Mai multe
| eroare | ||
|
-Iulya Postat pe 20 Februarie 2014 09:57 |
||
|---|---|---|
| rece | ||
|
Viorica_Ecaterina Postat pe 20 Februarie 2014 09:59 |
||
| cetatean | ||
|
|
||
|
Titanika Postat pe 20 Februarie 2014 10:03 |
||
| antene | ||
|
Viorica_Ecaterina Postat pe 20 Februarie 2014 10:15 |
||
| neant | ||
|
Titanika Postat pe 20 Februarie 2014 10:16 |
||
| antic | ||
|
-Iulya Postat pe 20 Februarie 2014 10:18 |
||
| icre | ||
|
Titanika Postat pe 20 Februarie 2014 10:22 |
||
| referat | ||
|
-Iulya Postat pe 20 Februarie 2014 10:24 |
||
atent
|
||
|
Titanika Postat pe 20 Februarie 2014 10:29 |
||
| firav | ||
|
Titanika Postat pe 20 Februarie 2014 10:35 |
||
avant
|
||
|
Viorica_Ecaterina Postat pe 20 Februarie 2014 10:35 |
||
De la: Titanika, la data 2014-02-20 10:16:38neant antrenant
|
||
|
Viorica_Ecaterina Postat pe 20 Februarie 2014 10:36 |
||
| anal | ||
|
athos_007 Postat pe 20 Februarie 2014 10:38 |
||
De la: Titanika, la data 2014-02-20 10:29:22atentTita ,draga mea ,nu eu sunt cea care are ceva cu voi ,ci voi aveti ceva cu mine ,v-ati Format pareri si mici minciunele intre voi ,pe care le credeti doar voi intre voi dar din pacate ,stii foarte bine ca parerile voastre au ajuns si la urechile mele. Nu din cauza mea , afiseaza unii un anumit comportament deplorabil pe aici !! Dar daca doriti sa dati vina pe mine ,e ok.Nu am sa ies de pe acest Forum ,doar pt faptul ca doriti voi sa-mi aruncati mie , mizeriile si prostiile altora.!!!Imi puteti pune cap tot forumul ,ca nu voi iesi !Nu am de ce sa-mi fie rusine cu mine insami ,chiar daca nu sunt pe placul vostru ! |
||
|
-Iulya Postat pe 20 Februarie 2014 10:52 |
||
De la: -Iulya, la data 2014-02-20 10:52:46De la: Titanika, la data 2014-02-20 10:29:22atentTita ,draga mea ,nu eu sunt cea care are ceva cu voi ,ci voi aveti ceva cu mine ,v-ati Format pareri si mici minciunele intre voi ,pe care le credeti doar voi intre voi dar din pacate ,stii foarte bine ca parerile voastre au ajuns si la urechile mele. Nu din cauza mea , afiseaza unii un anumit comportament deplorabil pe aici !! Dar daca doriti sa dati vina pe mine ,e ok.Nu am sa ies de pe acest Forum ,doar pt faptul ca doriti voi sa-mi aruncati mie , mizeriile si prostiile altora.!!!Imi puteti pune cap tot forumul ,ca nu voi iesi !Nu am de ce sa-mi fie rusine cu mine insami ,chiar daca nu sunt pe placul vostru ! Iulya, nu conteaza ce zice lumea, ci conteaza ce parere ai tu despre tine si oamenii dragi tie. Mie imi esti simpatica si draga, si mi se rupe de ceea ce spun altii la adresa ta.
|
||
|
Viorica_Ecaterina Postat pe 20 Februarie 2014 10:55 |
||
De la: -Iulya, la data 2014-02-20 10:52:46De la: Titanika, la data 2014-02-20 10:29:22atentTita ,draga mea ,nu eu sunt cea care are ceva cu voi ,ci voi aveti ceva cu mine ,v-ati Format pareri si mici minciunele intre voi ,pe care le credeti doar voi intre voi dar din pacate ,stii foarte bine ca parerile voastre au ajuns si la urechile mele. Nu din cauza mea , afiseaza unii un anumit comportament deplorabil pe aici !! Dar daca doriti sa dati vina pe mine ,e ok.Nu am sa ies de pe acest Forum ,doar pt faptul ca doriti voi sa-mi aruncati mie , mizeriile si prostiile altora.!!!Imi puteti pune cap tot forumul ,ca nu voi iesi !Nu am de ce sa-mi fie rusine cu mine insami ,chiar daca nu sunt pe placul vostru ! am zis eu ceva??? sa moara aia care nu au loc de noi daca eu am vociferate ceva! pe bune!!!
|
||
|
Titanika Postat pe 20 Februarie 2014 11:00 |
||
De la: Viorica_Vio, la data 2014-02-20 10:55:46totul e din cauza ta viorica,prin prostia ta atragi anumite comentarii si comportamente ne-adecvate...probabil te intrebi ce am cu tine?e simplu de cand is pe forum asta niciodata n-am comentat la ce spuneai tu pana intr-o buna zi cand u asa din senin si ne-invitata te bagi si ma iei pe mine peste picior cu un comentariu..in fine poate in mintea ta si a lu fulg de nea realizati ceva desi ma indoiescDe la: -Iulya, la data 2014-02-20 10:52:46De la: Titanika, la data 2014-02-20 10:29:22atentTita ,draga mea ,nu eu sunt cea care are ceva cu voi ,ci voi aveti ceva cu mine ,v-ati Format pareri si mici minciunele intre voi ,pe care le credeti doar voi intre voi dar din pacate ,stii foarte bine ca parerile voastre au ajuns si la urechile mele. Nu din cauza mea , afiseaza unii un anumit comportament deplorabil pe aici !! Dar daca doriti sa dati vina pe mine ,e ok.Nu am sa ies de pe acest Forum ,doar pt faptul ca doriti voi sa-mi aruncati mie , mizeriile si prostiile altora.!!!Imi puteti pune cap tot forumul ,ca nu voi iesi !Nu am de ce sa-mi fie rusine cu mine insami ,chiar daca nu sunt pe placul vostru ! |
||
|
athos_007 Postat pe 20 Februarie 2014 11:01 |
||
De la: Viorica_Vio, la data 2014-02-20 10:55:46O zi frumoasa va doresc VioDe la: -Iulya, la data 2014-02-20 10:52:46De la: Titanika, la data 2014-02-20 10:29:22atentTita ,draga mea ,nu eu sunt cea care are ceva cu voi ,ci voi aveti ceva cu mine ,v-ati Format pareri si mici minciunele intre voi ,pe care le credeti doar voi intre voi dar din pacate ,stii foarte bine ca parerile voastre au ajuns si la urechile mele. Nu din cauza mea , afiseaza unii un anumit comportament deplorabil pe aici !! Dar daca doriti sa dati vina pe mine ,e ok.Nu am sa ies de pe acest Forum ,doar pt faptul ca doriti voi sa-mi aruncati mie , mizeriile si prostiile altora.!!!Imi puteti pune cap tot forumul ,ca nu voi iesi !Nu am de ce sa-mi fie rusine cu mine insami ,chiar daca nu sunt pe placul vostru !
|
||
|
-Iulya Postat pe 20 Februarie 2014 11:06 |
||
De la: -Iulya, la data 2014-02-20 11:06:49De la: Viorica_Vio, la data 2014-02-20 10:55:46O zi frumoasa va doresc VioDe la: -Iulya, la data 2014-02-20 10:52:46De la: Titanika, la data 2014-02-20 10:29:22atentTita ,draga mea ,nu eu sunt cea care are ceva cu voi ,ci voi aveti ceva cu mine ,v-ati Format pareri si mici minciunele intre voi ,pe care le credeti doar voi intre voi dar din pacate ,stii foarte bine ca parerile voastre au ajuns si la urechile mele. Nu din cauza mea , afiseaza unii un anumit comportament deplorabil pe aici !! Dar daca doriti sa dati vina pe mine ,e ok.Nu am sa ies de pe acest Forum ,doar pt faptul ca doriti voi sa-mi aruncati mie , mizeriile si prostiile altora.!!!Imi puteti pune cap tot forumul ,ca nu voi iesi !Nu am de ce sa-mi fie rusine cu mine insami ,chiar daca nu sunt pe placul vostru ! Multumesc, Iulya! O zi cat mai frumoasa si tie! Te pup si sa ai grija de tine!
|
||
|
Viorica_Ecaterina Postat pe 20 Februarie 2014 11:11 |
||
De la: athos_007, la data 2014-02-20 11:01:55De la: Viorica_Vio, la data 2014-02-20 10:55:46totul e din cauza ta viorica,prin prostia ta atragi anumite comentarii si comportamente ne-adecvate...probabil te intrebi ce am cu tine?e simplu de cand is pe forum asta niciodata n-am comentat la ce spuneai tu pana intr-o buna zi cand u asa din senin si ne-invitata te bagi si ma iei pe mine peste picior cu un comentariu..in fine poate in mintea ta si a lu fulg de nea realizati ceva desi ma indoiescDe la: -Iulya, la data 2014-02-20 10:52:46De la: Titanika, la data 2014-02-20 10:29:22atentTita ,draga mea ,nu eu sunt cea care are ceva cu voi ,ci voi aveti ceva cu mine ,v-ati Format pareri si mici minciunele intre voi ,pe care le credeti doar voi intre voi dar din pacate ,stii foarte bine ca parerile voastre au ajuns si la urechile mele. Nu din cauza mea , afiseaza unii un anumit comportament deplorabil pe aici !! Dar daca doriti sa dati vina pe mine ,e ok.Nu am sa ies de pe acest Forum ,doar pt faptul ca doriti voi sa-mi aruncati mie , mizeriile si prostiile altora.!!!Imi puteti pune cap tot forumul ,ca nu voi iesi !Nu am de ce sa-mi fie rusine cu mine insami ,chiar daca nu sunt pe placul vostru ! Ovidiu!!!Te rog putin respect pt femei e totusi seitul nostru Vrei sa-ti faci alt cont
|
||
|
Titanika Postat pe 20 Februarie 2014 11:19 |
||
| lacomie | ||
|
Titanika Postat pe 20 Februarie 2014 11:21 |
||
| ierunca | ||
|
Viorica_Ecaterina Postat pe 20 Februarie 2014 11:31 |
||
| cabinet | ||
|
Titanika Postat pe 20 Februarie 2014 12:07 |
||
etern
|
||
|
Viorica_Ecaterina Postat pe 20 Februarie 2014 12:08 |
||
![]() ras |
||
|
Titanika Postat pe 20 Februarie 2014 12:14 |
||
aspirant
|
||
|
Viorica_Ecaterina Postat pe 20 Februarie 2014 12:18 |
||
acum e randul tau sa bagi un cuvant nou!!!
|
||
|
Titanika Postat pe 20 Februarie 2014 12:22 |
||
De la: Titanika, la data 2014-02-20 12:14:20Tita ,ce zici daca as posta mesajele tale pe care mi le-ai trimis in privat cu privire la unele femei de aici pe care pe Forum le pupi ,in privatul meu ,erau altfel descrise de tine. Deci am de ce sa rad Nu am facut-o pt ca am inteles cat de mult tii la acest mod de viata .Distractie pacuta
|
||
|
-Iulya Postat pe 20 Februarie 2014 12:25 |
||
De la: -Iulya, la data 2014-02-20 12:25:16De la: Titanika, la data 2014-02-20 12:14:20Tita ,ce zici daca as posta mesajele tale pe care mi le-ai trimis in privat cu privire la unele femei de aici pe care pe Forum le pupi ,in privatul meu ,erau altfel descrise de tine. Deci am de ce sa rad esti o dulce ca si mine!!! |
||
|
Titanika Postat pe 20 Februarie 2014 12:28 |
||
De la: Titanika, la data 2014-02-20 12:28:34sigur ca da..o dulce..precum o capsunica ..muiata-n ciocolata de unele din voi .Placerea voastra imi inspira doar sentimentele virtuale pe care vi le-ati Format intre voi pe parcursul anilor ,pe acest Forum.De la: -Iulya, la data 2014-02-20 12:25:16De la: Titanika, la data 2014-02-20 12:14:20Tita ,ce zici daca as posta mesajele tale pe care mi le-ai trimis in privat cu privire la unele femei de aici pe care pe Forum le pupi ,in privatul meu ,erau altfel descrise de tine. Deci am de ce sa rad
|
||
|
-Iulya Postat pe 20 Februarie 2014 12:35 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| De ce tot timpul ne place sa sarim din lac in put? | 77 | De la: oana84onutza 22 Ianuarie 2010 19:20 |
| Va rog sa ma ajutati! | 5 | De la: cleoafrica 9 Iulie 2009 16:26 |
| indragostita de cel mai bun prieten | 11 | De la: extravagant 8 Decembrie 2010 14:31 |
|
|
||
| Nu am nici cea mai vaga idee ce sa fac... | 33 | De la: valy90 26 Octombrie 2010 21:28 |
| Cat dureaza relatiile intre adolescenti??!? | 41 | De la: kudika505443 11 Februarie 2012 11:06 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.