Setari Cookie-uri

infidelitatea cand cealalta stie

De la: Diavolyta_, la data 2009-05-06 15:35:25si la 19 ani ai deja 2 copii??
nu te supara da' cati ani au??
2 JUMA UNUL SI CEALALTA 4 LUNI CAND SI-O FACE OMUL CU MANA LUI SI-O FACE!!! MAI GRAV E CA M-AM LASAT DE SCOALA CA PROASTA PENTRU UN GUNOI ASTA E!!
miha3dana
Postat pe 6 Mai 2009 15:39
la 17 ani ti'o trebuit copil...?? scuze da' nush care din voi e mai vinovat......
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 15:42
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-06 15:37:19la profil scrie ca ai 18.. in fine...... hai ca unu' spui ca abia l'ai nascut... da' primu' cat are??
DA APROAPE 19 IN SEPT NU MAI CONTEAZA MA DESCURC!!!!!
miha3dana
Postat pe 6 Mai 2009 15:42
si vezi ca ai pe tastatura "CapsLock".. apasa pe el far' frica.. nu musca
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 15:45
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-06 15:42:27la 17 ani ti'o trebuit copil...?? scuze da' nush care din voi e mai vinovat......
CE TE FACE SA CREZI CA EU SUNT SINGURA CARE FACE COPII LA VARSTA ASTA?
miha3dana
Postat pe 6 Mai 2009 15:46
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-06 15:45:37si vezi ca ai pe tastatura "CapsLock".. apasa pe el far' frica.. nu musca
scuze dar scriam altceva cu capslock si am observat te deranjeaza?
miha3dana
Postat pe 6 Mai 2009 15:48
si sa zicem asa... daca una sare cu capu' intr'o fantana.. la fel ai sa faci si tu???
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 15:48
De la: danag17, la data 2009-05-06 15:48:04
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-06 15:45:37si vezi ca ai pe tastatura "CapsLock".. apasa pe el far' frica.. nu musca
scuze dar scriam altceva cu capslock si am observat te deranjeaza?


nu numai pe mine... parca ai tipa....
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 15:49
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-06 15:48:17si sa zicem asa... daca una sare cu capu' intr'o fantana.. la fel ai sa faci si tu???
sigur ca nu, se mai intampla !!! lasa ca nu imi strica sunt niste fetite dulci dulci sunt viata mea!!
miha3dana
Postat pe 6 Mai 2009 15:51
atunci nu-ti mai plange de mila...divorteaza, lasa pe berbat cu amanta, sa se spele cu el pe cap, si apuca-te de scoala...sa iti termini studiile, ca ai sa ai mare nevoie sa-ti poti creste copilele

ai facut-o tampenie, de acord...acum incearca sa iesi din ea...cu demnitate...ca asta ti-a mai ramas

prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 15:55
oricum tot ce vrea ea o sa faca....asculta de niste sfaturi...si incearca sa le pui in aplicare....iti vrem binele...;)
monaq
Postat pe 6 Mai 2009 15:58
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-06 15:55:29atunci nu-ti mai plange de mila...divorteaza, lasa pe berbat cu amanta, sa se spele cu el pe cap, si apuca-te de scoala...sa iti termini studiile, ca ai sa ai mare nevoie sa-ti poti creste copilele

ai facut-o tampenie, de acord...acum incearca sa iesi din ea...cu demnitate...ca asta ti-a mai ramas

ok cum spui tu prostul invata pe pielea lui!
miha3dana
Postat pe 6 Mai 2009 15:59
De la: monaram, la data 2009-05-06 15:58:32oricum tot ce vrea ea o sa faca....asculta de niste sfaturi...si incearca sa le pui in aplicare....iti vrem binele...;)
bine sunteti tari poate daca nu imi vorbea asa kathara nu imi reveneam mai stateam sa imi manac nervii cu un imbecil
miha3dana
Postat pe 6 Mai 2009 16:01
he...he...la 17 ani sigur nu ai avut minte...pacat ca a trebuit sa te maturizezi asa de rapid


lasa...sa-ti traiasca fetele...voi sa fiti sanatoase...
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 16:02
pai NU SE MERITAAAAA!!!!!!!!!!
monaq
Postat pe 6 Mai 2009 16:03
iote ca acum vad...esti banateanca de-a mea...

mai fata...vezi ca e bine cand te ia cineva mai tare ?

kathara e o tipa ok...te-a zgaltait un pic...ca prea sufereai de sindromul victimei
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 16:06
De la: monaram, la data 2009-05-06 16:03:44pai NU SE MERITAAAAA!!!!!!!!!!
aaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaa!!!!!!! corect!
miha3dana
Postat pe 6 Mai 2009 16:07
De la: prometeus_wife, la data 2009-05-06 16:06:47iote ca acum vad...esti banateanca de-a mea...

mai fata...vezi ca e bine cand te ia cineva mai tare ?

kathara e o tipa ok...te-a zgaltait un pic...ca prea sufereai de sindromul victimei
miha3dana
Postat pe 6 Mai 2009 16:13
moldoveanca mea vino sa ne pupam si noi oleak
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 16:15
vreau si io sa ma pup
prometeus_wife
Postat pe 6 Mai 2009 16:19
De la: Kathara, la data 2009-05-06 15:19:38Nu capra, cârpa ....

E, nu conteaza, stiu deja cum o sa se termine povestea asta ...
uite kathara imi cer scuze ca am reactionat asa!
miha3dana
Postat pe 6 Mai 2009 16:21
Si eu, nu mi-am dat seama ca esti atat de mica.

Parerea mea e sa vorbesti cu parintii, sa vezi daca ei te pot ajuta sa cresti copiii, apoi divort, pensie alimentara si intors la scoala! Mult noroc!
Kathara
Postat pe 6 Mai 2009 20:11
Eu zic ca esti o curajoasa si te-ai maturizat rapid acum. Sunt de vina amandoi in special el pentru ca nu a fost fortat sa te insele si daca te iubea cu adevarat nu o facea nici cu un fotomodel, darami-te cu o pitipoanca de mahala. Tu i-ai dat deja o sansa dar daca el inca mai continua inseamna ca nu merita nici macar un scuipat. Fii curajoasa desi e foarte gre-inteleg prin ce treci si da divort, refa-ti viata, ai tot viitorul inainte. Si vei gasi pe cineva chiar daca ai 2 copii crede-ma. Dupa felul in care vorbesti se vede ca esti inteligenta, continua scoala si ai sa vezi ca totul va fi bine. Dumnezeu are grija de fiecare nu trebuie sa-ti faci tu dreptate. Fii demna si tine-ma la curent.Te pup si ai grija de tine si de bebelusi.Fii puternica, incearca sa vezi partea plina a paharului si lasa scarboseniile astea ca nu merita atentie
romanticbabe
Postat pe 8 Mai 2009 12:36
nu stiu c inseamna pt unii o femeie cu doi copii....dar parerea mea este urmatoarea: unei femei cu doi copii nu i se poate lua: libertatea, drepturile legale .......si mai ales dreptul la fericire!!!
sa le luam pe fiecare in parte: LIBERTATEA-esti intradevar o femeie libera...iar gandirea ta trebuie sa fie la fel; nu te lasa ingradita de cei doi copii, caci vei avea in continuare de pierdut....profita de cele doua frumuseti din viata ta ca de cea mai importanta calitate a personalitatii tale!
DREPTURILE LEGALE-banuiesc k sti deja c drepturi ai...ma refer la divort(dak ai in cap asa ceva),fi sigura k tu vei avea copii, iar "fat-logofat" isi va primi pedeapsa!!
DREPTUL LA FERICIRE-chiar dak ai doi copii nu ti-ai pierdut sansa la fericire...poti fi fericita si altfel si cu altcineva asa cum a facut si barbatu` tau!
acum k stim motivul pt care "respectiva" umbla cu "omul tau" (cica barbatul ei nu ii dadea ce-i trebe`)problema eu as pune-o altfel: tu ii dadeai c ii trebuia omului..?te-ai gandit k si tu ti-ai adus contributia in toata intamplarea?
asta e parerea mea....ia ce e mai bun din fiecare" sfat"...
piticul_tau
Postat pe 23 Iunie 2009 20:57
Naspa !!!
machiajtatuaj
Postat pe 23 Iunie 2009 22:41
De la: Just_M3_bv, la data 2009-06-23 20:57:47nu stiu c inseamna pt unii o femeie cu doi copii....dar parerea mea este urmatoarea: unei femei cu doi copii nu i se poate lua: libertatea, drepturile legale .......si mai ales dreptul la fericire!!!
sa le luam pe fiecare in parte: LIBERTATEA-esti intradevar o femeie libera...iar gandirea ta trebuie sa fie la fel; nu te lasa ingradita de cei doi copii, caci vei avea in continuare de pierdut....profita de cele doua frumuseti din viata ta ca de cea mai importanta calitate a personalitatii tale!
DREPTURILE LEGALE-banuiesc k sti deja c drepturi ai...ma refer la divort(dak ai in cap asa ceva),fi sigura k tu vei avea copii, iar "fat-logofat" isi va primi pedeapsa!!
DREPTUL LA FERICIRE-chiar dak ai doi copii nu ti-ai pierdut sansa la fericire...poti fi fericita si altfel si cu altcineva asa cum a facut si barbatu` tau!
acum k stim motivul pt care "respectiva" umbla cu "omul tau" (cica barbatul ei nu ii dadea ce-i trebe`)problema eu as pune-o altfel: tu ii dadeai c ii trebuia omului..?te-ai gandit k si tu ti-ai adus contributia in toata intamplarea?
asta e parerea mea....ia ce e mai bun din fiecare" sfat"...
da eu ii dadeam ce ii trebuia omului ! asa cred! consider ca sunt fara restrictii la tot ce se lega de sex ! i-am facut pe plac la orice fantezie si el mie la fel din punctul asta de vedere chiar ne intelegem in pat bine de tot.
miha3dana
Postat pe 24 Iunie 2009 16:45
De la: miha3dana, la data 2009-01-17 21:09:59pai nu stiu ca sa spun am inteles ca pe sotul ei nu il intereseza

Nu cred. Daca-l cunosti, suna-l.
lonely_soul
Postat pe 24 Iunie 2009 20:51
si eu am fost in situatia ta si am iertat.dar nu se merita.pentru ca el nu vrea sa ma trateze la fel ca la inceput,iar ea,nu vrea sa renunte,nici chiar acum dupa 3 ani.mai nou s-a cuplat cu cel mai bun prieten al nostru si il face sa nu ne mai vorbeasca.el zice ca nu mai vrea sa aiba de-a face cu ea,insa ea se infiltreaza in viata noastra.si e greu,tare greu.poate daca as fi fost mai decisa inainte,ar fi fost altfel.
gabriela_35ct
Postat pe 24 Iunie 2009 21:19
De la: lonely_soul, la data 2009-06-24 20:51:37
De la: miha3dana, la data 2009-01-17 21:09:59pai nu stiu ca sa spun am inteles ca pe sotul ei nu il intereseza

Nu cred. Daca-l cunosti, suna-l.
pai l-am sunat pe sotul ei!!! reactia lui a fost urmatoarea : a facut o criza de nervi combinata cu gelozie i-a tras cred o palma asta daca nu m-a mintit sotul meu a amenintat-o ca divorteaza de ea, ea a spus ca pt fericirea copilului ei face orice. si am mai spus-o ca isi gateau separat nu isi vorbeau si din astea. iar apoi ea ma ameninta pe mine ca isi pune prietenii sa ma violeze , cand ma prinde in oras imi arunca cu nu stiu ce in ochi si ma bate pt ca i-am distrus eu familia. ma rog... copilarii din astea avea impresia ca ma impresioneaza. dar nu mai are rost ca de sot m-am despartit desi incearca sa ne impacam.
miha3dana
Postat pe 25 Iunie 2009 12:30
De la: gabriela_35ct, la data 2009-06-24 21:19:41si eu am fost in situatia ta si am iertat.dar nu se merita.pentru ca el nu vrea sa ma trateze la fel ca la inceput,iar ea,nu vrea sa renunte,nici chiar acum dupa 3 ani.mai nou s-a cuplat cu cel mai bun prieten al nostru si il face sa nu ne mai vorbeasca.el zice ca nu mai vrea sa aiba de-a face cu ea,insa ea se infiltreaza in viata noastra.si e greu,tare greu.poate daca as fi fost mai decisa inainte,ar fi fost altfel.
si mai rabzi asa??? Dumnezeule mare!!!! cred ca eu as nenoroci-o!! fara nici o remuscare . adica sa se si cupleze cu prietenul vostru de familie?? ma gandesc ca are tupeul sa vina si la tine in casa?! oooaaa.... nu as suporta as face-o sa regrete ca s-a nascut!!! cred ca deja incep sa fac si eu alergie la curve !
miha3dana
Postat pe 25 Iunie 2009 12:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un mic sfat 12 De la: veronimus 6 Martie 2012 14:27
poti iubi doi barbati de odata? 103 De la: kudika082532 12 Noiembrie 2009 08:47
iubiri 6 De la: simonycik 28 Septembrie 2009 12:47
Ce parere aveti despre bestia aceea de asistent maternal care a chinuit un copil de 4 ani si l-a omorat? 25 De la: denis_3d25 3 Octombrie 2009 16:13
M-a inselat cu fosta lui! 34 De la: rashela 14 Iulie 2011 16:34