Setari Cookie-uri

aici posteaza si barbatii mesaje????

va intreb ceva fetelor...aici se mai baga in vorba si barbatii.???
nu am nik cu ei...dar totusi.....ar fi bine sa fie numai mes de ale noastre, dar asta e..... sper ca domniile lor sa nu se supere pe mine....
shery
Postat pe 7 Noiembrie 2008 09:28
da, posteaza si barbatii si cu unii dintre ei suntem prieteni, de ce nu ?

Postat pe 7 Noiembrie 2008 10:10
baiii....de 1 minut tot incerc sa scriu si eu opinia la acest topic si imi tot apare kinder delice...inchid: apare ce vb unii pe forum....inchid si aia si iar kinder....bai....aloooo....KUDIKAAAAA>...nu vad ce sriu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...CUM INCHID CEVA APARE IAR ALTCEVA...SI IAR SI IAR DE LA CAPAT

Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:17
sincera sa fiu pe mine ma enerveaza prezenta unor barbati de pe aici cu mici exceptii (exceptiile care le-am remarcat pana acum sunt razz si remus - acestia mi se par chiar la obiect cand se dezbate o problema)...in rest ma enerveaza ca unii barbati intra aici ca sa faca bascalie...mmm, dar bine au clientele lor...sa vb intre ei, nu ma bag...dar era mai frumos forumul , in opinia mea, cand eram numai noi....bine si atunci mai aparea cate o pitipoanca care deranja si se baga ca musca in lapte ...ei, nimic nu e perfect!

Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:28
De la: dulcevenin, la data 2008-11-07 15:28:32sincera sa fiu pe mine ma enerveaza prezenta unor barbati de pe aici cu mici exceptii (exceptiile care le-am remarcat pana acum sunt razz si remus - acestia mi se par chiar la obiect cand se dezbate o problema)...in rest ma enerveaza ca unii barbati intra aici ca sa faca bascalie...mmm, dar bine au clientele lor...sa vb intre ei, nu ma bag...dar era mai frumos forumul , in opinia mea, cand eram numai noi....bine si atunci mai aparea cate o pitipoanca care deranja si se baga ca musca in lapte ...ei, nimic nu e perfect!



nu iti place de geo ?

Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:30
nu-ti place de geo papuasul????
dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:31
si..ce este rau in a face bascalie ?

Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:32
vai v-am invadat spatiul personal virtual....


serios acum care este problema ca sunt si barbati pe un forum ca acesta.

si pe MH sunt fete si nimeni nu le da in cap...ca au intrat pe un forum de barbati
anderson
Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:32
De la: anderson, la data 2008-11-07 15:32:58vai v-am invadat spatiul personal virtual....


serios acum care este problema ca sunt si barbati pe un forum ca acesta.

si pe MH sunt fete si nimeni nu le da in cap...ca au intrat pe un forum de barbati



nu mai suferii ca nu va contesta multe dame :P

Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:34
De la: anderson, la data 2008-11-07 15:32:58vai v-am invadat spatiul personal virtual....


serios acum care este problema ca sunt si barbati pe un forum ca acesta.

si pe MH sunt fete si nimeni nu le da in cap...ca au intrat pe un forum de barbati



vaaaaiiii anderson de-ar fii mai multi ca tine sa ne invadeze spatiul virtual ce bine ar fii ca de barfe si cotzoharle... la un moment dat ma plictisesc rau de tot....

deci faceti-va profil dar scrieti acolo ca sunteti dame sa nu se mai supere cineva....
boooh ca pe mine nu m-ar deranja.

dandanaua_reloaded
Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:43
De la: dulcevenin, la data 2008-11-07 15:28:32sincera sa fiu pe mine ma enerveaza prezenta unor barbati de pe aici cu mici exceptii (exceptiile care le-am remarcat pana acum sunt razz si remus - acestia mi se par chiar la obiect cand se dezbate o problema)...in rest ma enerveaza ca unii barbati intra aici ca sa faca bascalie...mmm, dar bine au clientele lor...sa vb intre ei, nu ma bag...dar era mai frumos forumul , in opinia mea, cand eram numai noi....bine si atunci mai aparea cate o pitipoanca care deranja si se baga ca musca in lapte ...ei, nimic nu e perfect!

Nu te obliga nimeni sa discuti. Dar cateodata chiar nu poti face nimic altceva dacat bascalie
Si iti garantez la un subiect intradevar serios-nu face nimeni bascalie. Pot sa-ti dau destule exemple

Iar altele gen, daca amanta se plange ca o triseaza amantul cu sotia, asta este ceva serios? Nu e de bascalie?
Sau topicul "n" despre nu am orgasm,ce sa fac?
Sau am cazut din greseala pe un castravete- credeti ca sunt virgina? Si mai toate bolile postate unde se cer sfaturi Pai mergi la doctor, ca doar no fi kudika loc de insanatosire spontana.
Cat ceai de coada calului sa beau pentru marirea sanilor?
Pe mine ma amuza anumite persoane indiferent de gen. Unele le ignor cum o faci si tu
Naivitatea,incapatanarea, increderea de sine s.a.m.d. sunt lucruri de care poti face bascalie, iar cei care deschid un topic- de multe ori ar fi indicat- sa se gandesca ce intreaba.

De la: dulcevenin, la data 2008-11-07 15:17:44baiii....de 1 minut tot incerc sa scriu si eu opinia la acest topic si imi tot apare kinder delice...inchid: apare ce vb unii pe forum....inchid si aia si iar kinder....bai....aloooo....KUDIKAAAAA>...nu vad ce sriu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...CUM INCHID CEVA APARE IAR ALTCEVA...SI IAR SI IAR DE LA CAPAT


Pai deactiveaza scarbosenia aia roz si nu se mai deschide nimic.
Dar poate are kudika ceva contra ta Si eu am observat ca forumul e misogin si nu posteaza ce vreau eu
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Noiembrie 2008 13:44
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-08 13:44:14
Pai deactiveaza scarbosenia aia roz si nu se mai deschide nimic.
Dar poate are kudika ceva contra ta Si eu am observat ca forumul e misogin si nu posteaza ce vreau eu


dracusor...vrei sa ma faci sa ma innec cu mancarea????
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 13:51
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-07 15:31:35nu-ti place de geo papuasul????



nu-i obligata!

Postat pe 8 Noiembrie 2008 13:52
De la: shery, la data 2008-11-07 09:28:05va intreb ceva fetelor...aici se mai baga in vorba si barbatii.???
nu am nik cu ei...dar totusi.....ar fi bine sa fie numai mes de ale noastre, dar asta e..... sper ca domniile lor sa nu se supere pe mine....



draga mea, aveti topicele voastre despre menstruatie , coafuri, machiaje si masti, in care va puteti desfasura in voie.
despre relatii , sex , prietenii si sex oral , cred e binevenita orice parere. indiferent de sex.
oricum , emani un puternic parfum de misandra!

Postat pe 8 Noiembrie 2008 13:55
De la: geo32, la data 2008-11-08 13:52:06
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-07 15:31:35nu-ti place de geo papuasul????



nu-i obligata!


evident ca nu este obligata.... dar fara tine forumul ar fii searbad rau uneori....


dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:01
De la: geo32, la data 2008-11-08 13:55:24
De la: shery, la data 2008-11-07 09:28:05va intreb ceva fetelor...aici se mai baga in vorba si barbatii.???
nu am nik cu ei...dar totusi.....ar fi bine sa fie numai mes de ale noastre, dar asta e..... sper ca domniile lor sa nu se supere pe mine....



draga mea, aveti topicele voastre despre menstruatie , coafuri, machiaje si masti, in care va puteti desfasura in voie.
despre relatii , sex , prietenii si sex oral , cred e binevenita orice parere. indiferent de sex.
oricum , emani un puternic parfum de misandra!


ce-i aia misandra?

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:01
inversu' misoginismului.

Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:03
De la: geo32, la data 2008-11-08 14:03:03inversu' misoginismului.


geooo doctor docent te fac... mi-am imbogatit vocabularul cu inca un cuvant.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:04
imi dai personal diploma sau o astept prin posta electronica?

Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:06
De la: geo32, la data 2008-11-08 14:06:02imi dai personal diploma sau o astept prin posta electronica?


la vara va ajunge inmanata personal.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:06
n-am rabdare pana-n vara
vreau s-o vad , sa o simt fosnind intre degete, sa simt moliciunea cum se prelinge printre degete

Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:08
adresa si numar de telefon ti-o trimit prin curierat.... urgent ,nu rapid~!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:09

Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:12
atunci asteapta sa vina din nou vara.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:13
Hai ca ma bag si eu in discutie. Sunt atatea subiecte in care o fata intreaba ce sa faca cu un baiat/barbat si noi poate ne dam cu parerea, dar parerea unui barbat in astfel de situatii chiar e bine venita.
Sunt intrebari de genu ce ii face pe barbati fericiti, noi spunem ceva, da un barbat poate sa o zica mai bine. Asa ca ... daca isi rupe din timpul lui sa iti raspunda sau sa ii raspunda unei fete/femei ar tb sa ii apreciem. Ca tot ne plangem noi ca nu vb ei si ca nu stim ce vor. Daca si atunci cand isi spun parerea le dam in cap....

Parerea mea
sheeva
Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:13
shery dear, io am inteles ca tu nu vrei barbati, dar noi astelalte vrem !!!!!
eu vreau muuuulti barbati
deci....
googoodoll
Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:20
Mie imi place ca se bag si baietii in discutii si atata tot. Punct !

Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:22
azi am chef de cearta....deci e binevenit oricine...de preferinta mai multi barbati ...ca deh "damele" nu pre am ce face cu ele...

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:24
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-08 14:24:28azi am chef de cearta....deci e binevenit oricine...de preferinta mai multi barbati ...ca deh "damele" nu pre am ce face cu ele...


io nu, si nu vreau sa ma cert cu nimeni, fara cearta nu se poate?
texaco
Postat pe 8 Noiembrie 2008 14:58
De la: texaco, la data 2008-11-08 14:58:40
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-08 14:24:28azi am chef de cearta....deci e binevenit oricine...de preferinta mai multi barbati ...ca deh "damele" nu pre am ce face cu ele...


io nu, si nu vreau sa ma cert cu nimeni, fara cearta nu se poate?

mi-a trecut ca mi-a plecat jucaria logica....
deci ...nu mai am chef...de cearta...
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 15:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum raspundeti avansurilor nedorite ? 36 De la: darksukkubus69 7 Martie 2010 21:19
Ma inselata crezand ca nu voi afla 52 De la: adi_laura_2008 9 Octombrie 2009 00:29
Diferenta de varsta.... 35 De la: hystria1 25 Iulie 2010 19:29
Cele 2 intrebari, pe care orice femeie vrea sa le stie despre barbati 279 De la: Enigmaticul 15 Mai 2012 20:33
cat tine dragostea? 140 De la: coffeeta 15 Iunie 2009 13:25