Setari Cookie-uri

trebuie neaparat sa te epilezi inghinal??

Eu cred ca daca nu te epilezi o sa fie o iubire imposibila
camelusha83
Postat pe 2 August 2009 12:24
De la: camelusha83, la data 2009-08-02 12:24:44 Eu cred ca daca nu te epilezi o sa fie o iubire imposibila


good point
mitura
Postat pe 2 August 2009 12:33
daca iti e lene lasa parul asa.. poate si lui o sa ii fie lene sa se apropie de tine :)) acum depinde de fiecare
felixcat
Postat pe 2 August 2009 12:35
off.e o problema.ca femeie este mai esteic sa fi epilata!!!!!!!!!!!!!vai!!!!!!!
tania20
Postat pe 2 August 2009 14:32
Foarte tare !
ram0nyka
Postat pe 2 August 2009 15:26
iubita,cati anisori ai???n ai invatat inca faptul ca o femeie neingrijita e bomba care distruge pasiunea??educatia asta lipseste multor fete din romania..nu te baza pe faptul ca nu faci sex cu un necunoscut caruia trebuie sa i creezi o prima impresie placuta...fata de tine trebuie sa te simti bine.invatati va sa va ingrijiti!!!o femeie paroasa-indiferent de zona..e dezgustatoare..cu atat mai mult acolo...pt un barbat e esential asta,asculta iubita mea!!!!!
maria_tanase
Postat pe 2 August 2009 16:00
lasal draga sa creasca calumea ji il impletesti e cel mai frum aja o sa-ti zica iubita itzi place cu pletelen vant
kudika056599
Postat pe 2 August 2009 17:12
De la: tanila, la data 2009-01-17 14:38:54am si eu o dilema........dak nu ma epilez inghinal....acolo jos....ci il mentin la o lingime rezonabil de mik......sa zicem max 1 cm.......;)).....oare ce o sa zica prietenul meu despre asta...ca pp ca urmeaza sa fac sex..in curand...;)).........o sas ma priveasca ciudat.....................???......dar doare rau si nu vreau sa ma epilez.................:(( ...help....

trebuie sa te epilezi,dak te doare q ceara ia un aparat de epilat si te faci o data pe sapt.q big nu e bine,asa ca baba trebuie sa sufere la frumusete,sau mergi o data la 2 sap la un salon
sil_mary
Postat pe 6 August 2009 17:37
De la: tanila, la data 2009-01-17 14:38:54am si eu o dilema........dak nu ma epilez inghinal....acolo jos....ci il mentin la o lingime rezonabil de mik......sa zicem max 1 cm.......;)).....oare ce o sa zica prietenul meu despre asta...ca pp ca urmeaza sa fac sex..in curand...;)).........o sas ma priveasca ciudat.....................???......dar doare rau si nu vreau sa ma epilez.................:(( ...help....





:)) iti spun eu ca nu o sa se mai uite nicaieri. e gretos. iih. si sa sunt f curioasa cum o sa`l intrebi :"iubitule, vrei sa ma epilez sau nu ? ma cam doare , dar il las asa .. de un 1 cm :D" iih da` na . super tare
KiwiEu
Postat pe 8 August 2009 16:26
Absolut, de dragul modei si igienei si bunului simt si respectului de sine.
Suntem totusi in 2009.

PS: o freza de gen bradulet, inimioara, cui, etc merge.
MrPig
Postat pe 8 August 2009 19:52
stai cu blanita acolo ca-ci sigur o sa mai faci sex cand or zbura porcii imblaniti.
gugulina74
Postat pe 9 August 2009 07:55
De la: tanila, la data 2009-01-17 14:38:54am si eu o dilema........dak nu ma epilez inghinal....acolo jos....ci il mentin la o lingime rezonabil de mik......sa zicem max 1 cm.......;)).....oare ce o sa zica prietenul meu despre asta...ca pp ca urmeaza sa fac sex..in curand...;)).........o sas ma priveasca ciudat.....................???......dar doare rau si nu vreau sa ma epilez.................:(( ...help....

Si pana la urma..de-atata timp de sfaturi..te-ai epilat sau nu?? Dar sex?? Ai mai facut sau nu??
On topic....Igiena trebuie intretinuta si "cu plete" si "fara plete" Stiu ca unora nu le place "cheala"altora nu le place 'latzoasa"
_Vecina_
Postat pe 9 August 2009 10:02
cu siguranta va fi mai ..interesant ...si mai placut, comod etc si pt prietenul tau daca vei fi epilata, dar gandeste-te si la tine: nu te simti mai bine fara atata par pubian?? Daca te epilezi cu ceara ( preferabil la un salon, nu acasa) e o senzatie placuta cand te atingi acolo ( cand te speli, de exemplu) si simti pielea fina si nu ditamai paru' . Si pt prietenul tau ( cu care inca nu ti-ai inceput viata sexuala din cate am inteles) va fi o senzatie placutaaaaaaaa sa te vada epilata prima data si nu paroasa. Poti apela si la lama de ras sau la creme epilatoare , am auzit ca sunt si geluri de ras speciale pt femei, dar rezultatul nu e acelasi ; e mai ieftin, mai comod, mai putin dureros, insa parul creste mult mai repde, dar sunt sigura ca asta stii si tu. Cea mai eficienta e ceara.
In fine, e mai sexxy sa fii epilata si ingrijita, intr-adevar ca o femeie ingrijita cu siguranta nu uita nici de acea zona, dar daca baiatul ala chiar te iubeste nu cred ca va sta sa-ti masoare flocishorii.
TU ( si oricare dintre noi) trebuie sa ai grija de tine si de aspectul tau in primul rand pt multumirea ta sufleteasca, si nu pt a atrage priviri sau a multumi pe altcineva.
valentina_anca
Postat pe 13 August 2009 11:14
De la: gugulina74, la data 2009-08-09 07:55:31stai cu blanita acolo ca-ci sigur o sa mai faci sex cand or zbura porcii imblaniti.

las-o in pace..... ca tine de cald iarna
PS.... las sa creasca sa fie stufoasa.... poate nu mai tre sa impadurim tara asta....
pabllo
Postat pe 13 August 2009 17:06
Ii spui ca face o calatorie aventuroasa in Amazonia si ca trebuie sa gaseasca Machu Pichu.Iar daca nu se descurca, sa-ti trimita un fax unde a ramas impotmolit.Dar iti spun eu, ca te defriseaza el mai bine decat epoilatorul.Si drept recompensa poti sa-i lasi lui cadou blanita sa isi faca guleras pentru sezonul rece.
kudika023770
Postat pe 14 August 2009 20:33
Tanila normal ca trebuie sa te epilezi... Cum sa mai faca saracul baiat ceva cand da de padure deasa?! Nu vreau sa fiu rautacioasa, insa incearca sa te pui in locul lui. Take care!!
gya01
Postat pe 16 August 2009 12:15
Cum sa nu te epilezi? Doamne vrei sa intri cu masian de tuns dupaia in ea?
Si nu credca la baiatu ala cand vede dita mai padurile africane ii mai arde de ceva..(nu i se mai scoala ) sa fim seriosi pana la urma e vorba si de igiena..
DanielaGoia
Postat pe 15 Februarie 2011 14:34
Nu te epila! Lasa-ti flocii pana la genunchi :) Avand in vedere ca topicul e din 2009 cred ca ti-au ajuns la calcaie!
Ionyssa
Postat pe 21 Februarie 2011 20:51
De la: DanielaGoia, la data 2011-02-15 14:34:42Cum sa nu te epilezi? Doamne vrei sa intri cu masian de tuns dupaia in ea?
Si nu credca la baiatu ala cand vede dita mai padurile africane ii mai arde de ceva..(nu i se mai scoala ) sa fim seriosi pana la urma e vorba si de igiena..

de la prima ei postare pana acum, ori fata s-a epilat si totul a fost ok, ori a intrat el cu masina de tuns iarba!
puiut_77
Postat pe 22 Februarie 2011 11:57
daca te iubeste te accepta si cu trafalet !!!! bn asta daca tu esti o fata nesimtita si vrei sa le urmezi pe chinezoaice,nuj ce sa ti mai zc..te iubeste si asa
Al3xutzaa
Postat pe 22 Februarie 2011 12:04

daca este un barbat caruia ii place jungla, de ce nu?
ironia
Postat pe 22 Februarie 2011 12:08
nu fiti rele, nu fiti rele! Cred ca fata deja a constatat daca iubirea unui mascul trece testul padurii amazoniene!!!
puiut_77
Postat pe 22 Februarie 2011 12:37
DE ACORD
turbatu78
Postat pe 8 Octombrie 2011 11:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubire sau obsesie ?!.. 1 De la: 11 Octombrie 2011 05:41
iubire -diferenta de virsta... 43 De la: Eva32 27 Aprilie 2011 23:57
Voi ati fost vreodata in aceasta situatie??? 132 De la: Boca 24 August 2010 10:00
7 ani diferenta 9 De la: mariusmarin26 30 Aprilie 2010 13:53
UN SFAT 4 De la: kudika361175 30 Martie 2011 19:29