Setari Cookie-uri

ce mai poate face o femeie cand ofera totul si primeste in schimb...nimic?

La dracu mai oameni buni cu TOT asta al vostru, suntem parsivi pana in maduva oaselor, dam tot pe dracu, clisee de doi lei cincizeci, nu fac nici cat negru sub unghie, stati si va bateti capetele aiurea, e asa de greu sa fii sincer si sa faci ce-ti spune creierul si sufletul ?Ca doar de aia le avem ...sa le folosim...( pe ele organele...si nu ma refer la alea de copulatie, rautaciosi sunt scuzati ca se abtin de la mishto'uri )...Pe zi ce trece imi dau seama ca suntem atat de expusi la rautatzi si la tzepe ...hai sa ne bagam picioarele in ea soarta si cu asta basta ... !
Respect!
__LL__
Postat pe 23 Martie 2009 04:31
'neata LL!!

de ce esti asa suparata ?Hai la o cafeluta
ella_c
Postat pe 23 Martie 2009 04:34
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-23 04:31:22La dracu mai oameni buni cu TOT asta al vostru, suntem parsivi pana in maduva oaselor, dam tot pe dracu, clisee de doi lei cincizeci, nu fac nici cat negru sub unghie, stati si va bateti capetele aiurea, e asa de greu sa fii sincer si sa faci ce-ti spune creierul si sufletul ?Ca doar de aia le avem ...sa le folosim...( pe ele organele...si nu ma refer la alea de copulatie, rautaciosi sunt scuzati ca se abtin de la mishto'uri )...Pe zi ce trece imi dau seama ca suntem atat de expusi la rautatzi si la tzepe ...hai sa ne bagam picioarele in ea soarta si cu asta basta ... !
Respect!
.................?
erikahd2008
Postat pe 23 Martie 2009 04:34
De la: ella_c, la data 2009-03-23 04:34:11'neata LL!!

de ce esti asa suparata ?Hai la o cafeluta
......................cam devreme cafeluta ELLA scumpo///////////
erikahd2008
Postat pe 23 Martie 2009 04:36
De la: ella_c, la data 2009-03-23 04:34:11'neata LL!!

de ce esti asa suparata ?Hai la o cafeluta


Hello !!! Eu nu beau cafea mamica :* ...Nu's nervoasa is sictirita ...ceea ce e cu totul altceva ...
__LL__
Postat pe 23 Martie 2009 04:36
De la: erikahd2008, la data 2009-03-23 04:34:33
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-23 04:31:22La dracu mai oameni buni cu TOT asta al vostru, suntem parsivi pana in maduva oaselor, dam tot pe dracu, clisee de doi lei cincizeci, nu fac nici cat negru sub unghie, stati si va bateti capetele aiurea, e asa de greu sa fii sincer si sa faci ce-ti spune creierul si sufletul ?Ca doar de aia le avem ...sa le folosim...( pe ele organele...si nu ma refer la alea de copulatie, rautaciosi sunt scuzati ca se abtin de la mishto'uri )...Pe zi ce trece imi dau seama ca suntem atat de expusi la rautatzi si la tzepe ...hai sa ne bagam picioarele in ea soarta si cu asta basta ... !
Respect!
.................?



problem?
__LL__
Postat pe 23 Martie 2009 04:37
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-23 04:36:46
De la: ella_c, la data 2009-03-23 04:34:11'neata LL!!

de ce esti asa suparata ?Hai la o cafeluta


Hello !!! Eu nu beau cafea mamica :* ...Nu's nervoasa is sictirita ...ceea ce e cu totul altceva ...


hai la un ceiut atunci!
Zambeste ,esti prea frumoasa ca sa stai incruntata!
ella_c
Postat pe 23 Martie 2009 04:38
De la: ella_c, la data 2009-03-23 04:38:20
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-23 04:36:46
De la: ella_c, la data 2009-03-23 04:34:11'neata LL!!

de ce esti asa suparata ?Hai la o cafeluta


Hello !!! Eu nu beau cafea mamica :* ...Nu's nervoasa is sictirita ...ceea ce e cu totul altceva ...


hai la un ceiut atunci!
Zambeste ,esti prea frumoasa ca sa stai incruntata!


Zambesc ca samponul la matreatza
Multzumesc :*
__LL__
Postat pe 23 Martie 2009 04:41
Daca vrei sa nu suferi si mai tare paraseste-l ! Macar atat.Nu te iubeste . Este doar obisnuinta . Categoric are pe altcineva . Povestea cu parintii este doar o .............poveste . Nu merita atata suferinta. Avem o singura viata . Nimeni si nimic nu trebuie sa ne chinuie sufletul .Traiesti in minciuna , umilinta si tradare !! Cum poti rezista !? Nu-ti este mila de sufletul tau ???Incearca sa te iubesti ! lasa-l cu viata lui ,poate ca si el este la fel de nefericit ca tine . Ai grija de tine ! Maria

Postat pe 23 Martie 2009 06:55
Buna , indraznesc sa iti raspund pentru ca citind ma regasesc, nu chiar cu telefoane si alte nebunii insa indiferenta de care vorbeai am intalnit`o in ultimele 2 luni si la iubitul meu si oricat i`as fi zis imi zicea sa nu ma mai implic sentimental . Daca va dati seama ce specimen am suportat langa mine.
Ieri am luat decizia - i`am spus ca eu nu pot sta langa el in conditiile astea cand nici nu mai da 2 bani daca sunt sau nu prin preajma lui .Ca de obicei am vb singura el statea cu telecomanda in brate si se uita la tv in timp ce eu plangeam si ii spuneam ca nu mai pot.
L-am parasit , nici nu`l intereseaza. A zis ca ca ma agit singura degeaba... L`am jignit i`am zis ca nu are curaj sa spuna in fata ca nu tine la mine. Si aseara la telefon mi`a zis ca tine la mine dar el nu va arata niciodata si ma va lasa sa plec sa iau orice decizie vreau ca nu`si mai bate capu sa`mi explice mie ca tine la mine. Pfffffff cine dracu il mai crede un om cand iubeste pe cineva nu sta cu mainile in san si il lasa sa plece.
Mi`am dat seama ca nu merita atentia mea . Un sfat pentru tine daca vrei sa treci mai usor .. tine`ti prietenii aproape in astfel de momente tot ce ai nevoie este sa iesi sa te distrezi sa mergi la teatru sa mergi la film chiar daca ai vazut toate filmele piratate dupa internet :) da e altceva cand te duci la cinematograf. Si eu il iubesc dar pana cand atata umilinta, l`am tinut in puff si vorba fetelor de mai sus e cea mai mare prostie sa crezi ca daca oferi dragoste vei si avea parte de ea.. nici gand....oamenii sunt prea profitori ca sa inteleaga si sa aprecieze cand cineva este bun. Pup si ai grija de tine ,fi tare si tine`ti prietenii aproape.
lovinarms
Postat pe 23 Martie 2009 10:20
Da, e foarte important sa ai prietenii aproape, indiferent ca iti merge bine sau nu...Eu am facut greseala(pe care am intilnit-o si la alte femei) sa ma indepartez de toti prietenii mei pe parcursul relatiei, el imi era suficient...iar acum am ramas si fara relatie(pe care mai mult eu mi-am dorit s-o inchei), dar si fara prieteni, din pacate.
cckitty
Postat pe 23 Martie 2009 14:53
De la: ccKitty, la data 2009-03-23 14:53:25Da, e foarte important sa ai prietenii aproape, indiferent ca iti merge bine sau nu...Eu am facut greseala(pe care am intilnit-o si la alte femei) sa ma indepartez de toti prietenii mei pe parcursul relatiei, el imi era suficient...iar acum am ramas si fara relatie(pe care mai mult eu mi-am dorit s-o inchei), dar si fara prieteni, din pacate.


Mare greseala.....trebuie pastrat un echilibru in toate....
arianne_35
Postat pe 23 Martie 2009 16:23
De la: ccKitty, la data 2009-03-23 14:53:25Da, e foarte important sa ai prietenii aproape, indiferent ca iti merge bine sau nu...Eu am facut greseala(pe care am intilnit-o si la alte femei) sa ma indepartez de toti prietenii mei pe parcursul relatiei, el imi era suficient...iar acum am ramas si fara relatie(pe care mai mult eu mi-am dorit s-o inchei), dar si fara prieteni, din pacate.



pe mine ma indepartase el nu ma mai lasa sa ies cu amici si nici cu prietena mea... tin sa spun ca sunt una din fericitele cazuri in care pot sa zic ca am amici baieti fara nici un fel de....tenta si el ma indeparta de ei ... insa eu mereu am tinut legatura cu ei la telefon chiar daca nu mai aveam voie sa plec la munte in excursii cu gasca si tot asa..

insa de cand am simtit ca el e rece am inceput sa ies cu fetele ,cu gasca la teatru la suc la film la pizza nu contra .. ideea era sa fiu cu ei .. si acum sunt chiar bine cand am cu cine sa schimb o vorba si nu stau in casa deprimata.
Unul din bunii mei prieteni mi`a spus la un moment dat `` relatiile vin si trec ... dar un prieten il ai pe viata .. si sa stii ca orice ti s`ar intampla eu voi fi aici ptr tine si ca ei ma vor primi inapoi oricum `` si mi`am dat seama cat de important e sa nu te inchizi de restul lumii atunci cand esti implicat intr`o relatie.
lovinarms
Postat pe 23 Martie 2009 17:36
parerea mea e, ca atunci cand daruiesti, nu tre sa daruiesti intru totu'...... treptat putin kte putin...asta i tot farmecu de a traii fericit
alina_luminita
Postat pe 23 Martie 2009 17:40
ce sa facy? il trimiti de unde a venit...nu o fi el singurul barbat care se uita la tine...meriti sa fii fericita...Fa-i cel mai ieftin cadou!!!PAPUCII !!!
Diviana
Postat pe 23 Martie 2009 18:14
Citind "intensiv" pe forum zilele astea, am realizat ca multe fete se pling de relatiile pe care le au, ei eu tocmai am vazut ce inseamna sa fii intr-o relatie esuata,si stau si ma gindesc daca intr-adevar exista relatie..nu neaparat perfecta, asa ceva stiu ca nu se poate obtine, dar macar armonioasa.Eu una nici macar nu mai stiu ce mi-as dori de la o relatie, de fapt niciodata nu mi-am creat tipare in care sa gasesc persoane pe care sa le pot incadra.Dati-va si voi cu parerea, ce dumnezeu inseamna o relatie normala??
cckitty
Postat pe 23 Martie 2009 18:30
nu merita...........am trecut prin ceva semanator..........si l iubeam mai mult decat ma iubeam eu...........si n a facut decat sa si bata joc de mine.......au trecut 3 ani si n am incetat sa l iubesc dar stiu ca fericita nu voi fi langa el....asa ca .........m am departat..........
priki
Postat pe 23 Martie 2009 18:36
De la: paisa, la data 2009-03-23 18:36:15nu merita...........am trecut prin ceva semanator..........si l iubeam mai mult decat ma iubeam eu...........si n a facut decat sa si bata joc de mine.......au trecut 3 ani si n am incetat sa l iubesc dar stiu ca fericita nu voi fi langa el....asa ca .........m am departat..........


sa stii k te admir pt faptul k ai reusit sa vezi lucrurile asa cum sunt si sa te indepartezi...putine au acest curaj, nush dc..probabil e vorba si de obisnuinta, si de teama de ceea ce va urma..

pt karma wanda...sper din suflet sa nu iti pierzi timpul inutil...mult succes in ceea ce vei alege!!
sweety13
Postat pe 23 Martie 2009 18:54
Buna eu zic ca daca el se comporta asa cu tine inseamna ca nu te iubeste si mai mult nu apreciaza ce persoana minunata are langa el.Stiu ca iti este greu sa pleci si sa il lkasi mai ales ca il iubesti dar ar trebuii sa te gandesti si la tine sa te pui u pe primul plan ai sa vezi ca o sa isi schimbe atitudinea asta daca te iubeste asa cum zice el
Scuza-ma ca iti zic asa dar eu cred ca nu te iubeste pt ca daca te-ar iubi nu s-ar comporta ca un ticalos atunci cand iubesti pe cineva vrei sa stai tot timpu cu persoana iubita si mai ales nu o ascunzi de familie. Sper sa iti rezolvi problemele si sa ai puterea sa pui picioru in prag eu cred ca ai avea mai mult de castigat pt tine.
nicoletapoiana
Postat pe 23 Martie 2009 19:20
Simplu:uita-l,nu te merita.nu-ti irosi sentimentele pt unul ca el;attii asteapta fete ca tine.Fii demna,nu esti iubita ,nu iubi
mery_aida
Postat pe 24 Martie 2009 14:29
De la: ccKitty, la data 2009-03-23 18:30:13Citind "intensiv" pe forum zilele astea, am realizat ca multe fete se pling de relatiile pe care le au, ei eu tocmai am vazut ce inseamna sa fii intr-o relatie esuata,si stau si ma gindesc daca intr-adevar exista relatie..nu neaparat perfecta, asa ceva stiu ca nu se poate obtine, dar macar armonioasa.Eu una nici macar nu mai stiu ce mi-as dori de la o relatie, de fapt niciodata nu mi-am creat tipare in care sa gasesc persoane pe care sa le pot incadra.Dati-va si voi cu parerea, ce dumnezeu inseamna o relatie normala??


iti raspund eu ... si iti spun sincer ca eu nu mai cred in termenii astia :``relatie`` , ``casatorie `` , `` famile `` sau ce or mai fi ele pe acolo.

.Cred ca nu puteam sa stam daca nu avem pe cine stresa:)) Ca de exemplu si parintii ... chiar daca copilul este mare are casa lui .. . serviciul lui se gaseste parintele care se crede stapan peste el si trebuie sa`i arate superioritatea intr`un fel sau altu.Asa este si intr`o relatie. Cred ca ne place sa fim un pic Dumnezei peste cineva:)

Poate gandesc ciudat si poate o sa`mi sara lumea in cap dar eu cred ca familia , relatia , casatoria nu sunt decat asa... niste termeni infiintati de noi, cel putin la mine cand aud ca am o relatie numai la auzirea cuvantului ``relatie `` se dezvolta in mine un sentiment de stapanire ... se dezvolta sentimentu de `` al meu `` si de aici se incepe ...`` ca nu are voie sa faca aia, si aia.... ptr ca ca asa este intr`o relatie`` numai reguli si reguli care nu fac nimic bun... si asa nu vom fi NICIODATA fericiti ... eu incerc sa lucrez la asta dar va zic sincer INCA NU AM REUSIT sa nu mai put atatea reguli si etc... si doar sa traiesc clipa..
lovinarms
Postat pe 24 Martie 2009 17:35
Pai...din cite am auzit eu , cica asta inseamna o relatie...un intreg sir de compromisuri, de renuntari din partea unuia in favoarea celuilalt si invers, si mi s-a parut ingrozitoare descrierea...cuvintul "compromis" nu-mi suna deloc a sinonim cu"fericire".Si pina la urma..cam de cita "libertate"trebuie sa aiba parte fiecare intr-o relatie ca sa fie fericit?
cckitty
Postat pe 24 Martie 2009 20:01
Daca intr-o relatie, ca e ea de prietenie, de iubire, casatorie, afaceri, ...absolut orice relatie interumana, nu ramai tu acelasi om si te schimbi dupa cum bate vantul,faci compromisuri grave sau renunti la tine si la viata ta anterioara definitiv(prieteni, familie, distractii, pasiuni) vei ajunge mai devreme sau mai tarziu sa fii nefericit sau nemultumit pentru ca lucrurile fortzate nu duc la nimic bun niciodata .De ce sa oferi totul cand poti oferi exact ceea ce este nevoie, nimeni nu vrea perfectiune, pentru ca ea nu exista, de-aia si se spune ''suflet pereche'' ( apropos de-abia astept sa dea peste mine -sper sa nu fie cu masina sau cu basculanta ), suflete gemene -care au si defecte dar care se completeaza, asta este tot ''shpilul'', defectlele lui sa nu te ''atinga''...sa nu te agaseze si sa-l poti accepta langa tine fara sa fie o povara !

Nu-i asa ca sunt prea coerenta pentru ora 03:15???
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 03:13
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 03:13:10Daca intr-o relatie, ca e ea de prietenie, de iubire, casatorie, afaceri, ...absolut orice relatie interumana, nu ramai tu acelasi om si te schimbi dupa cum bate vantul,faci compromisuri grave sau renunti la tine si la viata ta anterioara definitiv(prieteni, familie, distractii, pasiuni) vei ajunge mai devreme sau mai tarziu sa fii nefericit sau nemultumit pentru ca lucrurile fortzate nu duc la nimic bun niciodata .De ce sa oferi totul cand poti oferi exact ceea ce este nevoie, nimeni nu vrea perfectiune, pentru ca ea nu exista, de-aia si se spune ''suflet pereche'' ( apropos de-abia astept sa dea peste mine -sper sa nu fie cu masina sau cu basculanta ), suflete gemene -care au si defecte dar care se completeaza, asta este tot ''shpilul'', defectlele lui sa nu te ''atinga''...sa nu te agaseze si sa-l poti accepta langa tine fara sa fie o povara !

Nu-i asa ca sunt prea coerenta pentru ora 03:15???


Ce frumos ....adevarul asta este,compromisurile nu duc la nimic bun....parerea mea hac hac
BogdanPaul
Postat pe 25 Martie 2009 05:08
Buna ,numele meu e Adelina ,imi pare sincer rau de relatia voastra ,a ta defapt ,pentru ca din cate am citit tu esti cea care o mentii ,cea care o vrei .Barbatii sunt greu de inteles am 30 de ani ,am avut o caznicie de 1998-2009 sa terminat de putin timp ,am 2 copii o fetita de 5 ani si 5 luni si un baietel de 10 ani ,sunt superbi , pentr u ei merg acasa ,pentr u ei gatesc pentr u ei traiesc . Ex sot ma inselat ,ma insela de en timp ,defapt avea o relatie cu o fetita de 18-19 ani de aproape de 2 ani Acum ea are20-21 cam asa iar el 33, nu e o fata frumoasa ,nu are studii ,desteapta zimi tu ,atata timp cat a fost la mine in casa imi cunoaste copii ,in nic un caz nu e m ai frumoasa ca mine ,eu sunt o femeie frumoasa . Sunt multe de spus ,ce vreau defapt sa subliniez e ca am renuntat la al tine cu forta langa mine ,l iam redat libertatea doar pentr u al lasa sa vada singur realitatea . Va m ai trece timp pana va trece nebunia din capul lui ,stiu asta dar dragostea nu se tine doar dintr o paete ci se consuma din ambele parti . Nu te sfatuiesc sa pleci de langa el dar ce vreau sa ti spun e , ca ar trebui sai starnesti interesu alfel ,stiu ca suferi dar incearca ,schimbati lucu ,puneti pe tine ceva ce nici moarta nu ti ai fi pus machiazate lafel de de cum o faci acum ,chiar si in casa cand gatesti de ex ,prindeti un mot in cap azi ,miine puneti un pampon ceva cu care mereu sa l surprinzi,ceva nebunesc,dar ce e cel m ai inportant nu uita sai zambesti ,nul m ai intreba ce vrea sa maninca la pranz si seara ,mereu aceleasi intrebari ,fa ce vrei tu ,bine ce stii ca i place si lui dar nu mereu ,nul m ai intreba de unde vine si unde pleaca ,nu m ai face nimic din cea ce faceai ,in nici un caz scene de gelozie , Sper sa reusesti sa faci ce eu nu am putut face ,cineva ma invatat cum sa ma conport in astfel de situatii si am crezuto dusmanca mea ,macar tu sa reusesti.TE PUPIC DULCE .ITI LAS ID MEU adelinadobre1978,,poate vrei sa vb cine stie
adelinadobre1978
Postat pe 25 Martie 2009 13:47
Draga mea...sper sa nu mi-o iei in nume de rau dar...tu nu gandesti...
Cum sa tii unul ca asta langa tine??????Ce iubire???Trezeste-te!!!!!!Tu nu vrei sa fii fericita?Vrei sa te consumi pentru un NIMIC...toata viata...Lasa-l sa stea cu mamica,taticul si sa se pacaleasca ca fosta iubire a lui e mai buna...Ii acorzi prea multa atentie...
Nu-ti fie teama de suferinta...suferi destul de mult acum...nu esti fericita...iesi din relatia asta./..nu te merita!!!!!!
camelusha83
Postat pe 25 Martie 2009 14:13
De la: adelinadobre1978, la data 2009-03-25 13:47:24ar trebui sai starnesti interesu alfel
schimbati lucu ,puneti pe tine ceva ce nici moarta nu ti ai fi pus
machiazate la fel de de cum o faci acum ,chiar si in casa cand gatesti

prindeti un mot in cap azi ,miine puneti un pampon
nul m ai intreba ce vrea sa maninca

bine ce stii ca i place si lui, dar nu mereu

Adelina, asta e cel mai bun mesaj citit de mine pe forum anul asta
Eu invidiez pe sotul tau ca te are la casa lui: esti si frumoasa, si iubitoare de copii, dar in acelasi timp si desteapta. Sfaturile tale ar trebui urmate de orice femeie cu scaun la cap.

Postat pe 26 Martie 2009 06:40
cand cineva nu merita.....nu merita si gata.iti iei viata in maini, picioare-l spate si mergi mai departe.nu dispera.viata e atat de frumoasa incat trebuie traita la maxim.iti urez mult succes si ai grija de tine!!!!!
Delya_Delya
Postat pe 26 Martie 2009 06:57
De la: Roco, la data 2009-03-26 06:40:38
De la: adelinadobre1978, la data 2009-03-25 13:47:24ar trebui sai starnesti interesu alfel
schimbati lucu ,puneti pe tine ceva ce nici moarta nu ti ai fi pus
machiazate la fel de de cum o faci acum ,chiar si in casa cand gatesti

prindeti un mot in cap azi ,miine puneti un pampon
nul m ai intreba ce vrea sa maninca

bine ce stii ca i place si lui, dar nu mereu

Adelina, asta e cel mai bun mesaj citit de mine pe forum anul asta
Eu invidiez pe sotul tau ca te are la casa lui: esti si frumoasa, si iubitoare de copii, dar in acelasi timp si desteapta. Sfaturile tale ar trebui urmate de orice femeie cu scaun la cap.
sweety13
Postat pe 31 Martie 2009 13:14
Sarbatori fericite tuturor in primul rand..fie k lumina Sfanta sa va calauzeasca in viata!
Desi suntem in prag de sarbatori...nu am deloc pace in suflet...nu ma pot bucura de aceste zile...ati avut dreptate cand ati zis sa merg inainte fara el...m-am convins...e un prost si un naiv iubitul meu...in urma facturii de la mobil am inteles ce face el de fapt...sute de mesaje catre cea de care s-a despartit pentru mine...nu stiu continutul acestora,dar nu are prea mare importanta...de 2 zile a plecat la ai lui...aseara am vb p mess....in acelasi timp vb si cu ea...dupa cateva minute insa mi-a zis k e obosit si k ar fi bine sa dorm si eu...a zis k iese d p net...am dat din cap si am zis k el...am facut k mine...datorita metodelor IT prezente am reusit sa aflu cum ,ce vb cu ea..a stat de vb cu ea pana la 5 de dim...cuvinte de dor...afisari p web...planuri pentru zilele ce urmeaza...deci,m-am convins...
acum sunt sigura..s-a terminat...cu un asemenea om nu mai pot sta...nu merit asta,nu merit atata chin...si cand ma gandesc k zilele trecute imi faceam griji pentru el,avand probleme de sanatate...ma chinuiam noaptea incercand sa gasesc o metoda sa-l conving sa mergem la medic...:)) imi vine sa rad de prostia mea si naivitatea mea...de 2 saptamani nu s-a mai atins de mine...nu putea...bine k a putut azinoapte langa ea...:Pimi cer scuze dak v-am plictisit cu pbl mele...
repet:acum am inteles totul...eu nu mai puteam face nimk..
ink nu i-am comunicat decizia mea..nici nu stiu dak o voi face...vreau sa plec....imi petrec sarbatorile langa familia mea...pe urma ...Dumnezeu cu mila...plec o vreme din oras...vreau sa imi pun ordine in viata,vreau sa fiu fericita pentru ca stiu k merit....as vrea insa sa stiu ..cum voi putea trece peste...cat va dura pana imi voi reveni....nu mai vreau sa mai iubesc...nu atat de mult....
Sarbatori Fericite inca o data!va poop
karma_wanda
Postat pe 18 Aprilie 2009 10:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
orele de liceu:( 1 De la: black_eyes 31 Ianuarie 2011 17:54
Nu stiu ce s-a intamplat.. 10 De la: Adelyna84 15 Aprilie 2011 17:32
am nevoie de un sfat... 9 De la: kudika_19976 4 Noiembrie 2012 10:25
si amantii sunt oameni.........ce parere aveti despre amanti........ati fost la randul vostru,cunoasteti cazuri? 198 De la: dindirel 24 Noiembrie 2009 13:59
e rau sa iubim? 36 De la: TiaDalma 11 Aprilie 2008 15:32