Setari Cookie-uri

Spuma Bancurilor !!!

-Domnule doctor, in ultimul timp, numai tin minte aproape nimic...

-De cand?

-De cand ce?
vali_pc2007
Postat pe 5 Ianuarie 2010 09:57
In compartimentul unui tren, un tip sta vizavi de o gagica blonda cu sani foarte mari si o fusta foarte scurta. Desi face eforturi remarcabile sa admire peisajul din Valea Prahovei, privirea ii aluneca inevitabil catre coapsele fetei. Observa cu usurinta ca tipa nu poarta chiloti si de atunci peisajul de afara devine brusc neinteresant. Tipa il observa si il ataca imediat: - Te uiti la pasarica mea? - Da, imi cer scuze, - Oh nu-i nici o problema! - Uita-te cu atentie ca o sa iti dea un pupic. Intr-adevar, cu o incordare foarte naturala, buzele pasaricii fetei ii trimit tipului un sarut. - O pot face sa clipeasca, zice tipa, si pasarica clipeste. Femeia il invita langa ea. Tipul se muta. Femeia il intreaba: - Ti-ar placea sa bagi doua degete in pasarica?. La care tipu: - Hai, las-o dracului, sa nu-mi spui ca poate sa si fluiere...
vali_pc2007
Postat pe 5 Ianuarie 2010 10:08
De la: vali_pc2007, la data 2010-01-05 08:58:23Se uita Ion peste gard si il vede pe Vasile jucand tenis cu Agassi.

Spre surprinderea lui, Vasile iese castigator fara efort. Il intreaba pe Vasile de cand joaca el tenis de este asa de bun.

Acesta ii raspunde ca la lacul din spatele casei lui este o broscuta care iti indeplineste orice dorinta dar sa aiba grija ca este cam surda, sa vorbeasca tare.

Se duce Ion la broscuta si ii spune ca vrea mult aur.

Cand ajunge acasa constata ca in batatura avea un taur.

Se plange la Vasile: - Surda tare broscuta ta, am vrut mult aur si mi-a dat un taur.

- Si tu crezi ca eu am vrut sa fiu tare-n tenis?



Postat pe 5 Ianuarie 2010 11:25
Vine ziua examenului. Intrã profesorul și le spune studenților:

" Astãzi sunt foarte generos! Vã pun o întrebare și dacã știți vã dau 10!"

Toatã lumea entuziasmatã.

"Întrebarea este : Cum mã cheamã pe mine?"

Din salã...pauzã.

"Pãi atunci vã pun altã intrebare ,dar pentru asta vã dau 7. Cum se numește materia pentru care dați examen?"

Din salã...pauzã.

"Vã mai dau o șansã. Incã o întrebare, dar pentru asta 5. Ce culoare are manualul?"

Brusc se ridica cineva în picioare : " Bãi, haide sã plecãm...nu vedeți cã ãsta e pus sã ne pice!"
vali_pc2007
Postat pe 5 Ianuarie 2010 12:34
Un alpinist neasigurat sta sa cada de pe un perete de stanca. Abia se mai tine cu o mana deasupra haului. Se uita la cer si striga disperat: -Doamne, e cineva acolooo ??! Se aude o voce grava: - Da, fiule! - Ce sa fac, sa nu ma zdrobesc de pamant? - Roaga-te sa-ti fie iertate pacatele si desprinde-te de stanca fara teama. Se gandeste putzin alpinistul, apoi striga iar: - Altcineva mai e acolo ???!
vali_pc2007
Postat pe 5 Ianuarie 2010 12:38
De la: vali_pc2007, la data 2010-01-05 12:38:40Un alpinist neasigurat sta sa cada de pe un perete de stanca. Abia se mai tine cu o mana deasupra haului. Se uita la cer si striga disperat: -Doamne, e cineva acolooo ??! Se aude o voce grava: - Da, fiule! - Ce sa fac, sa nu ma zdrobesc de pamant? - Roaga-te sa-ti fie iertate pacatele si desprinde-te de stanca fara teama. Se gandeste putzin alpinistul, apoi striga iar: - Altcineva mai e acolo ???!
vali_pc2007
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:54
Un ardelean se trezeste dimineata si cand se uita pe geam vede trei insi care faceau poze. Ardeleanu suparat iese din casa si se duce la ei..
- Pai ce faceti voi aici ma' la mine in ograda?
- Masuram bade.
- Da ce masurati mai?
- Pai pe aici o sa treaca autostrada Transilvania.
Ardeleanul sta si se gandeste:
- Da o sa treaca multe masini p-acilea?
- Pai logic ca o sa treaca.
- Aha.. si cam cate?
- Ei cate.. sute, mii..
- Si o sa treaca si noaptea?
- Pai sigur ca da.
- Da crucea mamii lor .. io' sa stau sa le deschid poarta la fiecare?
mitura
Postat pe 10 Ianuarie 2010 12:56
Intr-o discoteca in Germania intra un rus, pe tricoul caruia scria mare: "Turcii au trei probleme." Nu sta mult si se apropie un turc de el: - Ce faci bah aici? Cauti bataie? - Asta e prima voastra problema, va luati de oricine fara sa va fi facut nimic. Dupa vreo 5 ore dupa ce se termina totul si lumea pleca pe acasa, la iesire, pe rus il asteptau o turma de turci. - Asta e doua voastra problema, nu va puteti rezolva problemele singuri, si veniti in turma. Turcii cum au auzit au scos cutitele la el. - Si asta e a treia voastra problema, intotdeauna veniti la un schimb de focuri cu cutitele!
vali_pc2007
Postat pe 11 Ianuarie 2010 19:39
criza
Pe centura Bucurestiului, un tip merge la prima tipa si o intreaba de tarif:

-50 de euro

-Daca iti dau 100 o facem cum vreau eu?

Tipa sta se gandeste "mai stii ce pervers e? mai bine nu!"

Merge tipul la alta fata, o intreaba de tarif si i se raspunde ca-i 75 de euro, el ofera 150 cu conditia sa o faca cum vrea el si la fel de precauta ca si prima fata si aceasta il refuza.

Si tot asa din fata in fata tipul ajunge si la ultima fata care dorind sa-l descurajeze ii spune ca tariful ei este de 1000 de euro, la care tipul ii spune ca ii da 2000 cu conditia sa o faca cum vrea el, tipa si ea speriata de ce s-ar putea sa ii faca accepta, cu gandul la criza...Merg impreuna intr-o camera, dupa o vreme ies amandoi, el fericit nevoie mare, ea botoasa...

Toate tipele curioase in jurul ei.

-Ei, tu, cum a vrut?

-Ei, cum... Pe datorieeeee!
vali_pc2007
Postat pe 11 Ianuarie 2010 19:46
Maria,la camp,isi prasea cartofii.
Ion,cu terenul in razor cu Maria,cu caii la pascut,cu haturile legate de mana.
-Marie,stii ca eu demult vreau sa fac dragoste cu tine?
-Si ce Ioane? nu ai curaj sa treci razorul?
Se apuca Ion de treaba ,fara sa dea drumul la cai,si cum incepu, se sperie caii si-l trage pe Ion,de pe Maria prin cartofi pe burta.
Maria catre Ion
-Ioaneeeee,intoarce-te cu fata-n sus, ca-mi scoti toti cartofii!!
ticuta2IV1940
Postat pe 13 Ianuarie 2010 22:18
De la: vali_pc2007, la data 2009-11-20 19:03:47Cum tii o blonda ocupata doua ore?
Ii da-i o foaie pe care scrii si pe fata si pe verso, intoarce foaia.

cum tii o blonda ocupata?
o pui intr-o camera rotunda si o pui sa caute colturile =)))
blondiewishes
Postat pe 14 Ianuarie 2010 11:05
Doua buci stateau de vorba....

buca stanga: -Auzi... noi suntem impreuna de atata amar de vreme, tot timpul nedespartiti.... cred ca a venit momentul sa ne casatorim .... ce zici?!?

buca dreapta:- Tu chiar esti proasta.... om fi noi impreuna de foarte mult timp, dar tu chiar nu realizezi ca noi intotdeauna ne despartim pentru orice *K*K*T*
vali_pc2007
Postat pe 14 Ianuarie 2010 14:09
Bula se intalneste pe strada cu un prieten care il intreaba: -Bula, am auzit ca ti-a murit soacra. Ce-a avut? -Ceva bijuterii, un televizor si putine economii... -Nu asta te-am intrebat, ma. Ce i-a lipsit? -Pai, masina, o casa sau un apartament proprietate personala... -Baa, DE CE A MURIT? -Aaa, pai a fost la noi in vizita, eu i-am zis sa mearga in pivnita sa aduca niste cartofi, sa facem pireu. A cazut pe scari si si-a rupt gatul. -Nasol! Si ce-ati facut? -Macaroane cu branza.
vali_pc2007
Postat pe 14 Ianuarie 2010 14:35
Un cetatean se trezeste dimineata si, uitant-se in gradina propriei case, observa o gorila in stejarul personal. Intrigat suna la "Asociatia Coboratorilor de Gorile din Copaci" care il asigura ca vor trimite un om care ii va rezolva problema.

Acesta soseste rapid, fiind dotat cu o bata de baseball, o pusca, o pereche de catuse si un caine chihuaua. Cetateanul nostru, uimit il intreaba ce are de gand sa faca. Omul raspunde: - Eu voi urca in copac, lovesc gorila, ea cade, chihuaua o musca de testicule, gorila isi va apropia mainile intr-un gest disperat de aparare, iar dumneata ii vei pune catusele. - Bine, bine, zice cetateanul, dar pusca la ce foloseste? - In cazul in care cad eu primul din copac, impusti chihuaua.
vali_pc2007
Postat pe 14 Ianuarie 2010 14:41
2 amice se intalnesc sa mai vorbeasca de ale lor.cea casatorita catre cea singura -fata,sotul meu nu mai face sex cu mine.nu stie decat sa manance cand vine acasa si sa doarma.ce sa fac? cea singura:-fata dute shi iatzi o lenjerie neagra sexi de la sex shop shi o palarie neagra cu o masca neagrea,dute la salon shi fate frumoasa shi nu are cum sa te refuze.zis shi facut...dupa ce sta toata ziua prin sex shopuri shi salone se intoarce femeie acasa shi il asteapta p barbat in fatza ushi imbracata provocator cu ce ii recomandase amica ei singura...barbatul vine acasa deschide usha se uita la ea shi zice: -Zorro faci shi tu ceva de mancare?
vali_pc2007
Postat pe 14 Ianuarie 2010 15:07
Iepurasul a fumat niste iarba si acum zace lat pe marginea lacului. Apare un castor: - Ce faci iepurasule? - Am fumat niste iarba si ma simt in al unspelea cer! Ia si tu de aici! Ia castorul si trage un fum. Iepurasului ii vine o idee: - Stii ce-ar fi si mai grozav, castorule? Sa tragi un fum, sa-ti tii rasuflarea, sa te scufunzi, sa inoti pana pe partea cealalta a lacului si acolo sa expiri!Castorul se executa. Pe partea cealalta a lacului, cade lat de placere.Apare un hipopotam:- Ce faci, castorule?- E un iepuras pe partea cealalta a lacului care are o marfa grozava. Tine-ti rasuflarea, inoata pe sub apa si cand iesi pe partea cealalta, dai de el.Hipopotamul se executa. Cand iese pe partea cealalta, iepurasul casca niste ochi mari si-i striga innebunit:- Expira, castorule !!!!!!
vali_pc2007
Postat pe 14 Ianuarie 2010 15:14
Vine ion acasa si o gaseste pe Maria in pat,toata transpirata,rosie.gafaind,dezbracata...
-Ce ai patit ?-o intreaba speriat sotul.
-Cred ca fac atac de cord, zice doamna...
-Pai atunci sa chem doctorul, zice el si mai speriat.
Bun,se duce omul la telefon,da sa sune dar langa el vine copilul de trei ani plangand din toata inima:
- Tati,tati e un monstru in dulap!
La dulap..cand deschide usa...gol golut..Gheorghe ,cel mai bun prieten..tremurand...asta cand il vede ridica maiinile deasupra capului si striga:
-Pai bine, mai ,om serios esti tu,nevasta-mea in pat face infarct si tu-l sperii pe asta micu'??!!
elisa08
Postat pe 15 Ianuarie 2010 19:36
Doi prieteni se intalnesc,unul din ei foarte suparat....
-Ma,zice ,sunt asa nervos,eram asa mandru de cum fac eu sex!
Cand avea nevasta-mea orgasm sa o vezi cum tremura ,cum gemea ,cum dadea ochii peste cap...
-Si?zice amicul,ai descoperit ca e frigida?
-Nuu,am descoperit ca e epileptica!!
elisa08
Postat pe 15 Ianuarie 2010 19:57
De la: elisa08, la data 2010-01-15 19:57:49 Doi prieteni se intalnesc,unul din ei foarte suparat....
-Ma,zice ,sunt asa nervos,eram asa mandru de cum fac eu sex!
Cand avea nevasta-mea orgasm sa o vezi cum tremura ,cum gemea ,cum dadea ochii peste cap...
-Si?zice amicul,ai descoperit ca e frigida?
-Nuu,am descoperit ca e epileptica!!

vali_pc2007
Postat pe 20 Ianuarie 2010 16:32
O þigancã se duce la teatru. La întoarcere, þiganul o întreabã: - Cum a fost, fã, la teatru? - Stai sã-þi povestesc. La intrare, toatã lumea þinea beletele în mînã, asa cã l-am scos ºi eu. La uºã, unul mi-a rupt beletul. Am vrut sã þip, dar, cum nimeni nu þipa, n-am mai þipat nici io. Am intrat, m-am pus pe scaun ºi deodatã s-a stins lumina. Am vrut sã þip, dar, cum nimeni nu þipa, n-am mai þipat nici io. La un moment dat, ãla de stãtea lîngã mine, mi-a bagat mîna în p***ã. Am vrut sã þip, dar, cum nimeni nu þipa, n-am mai þipat nici io. - Lasã asta, fã. Piesa, piesa cum a fost? - Mult mai mare decît a ta!
vali_pc2007
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:24
Un cuplu in varsta............... la slujba de duminica. In timpul slujbei el se apleaca catre urechea ei si ii spune : - Am tras un vant pe fasaite. Ce crezi ca ar trebui sa fac? Sa ies afara sau sa stau mai departe la slujba ? - Sa schimbi bateria la aparatul auditiv !
vali_pc2007
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:27
De la: vali_pc2007, la data 2010-01-20 17:24:30O þigancã se duce la teatru. La întoarcere, þiganul o întreabã: - Cum a fost, fã, la teatru? - Stai sã-þi povestesc. La intrare, toatã lumea þinea beletele în mînã, asa cã l-am scos ºi eu. La uºã, unul mi-a rupt beletul. Am vrut sã þip, dar, cum nimeni nu þipa, n-am mai þipat nici io. Am intrat, m-am pus pe scaun ºi deodatã s-a stins lumina. Am vrut sã þip, dar, cum nimeni nu þipa, n-am mai þipat nici io. La un moment dat, ãla de stãtea lîngã mine, mi-a bagat mîna în p***ã. Am vrut sã þip, dar, cum nimeni nu þipa, n-am mai þipat nici io. - Lasã asta, fã. Piesa, piesa cum a fost? - Mult mai mare decît a ta!
freakbabe
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:29
cel mai bun elev din clasa o intreaba pe invatatoare daca poate sa-i

> vorbeasca dupa ore.Ea accepta.

>

> -Ce vrei sa-mi zici Thomas?

> -Cred ca sunt prea inteligent ca sa raman in clasa asta,ma

> plictisesc!As vrea sa trec direct la Liceu.

> Directorul scolii este informat si il intreaba pe Thomas daca vrea sa

> treaca niste teste.

> Thomas accepta fara sa ezite si testarea incepe.

> -Sa vedem Thomas:3x4?

> -12

> -- si 6x6?

> -36,domnule director.

> -Capitala Japoniei?

> -Tokio!

> Testul continua inca o jumatate de ora,Thomas nu face nici o greseala!

> La sfarsitul testului,domnul director este multumit dar profesoara

> intreaba daca poate sa-i puna si ea cateva intrebari...Amandoi

> accepta.Profa incepe:

> -Thomas,vaca are 4 si eu am 2 ce este?

> -Picioarele,doamna.

> Corect,ce gasim in pantaloni tai si nu gasim in ai mei?Directorul se

> mira de intrebare...

> -Buzunare,doamna

> -Bine

> Thomas,unde au femeile parul cel mai cret?Directorul se pregateste sa

> intervina chiar cand Thomas raspunde:

> -In Africa ,doamna!raspunde copilul fara sa ezite.

> -Ce este moale dar cu mainile unei femei devine tare?Directorul

> deschide ochii mari dar inainte sa vorbeasca,Thomas raspunde:

> -Oja pt unghii,doamna.

> -Ce au femeile si barbatii in mijlocul picioarelor?

> -Genunchi,doamna!

> -Bine si ce are o femeie maritata mai larg decat una

> celibatara?Directorului nu-i vine sa creada ce aude.

> -Patul,doamna!

> -Care parte a corpului meu este des cea mai umeda?

> -Limba dumneavoastra,doamna!

> -Ce cuvant care incepe cu litera C..... inseamna ceva care poate sa

> fie umed sau sec si pe care barbatilor le place sa-l priveasca?

> -Cerul!spune Thomas

> Directorul sufla usurat,transpirat decide sa opreasca testul si spune:

> -Nu o sa te trimit la liceu o sa te trimit direct la

> Universitate!Chiar si eu as fi picat acest test.....


> Morala: Cu inaintarea in varsta devenim mai perversi
vali_pc2007
Postat pe 25 Ianuarie 2010 17:41
O mama are trei fiice si le marita pe rand. Apoi le scrie si le intreaba cum se inteleg cu sotul. Prima zice: Bergenbier. Mama nu intelege la ce se refera, dar apoi vede reclama la TV: satisfactie pana la ultima picatura. Mama se linisteste, fiica e ok. A doua fata raspunde tot codat: Kent. Mama nu intelege dar vede reclama cu "ultra long, ultra strong " si se linisteste. A treia fata scrie: British Airlines. Mama se uita la TV sa vada reclama... si cand o vede, lesina: 7 zile din 7, de trei ori pe zi, in toate directiile...
vali_pc2007
Postat pe 25 Ianuarie 2010 17:51
De la: vali_pc2007, la data 2010-01-25 17:51:13O mama are trei fiice si le marita pe rand. Apoi le scrie si le intreaba cum se inteleg cu sotul. Prima zice: Bergenbier. Mama nu intelege la ce se refera, dar apoi vede reclama la TV: satisfactie pana la ultima picatura. Mama se linisteste, fiica e ok. A doua fata raspunde tot codat: Kent. Mama nu intelege dar vede reclama cu "ultra long, ultra strong " si se linisteste. A treia fata scrie: British Airlines. Mama se uita la TV sa vada reclama... si cand o vede, lesina: 7 zile din 7, de trei ori pe zi, in toate directiile...
da dooammnee!
elisa08
Postat pe 26 Ianuarie 2010 19:45
O femeie goala in fata oglinzii: - Cand ma uit vad o persoana grasa si ridata. Am mare nevoie de un compliment. El: - Ai vederea foarte buna
vali_pc2007
Postat pe 28 Ianuarie 2010 23:39
Nu pot sa inteleg,de ce am fost adus la pol.....politie!exclama un betiv,plin de indignare!-Pentru bautura!ii raspunde ofiterul de serviciu.-Pai de ce nu zici asa?Adu-mi un coniac!!
vali_pc2007
Postat pe 29 Ianuarie 2010 13:12
Sotul si sotia in pat...momente toride... EA - ia-ma salbatic, arata-mi ca esti barbat adevarat ! EL - DA! DA! DA! EA - Spune-mi lucruri murdare ! EL - Baia, bucataria, covorul din sufragerie...
vali_pc2007
Postat pe 29 Ianuarie 2010 13:23
O barzã ducea un moº în cioc. La un moment dat, bãtrânelul îi spune: - Hai, recunoaºte cã ne-am rãtãcit!
vali_pc2007
Postat pe 29 Ianuarie 2010 18:03
De la: vali_pc2007, la data 2010-01-29 18:03:35O barzã ducea un moº în cioc. La un moment dat, bãtrânelul îi spune: - Hai, recunoaºte cã ne-am rãtãcit!

Stiti cum vin copii pe lume??
...
Ii aduce barza...pana la usa ...
Ii lasa jos si zice:
-Ia mai du-te-n pi...a matii!
elisa08
Postat pe 30 Ianuarie 2010 21:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
marea doamna acinematografieiamericane 4 De la: kudika484349 5 Martie 2012 13:39
carte de indentitate sau pasaport? 8 De la: Full_Metal_Jacket 14 Aprilie 2009 14:56
Bancuri 158 De la: Ylo_193858 9 Iunie 2010 16:03
Spuma Bancurilor !!! 369 De la: Pierdut_in_lume 14 Martie 2013 13:31
Bancuri cu Elefanti 12 De la: _dulcik_ 8 Martie 2009 23:20