Setari Cookie-uri

oare sa-l cred?

De la: adina_black, la data 2009-11-21 00:05:09
De la: lollitta, la data 2008-12-16 20:09:51Incerc sa va prezint situatia pe scurt. Suntem de un am jumate impreuna, locuim de un an impreuna, e cu 4 ani mai mic decat mine si minciuneste uneori cand chiar nu e necesar. de o vreme incoace am un feeling ciudat ca ar avea pe cineva. Iese in oras fara sa imi spuna, ar fi un exemplu. Am fost plecata timp de 3 saptamani si cand m-am intors mi-a spus cu zambetul pe buze ca il cauta o tipa, si ca insista si mi-a aratat mesajele de la ea. Ok, ati spune ca e un baiat bun ca imi spune adevarul. Bine, dar este oare posibil ca el sa imi prezinte varianta lui, si sa ma joace cum vrea el, cu cartile (oarecum) pe fata? Cand ii mai spun ca se pricepe la minciuni, imi spune foarte mandru (nu exagerez) ca el chiar este un maestru al minciunilor. Sincer, doresc sa aud si parerile barbatilor de aici. Ce sa cred? Cum sa-l judec? Sincer, nu am chef sa imi pierd timpul cu o cauza pierduta si as vrea sa dau inainte, nu sa stagnez.
Multumesc.


incredibil! aproape ca eram sa te cred o persoana citita, desteapta etc... cand colo... citesc postul asta tu, aia care sareai de c*r in sus, stii ca stai cu un mincinos (pt ca el a recunoscut asta), iti arata mesaje primite de la o tipa (doar aia nu l-a cautat insistent asa de nebuna, ca se plictisea si prietenul tau era singurul disponibil) si pui intrebari de genul "ce sa fac? sa mai stau cu el?"


Incearca, te rog, pe viitor, sa nu te mai bagi in seama, ok? Nu vibram la fel, nu gandim la fel, deci hai sa nu ne mai adresam una alteia, pentru ca nu avem nimic in comun. Aasa ca inceteaza sa imi cauti aiurea nod in papura. La revedere, INTELIGENTO!!!!!!!!!
lollitta
Postat pe 20 Februarie 2010 17:41
Il crezi sau nu... el tot va face asta :D
AlexandraAndrei
Postat pe 7 Martie 2010 19:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Geloasa cu motiv...sau fara motiv ? 90 De la: raymon_a 18 Iunie 2012 10:11
salve la toti 30 De la: kudika115736 23 August 2015 22:25
...un vis ciudat... 28 De la: hystria1 27 Octombrie 2010 11:44
SE UITA DUPA ALTELE 19 De la: kudika509171 20 Mai 2012 15:48
salut! am si eu nevoie de un sfat.... 6 De la: kudika164844 21 Aprilie 2010 20:22