Setari Cookie-uri

FAZAN NOU

Icnet
Rebekka_
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:01
etansa
kudika_19970
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:03
samani
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:04
nirvana
kudika_19970
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:06

napi
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:07
pitoresc
kudika_19970
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:08
Scame
Rebekka_
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:09
melancolie
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:10
iertare
kudika_19970
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:14
recreatie
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:15
ienibahar
kudika_19970
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:19
araci
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:22
ciclon
kudika_19970
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:24
onanist
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:26
stornare
kudika_19970
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:35
responsorial
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:38
alchimie
kudika_19970
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:39
ienibahar
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:41
arenda
kudika_19970
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:44
dadaca
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 14:52
Cadana...buna si va pup
doridor
Postat pe 22 Noiembrie 2012 15:18
De la: doridor, la data 2012-11-22 15:18:25Cadana...buna si va pup



navod

Buna ziua,draga Dori,zi faina !!!
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 15:19
De la: kudika_15804, la data 2012-11-22 15:19:50
De la: doridor, la data 2012-11-22 15:18:25Cadana...buna si va pup



navod

Buna ziua,draga Dori,zi faina !!!


odor.....si eu te tuc..aici si'n toate locurile..si sigur caREVA VA INTELEGE ALTCEVA!!!
doridor
Postat pe 22 Noiembrie 2012 15:25
De la: doridor, la data 2012-11-22 15:25:25
De la: kudika_15804, la data 2012-11-22 15:19:50
De la: doridor, la data 2012-11-22 15:18:25Cadana...buna si va pup



navod

Buna ziua,draga Dori,zi faina !!!


odor.....si eu te tuc..aici si'n toate locurile..si sigur caREVA VA INTELEGE ALTCEVA!!!



ORIUNDE si ORICUM....si fiecare va intelege ce il duce capul,dar nu imi pasa!!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 15:33
De la: kudika_15804, la data 2012-11-22 15:33:35
De la: doridor, la data 2012-11-22 15:25:25
De la: kudika_15804, la data 2012-11-22 15:19:50
De la: doridor, la data 2012-11-22 15:18:25Cadana...buna si va pup



navod

Buna ziua,draga Dori,zi faina !!!


odor.....si eu te tuc..aici si'n toate locurile..si sigur caREVA VA INTELEGE ALTCEVA!!!



ORIUNDE si ORICUM....si fiecare va intelege ce il duce capul,dar nu imi pasa!!!!


umplutura.....de sezon ,,sau la sarmale
doridor
Postat pe 22 Noiembrie 2012 15:36
De la: doridor, la data 2012-11-22 15:36:40[quote name='
umplutura.....de sezon ,,sau la sarmale



racituri,,,ca tot vin Sfintele sarbatori!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 15:40
De la: kudika_15804, la data 2012-11-22 15:40:19
De la: doridor, la data 2012-11-22 15:36:40[quote name='
umplutura.....de sezon ,,sau la sarmale



racituri,,,ca tot vin Sfintele sarbatori!!!


rituri(de porcsunt bune la racituri)
doridor
Postat pe 22 Noiembrie 2012 15:42
De la: doridor, la data 2012-11-22 15:42:02
De la: kudika_15804, la data 2012-11-22 15:40:19
De la: doridor, la data 2012-11-22 15:36:40[quote name='
umplutura.....de sezon ,,sau la sarmale



racituri,,,ca tot vin Sfintele sarbatori!!!


rituri(de porcsunt bune la racituri)


Da,lasa gelatina!!
rime

kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 15:44
Merinde
Rebekka_
Postat pe 22 Noiembrie 2012 16:22
decoct

Cum iti este,te-a mai lasat durerea de cap?
kudika_15804
Postat pe 22 Noiembrie 2012 16:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut fete din iasi 14 De la: stardancer 29 Noiembrie 2009 10:02
prietenie online.... 17 De la: Kathara 19 Mai 2009 20:06
ce sa fac???? 5 De la: Dontyyy 19 Ianuarie 2010 14:52
oare m-am indragostit ??? 5 De la: alyn27 17 Iunie 2010 17:17
Un barbat ciudat??? 48 De la: Trecatorul 9 Aprilie 2010 20:37