Setari Cookie-uri

despre afemeiati

De la: DayC, la data 2010-12-02 00:09:19
De la: zorba, la data 2009-11-30 17:27:21cata nervozitate se lasa la iveala in acest topic... eu unul nu vreau sa salvez imaginea barbatului discutata aici, insa as vrea sa adaug ceva : consider ca este util ca o perioada orice barbat sa fie afemeiat, si apoi sa se linisteasca, fiindca daca ar sari peste etapa asta si ar fi tot timpul foarte serios in relatiile sale, bietul om daca ar avea ghinion nu ar sti sa se raporteze bine la o situatie nasoala... ati observat cum se plang barbatii parasiti, de drama lor? acei barbati nu vor sti niciodata sa fie afemeiati si cand sunt lasati singuri plang ca niste idioti neajutorati... eu am fost afemeiat mai demult, si respect orice barbat care oricand are ghinion cu iubita sa si relatia lui se prabuseste va sti sa se uite in viitor si sa observe ca "balta mai are peste", si nu e motiv de drama fiindca o iubire pierduta poate fi inlocuita mai devreme sau mai tarziu...

voi ce parere aveti?

eu nu cred ca un afemeiat se poate linisti vreodata....cel putzin eu am vazut doar contraexemple...sunt curioasa cum si de ce te-ai schimbat tu.
chiar crezi ca daca ai multe experiente te ajuta sa treci mai repede peste despartiri? ce sugerezi tu se aplica si ptr femei?


Sper ca nu astepti raspuns,topicul e din 2009
Barbie30_
Postat pe 2 Decembrie 2010 02:58
De la: dana_mv, la data 2009-01-24 11:24:49de cel din prima categorie fug din start,deci nici o sansa.cu cel din a doua categorie m-am intalnit deja,din pacate.acum am ajuns la trista concluzie,ca daca nu mai ai relatii deloc,nu mai suferi.


uneori nu ne lecuim nici dupa ce ne frigem odata...
visele_nu_mor
Postat pe 3 Decembrie 2010 20:22
De la: visele_nu_mor, la data 2010-12-03 20:22:49

uneori nu ne lecuim nici dupa ce ne frigem odata...

incalzeste de acu' la microunde, la o treapta mai mica
miss_darine
Postat pe 7 Decembrie 2010 21:28
De la: vulcan, la data 2009-01-11 14:59:59cum recunoastem un astfel de specimen?
exista diferite tipuri de afemeiati?
din experienta mea, eu am intalnit 2 tipuri,
primul, cel mai des intalnit poate, este cel al afemeiatului ``pe fata``, care si recunoaste asta, si se comporta ca atare, fara a se ascunde, dimpotriva, fiind mandru de reputatia lui.
al doilea, este cel al barbatului `´neinteles de nici o femeie``, timid, timorat, ranit in dragoste etc, care se plange tuturor ca nu are noroc in dragoste.......
care tip considerati ca este mai periculos?
eu una consider ca al doilea, pentru ca este atat de umil si nefericit, incat ceea ce face mai tarziu te ia in totalitate prin surprindere, macar in privinta primului tip esti pusa in garda de la inceput.........
am avut parte de ambele tipuri


ireal, orice barbat este afemeiat ca e o caracteristica a speciei. poate tu cauti gay?

periculozitatea celor 2? poate fi primul periculos, al doilea sau amandoi. orice om e periculos cand are multe parghii si nu de ajuns discernamant ca sa le foloseasca.
leo_
Postat pe 9 Decembrie 2010 08:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
LA MULTI ANI CALIN! 54 De la: alfredodecurtofreco 2 Noiembrie 2010 18:21
cum sa cuceresti si mai ales cum sa tii un peste linga tine? 8 De la: d3vil_me1923 22 Mai 2011 02:36
Ii iubesc oare pe ambii ??? 11 De la: kudika_27354 28 Ianuarie 2013 16:12
ce sa fac? prietenul meu vrea sa mergem in vacanta in strainatate - eu nu am bani 60 De la: kudika_928785 28 August 2013 09:23
acupuntura 1 De la: maravigliosa 2 Octombrie 2010 19:28