relatii si desi prima data am crezut ca a doua este tot una bazata pe sex,mi-am dat seama ca incet,incet incep sa simt pt el mai mult decat imi plnificasem.
Imi placea foarte mult pt ca era super atent cu mine,insa pe de o parte imi parea rau pt el ca la un momo dat eu eram constienta ca ii voi da papucii,pt ca nu ma vedeam alaturi de el pt toata viata,chiar daca el era un dulce si spre deosebire de toti ceilalti cu care iesisem pana acu el vroia de la mine m,ult mai mult decat doar sa se culce cu mine-vroia o relatie de lunga durata,deja isi facea planuri de ce vom face la vara la doar 2 sapt dupa ce ne cunoscusem.Cand l-am cunoscut tocmai ma despartisem de prietenul meu cu care statusem 4 ani jumate si totul era ok,eram libera sa am o alta relatie.Dupa ceva timp insa am inceput sa ma gandesc ca totusi nu ar trebyui sa arunc la gunoi 4 ani jumate ca si cum ar fi fost cateva zile si sa mai dau o sansa(pt a mia oara)dupa ce am fost despartiti o luna-intre timp aveam 2 saptamani cu cel nou si am iesit de cateva ori cu fostul sa vorbim despre noi....cum era de asteptat ne-am impacat.Desi eu ia-m spus asta noului el pur si simplu a ignorat asta,o fi crezut ca glumesc si am continuat sa ne intalnim si sa fim la fel de dragastosi ca si pana atunci.Am tinut-o asa cam o luna jumate,pana cand el s-a prins ca ma tot intalneam si cu celalalt,pt ca ii ziceam tot felu de minciuni ca sa imi gasesc timp sa ma intalnesc si cu primu.Dupa ce ne-am despartit oficial ca sa zic asa(si am plans de m-am umflat in seara aia) ne-am mai inatlnit de vreo 2 ori ,in care,pana la urma eu tot ma dadeam la el si ajungeam la pupaturi si alte tandraturi,el saracu tot astepata sa ma hotarasc la unu din cei doi si normal ca spera sa il aleg pe el. Ultima data m-a intrebat iar cum ramane cu prietenu meu...si eu ii tot ziceam ca nu ma pot hotari,desi m-am hotarat de mult ca vreau sa imi petrec vita alaturi de cel cu care sunt de 4 ani jumate,dar de ce sa mint asa ca relatie,ca distractie imi placea sa fiu si cu celalalt?Acum regret ca ma detesta si ca l-am facut sa sufere,el chiar tinea mult la mine(si eu incepusem sa tin la el,dar nu cum o facea el)
Denya
Postat pe 10 Noiembrie 2008 09:55
Sti cine ar trebui sa vada aceste mesaje si ce scriem noi..?cei care au fost "al doilea"ar inebuni.
Si eu care credeam ca numai eu am simtit si am trait asa ceva.
De cate ori eram cu al doilea mereu ne intrebam,,da cele care au amant tot asa se indragostesc tot asa or face dragoste?se pare ca da.
Nu ma catalogam ca as avea amant sau el ar fi amantul dar se pare ca asa e si cam asa sunt cam toate relatiile.
Cel mai mult imi pare rau de ei ca au iubit au sperat si totul sa naruit si ei cred ca au suferit cel mai mult pt ca noi ne-am ascuns in bratele primului suspinand si ne-am revenit incet incet
Eu am rupt relatia cu el de mult si tot se mai gandeste la mine,imi da mesaje,dar eu am sa il evit pt tot restul vietii mele.
elgi
Postat pe 10 Noiembrie 2008 13:50
poti iubi mai multi barbati dar pentru fiecare ai altfel de sentimente .Eu cred ca tot mai bine e sa ramii cu unul pentru ca asa e fericirea mai mare .Sau ia-i pe rand dar nu in acelasi timp Cum nu ti-ar conveni tie sa fii inselata nici lui nu-i place
marinela_diana
Postat pe 10 Noiembrie 2008 20:57
De la: marinela_diana, la data 2008-11-10 20:57:25poti iubi mai multi barbati dar pentru fiecare ai altfel de sentimente .Eu cred ca tot mai bine e sa ramii cu unul pentru ca asa e fericirea mai mare .Sau ia-i pe rand dar nu in acelasi timp Cum nu ti-ar conveni tie sa fii inselata nici lui nu-i place


Adevarat,pe fiecare il iubesti in felul lui.Ba parca pe amant cevaa mai mult,dar se sfarseste la un momentdat si este greu.
Alexandra09
Postat pe 10 Noiembrie 2008 21:47
De la: Alexandra09, la data 2008-11-10 21:47:15
De la: marinela_diana, la data 2008-11-10 20:57:25poti iubi mai multi barbati dar pentru fiecare ai altfel de sentimente .Eu cred ca tot mai bine e sa ramii cu unul pentru ca asa e fericirea mai mare .Sau ia-i pe rand dar nu in acelasi timp Cum nu ti-ar conveni tie sa fii inselata nici lui nu-i place


Adevarat,pe fiecare il iubesti in felul lui.Ba parca pe amant cevaa mai mult,dar se sfarseste la un momentdat si este greu.


Da tu de unde stii?? Ai trecut prin asta?Lasand la o parte mica discutie, va spun sincer ca poti avea doua relatii in acelasi timp insa (mare atentie la )..ei sunt singurii responsabili de ceea ce se intampla.Cu amantul/a faci ce nu faci acasa cu sotul si parca ai mai muta libertate de exprimare..pana una alta, e frumos dar riscant
numai bine si iubiti-va cat de mut puteti, pentru ca totul este trecator

Postat pe 16 Noiembrie 2008 14:53
De la: AlexandruT, la data 2008-11-16 14:53:16
De la: Alexandra09, la data 2008-11-10 21:47:15
De la: marinela_diana, la data 2008-11-10 20:57:25poti iubi mai multi barbati dar pentru fiecare ai altfel de sentimente .Eu cred ca tot mai bine e sa ramii cu unul pentru ca asa e fericirea mai mare .Sau ia-i pe rand dar nu in acelasi timp Cum nu ti-ar conveni tie sa fii inselata nici lui nu-i place


Adevarat,pe fiecare il iubesti in felul lui.Ba parca pe amant cevaa mai mult,dar se sfarseste la un momentdat si este greu.


Da tu de unde stii?? Ai trecut prin asta?Lasand la o parte mica discutie, va spun sincer ca poti avea doua relatii in acelasi timp insa (mare atentie la )..ei sunt singurii responsabili de ceea ce se intampla.Cu amantul/a faci ce nu faci acasa cu sotul si parca ai mai muta libertate de exprimare..pana una alta, e frumos dar riscant
numai bine si iubiti-va cat de mut puteti, pentru ca totul este trecator






gandire matura........

Postat pe 16 Noiembrie 2008 14:55
da poti avea e ceva normal ai una de dragoste si una de ura .daca ai numai de dragoste poti avea numai o relatie dar daca prima e de ura normal a doua e de dragoste
valentina_ratb
Postat pe 17 Noiembrie 2008 09:36
De la: AlexandruT, la data 2008-11-16 14:53:16
De la: Alexandra09, la data 2008-11-10 21:47:15
De la: marinela_diana, la data 2008-11-10 20:57:25poti iubi mai multi barbati dar pentru fiecare ai altfel de sentimente .Eu cred ca tot mai bine e sa ramii cu unul pentru ca asa e fericirea mai mare .Sau ia-i pe rand dar nu in acelasi timp Cum nu ti-ar conveni tie sa fii inselata nici lui nu-i place


Adevarat,pe fiecare il iubesti in felul lui.Ba parca pe amant cevaa mai mult,dar se sfarseste la un momentdat si este greu.


Da tu de unde stii?? Ai trecut prin asta?Lasand la o parte mica discutie, va spun sincer ca poti avea doua relatii in acelasi timp insa (mare atentie la )..ei sunt singurii responsabili de ceea ce se intampla.Cu amantul/a faci ce nu faci acasa cu sotul si parca ai mai muta libertate de exprimare..pana una alta, e frumos dar riscant
numai bine si iubiti-va cat de mut puteti, pentru ca totul este trecator


da! si? tu...nu?
Alexandra09
Postat pe 17 Noiembrie 2008 16:25
poti sa ai 2 relatii in acelasi timp.....dar trebe sa ai grija...eu una am iubitul langa mine,iar amantul dincolo,plecat la munca.asta e norocul meu.pot sa zic ca tin mai mult la amant din cauza ca am copilarit cu el si vorbesc despre absolut orice cu el ... binenteles atunci knd vine ne intalnim si ne facem d cap...s-a mai intamplat sa ma sune iubitu cand eu ma simteam bine cu amantu si a trebuit sa il mint...e mai bine sa ai amantu plecat dincolo...sau sa nu fie in acelasi oras...prin urmare...daca sti sa te ascunzi poti sa ai 2 relatii...dar constiinta nu te mai lasa la un momendat sa umblii cu 2 in acelasi timp.
anneblonda
Postat pe 19 Noiembrie 2008 21:14
De la: anneblonda, la data 2008-11-19 21:14:25poti sa ai 2 relatii in acelasi timp.....dar trebe sa ai grija...eu una am iubitul langa mine,iar amantul dincolo,plecat la munca.asta e norocul meu.pot sa zic ca tin mai mult la amant din cauza ca am copilarit cu el si vorbesc despre absolut orice cu el ... binenteles atunci knd vine ne intalnim si ne facem d cap...s-a mai intamplat sa ma sune iubitu cand eu ma simteam bine cu amantu si a trebuit sa il mint...e mai bine sa ai amantu plecat dincolo...sau sa nu fie in acelasi oras...prin urmare...daca sti sa te ascunzi poti sa ai 2 relatii...dar constiinta nu te mai lasa la un momendat sa umblii cu 2 in acelasi timp.


wow, ce situatie...interesant...sa inteleg ca pe tine te lasa inca constiinta..mie mi se pare o situatie f. favorabila pentru tine...Si presupun ca nu te mai lasa constiinta atunci cand vrei intr-adevar sa incepi viata serioasa, de adult, cu familie si copii..Pana atunci..Live your life...:)..Vad ca sunt multe pareri diferite la tema deschisa de mine...dar in acelasi timp ma bucur ca mai sunt persoane care au fost sau sunt in situatia mea

Postat pe 20 Noiembrie 2008 21:47
Parerea mea este ca ;atunci cand iubesti cu adevarat, nu poti ;iubi, doua persoane, in acelasi timp! Sa te ;distrezi, sa-i fraieresti poti si pe,, mai multe! Dar,,sa iubesti sincer, nu poti mai multe! Pesoane! Depinde de ;caracterul fiecaruia, dar cel care sta pe ;2 luntre ;cade intre ele, asa este si cu scaunele stai pe 2 i cazi intre ele!
Rodri
Postat pe 23 Noiembrie 2008 23:13
poti sa iubesti 2 pers diferit sau doar sa ti se para ca il iubesti pe al doilea,poti sa cazi intre "scaune" sau poti...sa nu cazi,depinde de fiecare
elgi
Postat pe 24 Noiembrie 2008 19:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de ce se schimba? ce trebuie sa fac? help!!!!!!!! 3 De la: pamela_1 15 Iulie 2009 12:07
cadouri de ziua Indragostitilor 1 De la: butterfly_89 2 Februarie 2009 16:07
in opinia parintilor.... 13 De la: pamela_1 29 Mai 2009 12:25
Nu pot sa cred ca mi se intampla asta!!!...SA CUNOSC UN PSIHOPAT 14 De la: kudika421339 14 Noiembrie 2011 14:46
privire insistenta 100 De la: yumy 28 Mai 2011 09:11