Setari Cookie-uri

Buna fetelor.Am o idee..

Nu stiu daca undeva pe forum mai scrie cineva de asta..daca da..imi cer scuze ca deschid un subiect nou..dar nu am gasit...Despre ce e vorba.La capitolul iubire..de multe ori am crezut ca persoana care sa faca mai multe alegeri proaste ca mine nu exista..uneori cred ca nimeni nu mai e in stare sa sufere asa prostesc ca mine..si de multe ori ajung sa nu ma mai inteleg eu..de prieteni ce sa mai zic.Dar suntem multe in situatia asta,pentru ca asa e tineretea,asa e iubirea..si pt ca nu toti avem un caracter tare.Ideea mea pe care sper "sa dea roade" vine din ideea ca unde-s 2 puterea creste si din faptul ca niciodata un prieten in plus nu strica.Daca va regasiti in cuvintele mele,daca ati fost vreodata in situatia asta sau daca pur si simplu va place sa va faceti prieteni noi,va las id-ul meu: doareu09@yahoo.com.Cum in cazul depresiei,de exemplu,terapia de grup face mai bine decat un milion de medicamente,si in cazul unor tristeti,sa cunosti oameni noi poate fi benefic.Cine stie..un lucru comun poate lega oamenii..nimeni nu refuza un ajutor.Va astept.
me_Pau
Postat pe 8 Februarie 2009 02:59
te-am adaugat in lista mea de mess.
Sper sa vb...ca uite cum spui si tu...unde-s multi puterea creste...si o sa ne fie mai bine.
meekk
Postat pe 8 Februarie 2009 15:16
fata draga,id-ul de mes nu se da asa oricui,oricand.sunt multi ciudati si ar putea sa-ti para rau.daca vrei sa vb cu mai multi,exista forum.
dana_mv
Postat pe 8 Februarie 2009 15:19
Atunci cand esti departe de casa si nu ai pe nimeni ..incerci sa-ti faci noi cunostinte care'' sunt in aceeasi barca''.Acum daca se va dovedi ca nu toti sunt oameni cumsecade ma gandesc ca-i vasterge din lista ei...si va pastra legatura doar cu cei care merita dana_mv
meekk
Postat pe 8 Februarie 2009 16:19
De la: meekk, la data 2009-02-08 16:19:17Atunci cand esti departe de casa si nu ai pe nimeni ..incerci sa-ti faci noi cunostinte care'' sunt in aceeasi barca''.Acum daca se va dovedi ca nu toti sunt oameni cumsecade ma gandesc ca-i vasterge din lista ei...si va pastra legatura doar cu cei care merita dana_mv
asa este,dar vezi,mai sunt si oameni care te bombardeaza cu mesaje ciudate,desi tu nu-i bagi in seama.
dana_mv
Postat pe 8 Februarie 2009 16:22
Ma gandesc ca daca dai ignore la cei care te inebunesc cu msg...nu te vor mai putea contacta.
meekk
Postat pe 8 Februarie 2009 16:39
multumesc pt sfat dana_mv..dar mi-am dat id-ul de mess nu numarul de telefon.nu-mi poate fi invadata viata sau intimitatea printr-un simplu id.si in plus sunt libera sa aleg cu cine vreau sa vorbesc.intradevar sunt f multi ciudati pe net dar exista optiunea ignore.ce imi e ca imi da cineva un mesaj in care sa imi vorbeasca urat pe forum si ce imi e ca imi da pe mess.Plus ca am dat pe kudika nu pe vreun site de matrimoniale,acolo intradevar sa ma astept la un numar mai mare de ciudati.asta e parerea mea si alegerea mea
me_Pau
Postat pe 9 Februarie 2009 14:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubiri imposibile 9 De la: battleofwits 17 Noiembrie 2010 19:19
iubiri imposibile 13 De la: _Cryssa_ 31 Ianuarie 2011 12:56
voi ce a ti face? 7 De la: motzko 21 Mai 2010 15:43
oare ma iubeste sau doar ii place sa facem sex? 49 De la: bruneagra25 10 Aprilie 2009 08:36
diferente de varsta 8 De la: afendusa 12 Mai 2009 19:28