Setari Cookie-uri

Ce te faci cand n-ai probleme? PLICTISEALA IN RELATIE!

eu as sta sub coada .....nu la coada......
si cat de mare sa aiba coada?

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:19
De la: David69, la data 2008-12-02 00:12:51
De la: kitty_, la data 2008-12-02 00:06:57Auzi, am si eu o intrebare, nevasta-ta ce face in momentul asta?
doarme...eu m-am trezit caci plec la munca la 1 :)


am gasit
kitty_
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:19
De la: heaven_gate, la data 2008-12-02 13:19:15eu as sta sub coada .....nu la coada......
si cat de mare sa aiba coada?


eu in coada
kitty_
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:20
da, Kitty, dar n-a spus ce fel de munca...
Lucia1971
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:21
ce i-as mai baga bisturiul in c u r te.......
il satisfacem cu cv unelte medicale........ups...instrumente

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:22
Mammmaaa ce de femei pe topicul tau , hai sa vedem cum te descurci cu toate
iris_4_ever
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:23
De la: Lucia1971, la data 2008-12-02 13:21:54da, Kitty, dar n-a spus ce fel de munca...


ai dreptate, la asta nu m-am gandit
kitty_
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:25
De la: Iris4ever, la data 2008-12-02 13:23:46Mammmaaa ce de femei pe topicul tau , hai sa vedem cum te descurci cu toate


pai pana la craciun se descurca, 3 ore fiecare
kitty_
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:26

[/quote]mdea...va raspund "in grup" pentru a lamuri anumite aspecte: am avut peste 350 de femei...in afara de cele platite...crezi ca ai mai multa experienta decat mine? sunt doctor chirurg plastician si am tot ce-mi trebe si nici nu am facut vreo facultate sau vreun masterat platit, nu am lasat-o gravida inainte sa ma casatoresc iar cele 4 luni penrtu cele mai greu de cap sunt limita maxima in care nu mi-am inselat iubita [/quote]

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:26
sa nu zica el...ca nu are parte de satisfacere......dar il tine?
ca suntem cam dornice si obsedate de mancare cu ciolan

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:27
greu de cap nu suntem..........doar ca nu te inteleg madam .....upss....domnul.....

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:28
De la: heaven_gate, la data 2008-12-02 13:27:25sa nu zica el...ca nu are parte de satisfacere......dar il tine?
ca suntem cam dornice si obsedate de mancare cu ciolan

You have an obssesion, baybe... Vezi ca suntem in post...
Lucia1971
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:29
care post?
nu tin post........si ne iarta god....o data daca papam un pic de ciolan...si de doctor.....

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:31
De la: heaven_gate, la data 2008-12-02 13:08:22aoleo e doctor?.....pai si ce face ?...se culca... cu pacientele......?
barbati din astia sa ne fereasca dumnezeu
de esti mai rea? le pune tite si apoi le probeaza sa fie sigur ca nu plesneste siliconul!
FRANNNCE
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:34
De la: Georgia99, la data 2008-12-02 13:18:56Eu zic ca ar trebui sa ii oferim noi o femeie fatala, asa pt o provocare ! Cine, cine ? Dana !!!!
Nuuuuuuuuu!!!!!!! pe Dana o cuplai cu unu colonel........care vrea una devoratoare! si o recomandai eu calduros ca ea devoreza topicurile despre sex si crezui ca i se potriveste!
FRANNNCE
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:38
:))) pfai ce iati facut bietului om:)) sunteti diabolici simi place
deezy
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:53

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:53
nu-i frumos sa-l barfiti cand nu e aici. asteptati sa vina!

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:54
De la: geo32, la data 2008-12-02 13:54:49nu-i frumos sa-l barfiti cand nu e aici. asteptati sa vina!

nu mai avem rabdare

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:55
Offff , femeile astea numai de rautati sunt in stare
iris_4_ever
Postat pe 2 Decembrie 2008 14:01
"ce te faci cand nu ai probleme?" - iti creezi cateva,ca vad ca te pricepi...si nu am inteles prea bine ce doresti?aprobare la ce faci?
cred ca nu ai nimerit bine...
fluffy
Postat pe 2 Decembrie 2008 14:10
De la: geo32, la data 2008-12-02 13:54:49nu-i frumos sa-l barfiti cand nu e aici. asteptati sa vina!


las ca merita:d
deezy
Postat pe 2 Decembrie 2008 14:21
faza asta imi aduce aminte de un film cu un ginecolog:))si avea probleme cu nevastasa acasa k aia nu voia so faca pe scaun:)) si asta pana la urma a facuto cu o pacienta:)))
deezy
Postat pe 2 Decembrie 2008 14:22
De la: FRANNNCE, la data 2008-12-02 12:02:45
De la: crista_galli, la data 2008-12-02 10:19:52
De la: David69, la data 2008-12-02 00:42:22
mdea...va raspund "in grup" pentru a lamuri anumite aspecte: am avut peste 350 de femei...in afara de cele platite...crezi ca ai mai multa experienta decat mine? sunt doctor chirurg plastician si am tot ce-mi trebe si nici nu am facut vreo facultate sau vreun masterat platit, nu am lasat-o gravida inainte sa ma casatoresc iar cele 4 luni penrtu cele mai greu de cap sunt limita maxima in care nu mi-am inselat iubita

Nu cred ca exista dovada mai mare ca esti dependent de sex. Gandeste-te bine!!! Du-te macar la psiholog sa-ti zica care-i norma.
eu zic sa asculti sfatul cristei deoarece dezvloti o personalitate histrionica cu incercari permanente de a atrage atentia celor din jur in cazul de fata a noastra pe topic si a ta in privinta femeilor.dezvoltind nevoia de atentie si recunoastere din punct de vedere al masculinitatii tinzi catre DEPENDENTA DE SEX .....;care este incadrata la adictii pierzind controlul asupra comportamentului,asemanator cu ce se intimpla in dependenta de substante.in general este vorba despre pacientii cu o afectare importanta a functionarii lor sociofamiliale si profesionale,din cauza unei compulsiuni sexuale exprimata prin cautarea repetata si necontrolata a activitatii sexuale.despre adictie in cazul in care nu stii ce este(desi ma indoiesc ca doar esti medic si ar trebui sa ai notiuni generale din toate ramurile)unele elemente definitorii:este copulativa,conduce la cresterea preocuparilor pentru sex,continua in ciuda problemelor asociate,nu este incurajat de atasamentul emotional pentru un partener sexual,conduce la implicarea in multe aventuri,este ciclica cu obsesionalitate si rationalizari care conduc catre episoade de acting out ,urmate de sentimente de teama,rusine,care tind sa opreasca acest comportament,continuat de obsesivitate si rationalitate!adesea merge netratata pina la un punct de criza cum ar fi divortul..............Mentionez faptul ca am fost casatorita cu un tip de acest gen timp de 13 ani si care a refuzat sa se trateze .......dezvoltind in continuare aceleasi simptome,distrugind vieti in jurul lui,un om realizat profesional si financiar dar care nu cunoaste linistea,fericirea,dragostea adevarata si notiunea de familie!


Ha ha My dad's portrait! Cum ii spusei domnului doftor si mai devreme!

Fluiera si el a paguba
, ca doar n o sa se recunoasca, face parte din patologie!
Lillix
Postat pe 2 Decembrie 2008 14:46
Eu, nu cred nici o iota din ce spune el. Ar fi vrut el sa fie medic estetician! Vise...!
Cred ca ce a visat noaptea a pus pe topicul asta!
kristinaCT
Postat pe 2 Decembrie 2008 15:15
De la: David69, la data 2008-12-01 00:44:27 Incerc sa renunt la viata destrabalata din trecut (abia m-am casatorit si astept un copil), insa cu toate acestea, dupa pasiunea de inceput care niciodata nu a durat mai mult de 4 luni organismul meu cere "prospatura" (scuze de exprimare).....se va termina oare cheful de aventuri vreodata?

Ignorand toate comentariile de mai sus, incerc sa iti raspund fara sa te judec ca persoana. La modul general, da este posibil sa iti treaca cheful de aventuri si prospaturi(cum le numesti) daca sotia ta va reusi sa iti capteze atentia probabil nu doar sexual ci si spiritual.
Dar asta implica si vointa din partea ta, de a o vedea ca pe o amanta nu ca pe mama viitorului tau copil si de asemenea spunandu-i fara jena si ocolisuri ceea ce iti doresti mai nou sau spicy in dormitor.
Asa poate nu vei fi tentat sa cauti implinirea sexuala in aventuri de 3 ore ci intr-o relatie stabila.
bea79
Postat pe 2 Decembrie 2008 17:23
De la: crista_galli, la data 2008-12-02 10:00:34
De la: David69, la data 2008-12-01 23:23:47
De la: babbydoll, la data 2008-12-01 23:19:40probabil nu toti barbatii au curajul de a spune ca nu mai sunt atrasi de sotiile lor si ca le inseala la greu,acum tu ai si exagerat ca le schimbi la 4 luni
hey!!! nu-mi schimb nevasta la 4 luni....asta a fost cea mai lunga perioada de timp in care "am rezistat" fara sa insel iubita de atunci.....daca indeplineste criteriile nu am nici o scrupu la sa o atrag in "patul meu" - am pus in ghilimele ptr ca nu se intampla in patul meu ;))

alta dovada ca esti dependent de sex
dependent nu e neaparat ceva rau....suntem obisnuiti sa asociem cuvantul asta cu drogurile....
David69
Postat pe 2 Decembrie 2008 23:12
De la: FRANNNCE, la data 2008-12-02 12:02:45
De la: crista_galli, la data 2008-12-02 10:19:52
De la: David69, la data 2008-12-02 00:42:22
mdea...va raspund "in grup" pentru a lamuri anumite aspecte: am avut peste 350 de femei...in afara de cele platite...crezi ca ai mai multa experienta decat mine? sunt doctor chirurg plastician si am tot ce-mi trebe si nici nu am facut vreo facultate sau vreun masterat platit, nu am lasat-o gravida inainte sa ma casatoresc iar cele 4 luni penrtu cele mai greu de cap sunt limita maxima in care nu mi-am inselat iubita

Nu cred ca exista dovada mai mare ca esti dependent de sex. Gandeste-te bine!!! Du-te macar la psiholog sa-ti zica care-i norma.
eu zic sa asculti sfatul cristei deoarece dezvloti o personalitate histrionica cu incercari permanente de a atrage atentia celor din jur in cazul de fata a noastra pe topic si a ta in privinta femeilor.dezvoltind nevoia de atentie si recunoastere din punct de vedere al masculinitatii tinzi catre DEPENDENTA DE SEX .....;care este incadrata la adictii pierzind controlul asupra comportamentului,asemanator cu ce se intimpla in dependenta de substante.in general este vorba despre pacientii cu o afectare importanta a functionarii lor sociofamiliale si profesionale,din cauza unei compulsiuni sexuale exprimata prin cautarea repetata si necontrolata a activitatii sexuale.despre adictie in cazul in care nu stii ce este(desi ma indoiesc ca doar esti medic si ar trebui sa ai notiuni generale din toate ramurile)unele elemente definitorii:este copulativa,conduce la cresterea preocuparilor pentru sex,continua in ciuda problemelor asociate,nu este incurajat de atasamentul emotional pentru un partener sexual,conduce la implicarea in multe aventuri,este ciclica cu obsesionalitate si rationalizari care conduc catre episoade de acting out ,urmate de sentimente de teama,rusine,care tind sa opreasca acest comportament,continuat de obsesivitate si rationalitate!adesea merge netratata pina la un punct de criza cum ar fi divortul..............Mentionez faptul ca am fost casatorita cu un tip de acest gen timp de 13 ani si care a refuzat sa se trateze .......dezvoltind in continuare aceleasi simptome,distrugind vieti in jurul lui,un om realizat profesional si financiar dar care nu cunoaste linistea,fericirea,dragostea adevarata si notiunea de familie!
daca nu e ca tine...inseamna ca el nu o cunoaste???....tu cred ca poti sa spui ca erl are o viata fericita nu??? Si aici ma refer la cum se simte el si ce crede el....caci parerea ta o vad deja :)
David69
Postat pe 2 Decembrie 2008 23:16
De la: fluffy, la data 2008-12-02 12:12:49
De la: FRANNNCE, la data 2008-12-02 12:02:45
De la: crista_galli, la data 2008-12-02 10:19:52
De la: David69, la data 2008-12-02 00:42:22
mdea...va raspund "in grup" pentru a lamuri anumite aspecte: am avut peste 350 de femei...in afara de cele platite...crezi ca ai mai multa experienta decat mine? sunt doctor chirurg plastician si am tot ce-mi trebe si nici nu am facut vreo facultate sau vreun masterat platit, nu am lasat-o gravida inainte sa ma casatoresc iar cele 4 luni penrtu cele mai greu de cap sunt limita maxima in care nu mi-am inselat iubita

Nu cred ca exista dovada mai mare ca esti dependent de sex. Gandeste-te bine!!! Du-te macar la psiholog sa-ti zica care-i norma.
eu zic sa asculti sfatul cristei deoarece dezvloti o personalitate histrionica cu incercari permanente de a atrage atentia celor din jur in cazul de fata a noastra pe topic si a ta in privinta femeilor.dezvoltind nevoia de atentie si recunoastere din punct de vedere al masculinitatii tinzi catre DEPENDENTA DE SEX .....;care este incadrata la adictii pierzind controlul asupra comportamentului,asemanator cu ce se intimpla in dependenta de substante.in general este vorba despre pacientii cu o afectare importanta a functionarii lor sociofamiliale si profesionale,din cauza unei compulsiuni sexuale exprimata prin cautarea repetata si necontrolata a activitatii sexuale.despre adictie in cazul in care nu stii ce este(desi ma indoiesc ca doar esti medic si ar trebui sa ai notiuni generale din toate ramurile)unele elemente definitorii:este copulativa,conduce la cresterea preocuparilor pentru sex,continua in ciuda problemelor asociate,nu este incurajat de atasamentul emotional pentru un partener sexual,conduce la implicarea in multe aventuri,este ciclica cu obsesionalitate si rationalizari care conduc catre episoade de acting out ,urmate de sentimente de teama,rusine,care tind sa opreasca acest comportament,continuat de obsesivitate si rationalitate!adesea merge netratata pina la un punct de criza cum ar fi divortul..............Mentionez faptul ca am fost casatorita cu un tip de acest gen timp de 13 ani si care a refuzat sa se trateze .......dezvoltind in continuare aceleasi simptome,distrugind vieti in jurul lui,un om realizat profesional si financiar dar care nu cunoaste linistea,fericirea,dragostea adevarata si notiunea de familie!


FRANNNCE
bravo!desi nu cred ca ai sa rezolvi ceva...
merci ptr votul de incredre :P....nu are ce sa rezolve .....ma simt extraordinar de bine in pielea mea...oricum frannnce, merci ptr timpul acordat.
David69
Postat pe 2 Decembrie 2008 23:18
De la: Georgia99, la data 2008-12-02 12:48:05Mai, el se crede super mascul....ma ia pe mine cu femeile cu care a fost..pai alea au fost iste proaste. Cum sa stai cu asemenea barbat ? Nici macar nu se numeste barbat. Nu are personalitate, nu stie ce vrea. Nevasta-sa aia e cea mai mare fraiera, cat de idioata poti sa fii sa te cuplezi cu un astfel de idoti, pe care il stii pt viata sa tumultoasa, sa ii mai si faci un copil...parca vad urmatorul pas...Caz nou lacrimogen pe kudika :,,m-a lasat nenorocitul gravida, m-a inselat cu tot targul, acum m-a parasit'', drama, horro, thriller...iar intrebarea ei va fi :,, cum sa fac sa il recuceresc ? ''
CRED CA AI NEVOIE DE SFATURILE DREI PSIHOLOG...RELAX!!!
David69
Postat pe 2 Decembrie 2008 23:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Midas touch 57 De la: Coaristana 19 Septembrie 2010 06:47
oare poti avea 2 lucruri deodata?????? 57 De la: kudika086438 28 Noiembrie 2009 22:58
Despartire? Sfatul tau ma poate ajuta! 1 De la: kudika_1022496 20 Ianuarie 2017 12:11
Credeti ca el vrea sa faca sex cu mine sau e indragostit de mine ?? 153 De la: kudika161928 8 Noiembrie 2013 21:17
Iubirea nu mai are sperante? 24 De la: marco918 20 Martie 2011 23:56