Setari Cookie-uri

Nu inteleg

da s-au impacat , a avut si el o ratacire
klenica
Postat pe 12 Februarie 2009 10:41
hmm ... pai
1. eu cred k el s.a cam speriat, a fost luat pprea repede... adik gandul k va mutati impreuna.. k nu va mai avea spatiu si tot asta la speriat..
2. dupa cate am citit k plangea si nu stiu ce.... din punctul meu de vedere se va intoarce la tine, iti spun din propria experienta ... dar nu te astepta sa vina acum ... este 2,3 luni
3. mai bine plangi intr.o seara pana nu ai lacrimi te descarci si sa vezi dupa aceea ce bn iti este.. adik plangi dar in acelasi timp iti pui in ordine planurile care le vei vrea pe viitor ..
4. nu il mai cauta, chiar daca este greu, cel mai bn e asa... pt k atunci knd va vedea a nu il mai cauti .. il va " roade" lucrul asta si te va cauta
5. multa bafta ..
juwairiyah
Postat pe 13 Februarie 2009 01:35
De la: juwairiyah, la data 2009-02-13 01:35:38hmm ... pai
1. eu cred k el s.a cam speriat, a fost luat pprea repede... adik gandul k va mutati impreuna.. k nu va mai avea spatiu si tot asta la speriat..
2. dupa cate am citit k plangea si nu stiu ce.... din punctul meu de vedere se va intoarce la tine, iti spun din propria experienta ... dar nu te astepta sa vina acum ... este 2,3 luni
3. mai bine plangi intr.o seara pana nu ai lacrimi te descarci si sa vezi dupa aceea ce bn iti este.. adik plangi dar in acelasi timp iti pui in ordine planurile care le vei vrea pe viitor ..
4. nu il mai cauta, chiar daca este greu, cel mai bn e asa... pt k atunci knd va vedea a nu il mai cauti .. il va " roade" lucrul asta si te va cauta
5. multa bafta ..


Trebuie sa felicit persoana care a dat acest raspuns!!!!
Bravo!!!!
Un raspuns clar si foarte la subiect!
alina_20012
Postat pe 13 Februarie 2009 21:38

Tin foarte mult la el, asta e. Nu am motive temeinice sa pun piciorul in prag pentru ca toate-s lase. Nu stiu ce le face. L-am intrebat o data" le ameninti cumva....?
CLAR K LE AMENINTA si le santajeaza sentimental nu cumva sa afle sotia.Dak o sa-i reprosezi fara dovezi o sa iesi tu nebuna.Nu stii k un barbat cand te face NEBUNA e clar k a gresit(asta au spus-o mai multe neveste).fa investigatii si cauta dovezi dak vrei sa stii intradevar.
lacrasar
Postat pe 20 Februarie 2009 15:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sufar ca o proasta 20 De la: Cristinakitty 5 Februarie 2010 16:46
Cine ii mai intelege pe barbati uneori? 15 De la: Suzi_diva 7 Iunie 2009 11:13
penibilul :( 12 De la: Summer_ 2 Septembrie 2009 18:50
Melodii..de facut dragoste:) 44 De la: dragon_fly88 13 Iunie 2010 10:53
Un barbat la sala de sport 25 De la: just_maria 13 Martie 2009 12:31