Setari Cookie-uri

DEFECTELE FETELOR...!


eu le-am zis asa in mare,nu am vrut sa sperii lumea evident ca am mai multe,dar si calitatile sunt pe masura [/quote]

evident!
dar trebuie sa recunosc ...la calitati as scrie doar 2 pagini..

ella_c
Postat pe 12 Februarie 2009 20:34
De la: ella_c, la data 2009-02-12 20:34:23
eu le-am zis asa in mare,nu am vrut sa sperii lumea evident ca am mai multe,dar si calitatile sunt pe masura


evident!
dar trebuie sa recunosc ...la calitati as scrie doar 2 pagini..

[/quote]



asta este,nimeni nu e perfect nu conteaza cate defecte ai atata timp cat ti le recunosti si ti le asumi ;) important e numarul calitatilor,si daca persoana iubita iti adora atat defectele cat si calitatile altceva nici nu mai cnteaza...
onlyme1985
Postat pe 12 Februarie 2009 20:39
De la: G_Bogdan, la data 2009-02-12 19:04:56
De la: Georgia99, la data 2009-02-12 18:59:10Uneori sunt :
-prea sincera
-prea rationala
-nu imi plac dulcegariile si sunt catalogata drept insensibila
-imi schimb starile f des
-instabila
-incapatanata, exagerat de incapatanata
-cand zic ,,nu'' sau ,,da'' asa ramane, nimeni nu ma poate influenta
-intr-o relatie sunt cam libertina, de asemenea ofer libertate :P


Will you marry me?



sa vad inelul

Postat pe 12 Februarie 2009 20:55
De la: Georgia99, la data 2009-02-12 20:55:17
De la: G_Bogdan, la data 2009-02-12 19:04:56
De la: Georgia99, la data 2009-02-12 18:59:10Uneori sunt :
-prea sincera
-prea rationala
-nu imi plac dulcegariile si sunt catalogata drept insensibila
-imi schimb starile f des
-instabila
-incapatanata, exagerat de incapatanata
-cand zic ,,nu'' sau ,,da'' asa ramane, nimeni nu ma poate influenta
-intr-o relatie sunt cam libertina, de asemenea ofer libertate :P


Will you marry me?



sa vad inelul


Am vrut sa iti cumpar cu diamant dar m-am gandit ca, nu esti pretentioasa si l-am luat de la Meli Melo sper ca, este ok si iti va placea
G_Bogdan
Postat pe 12 Februarie 2009 21:24
da se pare ca avem o groaza de defecte,dar acoperite uneori de calitati...tot asa fetelor:)
sweety_cornelia
Postat pe 13 Februarie 2009 10:21
De ce "Defectele fetelor...!" ? Barbatii sunt iertati...sau cum...? Sau Dumnezeu le-a dat toate lucrurile rele femeilor si cand sa dea si barbatilor nu au mai ramas....?
liza24_84
Postat pe 17 Februarie 2009 17:13
eu sunt f sensibila si uneori copilaroasa,imi place sa ma smiorcai,si chestia asta nu o fac in prezenta oricui,ci numai cu persoanele cu care ma simt EU insami...sunt incapatanata si uneori neintelegatoare,cu capul in nori...sunt ambitioasa si imi plce sa lupt pentru ce imi doresc cu adevarat... imi schimb starile foarte repede,dar revin la normalitate repede... imi plac lucrurile simple si marunte,care stiu sigur k inseamna mai mult decat ce e mult si prost!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 17 Februarie 2009 17:27
De la: liza24_84, la data 2009-02-17 17:13:36De ce "Defectele fetelor...!" ? Barbatii sunt iertati...sau cum...? Sau Dumnezeu le-a dat toate lucrurile rele femeilor si cand sa dea si barbatilor nu au mai ramas....?



Lasa-i, saracii, ca au destule apelative pe forum :))) Barbatii sunt porci, barbatii-se vor maturiza vreodata ? etc

Postat pe 17 Februarie 2009 17:52
De la: Georgia99, la data 2009-02-17 17:52:43
De la: liza24_84, la data 2009-02-17 17:13:36De ce "Defectele fetelor...!" ? Barbatii sunt iertati...sau cum...? Sau Dumnezeu le-a dat toate lucrurile rele femeilor si cand sa dea si barbatilor nu au mai ramas....?



Lasa-i, saracii, ca au destule apelative pe forum :))) Barbatii sunt porci, barbatii-se vor maturiza vreodata ? etc


.....
liza24_84
Postat pe 17 Februarie 2009 17:57
defectele fetelor 8->
eu mis poate prea sincera si stiu sa lovesc orgoliul fiecarei persoane daca o stiu cat de cat . Iubesc prea mult si urasc f mult. restu domnu cu mila ^:)^
pisicuta1994
Postat pe 16 Aprilie 2009 22:48
defectele mele cele mai mari ar fii ca sunt incapatanata, un pic si barfitoare, mult prea sincera si de multe ori si copilaroasa.
_dulcik_
Postat pe 23 Aprilie 2009 10:34
Defecte...hmm..sincer?
In relatie sunt extrem de incapatanata,chiar daca gresesc eu e vina lui si el trebuie sa-si ceara iertare.sunt geloasa si posesiva,putin manipulatoare,prea copilaroasa,mint ca sa-mi scap pielea,sunt razbunatoare.
Cam atat.Cam putine nuh?
Dar imi place...ptr ca nu ma las calcata in picioare de nici un barbat.Principiu meu e simplu."Vrei sa fii cu mine...nu te vad prin oras cu nu st ce colega in interes de servici,nu e nevoie sa ai nr de telefon la toate pitzi din cartier,etc etc etc,nu-ti convine...PA"
kudika077394
Postat pe 3 Noiembrie 2009 08:42
De la: Iradiatu_, la data 2009-02-12 17:17:15
De la: geo_sh, la data 2009-02-12 17:15:12femia n-are defecte!
e perfectiunea, este capodopera lu' dumnezeu!


continui eu..e minunea minunilor, ratiunea noastra de a trai, lumina noastra calauzitoare prin viata, aaa....daca imi mai aduc aminte mai spun



hai ca mai completez eu.//cu cele patru minuni ale femeilor//(k am auzit-o de curand)
1. se uda -- fara sa intre la apa
2. sangereaza --fara sa se taie
3. d au lapte -- fara sa pasca
4. vorbesc -- fara sa fie intrebate

PS: prietenul meu zice k de ultima e cel mai sigur

oare o fi fost serios knd a zis?
anaraoul
Postat pe 3 Noiembrie 2009 18:08
si eu si eu!!!
nu stiu sa tac
sunt rea cand nu trebuie
sunt incapatanata
uneori d au ultimi bani pe haine&co
sunt posesiva
sunt geloasa
imi place sa barfesc
am uneori asteptari prea mari de la ce i din jur
sunt influentabila
sunt lenesa
nu mi place sa fac curat

uff..cred ca atat...acum ma rog sa nu vada iubitul meu topicul (am si calitati...dar nu era vorba despre ele)

anot
Postat pe 3 Noiembrie 2009 18:16
uitandu-ma mai peste toate mesajele trimise am observat un lucru.. Toate fetele sunt incapatanate...intrebarea mea ca baiat este : de ce va place sa fi'ti incapatzanate mai ales in relatii? asta referitor la relatzie (iubit - iubita) Si cine a zis k baietzii nu au defecte...totzi pe lumea aceasta au defecte..da unii mai stiu sa le si ascunda pentru k atzi scris k va place sa fitzi incapatzanate..DE CE?care este motivul?
alexu18
Postat pe 14 Octombrie 2010 00:44
De la: sweety_cornelia, la data 2009-02-12 16:48:32Haideti sa abordam acest subiect pt ca eu una il gasesc f interesant.Care credeti ca sunt defectele voastre?Pur si simplu in comportarea de zi cu zi,in relatia cu iubitul/logodnicul/sotul.
Eu una sunt foarte incapatanata in relatia cu iubitul meu,cu toate ca acesta este un defect nu-mi pare rau ca il am deoarece am si avantaje...nu trebuie sa cedez(eee...mai sunt mici exceptii ).Eu ador sa fiu incapatanata in familie si in dragoste am avut noroc dar intre prieteni trebuie sa recunosc ca nu-mi mai merge trebuie sa mai accept si parerea celorlalti,nu am de ales.Sunt si foarte rea de multe ori deoarece am realizat ca in viata daca esti bun esti luat de prost asa ca mai bn sa fiu eu pers negativ .Bine vb de persoanele care merita sa te porti urat.cu toate ca am defecte eu ma plac asa cum sunt si sunt de parere ca nu ar trebui sa renuntam la defecte pt ca unele chiar sunt benefice
BYE....
P.S. Saa nu ma criticati prea mult daca nu sunteti de acord cu mine

Da nu`nteleg de ce "defectele fetelor"....nu de alta,dar toti suntem oameni si toti avem defecte...
AdrianaR
Postat pe 14 Octombrie 2010 00:52
si tutsi dc cel mai mare defect al fetelor este incapatzanarea?pentru ca.... asta reiese din toate discutziile kare au fost aici
alexu18
Postat pe 14 Octombrie 2010 01:01
probabil pt ca vrem sa ne impunem
kudika122266
Postat pe 14 Octombrie 2010 01:04
cel mai mare defect al unei femei e ca nu stie sa iubeasca. de fapt confunda iubirea cu orice altceva decat ceea ce este iubire. in rest sunt perfecte
battleofwits
Postat pe 14 Octombrie 2010 07:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitate 1 De la: kudika414400 4 Decembrie 2011 18:27
balanta-leu????? 3 De la: ella_c 3 Februarie 2009 23:09
Eu Fecioara.. El Leu..^_^ Kateva idei? 5 De la: Ad3laa 30 Septembrie 2010 00:42
Femeile Balanta 10 De la: _oktober_ 6 Iulie 2010 15:22
zodii 15 De la: Flowers 6 Septembrie 2011 20:40