Setari Cookie-uri

buna

nici nu stiu cum sa incep:(...ma simt atat de rau incat as vrea sa cred k totul e doar un "cosmar"...sunt cu un tip de 5 luni, eu am varsta de 21 de ani..el de 27 de ani...toate au fost bune si frumoase pana acum o saptamana...mi-a demonstrat k ma iubeste insa de o saptamana se poarta foarte rece cu mine si indiferent...spune k are probleme ..l-am intrebat ce fel de probleme are insa nu a vrut sa imi spuna...nu vrea sa stiu si eu ce probleme are el... ..mi-a spus sa am rabdare 1 luna de zile...de sunat nu ma mai suna asa de des cum o facea..adik mai deloc..si de vazut nici atat...imi spune k e confuz..desi l am intrebat in ce sens mi-a rasp k in tot...nu doar in ceea ce ma priveste pe mine..ci si legat de job,familie etc..cred k are pe altcineva si cred k vrea sa vada cum o sa decurga rel cu cealalta pers...ar tb sa il las in pace?..sa astp sa ma caute el?..nu cred k pot sa am rabdare:(
kktt
Postat pe 14 Ianuarie 2009 21:58
confuz?e cam expirata scuza asta nu crezi?ia masuri...
razz
Postat pe 14 Ianuarie 2009 22:28
ce masuri as putea sa i-au?..:(
kktt
Postat pe 14 Ianuarie 2009 23:04
Draga, mea kktt, nu mai esti o adolescenta care crede ca tot ce zboara se mananca, asadar cred ca e lesne ptr tine faptul ca d-l are de curand o noua cucerire. Ok, sa admitem ca ma insel, insa daca ar fi sa te iubeasca cu adevarat; ar simti nevoia ca problemele pe care le are sa le impartaseasca cu tine......si presupun ca nu o face dupa spusele tale.
De aici pot sa-ti spun ca cel mai bine ar fi sa-i comunici ca nu-l mai vrei (asta desi tu inca-l mai ai in suflet);altfel s-ar putea ca el sa-ti repete acesta faza.
I-ti va fi greu, insa crede-ma ca mai bine iei atitudine acum decat mai tarziu.
rox_rbz
Postat pe 14 Ianuarie 2009 23:23
Poti ajunge sa treci de mai multe ori prin situatia asta,daca ierti si astepti sa se intoarca.pt ca te poate face sa suferi iar si iar,si crede-ma ca nu iti va fi deloc bine.Te poate epuiza psihic.ai grija ce drum alegi.nu il lasa sa vada ca esti vulnerabila.
dana_mv
Postat pe 14 Ianuarie 2009 23:30

nu vorbeste despre problemele lui, nu te mai cauta, e confuz= are o alta tipa in viata lui. clar. poate ca alearga dupa doi iepuri, nu ar renunta nici la tine, insa eu zic sa nu plangi dupa el, pt ca nu asa se poarta un om care iubeste. haidade, ce confuz e! pai e, pt ca nu stie pe care s-o lase, logic. fii tare, fata, cu cat mai repede, cu atat mai bine pt tine. eventual daca vine inapoi, o sa iti toarne ceva minciuni... tu o sa le crezi, iar povestea se va repeta pana cand tu ai sa intelegi ce fel de barbat iti trebuie. sa ai bafta si sa fii sanatoasa, nu iti pierde vremea.
IIvan
Postat pe 14 Ianuarie 2009 23:36
Ar trebui sa il ignori asa cum face si el, pana la urma nu ai de ce sa insisti pt ca o sa pari disperata dupa el. Lasa-l sa vina la tine daca vrea ;) Daca nu, eu zic sa induri situatia cu tarie, nu este el singurul barbat cu care poti fi,

Postat pe 14 Ianuarie 2009 23:41
multumesc mult pt raspunsuri si sfaturi...insa as mai vrea sa precizez k au fost nenumarate situatii, certuri in care eu am vrut sa pun punct...insa el a insistat..s-a rugat de mine ...chiar nu pot sa il inteleg...plus de asta aseara mi-a spus k nu mai vrea sa fim impreuna...pt k are 27 de ani si k vrea sa se insoare...sunt socata...nu pot sa cred k a jucat teatru 5 luni de zile...nu il inteleg:((
kktt
Postat pe 15 Ianuarie 2009 12:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cand esti sigur ca ai gasit jumatatea ta si um o recunosti 16 De la: MaraDonna 15 Septembrie 2009 20:16
Crestere alarmanta a numarului de virgini in Romania si pe Roportal: Masuri ce se impun? 11 De la: Flowers 21 Septembrie 2011 20:14
se intoarce roata 36 De la: ilincafrumu 17 August 2011 12:50
Confuza 12 De la: kudika311399_silvia 26 Octombrie 2010 17:02
Totul despre cresterea in inaltime 2 De la: xeniutza_jojo 1 Noiembrie 2009 20:52