Setari Cookie-uri

diferenta de varsta

si eu sunt cu cineva de 35 de ani iar eu am 20 de ani ne intelegem super numai k el e departe si tot timpul cred ca mai are pe cineva . cand sunt cu el lumea parca e alta
suntem de 4 ani impreuna si pot sa zic ca se comporta super cu mine .sper sa tina relatia mult timp de acum incolo si sa nu mai existe cienva in viata lui
sweety_ellla
Postat pe 7 Mai 2009 19:29
De la: sweety_ellla, la data 2009-05-07 19:29:54si eu sunt cu cineva de 35 de ani iar eu am 20 de ani ne intelegem super numai k el e departe si tot timpul cred ca mai are pe cineva . cand sunt cu el lumea parca e alta
suntem de 4 ani impreuna si pot sa zic ca se comporta super cu mine .sper sa tina relatia mult timp de acum incolo si sa nu mai existe cienva in viata lui


si de cate ori va vedeti pe luna??
deelisha
Postat pe 7 Mai 2009 20:26
Eu sunt indragostita de un barbat cu 9 ani mai mare si stiu ca si el ma place. E o iubire imposibila si sufar din cauza asta.
doraaa
Postat pe 7 Mai 2009 22:14
Singurul inconvenient din punctul meu de vedere ar fi sa fie casatorit. Altfel, varsta nu e un impediment, cel putin nu 9 ani.

sonya1ro
Postat pe 7 Mai 2009 22:18
va fii super super,cand el va avea 50 u o sa ai 36 pe tine o sa te manance (sti u unde)el nu o sa mai poata(adica n'o sa se mai ridice nivelu politi)


dar sa fi fericita
scorpyoW
Postat pe 7 Mai 2009 22:22
De la: sweety_ellla, la data 2009-05-07 19:29:54si eu sunt cu cineva de 35 de ani iar eu am 20 de ani ne intelegem super numai k el e departe si tot timpul cred ca mai are pe cineva . cand sunt cu el lumea parca e alta
suntem de 4 ani impreuna si pot sa zic ca se comporta super cu mine .sper sa tina relatia mult timp de acum incolo si sa nu mai existe cienva in viata lui



adica te'ai distrus copilaria de la 16 ani,cum am mai spus o sa vedeti mai tarziu acum nu intelegeti
scorpyoW
Postat pe 7 Mai 2009 23:01
de ce nu ar fi? atata timp cat exista intelegere si iubire intre voi, succesul este garantat...
giullya88
Postat pe 21 Mai 2009 00:09
diferenta de varsta nu conteaza atata timp cat sunteti amndoi fericiti, chiar daca e foarte mare si poate cei din jur nu sunt de acord. sora mea mai mica este indragostita de un barbat in toata regula dar este un om dintr-o bucata. ea face 23 sambata, el are 38. atata timp cat amandoi sunt dispusi sa lase de la ei pt a marge relatia totul se va termina cu bine.. garantez.
cathysailor
Postat pe 21 Mai 2009 00:13
Si prietenul meu este cu 16 ani mai mare decat mine si ne intelegem de minune
Aphrodite
Postat pe 23 Mai 2009 22:42
eu cred ca omul este cel care conteaza. varsta , religia sau chestii de genul asta sunt mai putin importante in amor. eu am un iubit care are 42 ani iar eu 26, el este de etnie rom. ne intelegem perfect desi prejudecatile celor din jur ne afecteaza pe amandoi. pe de o parte este diferenta de varsta iar pe de alta parte este faptul ca el este tigan iar la noi romanii prejudecatile sunt mai presus de orice dar este cel mai dulce barbat pe care l-am intalnit vreodata si ma face cu adevarat fericita. in urma cu cateva luni am rupt o relatie de 5 ani (de calvar) cu un avocat de varsta mea care nici nu se compara cu ceea ce traiessc acum. deci in concluzie iubiti-va mult!!!
kudika015659
Postat pe 1 Iunie 2009 23:25
De la: kudika015659, la data 2009-06-01 23:25:47eu cred ca omul este cel care conteaza. varsta , religia sau chestii de genul asta sunt mai putin importante in amor. eu am un iubit care are 42 ani iar eu 26, el este de etnie rom. ne intelegem perfect desi prejudecatile celor din jur ne afecteaza pe amandoi. pe de o parte este diferenta de varsta iar pe de alta parte este faptul ca el este tigan iar la noi romanii prejudecatile sunt mai presus de orice dar este cel mai dulce barbat pe care l-am intalnit vreodata si ma face cu adevarat fericita. in urma cu cateva luni am rupt o relatie de 5 ani (de calvar) cu un avocat de varsta mea care nici nu se compara cu ceea ce traiessc acum. deci in concluzie iubiti-va mult!!!

si lasane
scorpyoW
Postat pe 1 Iunie 2009 23:28
mda...la 35 de ani arata bine..chiar foarte bine..multi dintre fostii mei, mult mai tineri decat el ,nu aratau atat de bine ca el...mersi fetele pt comentarii,sfaturi etc:)...pupici..si vbim;)
rodyyyy
Postat pe 29 Iulie 2009 11:37
normal..de ce sa nu fie OK? care ar fi problema diferenta de varsta? si cei? mai sunt cazuri nu trebuie sa va pese de nimeni..traitiva viata...nu conteaza varsta daca va iubiti si va intelegeti bine
danaeu
Postat pe 20 Septembrie 2009 11:16
bravo kudika 015659 ai avut taria sa nu iti pese de oameni ce zic..si e fff bn ce conteaaza varsta? daca esti fericita cu aceea persoana...nu lumea sta cu tien...si aceea persoana care o iubesti muuult si care e mult mai tanara sau mai in varsta uite aicia...exemplu de urmat...BRAVO
danaeu
Postat pe 20 Septembrie 2009 11:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt disperata 77 De la: kudika226325 25 Septembrie 2011 22:21
am nevoie d eun sfat 5 De la: coffeeta 15 Mai 2009 13:32
Eu leu iar el pesti 1 De la: denygirl21 31 Iulie 2010 11:15
Sa merg mai departe ? 162 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:45
Dilema veche 28 De la: Sweetie88 18 Februarie 2009 22:40