Setari Cookie-uri

Nicolae Manolescu - Istoria criticã a literaturii române

De la: zzeennyy, la data 2008-12-19 22:30:58buna seara fetelor, vad ca aveti teme de discutii interesante de discutat ca deobicei


Din pacate. Pe mine ma obosesc sau ma amuza - invat sa tolerez prostia incet incet.
Kathara
Postat pe 19 Decembrie 2008 22:35
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-19 22:35:25
De la: zzeennyy, la data 2008-12-19 22:30:58buna seara fetelor, vad ca aveti teme de discutii interesante de discutat ca deobicei


Din pacate. Pe mine ma obosesc sau ma amuza - invat sa tolerez prostia incet incet.


Pe mine doar ma amuza , cand o sa incepeti sa deveniti obositoare o sa imi iau la revedere de la voi si gata.
Doar nu oi fi nebuna sa ma obosesc din cauza voastra
iris_4_ever
Postat pe 19 Decembrie 2008 22:45
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-19 22:45:22
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-19 22:35:25
De la: zzeennyy, la data 2008-12-19 22:30:58buna seara fetelor, vad ca aveti teme de discutii interesante de discutat ca deobicei


Din pacate. Pe mine ma obosesc sau ma amuza - invat sa tolerez prostia incet incet.


Pe mine doar ma amuza , cand o sa incepeti sa deveniti obositoare o sa imi iau la revedere de la voi si gata.
Doar nu oi fi nebuna sa ma obosesc din cauza voastra


Ei, pe mine ma obosesterau prostia - si stii ca aici e ciupercarie!
Kathara
Postat pe 19 Decembrie 2008 22:53
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-19 22:53:19
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-19 22:45:22
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-19 22:35:25
De la: zzeennyy, la data 2008-12-19 22:30:58buna seara fetelor, vad ca aveti teme de discutii interesante de discutat ca deobicei


Din pacate. Pe mine ma obosesc sau ma amuza - invat sa tolerez prostia incet incet.


Pe mine doar ma amuza , cand o sa incepeti sa deveniti obositoare o sa imi iau la revedere de la voi si gata.
Doar nu oi fi nebuna sa ma obosesc din cauza voastra


Ei, pe mine ma obosesterau prostia - si stii ca aici e ciupercarie!


De aia esti tu asa obosita tot timpul ?
Asta e de-a dreptul masochism draga mea , sa stai intr-un loc care stii deja ca te oboseste
iris_4_ever
Postat pe 19 Decembrie 2008 22:57
Stiu, dar am tendinte sado-maso. Vreau sa imi impin gnivelul de tolerare a prostiei cat mai departe.
Kathara
Postat pe 19 Decembrie 2008 23:09
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-19 23:09:25Stiu, dar am tendinte sado-maso. Vreau sa imi impin gnivelul de tolerare a prostiei cat mai departe.


E de apreciat,inseamna ca esti o auto didacta
Adevarul e ca incep sa te admir , sa inteleg ca te pregatesti aici pentru viata reala ?

Desi , cam dai de banuit ce rost ar avea sa vrei sa tolerezi prostia virtuala cand tu in realitate esti inconjurata de intelectuali ? .
iris_4_ever
Postat pe 19 Decembrie 2008 23:24
Auto didactismul nu-mi surade.

Da, sunt inconjurata de intelectuali dar din cand in cand, pe la supermarket sau aiurea, mai dau si nas in nas cu prostii. Deci ma pregatesc!
Kathara
Postat pe 19 Decembrie 2008 23:39
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-19 23:39:11Auto didactismul nu-mi surade.

Da, sunt inconjurata de intelectuali dar din cand in cand, pe la supermarket sau aiurea, mai dau si nas in nas cu prostii. Deci ma pregatesc!



Adevarul e ca atat de mult timp iti petreci in supermarket-uri si aiurea incat ai motive suficiente sa te pregatesti pt asta .
Si pe mine ma deranjeaza prostia casierilor cand imi spun cat am de plata asa ca te inteleg perfect

Cu fiecare replica ca asta simt cum imi creste admiratia fata de tine

iris_4_ever
Postat pe 19 Decembrie 2008 23:43
eu cand mai dorm
pupici de noapte buna,iris !!
stef_Sultanu
Postat pe 19 Decembrie 2008 23:48
De la: stef_Sultanu, la data 2008-12-19 23:48:11eu cand mai dorm
pupici de noapte buna,iris !!


Noapte buna Sultane
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 00:12
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-19 23:43:47
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-19 23:39:11Auto didactismul nu-mi surade.

Da, sunt inconjurata de intelectuali dar din cand in cand, pe la supermarket sau aiurea, mai dau si nas in nas cu prostii. Deci ma pregatesc!



Adevarul e ca atat de mult timp iti petreci in supermarket-uri si aiurea incat ai motive suficiente sa te pregatesti pt asta .
Si pe mine ma deranjeaza prostia casierilor cand imi spun cat am de plata asa ca te inteleg perfect

Cu fiecare replica ca asta simt cum imi creste admiratia fata de tine



Wolfy ti-a raspuns deja la asta! Cu cat iti creste admiratia, cu atat ma simt eu mai bine.
Kathara
Postat pe 20 Decembrie 2008 00:15
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-20 00:15:55
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-19 23:43:47
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-19 23:39:11Auto didactismul nu-mi surade.

Da, sunt inconjurata de intelectuali dar din cand in cand, pe la supermarket sau aiurea, mai dau si nas in nas cu prostii. Deci ma pregatesc!



Adevarul e ca atat de mult timp iti petreci in supermarket-uri si aiurea incat ai motive suficiente sa te pregatesti pt asta .
Si pe mine ma deranjeaza prostia casierilor cand imi spun cat am de plata asa ca te inteleg perfect

Cu fiecare replica ca asta simt cum imi creste admiratia fata de tine



Wolfy ti-a raspuns deja la asta! Cu cat iti creste admiratia, cu atat ma simt eu mai bine.



Ma uimesti
Nu mai zic nimic ca tu crezi tot ce spun
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 00:26
Ti pup katy , te las sa te odihnesti in seara asta ,sper sa-mi acorzi ocazia sa ma distrez si maine cu tine
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 00:37
Rautacioasa mica ce esti , m-ai scos din lista de prieteni
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 00:41
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 00:41:23Rautacioasa mica ce esti , m-ai scos din lista de prieteni


Credeam ca esti mai putin vulgara, dar m-am inselat.
Kathara
Postat pe 20 Decembrie 2008 00:43
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-20 00:43:14
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 00:41:23Rautacioasa mica ce esti , m-ai scos din lista de prieteni


Credeam ca esti mai putin vulgara, dar m-am inselat.


Uite ca pe asta nu o mai stiam , de cand se incadreza cuvantul ,,rautacioasa'' in categoria vulgaritati draga mea ?

Ia fa bine si baga un comentariu de ala inteligent in care sa-mi demonstrezi ca am fost vulgara facandu-te rautacioasa
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 12:44
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 12:44:54
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-20 00:43:14
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 00:41:23Rautacioasa mica ce esti , m-ai scos din lista de prieteni


Credeam ca esti mai putin vulgara, dar m-am inselat.


Uite ca pe asta nu o mai stiam , de cand se incadreza cuvantul ,,rautacioasa'' in categoria vulgaritati draga mea ?

Ia fa bine si baga un comentariu de ala inteligent in care sa-mi demonstrezi ca am fost vulgara facandu-te rautacioasa


Reciteste-ti comentariile anale si mai mediteaza.
Kathara
Postat pe 20 Decembrie 2008 13:05
Nu tin nici cu unii, nici cu altii...dar toate textele alea cu analul, cu limbile etc, sunt mai mult decat vulgare ;)
pana la urma va jigniti reciproc, s-a ajusn prea departe, si daca ar fi sa inchida vreun cont, ar trebui sa le inchida pe toate cele implicate in acest circ ieftin...si acum astept sa ma stergeti din lista de prieteni, ca mi s-a mai intamplat

Postat pe 20 Decembrie 2008 13:10
De la: Arsena, la data 2008-12-20 13:10:08Nu tin nici cu unii, nici cu altii...dar toate textele alea cu analul, cu limbile etc, sunt mai mult decat vulgare ;)
pana la urma va jigniti reciproc, s-a ajusn prea departe, si daca ar fi sa inchida vreun cont, ar trebui sa le inchida pe toate cele implicate in acest circ ieftin...si acum astept sa ma stergeti din lista de prieteni, ca mi s-a mai intamplat




neata G.........

Postat pe 20 Decembrie 2008 13:11
De la: Arsena, la data 2008-12-20 13:10:08Nu tin nici cu unii, nici cu altii...dar toate textele alea cu analul, cu limbile etc, sunt mai mult decat vulgare ;)
pana la urma va jigniti reciproc, s-a ajusn prea departe, si daca ar fi sa inchida vreun cont, ar trebui sa le inchida pe toate cele implicate in acest circ ieftin...si acum astept sa ma stergeti din lista de prieteni, ca mi s-a mai intamplat


Te rog, nimeni nu e atat de vulgar ca doamna cu limbile. Macar de-ar fi invatat igiena de baza.
Kathara
Postat pe 20 Decembrie 2008 13:21
De la: Arsena, la data 2008-12-20 13:10:08Nu tin nici cu unii, nici cu altii...dar toate textele alea cu analul, cu limbile etc, sunt mai mult decat vulgare


Banuiesc ca stii cui apatin comentariile vulgare, nu?


De la: Arsena, la data 2008-12-20 13:10:08pana la urma va jigniti reciproc


Da, eu n-am spus niciodata ca sunt Iisus Hristos. Daca sunt jignita, jignesc, insa la nivelul la care sunt ele eu nu o sa fiu niciodata. Nimeni nu o sa vada vreodata in mesajele mele cuvintele care sunt obisnuite la cei care apartin haremului.

De la: Arsena, la data 2008-12-20 13:10:08s-a ajusn prea departe, si daca ar fi sa inchida vreun cont, ar trebui sa le inchida pe toate cele implicate in acest circ ieftin...si acum astept sa ma stergeti din lista de prieteni, ca mi s-a mai intamplat


Da, s-a ajuns prea departe.Sunt pe foumul asta niste persoane care fac scandal tot timpul, si in centrul atentiei lor suntem noi intotdeauna: fanel, oana(fie-i usoara tarana virtuala), dandanaua, crista. Mai sunt si altii care se amesteca: etta, voicu_monca, heaven_gate.Ultima detine trofeul pentru vulgaritate.


Ei uite, nu sunt de acord: nu mi se pare ca trebuie sterse conturile oamenilor care se apara de insulte. Banuiesc ca si tu daca ai fost in situatia mea ai fi reactionat, nu?In schimb da, ar fi normal dupa mine sa fie sterse conturile celor care provoaca scandal, chiar si cand nu au motive. De exemplu eu am fost implicata in circul asta ieftin cum l-ai numit tu fiindca mi-am permis sa-i spun lui stef ca imi platesc politele fata de cei care m-au jignit.

Nu ma intereseaza prea mult prietenia ta. Te-am vrut ca prietena inainte sa te cunosc prea bine. Si nu, nu o sa te sterg din lista de prieteni fiindca mi se pare un efort prea mare. Poti s-o faci tu in schimb.

In ultimul rand, imi permit sa-ti dau un sfat: asteapta sa mai cresti, asteapta sa ai un caracter suficient de puternic incat sa-ti poti forma si exprima propriile pareri(nu ma refer la cele legate de sex), si asteapta sa ai o capacitate de a rationa care sa-ti permita sa fii impartiala. Abia atunci poti sa incerci sa fii mediator. Deocamdata nu ai caderea asta, crede-ma.
beyonce_indragostita
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:34
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-20 13:05:17
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 12:44:54
De la: Deep_Bite, la data 2008-12-20 00:43:14
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 00:41:23Rautacioasa mica ce esti , m-ai scos din lista de prieteni


Credeam ca esti mai putin vulgara, dar m-am inselat.


Uite ca pe asta nu o mai stiam , de cand se incadreza cuvantul ,,rautacioasa'' in categoria vulgaritati draga mea ?

Ia fa bine si baga un comentariu de ala inteligent in care sa-mi demonstrezi ca am fost vulgara facandu-te rautacioasa


Reciteste-ti comentariile anale si mai mediteaza.


Draga mea , nu au nici o legatura comentariile alea cu faptul ca te-am facut rautacioasa.
Ti-ai luat jucariile si ai plecat iar eu ti-am zis ca esti rea....acum ce facem ? orice cuvant adresat tie il vei lua ca pe o vulgaritate desi de la comentariul ala nu am mai spus nimic care sa fie incadrat in cat vulgaritatilor ?

Las' ca stiu raspunsul .....si peste 100 de ani o sa ma taxezi pt asta asa ca propun sa ne facem ca nu vedem pe unde ne intalnim.
Ce parere ai ?
Sau continuam sa ne complimentam una pe alta ?
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:39
De la: wolfy, la data 2008-12-20 14:34:49
De la: Arsena, la data 2008-12-20 13:10:08Nu tin nici cu unii, nici cu altii...dar toate textele alea cu analul, cu limbile etc, sunt mai mult decat vulgare


Banuiesc ca stii cui apatin comentariile vulgare, nu?


De la: Arsena, la data 2008-12-20 13:10:08pana la urma va jigniti reciproc


Da, eu n-am spus niciodata ca sunt Iisus Hristos. Daca sunt jignita, jignesc, insa la nivelul la care sunt ele eu nu o sa fiu niciodata. Nimeni nu o sa vada vreodata in mesajele mele cuvintele care sunt obisnuite la cei care apartin haremului.

De la: Arsena, la data 2008-12-20 13:10:08s-a ajusn prea departe, si daca ar fi sa inchida vreun cont, ar trebui sa le inchida pe toate cele implicate in acest circ ieftin...si acum astept sa ma stergeti din lista de prieteni, ca mi s-a mai intamplat


Da, s-a ajuns prea departe.Sunt pe foumul asta niste persoane care fac scandal tot timpul, si in centrul atentiei lor suntem noi intotdeauna: fanel, oana(fie-i usoara tarana virtuala), dandanaua, crista. Mai sunt si altii care se amesteca: etta, voicu_monca, heaven_gate.Ultima detine trofeul pentru vulgaritate.


Ei uite, nu sunt de acord: nu mi se pare ca trebuie sterse conturile oamenilor care se apara de insulte. Banuiesc ca si tu daca ai fost in situatia mea ai fi reactionat, nu?In schimb da, ar fi normal dupa mine sa fie sterse conturile celor care provoaca scandal, chiar si cand nu au motive. De exemplu eu am fost implicata in circul asta ieftin cum l-ai numit tu fiindca mi-am permis sa-i spun lui stef ca imi platesc politele fata de cei care m-au jignit.

Nu ma intereseaza prea mult prietenia ta. Te-am vrut ca prietena inainte sa te cunosc prea bine. Si nu, nu o sa te sterg din lista de prieteni fiindca mi se pare un efort prea mare. Poti s-o faci tu in schimb.

In ultimul rand, imi permit sa-ti dau un sfat: asteapta sa mai cresti, asteapta sa ai un caracter suficient de puternic incat sa-ti poti forma si exprima propriile pareri(nu ma refer la cele legate de sex), si asteapta sa ai o capacitate de a rationa care sa-ti permita sa fii impartiala. Abia atunci poti sa incerci sa fii mediator. Deocamdata nu ai caderea asta, crede-ma.



Si uite asa mai pui pe cineva pe lista de plata a politelor
Ce ti-a facut arsena incat sa fii atat de incisiva cu ea ? doar pentru ca a propus ca toate pers implicate sa raspunda in fata marii natiunii nu cred ca e cazul sa fii asa botoasa cu ea.
In definitiv e parerea unui user sau e interzis sa-ti spui parerea ?
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:46
Va certati si voi aiurea...zau asa...in loc sa va dati cu parerea despre subiectele de pe forum voi va certati...fiecare cu parerea lui si atat,asta nu inseamna ca trebuie sa existe critici unul altuia si tot asa...haideti ,doar suntem adulti , sa ne purtam ca atare
liza24_84
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:51
Pe mine persoanl nu m-ar afecta parerile unor oameni care nu ma cunosc. Tocmai de aia spun ca nu are rost sa va batjocoriti atat. Stiu ce isneamna sa fii jignit, mai ales fara motiv, sau fara ca persoana care arunca int ien cu tot felul de mizerii sa te cunoasca, mi s-a intamplat tocmai pe forum sa fiu facuta in ultimul hal, insa, de ce mi-ar pasa ? Eu nu am intrat aici ca sa imi fac prieteni neaparat, am intrat ca sa ma amuz...iar cand mi-am permis sa ma iau de cineva, am ales persoanele care au probleme serioase in modul de a gandi.
@Wolfy Astfel, asa cum ti-am scris si pe privat, tu esti o fata inteligenta, se vede ca stii sa vorbesti, ca ai ceva de spus, si tocmai de aceea poate trebuie sa renunti in a raspunde la jigniri...circul asta dureaza de mult timp...pana la urma nu aveti nimic de impartit, fiecare vorbeste despre celalalt in necunostinta de cauza.

Acum sa nu se creada ca sunt fan wolfy sau kathara...sau ca le fac galerie...


Lista de prieteni de pe forum nu inseamna mare lucru pt mine...apreciez doar cateva persoane, foarte putine...prefer prietenii reali, nu virtuali :D nu sunt fan pupicei, imbratisari fara numar, dulcegarii...spun ceva cand am ceva de spus, cand vreau sa spun ceva, cu toate ca sunt destul de mica...asa cum ai zis si tu wolfy poate ca trebuie sa astept sa ma mai maturizez pt a vorbi despre unele aspecte...Insa, repet, eu am ales sa frecventez acest forum pt a ma amuza :) nu pt a discuta despre ultimele descoperiri stiintifice, ori despre o anumita carte care mi-a placut...pe acest forum nu preapoti sa discuti ceva daca topicul nu contine cuvintele sex, oral, anal, etc...



So, in continuare consider ca trebuie sa renuntati la acest spectacol de prost gust...este urat ce se intampla...in special, faptul ca s-a ales praful de topicul cu manolescu...

Postat pe 20 Decembrie 2008 14:58
De la: liza24_84, la data 2008-12-20 14:51:01Va certati si voi aiurea...zau asa...in loc sa va dati cu parerea despre subiectele de pe forum voi va certati...fiecare cu parerea lui si atat,asta nu inseamna ca trebuie sa existe critici unul altuia si tot asa...haideti ,doar suntem adulti , sa ne purtam ca atare


tu esti mai mititica , nu ai apucat inca sa te plictisesti de compatibilitatile intre zodii si mai stiu io ce inima ranita
iris_4_ever
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:58
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 14:58:51
De la: liza24_84, la data 2008-12-20 14:51:01Va certati si voi aiurea...zau asa...in loc sa va dati cu parerea despre subiectele de pe forum voi va certati...fiecare cu parerea lui si atat,asta nu inseamna ca trebuie sa existe critici unul altuia si tot asa...haideti ,doar suntem adulti , sa ne purtam ca atare


tu esti mai mititica , nu ai apucat inca sa te plictisesti de compatibilitatile intre zodii si mai stiu io ce inima ranita


Iris...in felul de a te comporta nu are importanta varsta..daca esti o persoana educata stii cum sa te comporti si sa vorbesti cu ceilalti ast incat sa nu spui ceva gresit sau sa ii ranesti..asta numai DACA esti
liza24_84
Postat pe 20 Decembrie 2008 15:08
De la: liza24_84, la data 2008-12-20 15:08:55
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 14:58:51
De la: liza24_84, la data 2008-12-20 14:51:01Va certati si voi aiurea...zau asa...in loc sa va dati cu parerea despre subiectele de pe forum voi va certati...fiecare cu parerea lui si atat,asta nu inseamna ca trebuie sa existe critici unul altuia si tot asa...haideti ,doar suntem adulti , sa ne purtam ca atare


tu esti mai mititica , nu ai apucat inca sa te plictisesti de compatibilitatile intre zodii si mai stiu io ce inima ranita


Iris...in felul de a te comporta nu are importanta varsta..daca esti o persoana educata stii cum sa te comporti si sa vorbesti cu ceilalti ast incat sa nu spui ceva gresit sau sa ii ranesti..asta numai DACA esti



uite cine vb sa nu se mai certe lumea
tu acum dc instigi......?

Postat pe 20 Decembrie 2008 15:10
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 14:46:35
De la: wolfy, la data 2008-12-20 14:34:49
De la: Arsena, la data 2008-12-20 13:10:08Nu tin nici cu unii, nici cu altii...dar toate textele alea cu analul, cu limbile etc, sunt mai mult decat vulgare


Banuiesc ca stii cui apatin comentariile vulgare, nu?


De la: Arsena, la data 2008-12-20 13:10:08pana la urma va jigniti reciproc


Da, eu n-am spus niciodata ca sunt Iisus Hristos. Daca sunt jignita, jignesc, insa la nivelul la care sunt ele eu nu o sa fiu niciodata. Nimeni nu o sa vada vreodata in mesajele mele cuvintele care sunt obisnuite la cei care apartin haremului.

De la: Arsena, la data 2008-12-20 13:10:08s-a ajusn prea departe, si daca ar fi sa inchida vreun cont, ar trebui sa le inchida pe toate cele implicate in acest circ ieftin...si acum astept sa ma stergeti din lista de prieteni, ca mi s-a mai intamplat


Da, s-a ajuns prea departe.Sunt pe foumul asta niste persoane care fac scandal tot timpul, si in centrul atentiei lor suntem noi intotdeauna: fanel, oana(fie-i usoara tarana virtuala), dandanaua, crista. Mai sunt si altii care se amesteca: etta, voicu_monca, heaven_gate.Ultima detine trofeul pentru vulgaritate.


Ei uite, nu sunt de acord: nu mi se pare ca trebuie sterse conturile oamenilor care se apara de insulte. Banuiesc ca si tu daca ai fost in situatia mea ai fi reactionat, nu?In schimb da, ar fi normal dupa mine sa fie sterse conturile celor care provoaca scandal, chiar si cand nu au motive. De exemplu eu am fost implicata in circul asta ieftin cum l-ai numit tu fiindca mi-am permis sa-i spun lui stef ca imi platesc politele fata de cei care m-au jignit.

Nu ma intereseaza prea mult prietenia ta. Te-am vrut ca prietena inainte sa te cunosc prea bine. Si nu, nu o sa te sterg din lista de prieteni fiindca mi se pare un efort prea mare. Poti s-o faci tu in schimb.

In ultimul rand, imi permit sa-ti dau un sfat: asteapta sa mai cresti, asteapta sa ai un caracter suficient de puternic incat sa-ti poti forma si exprima propriile pareri(nu ma refer la cele legate de sex), si asteapta sa ai o capacitate de a rationa care sa-ti permita sa fii impartiala. Abia atunci poti sa incerci sa fii mediator. Deocamdata nu ai caderea asta, crede-ma.



Si uite asa mai pui pe cineva pe lista de plata a politelor
Ce ti-a facut arsena incat sa fii atat de incisiva cu ea ? doar pentru ca a propus ca toate pers implicate sa raspunda in fata marii natiunii nu cred ca e cazul sa fii asa botoasa cu ea.
In definitiv e parerea unui user sau e interzis sa-ti spui parerea ?




Nu ma supar Asa cum am mai spus, daca scandalul asta se purta intre tine de ex si o nebuna ca dana, mai ziceam..chiar poate mai radeam si eu putin de ea...insa sunteti oameni foarte sanatosi din punct de vedere psihic si nu are rost sa va certati atata, ca oricum nu nu rezolvatimare lucru...o sa va tot certati pana va plictisiti...deci, pierdere de timp.

Postat pe 20 Decembrie 2008 15:11
De la: heaven_gate, la data 2008-12-20 15:10:01
De la: liza24_84, la data 2008-12-20 15:08:55
De la: iris_4_ever, la data 2008-12-20 14:58:51
De la: liza24_84, la data 2008-12-20 14:51:01Va certati si voi aiurea...zau asa...in loc sa va dati cu parerea despre subiectele de pe forum voi va certati...fiecare cu parerea lui si atat,asta nu inseamna ca trebuie sa existe critici unul altuia si tot asa...haideti ,doar suntem adulti , sa ne purtam ca atare


tu esti mai mititica , nu ai apucat inca sa te plictisesti de compatibilitatile intre zodii si mai stiu io ce inima ranita


Iris...in felul de a te comporta nu are importanta varsta..daca esti o persoana educata stii cum sa te comporti si sa vorbesti cu ceilalti ast incat sa nu spui ceva gresit sau sa ii ranesti..asta numai DACA esti



uite cine vb sa nu se mai certe lumea
tu acum dc instigi......?


Heaven...una e a instiga , alta e a atrage atentia..si nu cu rautate o fac..dar vreau ca oamenii sa fie altfel,sa se uite mai intai la ei si dupa la altii,vorbesc in general nu fac aluzie la cineva anume..
liza24_84
Postat pe 20 Decembrie 2008 15:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand urgent carti noi si interesante...[f ieftin] 10 De la: LiveFromHell 20 Decembrie 2011 01:48
cartea mea preferata 162 De la: 20 Ianuarie 2017 12:53
Ce carti se mai citesc in prezent? 266 De la: allyssa 2 Septembrie 2018 23:24
---Carti frumoase--- 12 De la: kudika_nikole 13 Septembrie 2017 17:47
cartile 8 De la: litle_bell 31 Decembrie 2009 18:02