Setari Cookie-uri

FAZAN NOU

omleta
Viorica_Ecaterina
Postat pe 25 Februarie 2014 07:30
taiug
rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 13:32
uger
Titanika
Postat pe 25 Februarie 2014 14:07
erinii
rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 14:08
nit
Titanika
Postat pe 25 Februarie 2014 14:11
De la: Titanika, la data 2014-02-25 14:11:12nit

nitu' cui, fato'? acolo's 2 de "i"!
rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 14:13
De la: rondina, la data 2014-02-25 14:13:34
De la: Titanika, la data 2014-02-25 14:11:12nit

nitu' cui, fato'? acolo's 2 de "i"!

ernii te rog tradu
Titanika
Postat pe 25 Februarie 2014 14:15
De la: Titanika, la data 2014-02-25 14:15:44
De la: rondina, la data 2014-02-25 14:13:34
De la: Titanika, la data 2014-02-25 14:11:12nit

nitu' cui, fato'? acolo's 2 de "i"!

ernii te rog tradu

niika .....ca si cum as striga ,merge?
Titanika
Postat pe 25 Februarie 2014 14:21
De la: Titanika, la data 2014-02-25 14:15:44
De la: rondina, la data 2014-02-25 14:13:34
De la: Titanika, la data 2014-02-25 14:11:12nit

nitu' cui, fato'? acolo's 2 de "i"!

ernii te rog tradu

Medusa din mitologia greaca, care avea serpi in loc de par, se poate numi "ernie", pentu ca este o divinitate a Infernului, capisci!

Cuvant nou :
antet
rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 14:25
cred ca trebuie pus alt cuvant
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Februarie 2014 14:27
De la: rondina, la data 2014-02-25 14:25:46
De la: Titanika, la data 2014-02-25 14:15:44
De la: rondina, la data 2014-02-25 14:13:34
De la: Titanika, la data 2014-02-25 14:11:12nit

nitu' cui, fato'? acolo's 2 de "i"!

ernii te rog tradu

Medusa din mitologia greaca, care avea serpi in loc de par, se poate numi "ernie", pentu ca este o divinitate a Infernului, capisci!

Cuvant nou :
antet
etnic
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Februarie 2014 14:28
De la: rondina, la data 2014-02-25 14:25:46
De la: Titanika, la data 2014-02-25 14:15:44
De la: rondina, la data 2014-02-25 14:13:34
De la: Titanika, la data 2014-02-25 14:11:12nit

nitu' cui, fato'? acolo's 2 de "i"!

ernii te rog tradu

Medusa din mitologia greaca, care avea serpi in loc de par, se poate numi "ernie", pentu ca este o divinitate a Infernului, capisci!

Cuvant nou :
antet

mno bine,nu-mi trecu nici un serpalau prin cap
Titanika
Postat pe 25 Februarie 2014 14:31
ati fugit....
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Februarie 2014 14:31
icosar
sunt aici
Titanika
Postat pe 25 Februarie 2014 14:32
http://www.youtube.com/watch?v=8hNSXEEq3gM
-Iulya
Postat pe 25 Februarie 2014 14:34
ars
rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 14:34
De la: rondina, la data 2014-02-25 14:34:39ars

sa mai bine si si iar sa
Titanika
Postat pe 25 Februarie 2014 14:39
Las' ca-ti trece!
Hai sa-ti fac hatarul..... sapun!
rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 14:42
unt
Titanika
Postat pe 25 Februarie 2014 14:44
si incep yo cu alt cuvant acu

brandusa

Titanika
Postat pe 25 Februarie 2014 14:46
sant
rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 14:49
De la: rondina, la data 2014-02-25 14:49:37sant

esti belita
Titanika
Postat pe 25 Februarie 2014 14:53
De la: Titanika, la data 2014-02-25 14:53:39
De la: rondina, la data 2014-02-25 14:49:37sant

esti belita

puteai sa treci cuvantul"sarmant"
Titanika
Postat pe 25 Februarie 2014 14:54
Deci....

carti
rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 14:56
De la: rondina, la data 2014-02-25 14:56:18Deci....

carti
tigan
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Februarie 2014 15:09
antisemit
-Iulya
Postat pe 25 Februarie 2014 15:27
italofob
rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 15:36
obraz
-Iulya
Postat pe 25 Februarie 2014 15:49
azalee

rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 15:55
De la: rondina, la data 2014-02-25 15:55:47azalee

chiar ma enervezi////cuvant nou..magar
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Februarie 2014 17:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietenie....... 4 De la: negrul_de_serviciu 16 Octombrie 2010 16:42
Motive pentru care il/o iubesti? 61 De la: Max2 3 Decembrie 2011 15:42
OMG-help 7 De la: ella_c 9 Aprilie 2009 21:07
Greseala sau poate ca nu...... 31 De la: danuta_72 3 August 2010 17:16
Decolorare ,decapaj sau :) direct vopsea:D? 7 De la: andreeamarcu94 28 Octombrie 2014 19:25