Setari Cookie-uri

Cum vi se pare ea taur... el taur?

cum credeti ca e o actfel de relatie?
luulya
Postat pe 6 Noiembrie 2008 18:55
sincer?super tare... din toate punctele de vedere...spun din propie experienta...asa k credeti.ma
ogaz
Postat pe 29 Noiembrie 2008 21:05
Doi tauri (la fel ca si 2 berbeci) se cam iau in coarne
Amandoi sunt f. incapatanati, orgoliosi, nu renunta la pct lor de vedere nici in ruptul capului.
Acum depinde de fiecare persoana in parte..
ramo_88
Postat pe 4 Decembrie 2008 11:01
orgoliosi...incapatatnati...asta e un mit despre tauri...mai bn zisnu sunt incapatanati..pur si simplu stiu sa isi impuna punctul de vedere...:D..dar doi tauri vor stii la ce sa se astepte unu de la altu..so ...eu zic ca merge;)
haruka_obake
Postat pe 7 Februarie 2009 22:51
De la: luulya, la data 2008-11-06 18:55:50cum credeti ca e o actfel de relatie?
SIDONIA69
Postat pe 17 Mai 2009 02:00
Cunosc trei cupluri taur+taur...si eu sunt al patrulea :) super relatie
liz_x
Postat pe 17 Mai 2009 10:29
De la: luulya, la data 2008-11-06 18:55:50cum credeti ca e o actfel de relatie?


daca aveti amindoi capul tare o sa reziste
softexia
Postat pe 17 Mai 2009 11:26
poi...din experienta vb si eu...relatia in sine e super...cel putin la mine...plictiseala?nici vorba...mereu ceva nou....amandoi cam dusi cu pluta... dar....exista un dar....atunci cand ne certam,e cam naspa...pentru ca "ne cam batem cap in cap"...cum s-ar spune....
LauRa4U_LauRa4U
Postat pe 17 Mai 2009 19:42
relatie dura, din proprie experienta, incapatanare, orgolii si fiecare vrea sa aibe ultimul cuvant. chiar unul din voi e mai tolerant, greu de spus daca merge pentru ca se va simti umilit
dani_lo
Postat pe 17 Mai 2009 19:49
am doua exemple cat se poate de clare: mama+ tata, amandoi tauri, n-au rezistat mai mult de 2 ani impreuna(amandoi orgoliosi, incapatanati ); ar doilea exemplu sunt eu impreuna cu fostul iubit...am rezistat 3 ani impreuna dar au fost 3 ani destui de grei.....mai ales atunci cand interveneau certurile
valyjohn
Postat pe 18 Mai 2009 11:32
sunt f incapatanati, greu vor exista compromisuri........Taurii au tarie de caracter si nu isi ies din principii, obiceiuri, atitudini....
................................................................................................................................................................
http://www.exposhop.ro/Code/Applications/web/index.cgi?action=concurs2 - premiu un weekend la munte pt 2 persoane
http://www.exposhop.ro/Code/Applications/web/index.cgi?action=blog - premiu un parfum
danatisianu
Postat pe 18 Mai 2009 12:35
ZODIA - prea putin conteaza in decursul vietii pe Planeta Pamant.
Importanta este Iubirea creeata de cand va-ti cunoscut si cel , cel, cel mai important este CUM mentineti la aceeasi valoare iubirea creata la inceputul cuplari.
Toate acele incercari ( certuri, neajunsuri, ispite de diferite culori ) sunt alese tot de voi inainte sa coborati ( nasteti ) ...ca CUPLU pentru ascensiune sau mai bine zis ....progresul SPIRITULUI care traieste in trupul fizic si lupta spre Infinit.
Cu cat aceste incercari sunt stinse cu iubire, rabdare, intelepciune CU Rugaciuni de multumire cu Rugaciuni de invocarea Creatorului Divin, a ingerasilor protectori sa va ajute la rezolvarea si trecerea acestor evenimente intunecate alese de voi ... viata de cuplu si de familie este si va fi mult mai lunga si frumoasa.
Un cuplu ( Suflete PERECHE ) intotdeauna se complecteaza se ajuta si se iubesc in orice situatie.
Deci in concluzie IUBIREA este foarte importanta.
Dumnezeul nostru Creator sa va ilumineze si sa va binecuvanteze cu infinita Iubire Divina si dragoste de viata alaturi de cei dragi pe Planeta Pamant.

Postat pe 16 Iunie 2009 11:19

Sunt eu tauroaica, dar n-am avut placerea..

Oricum, cunosc o pereche de ”taurasi”, casatoriti de vreo 15-16 ani (iubiti din liceu.. ), cu trei copii frumosi... Si faptul ca horoscoapele dau ca ”perfecta” perechea de tauri n-a ajutat. Tipul a avut o perioada in care cauta chestii mai putin monotone decat sotia de acasa.. Si amica mea se plangea ca ”l-a luat pe sus” de prin baruri... Poate ca asta nu tine de zodie, doar de faptul ca e barbat...

Sa fiti fericiti ! indiferent de zodie...
ellie77
Postat pe 16 Iunie 2009 16:21
fericite cele care dau peste un taur...insa nu stiu daca sunt la fel de fericite daca ele sunt tauroaice......oricum, pt mine ca fecioara, este combinatia letala....aproape tot ce mi-am dorit vreodata de la o relatie se intampla acum, in compania unui taur minunat
diddycpp
Postat pe 20 August 2009 11:41
De la: kudika050478, la data 2009-08-20 11:41:47fericite cele care dau peste un taur...insa nu stiu daca sunt la fel de fericite daca ele sunt tauroaice......oricum, pt mine ca fecioara, este combinatia letala....aproape tot ce mi-am dorit vreodata de la o relatie se intampla acum, in compania unui taur minunat

ma mie imi pare rau sa te contrazic...poate tine la zodia ta ascendet bla bla, dar cunosc 3 cazuri de leu-taur care nu au tinut
bruneagra25
Postat pe 20 August 2009 11:45
De la: bruneagra25, la data 2009-08-20 11:45:07
De la: kudika050478, la data 2009-08-20 11:41:47fericite cele care dau peste un taur...insa nu stiu daca sunt la fel de fericite daca ele sunt tauroaice......oricum, pt mine ca fecioara, este combinatia letala....aproape tot ce mi-am dorit vreodata de la o relatie se intampla acum, in compania unui taur minunat

ma mie imi pare rau sa te contrazic...poate tine la zodia ta ascendet bla bla, dar cunosc 3 cazuri de leu-taur care nu au tinut



eu am avut o relatie cu un taur si nu a mers mai mult de 3 luni...eu sunt leu....asa ca nu toate zodiile se potrivesc cu taurii....
cristinaval20
Postat pe 20 August 2009 23:14
io sunt taur si tot ce pot spune fara sa ibolnavesc lumea de nervi e ca nu am suportat o tauroaica mai mult de 2 zile. atractia initiala e incredibila,sexul halucinant de satisfacator,placerea extenuanta si compatibilitatea la pat de nota 10.

legat de dormitor e totul fantastic dar,imediat cum se iese din dormitor, se alege praful.

am ajuns sa nu mai dau nici bunaziua,am avut parte de niste specimene cu adevarat ciudate,de o prostie iesita din comun,enervante,plictisitoare,sacaitoare,are,are,are.....am fugit mancand pamantul.

si mereu cad in aceasi capcana.cand aud de tauroaica....o iau razna si in cateva ore se alege praful.

nu vreau sa generalizez,decat ma refer la experientele proprii. cu o tauroaica recomand barbati mai molatici,supusi,martalogi....nu cred ca e posibila convietuirea intre taur si tauroaica. la fel cu leul....mama taur tata leu= divort cand avea io 2 ani si ura o viata intreaga.


angelo_micnegrusiurat
Postat pe 25 August 2009 12:20
De la: kudika050478, la data 2009-08-20 11:41:47fericite cele care dau peste un taur...insa nu stiu daca sunt la fel de fericite daca ele sunt tauroaice......oricum, pt mine ca fecioara, este combinatia letala....aproape tot ce mi-am dorit vreodata de la o relatie se intampla acum, in compania unui taur minunat
tauroi cu fecioara = raiul pe pamant

ai ci ai dreptate.tauroaicele sunt greu de tot de suportat. o iau razna cand mai putin te astepti,fecioarele sunt mai celebrale,mai civilizate in general,mai feminine.iar taurul adora femeia care stie sa fie femeie.nu femeia ce cauta sa fie barbat
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 25 August 2009 12:23
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-25 12:23:29
De la: kudika050478, la data 2009-08-20 11:41:47fericite cele care dau peste un taur...insa nu stiu daca sunt la fel de fericite daca ele sunt tauroaice......oricum, pt mine ca fecioara, este combinatia letala....aproape tot ce mi-am dorit vreodata de la o relatie se intampla acum, in compania unui taur minunat
tauroi cu fecioara = raiul pe pamant

ai ci ai dreptate.tauroaicele sunt greu de tot de suportat. o iau razna cand mai putin te astepti,fecioarele sunt mai celebrale,mai civilizate in general,mai feminine.iar taurul adora femeia care stie sa fie femeie.nu femeia ce cauta sa fie barbat


gemene ai incercat...taurasule ???.....
etta
Postat pe 26 August 2009 14:12
De la: etta, la data 2009-08-26 14:12:09
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-25 12:23:29
De la: kudika050478, la data 2009-08-20 11:41:47fericite cele care dau peste un taur...insa nu stiu daca sunt la fel de fericite daca ele sunt tauroaice......oricum, pt mine ca fecioara, este combinatia letala....aproape tot ce mi-am dorit vreodata de la o relatie se intampla acum, in compania unui taur minunat
tauroi cu fecioara = raiul pe pamant

ai ci ai dreptate.tauroaicele sunt greu de tot de suportat. o iau razna cand mai putin te astepti,fecioarele sunt mai celebrale,mai civilizate in general,mai feminine.iar taurul adora femeia care stie sa fie femeie.nu femeia ce cauta sa fie barbat


gemene ai incercat...taurasule ???.....


oh yeah baby

niste perverse ci asternut rosu....mama mamaa
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 26 August 2009 14:16
Nu va mai luati dupa zodii.

Negrule, eu stiu o familie de tauri, au si 2 copii ( adulti) tot tauri si se inteleg foarte bine
valita76
Postat pe 26 August 2009 14:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
site super tare 2 De la: iacinta 11 Ianuarie 2010 11:23
dragostea e oarba, dar casatoria iti deschide ochii... 21 De la: franziska_eu 9 Ianuarie 2012 14:56
Varsator + Scorpion.... ce ziceti merge?? astept pareri:D 17 De la: vyoleta28 7 Iulie 2009 09:50
vise spulberate... 49 De la: stem_29 27 August 2010 13:11
Cum il recastig? 4 De la: Hummingbird 2 August 2009 05:52