Setari Cookie-uri

o fata pentru sex in 3.

De la: diana_alberta, la data 2009-03-08 22:57:51draguta..nu caut numai pentru el...caut pentru noi.si nu o fac pentru el..nici macar nu a fost el cel care a propus.am fost eu.pentru ca imi doresc sa vad cum e cu o femeie. din punct de vedere sexual.atat. el poate sa stea sa se uite sau sa si participe.si eu sunt in general posesiva dar daca nu imi doream asta nu o faceam.si am incredere in el, suntem de suficient timp impreuna incat sa stim sa deosebim sexul de dragoste si indeplinirea unei fantezii de viata de zi cu zi.


Daca iti spune intr-o zi ca ,are o fantezie cu un barbat ,ce faci? .Participi sau te uiti?
G_Bogdan
Postat pe 8 Martie 2009 23:08
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-08 23:03:04
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-08 22:59:58
De la: diana_alberta, la data 2009-03-08 22:57:51draguta..nu caut numai pentru el...caut pentru noi.si nu o fac pentru el..nici macar nu a fost el cel care a propus.am fost eu.pentru ca imi doresc sa vad cum e cu o femeie. din punct de vedere sexual.atat. el poate sa stea sa se uite sau sa si participe.si eu sunt in general posesiva dar daca nu imi doream asta nu o faceam.si am incredere in el, suntem de suficient timp impreuna incat sa stim sa deosebim sexul de dragoste si indeplinirea unei fantezii de viata de zi cu zi.


tu esti obsedata fata



..interesant ..


ai aparut LL!!
ce faci??
ella_c
Postat pe 8 Martie 2009 23:14
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-08 23:08:36
De la: diana_alberta, la data 2009-03-08 22:57:51draguta..nu caut numai pentru el...caut pentru noi.si nu o fac pentru el..nici macar nu a fost el cel care a propus.am fost eu.pentru ca imi doresc sa vad cum e cu o femeie. din punct de vedere sexual.atat. el poate sa stea sa se uite sau sa si participe.si eu sunt in general posesiva dar daca nu imi doream asta nu o faceam.si am incredere in el, suntem de suficient timp impreuna incat sa stim sa deosebim sexul de dragoste si indeplinirea unei fantezii de viata de zi cu zi.


Daca iti spune intr-o zi ca ,are o fantezie cu un barbat ,ce faci? .Participi sau te uiti?


Vai Bogdan...Pentru iubi orice!Unu,doi ...trei...Nu e o problema!
E o vorba"Mai usor e sa stai cu gura deschisa decat cu mana intinsa"..

femeia e moderna..
ella_c
Postat pe 8 Martie 2009 23:16
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-08 23:08:36
Daca iti spune intr-o zi ca ,are o fantezie cu un barbat ,ce faci? .Participi sau te uiti?



acum m-am prins...
ella_c
Postat pe 8 Martie 2009 23:17
aici era vorba de fantezia mea cred... si eu i-am spus-o iar el a fost d acord... dak mi-ar spune el ca aia ar fi fantezia lui ar proceda la fel k mine si m-ar intreba daca sunt d acord sau nu.prefer sa nu mai dau raspunsuri si mai ales sincere pentru ca se pare ca aici esti aspru judecat de cei care nu iti impartasesc parerea. si nu inteleg de ce ella isi permite sa judece in necunostiinta de cauza..cred ca am mai spus ca nu o fac pentru prietenul meu ( care nu se numeste iubi ). si nu m-am numit moderna... sunt doar mai deschisa decat la unele lucruri. asta nu inseamna nici ca eu sunt mai buna nici ca tu esti mai buna. inseamna doar ca gandim altfel. si asa cum eu nu te judec abtine-te si tu ca pana una alta nu ti-am cerut nici parerea nici sfaturi. daca nu te interesa sa te bagi trebuia sa iti vezi d ale tale.
diana_alberta
Postat pe 8 Martie 2009 23:31
De la: diana_alberta, la data 2009-03-08 23:31:46aici era vorba de fantezia mea cred... si eu i-am spus-o iar el a fost d acord... dak mi-ar spune el ca aia ar fi fantezia lui ar proceda la fel k mine si m-ar intreba daca sunt d acord sau nu.prefer sa nu mai dau raspunsuri si mai ales sincere pentru ca se pare ca aici esti aspru judecat de cei care nu iti impartasesc parerea. si nu inteleg de ce ella isi permite sa judece in necunostiinta de cauza..cred ca am mai spus ca nu o fac pentru prietenul meu ( care nu se numeste iubi ). si nu m-am numit moderna... sunt doar mai deschisa decat la unele lucruri. asta nu inseamna nici ca eu sunt mai buna nici ca tu esti mai buna. inseamna doar ca gandim altfel. si asa cum eu nu te judec abtine-te si tu ca pana una alta nu ti-am cerut nici parerea nici sfaturi. daca nu te interesa sa te bagi trebuia sa iti vezi d ale tale.


Stai draga nu dadea ca, eu nu te-am judecat ba chiar am vrut sa te ajut cu fantezia ta...sunt baiat bun ,asa zice mamica mea
G_Bogdan
Postat pe 8 Martie 2009 23:35
De la: diana_alberta, la data 2009-03-08 23:31:46aici era vorba de fantezia mea cred... si eu i-am spus-o iar el a fost d acord... dak mi-ar spune el ca aia ar fi fantezia lui ar proceda la fel k mine si m-ar intreba daca sunt d acord sau nu.prefer sa nu mai dau raspunsuri si mai ales sincere pentru ca se pare ca aici esti aspru judecat de cei care nu iti impartasesc parerea. si nu inteleg de ce ella isi permite sa judece in necunostiinta de cauza..cred ca am mai spus ca nu o fac pentru prietenul meu ( care nu se numeste iubi ). si nu m-am numit moderna... sunt doar mai deschisa decat la unele lucruri. asta nu inseamna nici ca eu sunt mai buna nici ca tu esti mai buna. inseamna doar ca gandim altfel. si asa cum eu nu te judec abtine-te si tu ca pana una alta nu ti-am cerut nici parerea nici sfaturi. daca nu te interesa sa te bagi trebuia sa iti vezi d ale tale.


judeca-ma ,ce te retine?

Ideea e alta...ce vrei tu putin probabil sa gasesti pe aici...Si crede-ma chiar nu vreau sa judec in cunostinta de cauza !
Sa zicem ca EU nu sunt suficient de moderna...sau suficient de deschisa!
Nu sunt impotriva ta ,dar nici ca tine.
Nu as putea sa am relatii intime cu cineva pentru care nu simt ceva.Si daca simt...fereasca Dumnezeu sa se apropie cineva la mai putin de 30 cm...


ella_c
Postat pe 8 Martie 2009 23:42
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-08 23:35:51
Stai draga nu dadea ca, eu nu te-am judecat ba chiar am vrut sa te ajut cu fantezia ta...sunt baiat bun ,asa zice mamica mea


Cred ca eu am suparat-o ,nu tu!
ella_c
Postat pe 8 Martie 2009 23:43
eu i-am mai zis sa caute pe hi5 da' nu ma asculta

eu una daca mi-ar veni pe creier sa o fac cu o femeie, nu cred ca kl-as implica si pe el, sunt mai egoista ashe
kitty_krieger
Postat pe 9 Martie 2009 00:08
:))
razboinico...:))
bun asheaaaaaaaaaa
oana_78
Postat pe 24 Mai 2009 11:59
Asaa.... nu am citit ce a zis, dar care-i fantezia ei, exact? Sa se uite la iubita-su cum ii face oral alteia? (de exemplu)..

Ce mai faceti, dragelor?
Dor_a
Postat pe 24 Mai 2009 12:20
:)) mie numai gandul imi provoaca ras.:))
oana_78
Postat pe 24 Mai 2009 13:21
kudika078678
Postat pe 22 Noiembrie 2009 09:03
mai e valabila cererea?
greierash_is_back
Postat pe 22 Noiembrie 2009 09:05
De la: diana_alberta, la data 2009-03-06 21:02:29eu si prietenul meu dorim sa cunoastem o fata pentru o noapte petrecuta in 3. avem 20 ani amandoi. daca va intereseaza lasati un mesaj va rog. seriozitate daca se poate.


mai era o ciudata tot cu swing dute cauta
iulia069834
Postat pe 16 Decembrie 2009 18:31
santem cuplu roman stabilit in italia.Cautam o fata pentru o relatie in trei.Relatie de prietenie sex etc
Lucyetta
Postat pe 21 Mai 2010 18:58
De la: kudika186290, la data 2010-05-21 18:58:28santem cuplu roman stabilit in italia.Cautam o fata pentru o relatie in trei.Relatie de prietenie sex etc


ups.... nu am inteles prietenie, sex si etc ????????

ce intra la etc??????
anastasia_m
Postat pe 21 Mai 2010 19:03
De la: diana_alberta, la data 2009-03-08 23:31:46aici era vorba de fantezia mea cred... si eu i-am spus-o iar el a fost d acord... dak mi-ar spune el ca aia ar fi fantezia lui ar proceda la fel k mine si m-ar intreba daca sunt d acord sau nu.prefer sa nu mai dau raspunsuri si mai ales sincere pentru ca se pare ca aici esti aspru judecat de cei care nu iti impartasesc parerea. si nu inteleg de ce ella isi permite sa judece in necunostiinta de cauza..cred ca am mai spus ca nu o fac pentru prietenul meu ( care nu se numeste iubi ). si nu m-am numit moderna... sunt doar mai deschisa decat la unele lucruri. asta nu inseamna nici ca eu sunt mai buna nici ca tu esti mai buna. inseamna doar ca gandim altfel. si asa cum eu nu te judec abtine-te si tu ca pana una alta nu ti-am cerut nici parerea nici sfaturi. daca nu te interesa sa te bagi trebuia sa iti vezi d ale tale.



buna si noi suntem un cuplu de 30 de ani si cfautam un cuplu pentru sex ce ziceti
serios astept raspuns
kudika228340
Postat pe 25 August 2010 11:15
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-22 09:05:07mai e valabila cererea?

vrei sa te bagi?!
roz5blue6lila7
Postat pe 25 August 2010 11:18
De la: kudika228340, la data 2010-08-25 11:15:55
De la: diana_alberta, la data 2009-03-08 23:31:46aici era vorba de fantezia mea cred... si eu i-am spus-o iar el a fost d acord... dak mi-ar spune el ca aia ar fi fantezia lui ar proceda la fel k mine si m-ar intreba daca sunt d acord sau nu.prefer sa nu mai dau raspunsuri si mai ales sincere pentru ca se pare ca aici esti aspru judecat de cei care nu iti impartasesc parerea. si nu inteleg de ce ella isi permite sa judece in necunostiinta de cauza..cred ca am mai spus ca nu o fac pentru prietenul meu ( care nu se numeste iubi ). si nu m-am numit moderna... sunt doar mai deschisa decat la unele lucruri. asta nu inseamna nici ca eu sunt mai buna nici ca tu esti mai buna. inseamna doar ca gandim altfel. si asa cum eu nu te judec abtine-te si tu ca pana una alta nu ti-am cerut nici parerea nici sfaturi. daca nu te interesa sa te bagi trebuia sa iti vezi d ale tale.



buna si noi suntem un cuplu de 30 de ani si cfautam un cuplu pentru sex ce ziceti
serios astept raspuns


Zicem sa astepti, noi te lasam si sustinem.
stem_29
Postat pe 25 August 2010 11:30
E foarte placut in trei. Insistati! :))
blue_domes
Postat pe 8 Septembrie 2010 14:15
De la: kudika228340, la data 2010-08-25 11:15:55
De la: diana_alberta, la data 2009-03-08 23:31:46aici era vorba de fantezia mea cred... si eu i-am spus-o iar el a fost d acord... dak mi-ar spune el ca aia ar fi fantezia lui ar proceda la fel k mine si m-ar intreba daca sunt d acord sau nu.prefer sa nu mai dau raspunsuri si mai ales sincere pentru ca se pare ca aici esti aspru judecat de cei care nu iti impartasesc parerea. si nu inteleg de ce ella isi permite sa judece in necunostiinta de cauza..cred ca am mai spus ca nu o fac pentru prietenul meu ( care nu se numeste iubi ). si nu m-am numit moderna... sunt doar mai deschisa decat la unele lucruri. asta nu inseamna nici ca eu sunt mai buna nici ca tu esti mai buna. inseamna doar ca gandim altfel. si asa cum eu nu te judec abtine-te si tu ca pana una alta nu ti-am cerut nici parerea nici sfaturi. daca nu te interesa sa te bagi trebuia sa iti vezi d ale tale.



buna si noi suntem un cuplu de 30 de ani si cfautam un cuplu pentru sex ce ziceti
serios astept raspuns


_Cryssa_
Postat pe 8 Septembrie 2010 14:24
De la: kudika228340, la data 2010-08-25 11:15:55
De la: diana_alberta, la data 2009-03-08 23:31:46aici era vorba de fantezia mea cred... si eu i-am spus-o iar el a fost d acord... dak mi-ar spune el ca aia ar fi fantezia lui ar proceda la fel k mine si m-ar intreba daca sunt d acord sau nu.prefer sa nu mai dau raspunsuri si mai ales sincere pentru ca se pare ca aici esti aspru judecat de cei care nu iti impartasesc parerea. si nu inteleg de ce ella isi permite sa judece in necunostiinta de cauza..cred ca am mai spus ca nu o fac pentru prietenul meu ( care nu se numeste iubi ). si nu m-am numit moderna... sunt doar mai deschisa decat la unele lucruri. asta nu inseamna nici ca eu sunt mai buna nici ca tu esti mai buna. inseamna doar ca gandim altfel. si asa cum eu nu te judec abtine-te si tu ca pana una alta nu ti-am cerut nici parerea nici sfaturi. daca nu te interesa sa te bagi trebuia sa iti vezi d ale tale.



buna si noi suntem un cuplu de 30 de ani si cfautam un cuplu pentru sex ce ziceti
serios astept raspuns


30 impreuna sau separat?!
kudika311399_silvia
Postat pe 8 Septembrie 2010 14:30
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-22 09:05:07mai e valabila cererea?

greieras eu cu mandra suntem in ro. vi la noi mai intai ?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 8 Septembrie 2010 14:32
mai copiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kudika043626
Postat pe 7 Decembrie 2010 09:44
e ceva normal.bravo
matei_gabriella
Postat pe 7 Decembrie 2010 09:58
Ai mare grija cu cea de-a treia persoana sa nu patesti ca mine, s-ar putea sa inceapa sa ii placa prietenului tau prea mult si sa nu mai vrea decat cu doua.
kudika316078
Postat pe 7 Decembrie 2010 10:20
Sunt interesata de "experienta in 3", uite si un id de mess sa vb despre detalii elena.ionescu87@yahoo.com. Astept un raspuns, pupici
kudika018532
Postat pe 7 Decembrie 2010 10:34
De la: kudika316078, la data 2010-12-07 10:20:41Ai mare grija cu cea de-a treia persoana sa nu patesti ca mine, s-ar putea sa inceapa sa ii placa prietenului tau prea mult si sa nu mai vrea decat cu doua.


iar tu in loc sa fii bucuroasa esti suparata! cate n-ar vrea sa aiba asa taur in "batatura"!
vitamina_c
Postat pe 7 Decembrie 2010 10:41
De la: kudika018532, la data 2010-12-07 10:34:06Sunt interesata de "experienta in 3", uite si un id de mess sa vb despre detalii elena.ionescu87@yahoo.com. Astept un raspuns, pupici


pune si tu o poza,
ca nu merge asa,
cu ori si cine
battleofwits
Postat pe 7 Decembrie 2010 10:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dominanta sau Dominata in Pat? 13 De la: NumaiTu 12 Septembrie 2009 11:21
Merge aventura ca energizant pt o relatie lesinata? 10 De la: the_same_contesina 14 Octombrie 2011 16:57
incidente cu perversi 69 De la: just_laura 15 Aprilie 2009 19:33
ejacure femenina 30 De la: kudika_934107 22 Septembrie 2013 13:15
Relatiile si masajul erotic 91 De la: felixcat 7 Februarie 2011 21:06