Setari Cookie-uri

ce v-a enervat azi?

De la: ariana25, la data 2009-01-07 19:13:58extraordinar... voi nu ati gresit niciodata? pana si acum cand criticati greselile altora scrieti incorect ...

cred ca pana la urma noi am fost cele mai "inervante" pe ziua asta

Postat pe 7 Ianuarie 2009 21:35
uite un ex: Shi ce nayba maie sî cefea?
ariana25
Postat pe 8 Ianuarie 2009 09:22
ariana
a fost scris intentionat....de dracusor daca nu ma insel

La un asa topic tu esti atat de serioasa
kitty_krieger
Postat pe 8 Ianuarie 2009 14:06
asa e sunt prea serioasa e o perioada mai dificila la mine si am uitat de gluma
ariana25
Postat pe 8 Ianuarie 2009 15:11
De la: ariana25, la data 2009-01-08 09:22:36uite un ex: Shi ce nayba maie sî cefea?

1. Ai perfecta dreptate...Dar daca tot ma citezi, ar fi bine sa o faci corect...Exemplul tau, era pus in "..."
Crezi ca pun ghilimele asa de amorul artei?

De la: ariana25, la data 2009-01-08 15:11:04asa e sunt prea serioasa e o perioada mai dificila la mine si am uitat de gluma


2. Poate te inveseleste putin textul unui cantec, care mie imi place foarte mult

Kai Tracid: Life is too short

Life is too short, don't stress everyday
Leave your worries behind go out and play
Life is too short, grasp it in your hand
A natural miracle, have fun while you can

Life is too short, as precious as gold
It's full of surprises, so I am told
Life is too short take it from me
Have as much fun as you wish, just wait and see

Life is too short, people seem to forget
That life is a gift and its free yes that's it
Life is too short, use your own eyes
Open yourself and enjoy your own life


http://www.youtube.com/watch?v=rNZd1SH9O0c

Have a Nice Day
********************+++
Azi m-a suparat postasul "Sa cobor jos, sa car eu pachetul de 30 de kg, ca lui îi este greu"...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Ianuarie 2009 15:57
la trasul liniei constat cu stupoare ca sunt suparata pe mine....
hmmmm trebuie sa fac ceva sa ma impac cu mine.... si nu am nici cea mai vaga idee ce anume sa fac.....
pan' la urma mi-o veni mie vreo idee creata....

da' tot bosumflata sunt...
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Ianuarie 2009 20:23
Pe mine nu m-a enervat nimic inca, dar imi place avatarul lui Ariana.
(asta-i remarca pe stilul: "Si apropo de branza, eu cobor la prima" )
Dor_a
Postat pe 9 Ianuarie 2009 08:49
vremea domne, vremea!
doar vreo - 10 grade. pana si ciucurelu' a resimtit temperatura.

Postat pe 9 Ianuarie 2009 09:09
De la: bangla_soul, la data 2008-12-13 13:58:30pe mine nu m-a enervat nimeni inca. ma supara vremea de afara!

am trait s-o aud si pe asta cu supermarket-ul...cat de dobitoci pot fi romanii??? intrebare de "vrei sa fii miliardar"




vrei sa fi miliardar
lelia_zet
Postat pe 9 Ianuarie 2009 09:45
De la: geo_tz, la data 2009-01-03 23:23:15IO VA ROG SA NU VA LEGATI DE CHEISII, ca altfel imi ghiceste aiurea in carti!





ghiceste in carti?dar cine crede in asa ceva?
lelia_zet
Postat pe 9 Ianuarie 2009 09:47
Pai ma enerveaza toate lucrurile pentru ca nu sint pregatit. Uneori, chiar pregatit, ma irita cersetorii - iar aici sufletul rar ma ia in serios ca, in materie de aia cu mina intinsa, problema este totusi la mine, nu la ei. Ma enerveaza neputintele mele. Deseori si ale altora. Ma enerveaza ca nu sint cel mai tare si mai destept din lume. Ma enerveaza aia care scriu cu sunt si i din a, fara sa-si fi pus vreodata problema sa studieze subiectul. Ce-i drept, aici vreun psihanalist m-ar pune sa ma sondez serios la ideea personala de a fi, in sine...
Mircea_O
Postat pe 10 Ianuarie 2009 20:41
.......ma enervat tata care imi tine morala in fiecare zi.......imi zice.......STII NU ESTI CE MI-AM DORIT SA FII,...stiu l-am dezamagit,imi pare rau si incerc sa fac din rau bine,...d el acum nu m mai sustine,ci pur si simplu m judeca.........nici nu stiu cum s mai reactionez,aud aceeiasi poezie in fiecare zi.cred k e normal sa m enervez.......
nirvana_cukramel
Postat pe 31 Ianuarie 2009 18:20
Daca si asha sunt atatea lucruri care enerveaza, de ce sa le mai enumeram? Ca sa ne mai enervam o data cand le trecem in revista? Mai fain ar fi un topic: Ce v-a facut azi sa zambiti?
Aladiah
Postat pe 31 Ianuarie 2009 18:43
m-a enervat starea de imponderabilitate in care ma aflu de cateva zile.

Postat pe 31 Ianuarie 2009 19:04
ma enerveaza pana si expresia de dreptul afacerilor sa-mi bag ...ce am nevoie in el....

dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Ianuarie 2009 19:11
Pe mine, nu m-a enervat ci efectiv m-a scos din toti dracii un coleg de servici cam tembel care aseara a spart din neatentie :
-o plasma
-un tv lcd
-un home cinema
toate cu o valoare de 4200 lei si a zis ca el nu are nici o vina ci vinovati suntem eu si un alt coleg de servici ca deh "rageam" in magazin.
Defapt eu nu prea ridic de felul meu tonul si chiar nu rag, ci efectiv l-am intrebat pe colegul meu care era la birou ce sa dau mai incet tv-ul sau cd-ul ?care functionau simultan, iar vinovatul curios din fire ,s-a uitat dupa mine si PAC a scapat plasma jos .....
rox_rbz
Postat pe 1 Februarie 2009 00:43
De la: geo_sh, la data 2009-01-31 19:04:39m-a enervat starea de imponderabilitate in care ma aflu de cateva zile.


Subscriu!
fataverde
Postat pe 1 Februarie 2009 19:07
ce m-a enervat azi?netul si starea de rau fizic pe care o am.cred ca e destul pt o singura zi.
dana_mv
Postat pe 15 Februarie 2009 12:22
Alarma de la telefon

Postat pe 15 Februarie 2009 12:49
Unu - lipsa alarmei la tel. ... A bolunzit tembelu', nu'sh ce a avut de n-a sunat...
Doi - ma inerveaza dom'le kudika ca prea toate "topicili" ie serioase sau se vor serioase desi intrebarile sunt cel putin bolunde... gen "io's berbeaca el e ... puii mei, ca nu-mi amintesc... ce credeti, o sa mearga intre noi?" E? ziceti si voi intrebare!
Sau si mai bine, aia cu ala de i-o trage cand e beat si o ia la sanatoasa cand e treaz... Si daca pe mine ma busheste rasu' cica' s rea si fac "mijto ieftin" ... Pai sa zica sa moara ma-sa ca vrea si misto scump la problemele pe care le au ( .... na, ca doar gandindu-ma la ei m-a k k t rasul iar )
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 12:57
Unu - lipsa alarmei la tel. ... A bolunzit tembelu', nu'sh ce a avut de n-a sunat...
Doi - ma inerveaza dom'le kudika ca prea toate "topicili" ie serioase sau se vor serioase desi intrebarile sunt cel putin bolunde... gen "io's berbeaca el e ... puii mei, ca nu-mi amintesc... ce credeti, o sa mearga intre noi?" E? ziceti si voi intrebare!
Sau si mai bine, aia cu ala de i-o trage cand e beat si o ia la sanatoasa cand e treaz... Si daca pe mine ma busheste rasu' cica' s rea si fac "mijto ieftin" ... Pai sa zica sa moara ma-sa ca vrea si misto scump la problemele pe care le au ( .... na, ca doar gandindu-ma la ei m-a k k t rasul iar )
Dor_a
Postat pe 15 Februarie 2009 12:57
telefonul...care suna non stop
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 16 Februarie 2009 12:00
De la: Dor_a, la data 2009-02-15 12:57:44Unu - lipsa alarmei la tel. ... A bolunzit tembelu', nu'sh ce a avut de n-a sunat...
Doi - ma inerveaza dom'le kudika ca prea toate "topicili" ie serioase sau se vor serioase desi intrebarile sunt cel putin bolunde... gen "io's berbeaca el e ... puii mei, ca nu-mi amintesc... ce credeti, o sa mearga intre noi?" E? ziceti si voi intrebare!
Sau si mai bine, aia cu ala de i-o trage cand e beat si o ia la sanatoasa cand e treaz... Si daca pe mine ma busheste rasu' cica' s rea si fac "mijto ieftin" ... Pai sa zica sa moara ma-sa ca vrea si misto scump la problemele pe care le au ( .... na, ca doar gandindu-ma la ei m-a k k t rasul iar )




pe mine nu m-a enervat nimic,azi!
am asa ...o stare de bine

ella_c
Postat pe 16 Februarie 2009 12:04
buna, ti am trimis astazi un email ºi astept cu nerabdare sa mi raspunzi....sunt un pic nervoasa...nu stiu ce mi vei rasãpunde...daca imi vei raspunde...sunt si foarte nerabdatoare...nu stiu cum sa iau legatura cu tine cat mai curand posibil
icatalina26
Postat pe 25 Februarie 2009 13:59
pai sa vedem, ma enerveaza vremea, telefonul care suna tot timpul si ma enerveaza ca mi-e frig. deci azi este o zi calma.
ionyy88
Postat pe 25 Februarie 2009 15:19
Babele din 336

Postat pe 25 Februarie 2009 17:10
De la: Georgia99, la data 2009-02-25 17:10:59Babele din 336


Aladiah
Postat pe 25 Februarie 2009 17:13
azi m-a enervat o baba care m-a pus sa ii probez 8 feluri de becuri electrice ca in final sa cumpere un bec de lanterna....

dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Februarie 2009 17:15
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-25 17:15:15azi m-a enervat o baba care m-a pus sa ii probez 8 feluri de becuri electrice ca in final sa cumpere un bec de lanterna....



ehei, pe vremea lor...ardea lampa cu gaz...
Aladiah
Postat pe 25 Februarie 2009 17:16
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-25 17:15:15azi m-a enervat o baba care m-a pus sa ii probez 8 feluri de becuri electrice ca in final sa cumpere un bec de lanterna....


Ai muscat-o! Sac!!!
Lucia1971
Postat pe 25 Februarie 2009 17:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ati reusit vreodata sa faceti ceva ce nu credeati ca e posibil? 15 De la: Achillesluv 18 Ianuarie 2015 17:51
Cum fac sa-mi repar greseala fata de el? 14 De la: scorpyoW 21 Iunie 2009 11:17
despre florile de apartament 81 De la: gratuit89 30 Noiembrie 2009 23:01
Sarpele ca PET 30 De la: blussy 15 Septembrie 2009 19:21
ce mai facetii!!!!!! 8 De la: kudika_975425 23 Octombrie 2014 20:23