Setari Cookie-uri

barbatii de peste 25 dea ni...ce inca stau in casa mamei?!?!?!?!

mai nou traiesc ceva ce nu as fi crezut ko sa traiesc vreodata....si mai ales lucrul de care am fugit cel mai mult in viata...De ceva ani....imi impart viata cu un astfel de barbat..totul a fost bine...o perioada de timp pana cand..din mai multe considerente el a trebuit sa se intoarca in casa mamei sale... De atunci..relatia noastra s-a racit enorm de mult...si de la planuri de nunta..si de bebe....am ajuns sa ma gandesc la extrema opusa...Stiu k nu mama il face asa...nu voit cel putin...insa...ceva ceva ma face s am un gust amar...deoarece el refuza sa mai stea cu mine...aducand in prim plan banii (care logic k nu-i ajung.....k eu pt mine am suficienti) .......Prefera sa mearga sa lucreze in domeniul in care s-a pregatit intr-un colt uitat de lume...dar care i-ar aduce mai multa implinire profesionala si financiara.....Nu stiu la ce sa ma gandesc de ce s-a schimbat asa...voi ce parere aveti???Are totusi aproape 30 de ani...si vrea copii si faze de genu (cel putin vroia acu 3 luni)....dar cu comportamentul lui...m-a dat peste cap...si cred k as fi in stare sa renunt la iubirea ce i-o port numai sa stiu ca nu-l impart cu mama lui...Si spun asta pt k...dk el ar fi casatorit si ar avea copii si casa lui &Co...si mama l-ar ruga ceva...el si-ar lasa copii nevasta familia...pt ea...apoi eu nu pot accepta asa ceva..oricat de mult l-as iubi si oricat de mult stiu k ii foarte ok mamasa....Dar ce ma doare pe mine...de ce a reusit in cateva luni sa se schimbe asa radical in ceea ce ma priveste...El zice ca ma iubeste si mai mult...dar eu mai rar acasa la mine...si muuuuuuuuuuuuuuuuuuult mai des acasa la el.....Si nu mai stiu ce sa fac....O idee va rog daca aveti....sau ceva...orice.... :
__XXX__
Postat pe 3 Martie 2009 20:46
Salut Carina

1. Ai grija ca barbatii sunt sensibili la mamici mai ales daca sunt mai "mamosi", fii f atenta.
2. Scoate-l de acolo, manifestarea lui este una ce da spre infantilitate si este tipic barbatilor ' fuga de greutati" si unde fugi mai bine decat la mamica care te primeste si te mangaie pa cap.
3. Ai grija ca mamele sunt geloase pe orice femeie care intra in relatie cu baietii lor, si e gelozie adevarata, ea vrea se controleze in continuare, nu cu rea intentie insa relatiei voastre nu face bine. Noi am "fugit" de la Iasi la Medias, ne-a fost f greu insa acum ne-am obisnuit si am facut progrese enorme, relatie noastra creste sentimentele se intaresc si e bine cu toate ca avem si dezavantaje ca suntem departe de cei dragi.

Nu iuta o femeie are puterea de a "dresa" barbatul si asta o spune un barbat, depinde foarte mult cum pui problema de la inceput. Trebuie sa fii isteata si hotarata si sa fii sigura ca vrei sa stai langa elo viata intreaga.


Succes

toby
Postat pe 4 Martie 2009 07:55
Carina, sunt lucruri care nu se potrivesc si pace!
Eu cred ca baiatul asta trebuie sa mai ..copilareasca langa maica-sa...

Cauta-ti un barbat!
ella_c
Postat pe 4 Martie 2009 08:03
Hmm... Ce ciudata mi se pare acum rivalitatea asta dintre... "nora" si "soacra"...
Eu sunt sigura ca adevarul e la mijloc.
Nu pot intelege cum tu spui "sa ii ceara maica-sa ceva si el sa va lase pe voi ca sa ii faca ei" ... Sa mor daca inteleg expresia. Cum adica "sa va lase"? Ce, fuge in lume?
Si tu cam ce ai vrea? Ca el, odata casatorit cu tine, sa nu o mai bage in seama pe maica-sa?
Spui ca vrei un copil. Asa vrei tu sa se poarte cu tine cand o sa fii batrana si el o sa se casatoreasca? Sa nu mai stie de tine?
Bai fetito, hai sa iti spun ceva: nu stiu el cum o fi, dar nici tu nu esti pregatita sa ai o familie. Familie nu inseamna doar el, tu si un copil. Inseamna el, tu, familia ta, familia lui, copilul vostru care sa creasca intr-un climat armonios, nu intr-unul in care maica-sa improasca otrava impotriva bunica-sii...
Se spune ca atunci cand te casatoresti, nu te casatoresti doar cu el, ci si cu familia lui... Daca nu stii sa te integrezi sau nici macar nu INCERCI, inseamna ca nu e pentru tine, si gata.

Stau si ma gandesc cateodata: Sa fiu eu una dintre putinele femei care-si adora soacra? ... E cea mai buna prietena a mea. Nici macar nu-mi imaginez lumea fara ea
Dor_a
Postat pe 4 Martie 2009 08:29
De la: Dor_a, la data 2009-03-04 08:29:51Hmm... Ce ciudata mi se pare acum rivalitatea asta dintre... "nora" si "soacra"...
Eu sunt sigura ca adevarul e la mijloc.
Nu pot intelege cum tu spui "sa ii ceara maica-sa ceva si el sa va lase pe voi ca sa ii faca ei" ... Sa mor daca inteleg expresia. Cum adica "sa va lase"? Ce, fuge in lume?
Si tu cam ce ai vrea? Ca el, odata casatorit cu tine, sa nu o mai bage in seama pe maica-sa?
Spui ca vrei un copil. Asa vrei tu sa se poarte cu tine cand o sa fii batrana si el o sa se casatoreasca? Sa nu mai stie de tine?
Bai fetito, hai sa iti spun ceva: nu stiu el cum o fi, dar nici tu nu esti pregatita sa ai o familie. Familie nu inseamna doar el, tu si un copil. Inseamna el, tu, familia ta, familia lui, copilul vostru care sa creasca intr-un climat armonios, nu intr-unul in care maica-sa improasca otrava impotriva bunica-sii...
Se spune ca atunci cand te casatoresti, nu te casatoresti doar cu el, ci si cu familia lui... Daca nu stii sa te integrezi sau nici macar nu INCERCI, inseamna ca nu e pentru tine, si gata.

Stau si ma gandesc cateodata: Sa fiu eu una dintre putinele femei care-si adora soacra? ... E cea mai buna prietena a mea. Nici macar nu-mi imaginez lumea fara ea


moaaammmaaa...ce avatar Dora!!!
si pe mine m-a iubit soacra...si eu pe ea!


Din pacate,doar ea...nu si fiu-sau
ella_c
Postat pe 4 Martie 2009 09:11
tre so iau de la capat k so sters ...
Deci doara....nu ii vorba de nici o rivaliatate nora soacra...sau ceva de genu...doamne fereste...ma inteleg cu ea ca si cu mama (care ma sustine si ma juta neconditionat)...ci ma intreb de ce inca el la varsta asta tot mai trage atat d mult la ea...Uite de exemplu...mama lui la fiecare srbatoare sau cu orice ocazie si nu numai imi cumpara tot felul de cadouri...imi face orice vreau eu de mancare nu ma lasa s fac absolut nimic la ea in casa si nu numai...si nu-i vb ca nu ma lasa pt ca nu stiu face...ci pt simplu fapt dupa cum mi-a zis chiar ea...k o sa vina vremea knd o sa fac si eu vreau nu vreau...si pana atunci sa ma odihnesc ...Nu ii vorba iarasi k nu o accept pe a...si pe el ...cu familia lui...ii doar intrebarea k dupa atata vreme mai trage la ea..si nu ii dispus sa renunte la a sta cu ea...El a zis de exemplu dk ne casatorim k sa stam cu mama lui..(oare tie ti-ar placea asta????)...lucru cu care nici eu...nici mama lui nu suntem de acord...Pt ca ea ma tot bate la cap sa fac cumva sa-l iau de la ea de acasa...De castigat castiga foarte bine...deci nu se pune problema banilor...de iubit ma iubeste ca ochii din cap...si totusi...nu poate renunta la a sta cu mama lui... Si nu zic sa renunte la ea...doamne fereste...k o sa fiu si eu mama...nu la asta ma refer...ci doar sa stam noi...amundoi asa in coltisorul nostru de rai...dk ma intelegi c vreau s spun....Da el....de exemplu...vine de la lucru...salariul la mamica...hopa topa..hai sa-i luam ceva la mamica....Si totusi am ajuns sa nu ma mai deranjeze chestiile de genu...ci doar ca de cateva luni de cand sta cu ea...a inceput sa se schimbe...si asta nu imi place mie...Adik...mie nu imi mai spune ce face...ce drege sau cum face..ci i le spune mamei.. (logic k tre sa i le spuna si ei)...dar cand ilș intreb c si cum...el imi psune k io zis deja la mama si ce rost ar mai avea sa mi le spuna si mie?sa vb eu cu ea.....asta ti se mai pare normal?k mie n u...Pt k inainte orice povesteam.......ce-o mancat....unde o fost cu cine...si faze de genu...si vene el si mi le spunea...nu il iuntrebam eu...Simt ca am trecut pe locul 2 dupa mamasa...si asta nu imi place...Logic si in mod normL AR FI S FIU PE LOCUL 2 DUPA EA...dar...io sa fiu buna numai d.....****...si nu si de povestit si impartit la propriu viata???!!!!Si culmea este ca inainte atata era de bine...si mamasa era atata de fericita d numa...De exemplu ai mei ne-au dat masina...si mergeam la fiecare saptamanal...si impacam pe toata lumea...mergem pe weekend...stateam o zi 2...si apoi de intorceam la noi...Aveam banutii nostri...aveam lucrurile noastre...mergeam amundoi la cumparaturi...la film...la o prajitura...la un suc..si tot felul de lucruri ce se fac in doi...si-s mai frumoase in 2 ...Si eram amundoi fericiti alaturi logic de ambele familii...Si eu nu inteleg cu ce am gresit de s-a schimbat atat d mult...cu toate k el zice k pe zi c trece ma iubeste si mai mult.... macar cu asta s fiu implinita....Cat despre casatorie....eu zic k sunt pregatita...dar nu is pregatita k si tanrara pereche casatorita sa stam cu mama lui sau cu parintii mei...asta no sa accept niciodata....Iar de bebe....abia astept s am...kndva.............
__XXX__
Postat pe 4 Martie 2009 17:16
si mai era expresia sa ne lase...ipotetic vorbind am spus...dk mama lui i-ar cere intr-o noapte de exemplu s mearga la ea...(p motiv k ii este dor de el)....el....si-ar lasa familia...(indiferent k ar fi cu mine...sau cu alta....)...si s-ar duce tot atunci la mami....De asta sunt 100% sigura... ...sper totusi sa ma insel...
__XXX__
Postat pe 4 Martie 2009 17:20
Mai, eu am inteles altceva. Daca mama lui ar fi dorit ca al ei copil sa stea cu tine, ar fi avut o discutie cu el si i-ar fi explicat de ce nu mai poate locui cu ea. Pe de alta parte, daca locuiti in orase diferite, probabil ca o solutie ar fi sa va mutati voi mai aproape de dumneaei.
Lucia1971
Postat pe 4 Martie 2009 17:27
De la: Dor_a, la data 2009-03-04 08:29:51Hmm... Ce ciudata mi se pare acum rivalitatea asta dintre... "nora" si "soacra"...
Eu sunt sigura ca adevarul e la mijloc.
Nu pot intelege cum tu spui "sa ii ceara maica-sa ceva si el sa va lase pe voi ca sa ii faca ei" ... Sa mor daca inteleg expresia. Cum adica "sa va lase"? Ce, fuge in lume?
Si tu cam ce ai vrea? Ca el, odata casatorit cu tine, sa nu o mai bage in seama pe maica-sa?
Spui ca vrei un copil. Asa vrei tu sa se poarte cu tine cand o sa fii batrana si el o sa se casatoreasca? Sa nu mai stie de tine?
Bai fetito, hai sa iti spun ceva: nu stiu el cum o fi, dar nici tu nu esti pregatita sa ai o familie. Familie nu inseamna doar el, tu si un copil. Inseamna el, tu, familia ta, familia lui, copilul vostru care sa creasca intr-un climat armonios, nu intr-unul in care maica-sa improasca otrava impotriva bunica-sii...
Se spune ca atunci cand te casatoresti, nu te casatoresti doar cu el, ci si cu familia lui... Daca nu stii sa te integrezi sau nici macar nu INCERCI, inseamna ca nu e pentru tine, si gata.

Stau si ma gandesc cateodata: Sa fiu eu una dintre putinele femei care-si adora soacra? ... E cea mai buna prietena a mea. Nici macar nu-mi imaginez lumea fara ea

Stai draga linistita ca si eu imi iubesc soacra. Doar ca a mea, din momentul in care si-a insurat feciorul, ar sta si in cap numai sa nu il vada nacajit la usa ei... Si tocmai de aia ma iubeste asa de mult: pentru ca nu i-am trimis niciodata copilul inapoi...
Lucia1971
Postat pe 4 Martie 2009 17:31
nu stiu ce sa zic, foarte complicat. Deci te iubeste dar vrea sa stea la mama acasa, tu il iubesti dar nu vrei sa locuiti la mama lui, mama lui la randul ei te accepta si nu vrea ca voi doi cand va casatoriti sa stati cu ea......asta am inteles eu, atunci sfatul meu este SA MA ASTEPTATI IMPREUNA pana se desprinde si se hotaraste sa fie baiatul mamii sau un barbat cu iubita si familie, care vrea sa-si intemeieze propria familie. Succes! eu cu sotul ne-am mutat din Bacau, respectiv, Iasi la Arad, dar nu neaparat sa fugim de parinti, insa e mai bine oricum. Culmea , acum ii chemam noi pe parinti ca trebuie sa stea cu fetita noastra cat suntem la lucru. Deci tot alaturi de familie existam!
azalis
Postat pe 4 Martie 2009 17:32
De la: Dor_a, la data 2009-03-04 08:29:51Hmm... Ce ciudata mi se pare acum rivalitatea asta dintre... "nora" si "soacra"...
Eu sunt sigura ca adevarul e la mijloc.
Nu pot intelege cum tu spui "sa ii ceara maica-sa ceva si el sa va lase pe voi ca sa ii faca ei" ... Sa mor daca inteleg expresia. Cum adica "sa va lase"? Ce, fuge in lume?
Si tu cam ce ai vrea? Ca el, odata casatorit cu tine, sa nu o mai bage in seama pe maica-sa?
Spui ca vrei un copil. Asa vrei tu sa se poarte cu tine cand o sa fii batrana si el o sa se casatoreasca? Sa nu mai stie de tine?
Bai fetito, hai sa iti spun ceva: nu stiu el cum o fi, dar nici tu nu esti pregatita sa ai o familie. Familie nu inseamna doar el, tu si un copil. Inseamna el, tu, familia ta, familia lui, copilul vostru care sa creasca intr-un climat armonios, nu intr-unul in care maica-sa improasca otrava impotriva bunica-sii...
Se spune ca atunci cand te casatoresti, nu te casatoresti doar cu el, ci si cu familia lui... Daca nu stii sa te integrezi sau nici macar nu INCERCI, inseamna ca nu e pentru tine, si gata.

Stau si ma gandesc cateodata: Sa fiu eu una dintre putinele femei care-si adora soacra? ... E cea mai buna prietena a mea. Nici macar nu-mi imaginez lumea fara ea



bv dor_a!!!!!!!
catch_a_fire
Postat pe 4 Martie 2009 17:32
crede-ma Lucia k i-a explicat si ea...k asta ar fi cea mai buna solutie...insa el zice k asa ii cel mai bine deocamdata k asa poate strange ceva bani...k sa ne luam un apartament... ...k nu vrea chirie sau datorii la banca (din punctul asta de vedere ii foarte ok...:p)
__XXX__
Postat pe 4 Martie 2009 17:44
Si daca asta e felul lui indirect de a-ti spune "pa si pu... la revedere"? Stiu ca suna dur, dar vorba ta: la fiecare necaz da fuga la mama? Si mie mi se pare tare aiurea...
Lucia1971
Postat pe 4 Martie 2009 17:50
Carina,sti care e parerea mea?
Eu cred ca nu a gasit femeia pentru care sa o "paraseasca" pe mama-sa...Cu alte cuvinte ,cand iubesti te duci invartindu-te dupa cel drag...Daca,cauti un motiv de separare ...il gasesti!

ZIceai de maica-sa...pai oricat te-ar iubi tot mai aproape este maieul decat camasa.O sa zica exact ce vrea el sa auzi..
ella_c
Postat pe 4 Martie 2009 17:50
ehei soacrele...........sincer daca a mea nu ar exista ar fi searbada viata! dar revenind la subiect eu cred ca doamna a uitat sa taie cordonul intre ea si fiul ei........pai eu in locul ei il trimiteam de unde a venit.........cum sa stai cu mama la 30 de ani?mama te creste,te educa si iti da aripi.......;nu inseamna ca trebuie sa o abandonezi dar nici sa faci o obsesie pentru ea! baietii care cresc cu mamele pina la virste inaintate le idolarizeaza si mai tirziu isi vede sotia ca pe o mama.............;acest tip de barbat toata viata isi cauta mama.........copilul il educa tot dupa modelul mamei! incearca sa ai o discutie clara pe subiect si fii deschisa in tot ceea ce gindesti...........totusi nu uita sa ii spui ca mama lui are un rol important in viata voastra si veti avea mereu grija de ea dar fara sa locuiti sub acelasi acoperis! va venii si vremea cind ea va fi batrina , bolnava....cu nevoie de ajutor permanent dar pina atunci traiti pentru voi ..........ca oricum orice ar fi este mama voastra si nu puteti sa o abandonati la greu!
FRANNNCE
Postat pe 4 Martie 2009 17:56
France, tocmai asta incercam sa-i explic eu putin mai sus.
Lucia1971
Postat pe 4 Martie 2009 17:58
De la: Lucia1971, la data 2009-03-04 17:58:59France, tocmai asta incercam sa-i explic eu putin mai sus.
de mai luci.....experienta cu soacrele........ si noi o sa fim
FRANNNCE
Postat pe 4 Martie 2009 18:05
am uitat totusi sa precizez ceva...tatal lui s decedat cand el avea 18 ani...si de atunci e doar el cu mama..si se au doar unul pe celalalt....Si DA....am vazut si mi-a si recunoscut...atat el...cat si mama lui....k eu is identica cu mamasa la caracter...si la comportament.... si nu d putine ori ne-am trezit spunand aceleasi lucruri de odata....++Ca ea ma prezinta ca ”nora mea”...chiar dk nu suntem casatoriti...si nu am fost de acord cu aceasta prezentare...inca nu e cazul... .....Cat despre a ma lasa...nu vrea...pt k tine prea mult la mine...si are pre multe in cap cu mine...Si inca no venit vreme sa-l pun sa aleaga intre mine si mama lui (bo s fac niciodata asta...) .....cu toate ca dk l-as pune s aleaga asa ori ori...m-ar alege p mine...dar nu vreau s stea din obligatie cu mine...d frik ko sa-l las dk nu vine...O sa-l las s simta el ca tre s vina...sper doar sa am taria sa fac lucrul asta..k mai e si o problema...sta cu mamasa...si ii si la 200 km de mine...
__XXX__
Postat pe 4 Martie 2009 18:24
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-04 18:05:33
De la: Lucia1971, la data 2009-03-04 17:58:59France, tocmai asta incercam sa-i explic eu putin mai sus.
de mai luci.....experienta cu soacrele........ si noi o sa fim

No, nu ma speria ca eu sper sa mai am pana atunci vreo 20 de ani... Dar recunosc: n-am sa fiu o soacra prea buna...
Lucia1971
Postat pe 4 Martie 2009 19:53
de 8 martie mi-a luat acelasi cadou care i l-a luat si mamei...
__XXX__
Postat pe 9 Martie 2009 17:58
Pai da nu a vrut sa faca diferenta intre tine si maicasa... va iubeste pe amandoua la fel .. nu imi plac baietzii astia care se tin de fusta lu mama..
_dulcik_
Postat pe 20 Martie 2009 23:30
De la: Carina_nohiboke, la data 2009-03-09 17:58:34de 8 martie mi-a luat acelasi cadou care i l-a luat si mamei...

foarte tare asta
DeeaCatalina
Postat pe 21 Martie 2009 04:13
pai daca baiatu iubeste nevasta la fel ca pe mama .... greu cu astfel de baietii in general acese relatii nu tin... el niciodata nu se va deslipi de fusta mamei si daca o va face candva cred ca va fii mul prea tarziu...
_dulcik_
Postat pe 21 Martie 2009 22:12
Am avut si eu un specimen de genul, avea 32 de ani si locuia cu mama lui!!! apoi s-a mutat cateva luni cu mine, si apoi inapoi la mama lui ca vezi Doamne nu ii ajungeau banii. Ne-am despartit tot din cauza mamei lui, sau mai bine zis de mamos ce e, pt ca mama lui se baga in treburile noastre si mai ales in viata mea, si ii baga lui prostii in cap, si el bineinteles ca o asculta.
DeeaCatalina
Postat pe 23 Martie 2009 03:25
De la: Carina_nohiboke, la data 2009-03-04 17:20:10si mai era expresia sa ne lase...ipotetic vorbind am spus...dk mama lui i-ar cere intr-o noapte de exemplu s mearga la ea...(p motiv k ii este dor de el)....el....si-ar lasa familia...(indiferent k ar fi cu mine...sau cu alta....)...si s-ar duce tot atunci la mami....De asta sunt 100% sigura... ...sper totusi sa ma insel...
...........................nu aici exagerezi...........si ma gandesc acum ca el si mama lui au trecut prin experiente foarte neplacute..........poate a vazut suferinta si sacrificiul ei si se simte dator fata de ea.................ea trebuie sa rupa aceasta relatie prea stransa cu ea............pe ea trebuie sa o convingi ...........
erikahd2008
Postat pe 23 Martie 2009 04:25
sa iti mai zic ultima noutate...la ultima vizita am observat niste gesturi la el...pe care mie ani buni nu mi le-a facut niciodata...de exemplu...k ii pre fierbinte supa, sau prea sarat pilaful...si faze d genu...la care mi-am permis sa-i spun mamei k el deja intrece masura...ea a inceput sa-mi spuna k eu is vinovata pentru comportamentul lui...ca eu l-am invatat asa.. ...dar precizez inca o data cat o stat cu mine...niciodata no comentat la mancare, la curatenie, spalat vase si haine...iar de cand ii acasa la masa...nimic nu-i mai convine...De ex a venit la mine..si a inceput cu aceleasi figuri k la mama acasa...si logic...nu i-am permis...iar colega mea de apartament i-a zis k ii foarte deplasat...si s-a luat putin la cearta cu el pe tema asta...Eu ce sa mai zic.....Eu il schimb?Eu il influentez...nu cred... Si da....mamasa ii foarte atasata de el...si ii face orice oricand oricat...doar k nu se ”culca” cu el...dar de dormit mai sunt seri cand el adoarme in brate la ea..........................Devin din ce in ce mai confuza... cu toate k-l iubesc din toata inima si cu tot sufletul.... si vad k ii reciproc...cu mici exceptii.....
__XXX__
Postat pe 23 Martie 2009 20:13
maica sa din cate vad l a inlocuit p tatal lui cu el....
ori accepti situatia ori t desparti d el...k d langa ea nu l vei putea lua
rocka
Postat pe 24 Martie 2009 16:14
habar nu am ce sa fac... ...sa accept situatia...nu-s genu....sa-l las...nu vreau...sa-l schimb...nu-mi doresc asta... tre sa vada el asta....II tare curios...ca mai nou trage tare mult la mama mea acasa.....si mai exact la mine acasa...sa mergem k nu am mai fost de la craciun...si faze de genu....Uite..chiar i-am zis k eu cu mamasa nu stau sub acelasi acoperis...si nici cu mama...si mi-a zis k o sa gasim noi o solutie ...
__XXX__
Postat pe 27 Martie 2009 15:14
De la: Carina_nohiboke, la data 2009-03-27 15:14:31habar nu am ce sa fac... ...sa accept situatia...nu-s genu....sa-l las...nu vreau...sa-l schimb...nu-mi doresc asta... tre sa vada el asta....II tare curios...ca mai nou trage tare mult la mama mea acasa.....si mai exact la mine acasa...sa mergem k nu am mai fost de la craciun...si faze de genu....Uite..chiar i-am zis k eu cu mamasa nu stau sub acelasi acoperis...si nici cu mama...si mi-a zis k o sa gasim noi o solutie ...

atunci e bn
yumy
Postat pe 27 Martie 2009 15:16
Sunt multii barbatii care cu greu se deslipesc de fustitza mamei.. pur si simplu nu au curajul sa faca asta... nu inteleg ca au o varsta si gata cu mamica...
_dulcik_
Postat pe 27 Martie 2009 21:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Credeti ca intr-adevar exista o jumatate pentru fiecare? 47 De la: monaram 28 Iunie 2009 13:49
tineri cautam nasi in judetul Buzau 1 De la: kudika_991904 6 Aprilie 2017 15:49
sa ma marit cu cine vor parintii? 18 De la: kudika195501 30 Decembrie 2010 00:16
relatie fara sex 80 De la: floricikademare 14 Ianuarie 2011 13:02
Nu stiu ce sa fac... 51 De la: Barbie30 9 Iulie 2010 22:23