Setari Cookie-uri

Spuma Bancurilor !!!

O femeie intra in camera fiicei sale si o gaseste jucandu-se cu un vibrator. Muta de uimire, intreaba: "Ce faci mai fata?" , "Am 35 de ani, sunt grasa, urata, nici un barbat nu ma vrea de sotie, asa ca de acum asta e sotul meu. " A doua zi aceiasi faza, a a III a zi femeia isi gaseste sotul cu bere intr-o mana, iar in cealalta vibratorul. "Ai luato razna, barbate? Ce dracu`faci?" "Uite beau si eu o bere cu ginerele meu!"
vali_pc2007
Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:21
Un tip da sa traverseze strada...O voce suava în spatele lui: -Nu traversa! Omul nu traverseaza si în fata lui accident groaznic, trece un autobuz pe rosu, pietonii mor toti etc. .... Ajunge omul la gara, da sa cumpere un bilet la tren, aceeasi voce: -Nu cumpara bilet la trenul asta! Omul nu cumpara, si a doua zi afla ca trenul a deraiat si au murit toti calatorii... -Doamne, îti multumesc ca ai grija de mine, spune omul cu voce tare. -Nu este Domnul, sopteste vocea suava, sunt eu, îngerul tau pazitor! -Ingerul meu pazitor! (se mira omul), stii, tare mult mi-am dorit sa te vad, nu ai putea sa te transformi într-o gâza, un fluture or something?Un fluture vine si se aseaza în palma omului.Omul striveste în pumn fluturasul, mormaind printre dintii înclestati:Unde erai ma cand m-am insurat ?
vali_pc2007
Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:24
Un preot care locuia linga o manastire avea zece gaini si un cocos tanar si cam bezmetic. Din cind in cind cocosul disparea, dar aparea pina seara. Insa ultima data cind a zburat nu s-a mai intors. Preotul s-a gandit ca duminica in biserica sa afle daca stie cineva unde se afla acesta.
- As vrea sa stiu daca are cineva un cocosel?
...si toti barbatii s-au sculat in picioare.
- Nu, nu, nu, am vrut sa spun daca cineva a vazut un cocosel?
...si toate femeile s-au sculat in picioare.
- Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva de aici a vazut un cocosel care nu-i apartine?
...si jumatate din femei s-au sculat in picioare.
- Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu. Vreau sa stiu daca cineva a vazut cocoselul meu?
...si toate maicutele s-au sculat in picioare...

Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:27
Tipurile de salarii:
Salariul Ceapa: il vezi,il iei in mana si iti dau lacrimile
Salariul Nenorocit: nu te ajuta la nimic,doar te face sa suferi,insa nu poti trai fara el
Salariul Dietetic: te face sa mananci din ce in ce mai putin
Salariul Ateu: te indoiesti de existenta lui
Salariul Magic: face cateva miscari si dispare
Salariul Furtuna: nu stii cand o sa apara si nici cat o sa tina
Salariul Umor negru: razi ca sa nu plangi
Salariul Prezervativ: iti taie pofta
Salariul Impotent: atunci cand ai mai multa nevoie te dezamageste
Salariul Menstruatie: vine o data pe luna si tine 4 zile

Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:31
Un vanator si-a invitat prietenii sa le arate colectia sa de animale impaiate.
-Uite, aici este un leu pe care l-am impuscat in Africa Langa el, o veverita, iar acolo in spate este soacra-mea.
-Dar ce zambitoare este! remarca unul dintre musafiri.
-Da, pentru ca pusca avea luneta si pana-n ultima clipa a crezut ca vreau sa o fotografiez.

Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:33
Sotul vine din delegatie si sotia are trei barbati in casa. Nu stie unde sa-i ascunda, ii baga in trei saci si-i pune pe balcon.
Sotul iese pe balcon sa-si aprinda o tigara si vede sacii:
- Ce e cu sacii astia?
- A fost mama in vizita si ne-a adus cate ceva...
Sotul trage un picior primului sac si din sac se aude:
- guit, guit...!
- A, un purcelus...e bun!
Da un picior si la al doilea....
- muuu,muu!
- A, un vitelus...
Da un picior si la al treilea sac si nimic. Mai da una si mai tare si nimic. Ia o lopata si incepe sa dea cu ea in sac. Deodata se deschide sacul si iese un tip revoltat rau:
-Ba, tampitule, daca tac... inseamna ca ti-a adus soacra-ta cartofi!

Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:35
De la: scorpio67, la data 2009-11-19 13:31:23Tipurile de salarii:
Salariul Ceapa: il vezi,il iei in mana si iti dau lacrimile
Salariul Nenorocit: nu te ajuta la nimic,doar te face sa suferi,insa nu poti trai fara el
Salariul Dietetic: te face sa mananci din ce in ce mai putin
Salariul Ateu: te indoiesti de existenta lui
Salariul Magic: face cateva miscari si dispare
Salariul Furtuna: nu stii cand o sa apara si nici cat o sa tina
Salariul Umor negru: razi ca sa nu plangi
Salariul Prezervativ: iti taie pofta
Salariul Impotent: atunci cand ai mai multa nevoie te dezamageste
Salariul Menstruatie: vine o data pe luna si tine 4 zile



misto misto ...nu am ce zice ca si cel de mai inainte....
gratuit89
Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:39
Un negru ajunge in Ceruri, cu frica-n san ca nu o sa fie primit in Rai din cauza problemelor rasiale...
- Numele? intreaba Sfantul Petru.
- Leonardo Di Caprio, raspunde negrul.
Sfantul Petru il priveste neincrezator si-l mai intreaba o data numele.
- Leonardo Di Caprio, insista negrul, constient de faptul ca nu mai putea s-o dea la intors.
Sfantul Petru scoate celularul, il suna pe Dumnezeu si-l intreaba respectuos:
- Scoate-ma te rog dintr-o dilema, Titanicul s-a scufundat sau a ars?
emiliabeatrice
Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:42
Veverita lipseste o noapte intreaga de acasa. A doua zi vine toata smotocita, cu blana jumulita, vai de ea.
- Ce s-a intamplat? o intreaba sotul.
- Pai m-a prins bursucul, m-a dus la el acasa si 3 zile m-a bursucit intruna.
- Dar tu lipsesti doar de o zi!
- Pai am venit numai sa ma schimb si ma intorc.
emiliabeatrice
Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:43
Publicitate:
Vrei sa ai casa la munte?
Vrei cea mai tare masina de pe piata?
Vrei vila la mare?
Vrei sa iti petreci vacantele in Seychelles ?
Magazinul nostru iti ofera o gama variata de cuie in care sa iti pui pofta.

Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:47
Dumnezeu l-a creat pe adam si femeia, adam se duce la Dumnezeu si zice:
Adam: Doamne!
D-zeu: Da, adame.
Adam: de ce ai creat femeia asa de frumoasa?
D-zeu: Ca sa o iubesti adame.
Adam: Dar, Doamne de ce ai facut-o asa de proasta?
D-zeu: Ca sa te iubeasca adame.
yumy
Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:50
i:Ce este un Perpetuum mobile?
R:Este un scotian care alearga dupa un evreu care ii datoreaza 10 Centi.

Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:55
Doua gagici, de mult timp prietene, dar de ceva timp casatorite, se hotarasc sa mai iasa si ele in oras, asa ca fetele. Zis si facut. Dupa vreo cateva ore petrecute la un bar, pe inserate se intorc pe jos acasa. La un moment dat una zice:
- Fata, ce ma fac? Fac pe mine! Nu mai pot sa tin pana acasa. Cealalta rapunde:
- Si eu la fel! Hai sa intram aici la cimitiru asta, ca e intuneric si nu ne vede nimeni.
- Bine, dar cu ce ne stergem?
- Eu cu bikinii si apoi ii arunc.
- E...oi gasi si eu ceva atunci. A doua zi se intalnesc barbatii.
- Unde au fost mah nevestele noastre aseara? A mea a venit acasa fara bikini.
- Tu stai bine. A mea cand a venit avea o panglica in fund pe care scria: NU TE VOM UITA NICIODATA. FRATII IONESCU!!

Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:56
Bula in clasa intai ii dadea bataie de cap profesoarei sale. La un moment dat, aceasta il intreaba:
- Bula! Care este problema ta?
Bula spune:
- Sunt mult prea destept pentru clasa intii. Sora mea este in clasa a treia, iar eu sunt si mai destept decit ea! De aceea cred ca ar trebui sa fiu mutat in clasa a treia.
Profesoara, nervoasa, il duce pe Bula la directorul scolii si ii explica acestuia dorinta lui Bula.
In urma discutiei, directorul si doamna profesoara hotarasc sa ii dea lui Bula un test, iar daca acesta va trece, va fi mutat in clasa a treia, iar daca nu, va trebui sa ramina in clasa intii si sa se poarte frumos.
Directorul:
- Cat fac 3 x 3?
- 9.
- Cat fac 6 x 6?
- 36.
- Cat fac 9 x 9?
- 81.
Si tot asa, raspunde la toate intrebarile la care un elev de clasa a treia ar trebui sa stie sa raspunda. Bula parea sa se descurce foarte bine. Directorul, privind spre profesoara acestuia, ii spune:
- Cred ca Bula poate sa fie mutat direct in clasa a treia.
Profesoara, cunoscind tendinta micului Bula spre lucruri ce au legatura cu sexul, ii spune directorului:
- Lasati-ma si pe mine sa ii pun cateva intrebari, inainte de a lua o asemenea decizie. Atat directorul cat si Bula sunt de acord, iar profesoara isi incepe intrebarile:
- Ce are vaca 4 si eu am numai doua?
- Picioare.
- Ce ai tu in pantaloni, iar eu nu am?
Ochii directorului se maresc! Dar inainte de a reusi sa il opreasca pe Bula, acesta raspunde:
- Buzunare.
Directorul rasufla usurat si ii spune profesoarei:
- Cred ca ar trebui sa il mutam in clasa a cincea, pentru ca sincer eu nu as fi stiut sa raspund la ultimele doua intrebari...!
yumy
Postat pe 19 Noiembrie 2009 14:03
Ion vede pe soacra sa mergand cu bicicleta:
- Unde mergi mama draga?
- La cimitir.
- Si cine aduce inapoi bicicleta?
emiliabeatrice
Postat pe 19 Noiembrie 2009 14:08
- Mai Ioane , de ce te-ai insurat?
- Pentru ca nu-mi placea mancarea gatita de mine.
- Si acum cum e?
- Acum imi place!
emiliabeatrice
Postat pe 19 Noiembrie 2009 14:09
Sotia:M-am dus la un hipnotizator care m-a invatat sa stau in fata oglinzii si sa repet "Nu ma doare capul!" , "Nu ma doare capul!" si astfel am scapat de durerile de cap. Nu vrei sa te duci si tu, poate iti imbunatatesti "performantele" sexuale?
Se duce sotul si cind vine acasa se duce in baie apoi o dezbraca , o arunca in pat si au o distractie de zile mari.
- Stai asa ca vin imediat!
Se duce iar in baie, se intoarce si o fac mai bine decit prima data.
- Stai asa ca mai vin o data!
Se duce in baie si sotia se duce dupa el. Il vede in fata oglinzii spunind:"Ea nu e sotia mea !" , "Ea nu e sotia mea!"..
emiliabeatrice
Postat pe 19 Noiembrie 2009 14:10
Ce inseamna a avea curaj?
Curajul este atunci cand un barbat se intoarce acasa la 4 dimineata mort
de beat si intrand in casa si vazand-o pe nevasta-sa cu o matura in mana
indrazneste sa o intrebe:
- Faci curat sau azi mai ai de gand sa zbori pe undeva?

Postat pe 19 Noiembrie 2009 14:12
Bin Laden ajunge la Poarta Raiului. Sf. Petru deschide vizeta portii, il vede si exclama, terifiat:
- TU, tocmai tu vrei sa intri aici?
La care, bin Laden raspunde sec:
- Am zis eu ca vreau sa intru? Aveti doua minute sa iesiti cu totii!

Postat pe 19 Noiembrie 2009 14:13
O unguroaica sta "la ocazie" in Aiud. Opreste un TIR, se deschide usa, iar femeia intreaba, intr-o romana stricata:

-Sui pe mine pan' la Turda?

Tiristul:

- Sui pe tine si pan' la Cluj, da' cine tzine de volan ?

Postat pe 19 Noiembrie 2009 14:17
Un american intra intr-o carciuma si se recomanda:

- John Cuncoy!

La care si Ion se recomanda:

- Ion cu amandoua!

Postat pe 19 Noiembrie 2009 14:19
De la: _dulcik_, la data 2009-03-15 21:20:28- Care este femeia ideala?
- O blonda frumoasa, nimfomana, muta, surda si orfana de mama.


- Care este asemanarea intre o femeie si un uragan?
- La venire, in ambele cazuri este cald si umed iar la plecare, in ambele cazuri ramai fara casa si masina.

Care este pentru un barbat mijlocul cel mai rapid sa scape de 60 kg inutile de grasime?
- Sa divorteze.



De la: _dulcik_, la data 2009-03-15 21:20:28- Care este femeia ideala?
- O blonda frumoasa, nimfomana, muta, surda si orfana de mama.



ai uitat sa spui inalta 60 de cm si cu capul plat sa pui berea si scrumiera pe el
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 19 Noiembrie 2009 16:00
Un barbat zbura cu un balon cu aer cald si la un moment dat si-a dat seama ca s-a ratacit. A coborat pana aproape de pamant si a zarit o femeie pe o pajiste.Apropiindu-se de ea ,i-a strigat: - Fii amabila,poti sa ma ajuti? Am promis unui prieten ca ma intalnesc cu el,dar nu mai stiu unde ma aflu. Femeia i-a raspuns: -Te afli intr-un balon cu aer cald,la vreo 10 metri inaltime.Te gasesti intre 40 si 41 de grade latitudine nord ,si intre 59 si 60 longitudine vest. -Ei, probabil esti inginera de profesie! raspunse omul din balon. -Asa este,raspunse femeia dar de unde stii? -Pai tot ce mi-ai spus este corect din punct de vedere tehnic,dar tot n-am idee ce-as putea face cu informatiile de la tine,si sunt tot in ceata.Sa fiu sincer ,nu m-ai ajutat deloc.Ba chiar pot spune ca m-ai tinut pe loc degeaba. Atunci femeia i-a raspuns: -Dar tu trebuie sa fii director! -Asa este ,raspunse barbatul,dar de unde stii? -Pai nu stii unde te afli si nici incotro te indrepti.Te-ai ridicat la inaltime profitand de o flama care a incins situatia.Ai facut o promisiune pe care nu stii cum ai sa ti-o tii ,si te astepti ca oameni de sub tine sa-ti rezolve problema. Adevarul este ca te afli exact in locul unde te aflai cand am inceput discutia acum un minut,dar ,brusc,constati acum ca asta este din vina mea........
vali_pc2007
Postat pe 19 Noiembrie 2009 17:56
La o licitatie de arta, se licita Mona Lisa. Licitatia incepe de la 100 000 de $. Se aude in sala, 150, 200, 220, 250...Dintr-o data din spate se aude "UN MILIOUN". Se ridica Ivan, merge plateste, ii pune sa scoata tabloul din rama, sa scrie pe spate LA MULTI ANI, IGOR. Il face sul, ii pune fundita si pleaca. Scoate telefonul si zice "Alo, Sasha...?...Am luat felishitarea, mierjem dupa cadou"
vali_pc2007
Postat pe 19 Noiembrie 2009 17:59
Un porc se uita la o priza...timpul trecea, 10, 20 de mi, 30 de min...la un moment dat...porcul exclama : - Baaaaaaaaaa !!!!!!! Sa moara masa..pe asta l-au zidit...
vali_pc2007
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:02
Cînd un bãrbat deschide portiera maºinii soþiei sale, de un lucru poþi fi sigur: ori maºina e nouã, ori femeia!
danutzza_stefi
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:07
Mare concurs international de pictura!Tematica era ca, din pictura sa reiasa titlul tabloului. Candidate la marele premiu au fost selectate 4 tari: America, Franta, Rusia si Romania! Tabloul Americii o reprezenta pe Louise in pielea goala pe un iaht! Titlul tabloului era: "O boarfa la uscat!" Tobloul Frantei era cu doua tipe goale intr-un copac. Titlul tabloului era: "Doua poame!" Tabloul Rusiei o avea pe Natasha in pielea goala cu o secera in mana, iar titlul tobloului era :"In asteptarea ciocanului!" Iar in tabloul Romaniei era reprezentata Ileana, goala intr-un lan de grau iar in spatele ei o ceata de tarani fugind. Titlul tabloului era: "Iobagi in fuga!"
vali_pc2007
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:16
Ce a spus Dumnezeu dupã ce a creat bãrbatul? Ce naiba, pot sã fac ºi mai bine.
danutzza_stefi
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:21
De la: danutzza_stefi, la data 2009-11-19 18:21:43Ce a spus Dumnezeu dupã ce a creat bãrbatul? Ce naiba, pot sã fac ºi mai bine.
vali_pc2007
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:34
Curajul inseamna sa te intorci acasa la miezul noptii, sa-ti vezi nevasta asteptandu-te cu un maturoi in mana si sa o intrebi: "Inca mai faci curat, sau tocmai te pregateai sa decolezi?" Tupeul inseamna sa te intorci acasa la miezul noptii, invaluit intr-un nor de parfum, cu urme de ruj pe haine, sa-ti vezi nevasta asteptandu-te cu un maturoi in mana, si sa-i spui: "Nu te enerva, tu urmezi!"
vali_pc2007
Postat pe 19 Noiembrie 2009 18:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
naice 15 De la: greierash_is_back 21 Octombrie 2009 00:08
Amuzant, teribil de amuzant..! 82 De la: anastasia_m 13 Februarie 2011 10:23
Funny 37 De la: kudika_37357 28 Iunie 2013 14:05
Maricica " :)) 3 De la: Somo 16 Octombrie 2010 20:17
Intrebare...! 10 De la: simonycik 24 Septembrie 2009 16:43