Setari Cookie-uri

super slimm

De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-01-22 15:59:15Si apropo, YZA 79, poate ne relatezi ceea ce mananci pe parcursul unei zilei, asa ca sa mor linistit :) crezi ca mi se rupe mie p.u.l.a ca ai tu obezitate de gradul 1 sau 2 (vezi, oricine poate vorbi urat ). Va amagiti toate ca astfel de pastile sunt naturale si ca fac treaba in locul vostru. Este o diferenta sa fie din plante si alta e diferenta sa fie natural :) Tu vezi prin copaci, pe iarba, in plante ca, cresc pastile , capsule, prafuri?? NU! Si mai este ceva, nu inseamna ca daca sunt din plante este ceva sigur. Pt unele organisme nu o planta face rau si o combinatie de mai multe plante poate cauza unele neplaceri. Apropo, este adevarata zicala ca "suntem ceea ce mancam" :)

Calul moare de drum lung si tu de grija mea!!!chiar daca am doar liceul nu ma cobor la nivelul tau(daca as fi fost infecta asa cum ai spus as fi facut-o)
yza79
Postat pe 23 Ianuarie 2010 13:19
Pai nu draga, ca nu te poti cobori mai jos decat esti. :) Ti-am demonstrat doar cat de usor este sa jignesti sau sa vb urat :) si in cazul unor pers cat de greu este sa dai un sfat competent. Daca mama incepe o conversatie pe un forum cu o pers despre care nu stie nimic cu "sa mori tu", imi este groaza ce va iesi din copiii tai. Si apropo, nu mor de grija ta, doar ma inspaimant cat de proasta a devenit lumea asta
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 14:16
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-01-22 15:46:58
De la: yza79, la data 2010-01-22 15:35:54
Sa mori tu ca la alimentatie este problema....eu am intrat aici si am scris ca incerc sa dau ceva kg jos,dar nu si cum le-am "pus"ei bine afla ca mai sunt si alte cauze decat alimentatia,dar nu am chef acum sa detaliez

"Sa mori tu"...ce limbaj de infecta poti avea cu super slim nu vei face nimic. si daca mai ai si alte prob in afara de kg in plus, sa stii ca nu le poti rezolva luand pastile la intamplare. Si ma rog cum ai reusit sa ajungi la starea de acum, daca zici ca mananci cum trebuie si ca faci destula miscare? stres, dereglari hormonale? pai daca e asa, scuza-ma dar la 30 de ani nu ai invatat ca nu trebuie sa iei singura medicamente si sa te tratezi, si asta in conditiile in care habar nu ai ce subs contin si care sunt efectele adverse? Cred ca te-ai adresat nepotrivit unei pers despre care nu stii absolut nimic daca erai cumva vreun medic mai ziceam sa te contrazici cu mine (dar nu esti ca altfel nu luai superslim), insa tin sa te anunt ca sunt instructor de culturism si mai fac pe deasupra si facultate de sport, deci ma pricep asa oarecum cum sta treaba cu alimentatia, efort, fiziologie sportiva.


Mai baiatule, tu esti de-a dreptul nesimtit ! Am citit cateva comentarii pe forum si toate sunt in acelasi fel !
Femeia aceasta are 3 copii ! Stii ce inseamna asta ? Organismul trece pirntr-o serie de schimbari majore, mai documenteaza-te !
Crezi ca daca tragi de fiare si ai muschii cat de cat dezvoltati te poti da cu parerea referitor la altii ?
Femeia asta ti-a raspuns fix cum ai intrebat tu !
Ai intrebat-o cu ironie ce mananca !
Uite ca eu am avut probleme hormonale, cu tiroida, eram putin plinuta si dupa tratament am ajuns la 50 kg la 1.60 si nu fac psort, ca nu am timp si imi este si lene, mananc toate prostiile pt ca de mult eori nu am timp sa gatesc ! Mananc la fastfood, mannac dulciuri, si nu ma ingraj ! Analizele le fac periodic si nu am probleme, doar o usoare hipocalcemie ! Ia explica-mi tu mie einstein cum sta treaba !

Hai sa-ti spun eu ! Nu numai alimentatia si sportul conteaza, organismul este o unitate complexa si habar nu ai cum functioneaza !

Daca chiar vrei sa fii istet, citeste o carte a unui nutritionist, sau vb cu un medic nutritionist !

Nu zic ca feste ok sa ia superslim, dar esti exagerat de nesimtit !
Summer_
Postat pe 23 Ianuarie 2010 14:36
Summer, acum probabil a vorbit prostia si lenea din tine. Faptul ca a nascut si nu o data ci de 3x, nu este o scuza. Faptul ca ai hiper sau hipotiroidism iar nu e un motiv sa incepi sa te plangi sau sa cauti scuze sau sa cauti reteta miraculoasa in niste pastile. Faptul ca esti ectomorf extrem nu este o scuza ca esti slab, faptul ca esti endomorf iar nu este o scuza ca esti gras. Si daca vrei sa stii, si prob diferitelor glande se poate trata intr-o oarecare masura prin alimentatie. Si nu am fost deloc nesimtit, doar i-am rasp cu aceeasi moneda
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:06
Oamenii sunt diferiti, unii mai lenesi altii mai activi. De asta fiecare are o gama larga de unde alege varianta pe care o vrea pentru a slabi.
Nimeni nu e de judecat sau de condamnat pentru ceva.
Insa nu vad rostul unui limbaj obscen aici.
Nu cred ca ea ti-a cerut parerea sau avea nevoie de ea, asa ca mai bine te abtineai. In plus tu ai inceput discutia cu un ton prost, ea a continuat-o, deci nu tu i-ai raspuns ei.
Si parerea mea este ca mai bine nu spui nimic decat sa vorbesti urat!
Kitty_the_cat
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:15
Ok, nu dorea parerea la nimeni, doar a scris si ea pe forum ca sa vedem noi ce pastile ia nu am fost deloc ironic la primul mesaj adresat ei insa e nasol ca atunci cand incerci sa ajuti, sa ti se vorbeasca asa
App , summer, nu am inteles nelamurirea ta. ce anume nu intelegi dc mananci de la fast food si toate porcariile si nu te ingrasi si ca esti sanatoasa? asta e? pai vad ca te bagi in seama pe teme despre sex, avorturi, si nu gasesti rasp la asa ceva? si te rezumi in a da un rasp atat de banal ca org este complex si ca difera de la pers la pers?
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:21
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-01-23 15:21:31Ok, nu dorea parerea la nimeni, doar a scris si ea pe forum ca sa vedem noi ce pastile ia nu am fost deloc ironic la primul mesaj adresat ei insa e nasol ca atunci cand incerci sa ajuti, sa ti se vorbeasca asa


pai oferta si tu ajutor pe alt ton, si eu m-as fi gandit ca n-ai ce face decat sa te iei de mine
asa ca faceti pace si totul e bine
Kitty_the_cat
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:23
De la: Kitty_the_cat, la data 2010-01-23 15:23:42
pai oferta si tu ajutor pe alt ton, si eu m-as fi gandit ca n-ai ce face decat sa te iei de mine
asa ca faceti pace si totul e bine

Kity, ce rost are tonalitatea? Suntem pe un forum, in spatele pc-ului, ea ca toata lumea de aici sunt nimeni pt mine asa cum sunt si pentru tn. Citeste mesajele mele legate de alimentatie si de antr. Vad ca primesc reclamatii ca vorbesc prostii (vezi summer) desi probabil ca nu au facut sport in viata lor si habar nu au cum e sa te alimentezi sanatos (deduc asta, din argumentele ei: nastere de 3x, prob cu glanda, etc). INtri frumos pe profilul meu, jos de tot dai la mesajele de pe forum...dar de 2x ca sa iti apara absolut toate mesajele si te invit sa lecturezi. dau sfaturi ca sa zic asa de bun simt, nu fac pe net prog de antr personalizat din cel putin 2 motive : 1.nu poti cunoaste pers prin intermediul netului 2.asa ceva se face pe bani. Si vei descoperi singura ca in spatele unor ironii (cum le spuneti voi) vei gasi niste sfaturi bune
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:33
pt. ronnie coleman,

gagauta, eu in locul tau m-as sinucide fiindca esti un mare PORC, ai soricul gros chit ca u spui arati foarte bine,esti o scursura, comportamentul si atitudinea ta asta denota...nu ai respect fata de ceilalti...crezi ca toti au timp sa fu_ta timpul pe la sala q tine?....inca mai spui ca esti invatat, ca ai studii, facultate.....degeaba tot un mare defazat ai ramas, nu sa prins nimic de tine....femeile astea daca au pus cateva kg in plus, poate nu au timp pt sport si shake-uri q fructe...inca te mai faci si de kkt...in loc sa le ajuti q un sfat fiindca esti de profesie...le jignesti si umilesti...asa ca SICTIRRRRRRRR si MARS la aparatele tale[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1055/1055241mowsp7za1z.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1055/1055241mowsp7za1z.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1055/1055241mowsp7za1z.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1055/1055241mowsp7za1z.gif[/img][/url]
freakbabe
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:35
De la: freakbabe, la data 2010-01-23 15:35:31pt. ronnie coleman,

gagauta, eu in locul tau m-as sinucide fiindca esti un mare PORC, ai soricul gros chit ca u spui arati foarte bine,esti o scursura, comportamentul si atitudinea ta asta denota...nu ai respect fata de ceilalti...crezi ca toti au timp sa fu_ta timpul pe la sala q tine?....inca mai spui ca esti invatat, ca ai studii, facultate.....degeaba tot un mare defazat ai ramas, nu sa prins nimic de tine....femeile astea daca au pus cateva kg in plus, poate nu au timp pt sport si shake-uri q fructe...inca te mai faci si de kkt...in loc sa le ajuti q un sfat fiindca esti de profesie...le jignesti si umilesti...asa ca SICTIRRRRRRRR si MARS la aparatele tale[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1055/1055241mowsp7za1z.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1055/1055241mowsp7za1z.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1055/1055241mowsp7za1z.gif[/img][/url] [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1055/1055241mowsp7za1z.gif[/img][/url]

azi chiar nu am ras asa cu pofta, pana nu ti-am citit mesajul tau :))
1.nu f-u-t timp la sala (asta e o prima prostie pe care o zici)
2.nu ma mai antrenez, asta puteai sa deduci daca te uitai la pozele mele
3.nu am zis ca arat bine. niciodata nu am crezut asta
4.am respect fata de cei care au si ei la randul lor respect fata de mine :) mi se pare normal asta
5.vrei sfat? niste mici sfaturi poti obtine citind vechile mele posturi. am mai scris, vrei sfat direct pt pers ta, scuze, dar asta se plateste cu bani grei
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:47
nu am nevoie de nici un sfat de la tine....multumesc lui D-zeu eu arat foarte bine, nu am probleme q greutatea....sunt numai BUNA ....
..... u acumi spui ca nu te mai antrenezi, dar pe un alt topic asa ai scris, te laudai ca esti numai fibra, si ca faci nu stiu ce flotari in limba...

.....apoi eu nu am de ce sa ma uit la pozele tale, chiar nu ma intereseaza, nu vreau sa visez urat....u ai jignit pe topicul asta si asta spune multe despre caracterul tau...

...ar fi mai bn sa iti schimbi tactica in sfaturi, fiindca cea de acum chiar nu prinde....

...si sper sa nu mai razi si la mesajul asta...findca razi de tine..
freakbabe
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:59
Apropo, freakbabe, vorbele unor pers de genul tau, nu ma supara chiar deloc. Din cate vezi am rasp chiar cu calm :) in schimb in mesajele voastre vad doar disperare, frustrare poate, si extrem de multa dezinformare :) O persoana care a facut culturism (atentie, nu tras de fiare asa cum spuneti voi si cum fac majoritatea) sicare mai este si instructor, niciodata nu va rade de aspectul fizic al unei persoane, te asigur eu asta cand i-am spus ca "daca face multa miscare si se tot ingrasa, inseamna ca prob este la alimentatie" imbecila aia imi raspunde "sa mori tu" ? eu porc sau ea scroafa? ia gandeste, fetito, cum sta treaba?
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 15:59
De la: freakbabe, la data 2010-01-23 15:59:07nu am nevoie de nici un sfat de la tine....multumesc lui D-zeu eu arat foarte bine, nu am probleme q greutatea....sunt numai BUNA ....
..... u acumi spui ca nu te mai antrenezi, dar pe un alt topic asa ai scris, te laudai ca esti numai fibra, si ca faci nu stiu ce flotari in limba...

.....apoi eu nu am de ce sa ma uit la pozele tale, chiar nu ma intereseaza, nu vreau sa visez urat....u ai jignit pe topicul asta si asta spune multe despre caracterul tau...

...ar fi mai bn sa iti schimbi tactica in sfaturi, fiindca cea de acum chiar nu prinde....

...si sper sa nu mai razi si la mesajul asta...findca razi de tine..

ba rad flotari la tine inseamna antrenament? de ce vorbesti despre antrenament ca si cand ai stii despre ce este vorba? nu imi poti spune nici macar un singur principiu de antrenament (indiferent ca este pt incepatori, intermediari ori avansati) si totusi ai impresia ca as minti cu ceva
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:01
De la: freakbabe, la data 2010-01-23 15:59:07multumesc lui D-zeu eu arat foarte bine, nu am probleme q greutatea....sunt numai BUNA ....

Of Doamne, cata modestie. Pitzi, du-te si da cu apa pe fata si revino la realitate
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:05
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-01-23 15:59:12Apropo, freakbabe, vorbele unor pers de genul tau, nu ma supara chiar deloc. Din cate vezi am rasp chiar cu calm :) in schimb in mesajele voastre vad doar disperare, frustrare poate, si extrem de multa dezinformare :) O persoana care a facut culturism (atentie, nu tras de fiare asa cum spuneti voi si cum fac majoritatea) sicare mai este si instructor, niciodata nu va rade de aspectul fizic al unei persoane, te asigur eu asta cand i-am spus ca "daca face multa miscare si se tot ingrasa, inseamna ca prob este la alimentatie" imbecila aia imi raspunde "sa mori tu" ? eu porc sau ea scroafa? ia gandeste, fetito, cum sta treaba?


ideea era modul in care faci o observatie, daca tot spui ca o faci in sensul bun... probabil de asta si Yza s-a suparat...acum o faci si imbecila, iar ea nu te-a jignit cu nimic!
invitatia ta spre lectura o voi onora cand am ce citi.....
Kitty_the_cat
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:07
eu doar ti-am scris ce ai spus u pe un alt topic...dar se pare ca ai probleme q memoria...

....si ai dreptate, nu am fost niciodata la sala...dar practicat un sport cativa ani....deci tot am habar de ceva....am facut ceva miscare la viata mea...
...eu nu spun ca minti, dar ma deranjeaza faptul ca u in loc sa vii q un sfat si o vorba buna....u stai si o faci scroafa pe una din cele care a cerut un pont....
freakbabe
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:09
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-01-23 16:05:00
De la: freakbabe, la data 2010-01-23 15:59:07multumesc lui D-zeu eu arat foarte bine, nu am probleme q greutatea....sunt numai BUNA ....

Of Doamne, cata modestie. Pitzi, du-te si da cu apa pe fata si revino la realitate


eu zic sa vezi cum sa faci sa ajungi la sala mai repede, poate iti descarci frustrarile acolo...
iar "pitzi" nici nu are de ce sa fie modesta... daca o femeie frumoasa e constienta de asta, mereu va fi o frustrare pentru barbatii ca tine!!!
n
Kitty_the_cat
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:09
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-01-23 16:05:00
De la: freakbabe, la data 2010-01-23 15:59:07multumesc lui D-zeu eu arat foarte bine, nu am probleme q greutatea....sunt numai BUNA ....

Of Doamne, cata modestie. Pitzi, du-te si da cu apa pe fata si revino la realitate


dar ce ai patit agariciule?...ti-e ciuda?...eu nici nu trebuie sa fac prea multe eforturi ca sa arat bine,asa sunt eu inzestrata de la mama natura spre deosebire de tine ca stai si transpiri ca un porc ca sa arati cat de cat acceptabil...
......

.......aaaaaaa si pitzi sa-i spui lui aia care te-a imbracat azi dimineata, si ti-a dat sa mananci....zatttttt
freakbabe
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:14
Asa e Kitty; imi cer mii de scuze ia sa te pui in situatia mea: sa iti zica cineva - sa mori tu - mars - hai sictir - f*ti timp la sala - etc...parca, parca te-ai razbuna asa nitel te asigur, cento per cento, ca ai putea invata multe lucruri de la mine, pe tema dezbatuta aici
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:16
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-01-23 16:16:16Asa e Kitty; imi cer mii de scuze ia sa te pui in situatia mea: sa iti zica cineva - sa mori tu - mars - hai sictir - f*ti timp la sala - etc...parca, parca te-ai razbuna asa nitel te asigur, cento per cento, ca ai putea invata multe lucruri de la mine, pe tema dezbatuta aici


Stai liniistit ca am mers suficient de mult la sala si am facut sport la viata mea incat nu e cazul sa primesc sfaturi de la tine...
legat de ce ti-a zis ea...demonstrai ca esti mai inteligent daca nu raspundeai... dar asa..
sry... dar pot sa zic si eu hai sictir
Kitty_the_cat
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:20
De la: freakbabe, la data 2010-01-23 16:14:06
dar ce ai patit agariciule?...ti-e ciuda?...eu nici nu trebuie sa fac prea multe eforturi ca sa arat bine,asa sunt eu inzestrata de la mama natura spre deosebire de tine ca stai si transpiri ca un porc ca sa arati cat de cat acceptabil...
......

.......aaaaaaa si pitzi sa-i spui lui aia care te-a imbracat azi dimineata, si ti-a dat sa mananci....zatttttt

bine pirtzi, du-te si mai da cu nitel rimel si cu un fard ca sa pari mai atragatoare. Apropo, procesul de transpiratie, nu trebuie deloc vazut ca ceva scarbos este chiar benefic pt organism, dar tu esti o femeie desteapta si nu simti nevoia sa iti si explic de ce.
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:20
Ce imi place cand ne certam asa si totu e o abrambureala =)) Kitty, as vrea sa mai pot merge la sala, dar vezi tu, mama natura nu a fost asa darnica cum a fost in cazul lui freakbabe si m-am accidentat la naiba in puii mei si da, sunt extrem de frustrat pe unele pers, acele pers nu se gasesc aici pe forum si in niciun caz nu este vorba despre pers ca voi oricum , frustrari avem toti, doar ca uniinu recunosc si se ascund, de parca este ceva rau in asta.
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:23
Si inca ceva freakbabe, ca sa lamurim lucrurile. persoane ca mine, nu se antreneaza ca sa arate bine in fata unora ca tine (arat acceptabil, nu arat acceptabil, este doar pt mine) prea mare efort, prea multa durere, prea multe sacrificii, ca sa ne gandim la asa ceva. Stii, noua ne trebuie "stimuli" mult mai puternici ca sa mergem mai departe cu antrenamentele, nu de pirtzi ca tine
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:28
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-01-23 16:20:18
De la: freakbabe, la data 2010-01-23 16:14:06
dar ce ai patit agariciule?...ti-e ciuda?...eu nici nu trebuie sa fac prea multe eforturi ca sa arat bine,asa sunt eu inzestrata de la mama natura spre deosebire de tine ca stai si transpiri ca un porc ca sa arati cat de cat acceptabil...
......

.......aaaaaaa si pitzi sa-i spui lui aia care te-a imbracat azi dimineata, si ti-a dat sa mananci....zatttttt

bine pirtzi, du-te si mai da cu nitel rimel si cu un fard ca sa pari mai atragatoare. Apropo, procesul de transpiratie, nu trebuie deloc vazut ca ceva scarbos este chiar benefic pt organism, dar tu esti o femeie desteapta si nu simti nevoia sa iti si explic de ce.



q rimel sau fara tot ca o zeita arat....daca m-ai vedea ai sta numai q mana in pantaloni....asa ca o fata ca mine nu si-ar pierde niciodata timpul q un pufan obsedat ca tine....

....eu nici nu am sa ma mai obosesc sa scriu...te las in grohaiala si laturile tale...
....deci eu cedez....fiindca sunt mai inteligenta
freakbabe
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:31
De la: Kitty_the_cat, la data 2010-01-23 16:20:18
Stai liniistit ca am mers suficient de mult la sala si am facut sport la viata mea incat nu e cazul sa primesc sfaturi de la tine...

Bine Kitty, un Arnold in devenire ia rasp la niste intrebari, asa pentru inceput, ca din mesajele tale deduc ca rupi sala in 2 care e diferenta intre aerob - anaerob, ce surse principale de energie utilizeaza in principal cele 2....hai sa zic, care este diferenta dintre impins de la piept si fluturarile pentru pectorali. offf si sunt atat de multe de spus, as putea sa ma joc cu voi asa pana maine dim dar mai e nitel si incepe fotbal, manchester si cu regret cred ca parasesc conversatia cu voi ..deocamdata.
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:35
De la: freakbabe, la data 2010-01-23 16:31:35
....deci eu cedez....fiindca sunt mai inteligenta

Nu, cedezi din alt motiv. Vrei sa iti mai zic? te-ai bagat intr-un joc in ale carui reguli nu le cunosti Hai...vorba ta...marssss
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:37
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-01-23 16:35:23
De la: Kitty_the_cat, la data 2010-01-23 16:20:18
Stai liniistit ca am mers suficient de mult la sala si am facut sport la viata mea incat nu e cazul sa primesc sfaturi de la tine...

Bine Kitty, un Arnold in devenire ia rasp la niste intrebari, asa pentru inceput, ca din mesajele tale deduc ca rupi sala in 2 care e diferenta intre aerob - anaerob, ce surse principale de energie utilizeaza in principal cele 2....hai sa zic, care este diferenta dintre impins de la piept si fluturarile pentru pectorali. offf si sunt atat de multe de spus, as putea sa ma joc cu voi asa pana maine dim dar mai e nitel si incepe fotbal, manchester si cu regret cred ca parasesc conversatia cu voi ..deocamdata.


n-am zis ca rup sala in 2
dar incep sa cred ca singurul neuron pe care tu il ai, gandeste ce greutate sa mai ridice next time...
so.. antrenamente placute
btw... u suck...
da rau

hai pa baiete, fa o tura de bloc, poate ti se aeriseste golul din cap!
Kitty_the_cat
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:38
De la: freakbabe, la data 2010-01-23 16:31:35
asa ca o fata ca mine nu si-ar pierde niciodata timpul q un pufan obsedat ca tine....

Pardon, unul ca mn nu ar sta cu una ca tine si ma simt "murdar" ca am cazut in capcana si am stat la o conversatie cu tine, fie ea si pe un forum.
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:39
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-01-23 16:39:37
De la: freakbabe, la data 2010-01-23 16:31:35
asa ca o fata ca mine nu si-ar pierde niciodata timpul q un pufan obsedat ca tine....

Pardon, unul ca mn nu ar sta cu una ca tine si ma simt "murdar" ca am cazut in capcana si am stat la o conversatie cu tine, fie ea si pe un forum.


plimba-ti vacile ca ne plictisesti raaaaauuuu...

da eu cred ca stiu care-i problema acum, tu ai ceva in pantaloni?

eu cred ca nuuuuuuu

uf, acum iti inteleg frustrarile, mereu au ras femeile frumoase si destepte de tine, asa-i?

waiii, sa nu plangi... te rog.. accepta ca asa esti tu..

nu e vina nimanui ca te-a adus o barza proasta si urata, daca tot ai iesit la fel!
Kitty_the_cat
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:42
Ce s.u.g.i Kitty, nu am inteles bine Tu aia care ai mers suficient de mult la sala, te bagi sa iei superslim, de ce? ai terminat cutia de naposim? :))))))))))) Ba dar sucita iti sta limba :)) de la ce oare? =)) ba ca ai facut suficienta sala, ba ca faci jogging, ba ca iti e lene sa faci sport. citeste cu atentie ceea ce spui.
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
regenon 20 De la: kudika_30324 6 Iulie 2013 03:04
Fito Spray 2 De la: alexandragru 13 Martie 2016 12:45
Pastilele pt slabit 119 De la: kudika505441 13 August 2020 16:33
Ceaiul verde? 16 De la: gabriela_sandu 27 Ianuarie 2010 18:28
lindaxa 43 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:16