Setari Cookie-uri

Barbatii sa raspunda! Care este genul de femeie care 'va pune cu botul pe labe'?

De la: anderson, la data 2008-11-04 17:11:37nu cred ca e potrivit topicul asta...pt ca aici nu este o competitie care e in stare sa te cuminteasca.

sincer un barbat " se pune cu botul pe labe" cand simte nevoia....cand iubita lui este tot ce-si doreste si nu mai vrea nimic altceva.


femeia ideala???? sau doar femeia ideala in particular...ma refer pe gustul fiecauia
aaa si mai am o intrebare..... tipologiile de pemei care pun barbatii cu botul pe labe difera dar ce te fci dupa ce l-ai pus cu botul pe labe si ... isi da seama ca nu esti ceea ce vrea.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Noiembrie 2008 17:13
femeia care ma va face sa nu pot dormi de dorul ei
astept asemenea femeie......id de mess=conteledemontechristo
apropo imi caut jumatatea
conteledemontechristo
Postat pe 4 Noiembrie 2008 19:54
caut-o, ca precis s-a ratacit prin topicurile kudicii
googoodoll
Postat pe 4 Noiembrie 2008 20:04
De la: googoodoll, la data 2008-11-04 20:04:47caut-o, ca precis s-a ratacit prin topicurile kudicii


da' de ce??
eu cred ca baietul cauta un site de matrimoniale si a nimerit in viesparul de pe kudika...
nu stie cu cine se pune....

dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Noiembrie 2008 20:17
De la: conteledemontechristo, la data 2008-11-04 19:54:34femeia care ma va face sa nu pot dormi de dorul ei
astept asemenea femeie......id de mess=conteledemontechristo
apropo imi caut jumatatea

du-te la matrimoniale......aici este vb despre altcv....daca nu ai obs mai citeste inca o data

Postat pe 4 Noiembrie 2008 20:38
seara buna....he, he! sa le iau pe rand...
ema, vezi ca papuasul de rezerva a tras chiulul cateva zile si ne-a facut sa ne fie dor de el...
geo, comentariile si raspunsurile tale sunt parca luate dintr-o carte de colectie...bravo! esti pe placul meu!
contedemontecristo...cauta site-ul de matrimoniale, dupa cum ti s-a sugerat deja, ca nu-i de tine aici...ai sa pleci cu ...codita intre picioare...
asa! deci pana la urma care femeie va pune cu botul pe labe, domnii mei?!
Lulli
Postat pe 4 Noiembrie 2008 21:29
s-a deviat de la subiect, dar cred ca pana la final vom afla care este femeia care sa-i puna cu botul pe labe

Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:19
Dar daca ma gandesc mai bine, pana va hotarati sa dati un raspuns concret, va propun un alt subiect de discutie, zic eu interesant!

"Baieti, daca iubita voastra (pe care o iubiti foarte mult si care arata destul de bine) va face sex oral din placere si este foarte buna in pat, in schimb in viata cotidiana exista neintelegeri si va certati cam des, considerati ca este cazul sa puneti capat relatiei?



Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:26
oups! Yaddira, cred ca-i pui in mare incurcatura pe masculii forumului...s-ar putea sa-si ia talpasita de aici
Lulli
Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:34
Barbatilor le plac provocarile! nu-i asa baieti?
n-as vrea sa cred ca v-ati ascuns

Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:39
eu cred ca pe barbati ii pune cu botul pe labe o femeie mai presus de ei ca inteligenta si mai ales care arata bine!
cezarra
Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:39
De la: Yaddira, la data 2008-11-05 11:26:15Dar daca ma gandesc mai bine, pana va hotarati sa dati un raspuns concret, va propun un alt subiect de discutie, zic eu interesant!

"Baieti, daca iubita voastra (pe care o iubiti foarte mult si care arata destul de bine) va face sex oral din placere si este foarte buna in pat, in schimb in viata cotidiana exista neintelegeri si va certati cam des, considerati ca este cazul sa puneti capat relatiei?




cred ca relatia se baseaza decat pe sex....si nu prea are un viitor.

oricum eu daca as pati asa ceva as incerca sa vorbesc cu partenera sa vad care este sursa acelor neintelegeri si daca nu se poate rezolva....well goodbye my lover.

Intr-o relatie sexul este important dar nu chiar atat de important incat sa stai cu o tipa doar ca e buna la pat.
anderson
Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:54
Atrag atentia ca voi o iubiti foarte mult pe aceasta femeie, ati renunta la ea avand in vedere ca neintelegerile sunt singurul inconvenient in aceasta relatie?
Ati prefera o femeie mai putin atragatoare decat ea, mai putin buna in pat, dar cu care sa va intelegeti de minune?

Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:02
Citii 5 pagini ca sa descopar in final ca singurul care a raspuns on topic este anderson ca de obicei
Geo , era sa-mi vars bunatate de cafea pe tastatura cand ai inceput sa latrii

Yadira,imi permit sa-ti raspund la intrebare desi nu-s barbat dar am fost in situatia respectiva cu un tip...foarte bun la pat si atat...dupa 2 luni de ,,iubit'' iti trec aburii surprizei de a descoperi un asemenea specimen si incepi sa te intrebi daca merita sa ramai cu cineva doar ca-i bun la pat sau nu.
Eu am considerat ca nu merita , neintelegerile alea de care vorbesti daca sunt zilnice incep sa conteze mai mult decat sexul
iris_4_ever
Postat pe 5 Noiembrie 2008 12:47
Multumesc pentru raspuns, Iirs!
Baieti..baieti. unde v-ati ascuns toti?

Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:15
De la: Yaddira, la data 2008-11-05 14:15:22Multumesc pentru raspuns, Iirs!
Baieti..baieti. unde v-ati ascuns toti?

se tem sa dea raspunsuri concrete in dezavantajul lor
Lulli
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:28
eu am raspuns....si daca n-ati observat sunt tip
anderson
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:31
De la: anderson, la data 2008-11-05 14:31:29eu am raspuns....si daca n-ati observat sunt tip

am observat! chiar s-a amintit acest lucru, dar ceilalti...am observat ca esti un tip, evident! iar daca esti tu in poza, esti si un tip "bine"
Lulli
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:34
De la: Luli2, la data 2008-11-05 14:34:48
De la: anderson, la data 2008-11-05 14:31:29eu am raspuns....si daca n-ati observat sunt tip

am observat! chiar s-a amintit acest lucru, dar ceilalti...am observat ca esti un tip, evident! iar daca esti tu in poza, esti si un tip "bine"


Curioasa mica ce esti
iris_4_ever
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:37
iris, curioasa sunt, na! ce sa fac?
Lulli
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:42
De la: Luli2, la data 2008-11-05 14:34:48
De la: anderson, la data 2008-11-05 14:31:29eu am raspuns....si daca n-ati observat sunt tip

am observat! chiar s-a amintit acest lucru, dar ceilalti...am observat ca esti un tip, evident! iar daca esti tu in poza, esti si un tip "bine"



tipul de la avatar nu-s eu...e my alter ego

glumesc glumesc..poza de la avatar e de pe net dar imi place foarte mult.

anderson
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:43
eram doar curioasa
Lulli
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:47
De la: Luli2, la data 2008-11-05 14:42:48iris, curioasa sunt, na! ce sa fac?


Mie una imi place cum gandeste el , niciodata nu am stat sa ma intreb daca este poza lui
iris_4_ever
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:47
brrrrrrrr! iris, incercam sa fac si eu o combinatie, da tu... si mie imi place cum gandeste baiatul
Lulli
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:51


ma faceti sa ma inrosesc pe aici (adica la birou) se uita colega mea ciudat la mine....o zice ce-o fi si cu asta de s-a inrosit asa brusc.

oricum nu incerc sa castig vreun concurs de frumusete...si apreciez ca va place cum gandesc .

MERSI pt compliment
anderson
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:58
De la: Luli2, la data 2008-11-05 14:51:15brrrrrrrr! iris, incercam sa fac si eu o combinatie, da tu... si mie imi place cum gandeste baiatul


Am observat ca te tii de combinatii dar cum eu sunt ingerul tau pazitor trebuia sa te avertizez ca o iei pe cai gresite
iris_4_ever
Postat pe 5 Noiembrie 2008 14:58
De la: anderson, la data 2008-11-05 14:58:18

ma faceti sa ma inrosesc pe aici (adica la birou) se uita colega mea ciudat la mine....o zice ce-o fi si cu asta de s-a inrosit asa brusc.

oricum nu incerc sa castig vreun concurs de frumusete...si apreciez ca va place cum gandesc .

MERSI pt compliment


Pai era cazul sa intrii si tu in colimator , pana acum ne-am tot dat la geo ,mai nou vad ca avem si domni pe aici credeai ca scapi ?
iris_4_ever
Postat pe 5 Noiembrie 2008 15:00
iris, tu ca inger pazitor...ar trebui sa-mi bagi o pila la domnul asta...
chiar imi plce cum gandesti asa ca nu mai rosi, bucura-te ca esti apreciat
Lulli
Postat pe 5 Noiembrie 2008 15:07
Pai....anderson , ce fac ? deschid topic special pentru voi doi sau discutam in privat ?
Nu pot sa pun pile fara sa stiu cu cine avem de-a face nu-i asa luli ?

Si are dreptate fata mea , nu mai rosi ca nu e cazul
iris_4_ever
Postat pe 5 Noiembrie 2008 15:14
iris, mai diplomat oleaca si tu...
Lulli
Postat pe 5 Noiembrie 2008 15:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ma fac???am aflat ca e insurat!!! 82 De la: just_my_giovana 11 Iunie 2009 22:01
Incertitudinea ma innebuneste,help me please 20 De la: pushyk 30 Septembrie 2009 22:20
Ajutor 2 De la: raluca_25772 21 Iunie 2022 16:19
Am si eu o problema 8 De la: bruneta21 29 Aprilie 2009 17:57
Dilema: merita sau nu merita? 15 De la: pansy 6 Octombrie 2009 20:25