Setari Cookie-uri

Mai multe probleme

A-si avea si eu cateva probleme si daca ati putea sa ma ajutati ar fi foarte bine.Eu sunt in zodia taur iar ea in zodia fecioara duntem impreuna de 1 an de zile la fiecare zile mai speciale ia-m oferit cadouri insa eu mereu nu primeam nimik in schimb decat un simplu multumesc akum cateva zile dupa ce am facut 1 an impreuna am intrebat-o daca ar vre sa facem sex si am primit un raspuns care ma pus pe ganduri,raspunsul ei a fost vreau sa fac sex doar cu barbatul cu care ma voi casatori,prietena mea are 18 si eu 19 insa nu stiu daca voi putea rezista atata timp fara sa nu fac nimik ce sa fac sa raman alaturi de ea sau sa ne vedem fiecare de drumurile noastre astept raspunsurile voastre
danacu16
Postat pe 7 Martie 2009 16:19
Eu daca as fi prietena ta ti-as face un cadou foarte util : o carte de gramatica; decat sa pui atatea cratime aiurea, mai bine nu mai pune deloc!

Ontopic : Pai daca o iubesti cu adevarat ma gandesc ca nu poti s-o parasesti doar pentru ca nu vrea - deocamdata- sa faca sex cu tine. Daca stai cu ea numai ca s-o dezvirginezi, eu zic sa nu te mai obosesti ca s-ar putea sa dureze, asa ca paraseste-o si cauta-ti alta 'prada'.
elfuletz5
Postat pe 7 Martie 2009 16:40
imi cer scuze pt gramatica niciodata nu mi-a placut:)
danacu16
Postat pe 7 Martie 2009 16:56
De la: danacu16, la data 2009-03-07 16:19:56A-si avea si eu cateva probleme si daca ati putea sa ma ajutati ar fi foarte bine.Eu sunt in zodia taur iar ea in zodia fecioara duntem impreuna de 1 an de zile la fiecare zile mai speciale ia-m oferit cadouri insa eu mereu nu primeam nimik in schimb decat un simplu multumesc akum cateva zile dupa ce am facut 1 an impreuna am intrebat-o daca ar vre sa facem sex si am primit un raspuns care ma pus pe ganduri,raspunsul ei a fost vreau sa fac sex doar cu barbatul cu care ma voi casatori,prietena mea are 18 si eu 19 insa nu stiu daca voi putea rezista atata timp fara sa nu fac nimik ce sa fac sa raman alaturi de ea sau sa ne vedem fiecare de drumurile noastre astept raspunsurile voastre

Mai bine vezi si mergi pe drumul tau. Ca doar nu vrei sa te casatoresti cu ea...Sau doresti?

Comportamentul vostru tine de educatie, mediu de socializare, personalitate, temperament etc. , mai putin de faptul ca tu esti taur iar ea fecioara. Iar compatibilitatea in relatie la fel.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 7 Martie 2009 17:46
De la: danacu16, la data 2009-03-07 16:19:56A-si avea si eu cateva probleme si daca ati putea sa ma ajutati ar fi foarte bine.Eu sunt in zodia taur iar ea in zodia fecioara duntem impreuna de 1 an de zile la fiecare zile mai speciale ia-m oferit cadouri insa eu mereu nu primeam nimik in schimb decat un simplu multumesc akum cateva zile dupa ce am facut 1 an impreuna am intrebat-o daca ar vre sa facem sex si am primit un raspuns care ma pus pe ganduri,raspunsul ei a fost vreau sa fac sex doar cu barbatul cu care ma voi casatori,prietena mea are 18 si eu 19 insa nu stiu daca voi putea rezista atata timp fara sa nu fac nimik ce sa fac sa raman alaturi de ea sau sa ne vedem fiecare de drumurile noastre astept raspunsurile voastre
dao pe mana noastra si o rezolvam noi repede....tu esti mic si nu ai experienta...:D
silviu_m74
Postat pe 7 Martie 2009 17:51
nu deocamdata sunt tanar si nu ma gadesc la casatorie e prea devreme incep sa cred ca suntem ca dpoi magneti cu poli opusi care se incapatineaza sa fie impreuna desi eu sunt mai nebun sa zic si ea fata cuminte chiar imi doresc o persoana cum este ea poti avea incredere ca nu te va dezamagini am incercat sa ma despart de ea dar imediat ma gandesc ca a 2-a zi imi va parea rau :(
danacu16
Postat pe 7 Martie 2009 21:05
Lasa fata in pace si cauta-ti pe alta care a facut sex ,ca sunt destule.Fecioarele sunt mai cu capul pe umeri nu se aventureaza asa repede.Probabil, ca nu a simtit ca o iubesti cu adevarat.
micutadaria
Postat pe 7 Martie 2009 21:12
De ce nu o violezi ??? Iti faci si tu un cadou ..ca si asa spui ca nu-ti daruieste nimik ... (AM GLUMIT ) ...daca vrei sa faci sex ..du-te si tu la ''profesioniste'' nu-ti bate joc de saraca fata ...uite asa le stricati si pe astea care cat de cat mai au principii, absurde ce i drept, ca n-o sa i iasa faza cu virginitatea pana la casatorie ..sau mai stii.... !
Morala : ''Ce tie nu-ti place altuia nu-i face ''!!!
Esti mic, eu zic ca e mai bine sa experimentezi pe persoane mai putin vulnerabile !!! Si va intalniti peste cativa ani si va luati de mana la starea civila !
__LL__
Postat pe 7 Martie 2009 21:20
dmn ajuta asa ceva nu o sa fac desi stiu ca ai glumit pt mine pe primu loc e fericirea celorlalti decat a mea mereu am considerat asa:)
danacu16
Postat pe 7 Martie 2009 21:41
De la: danacu16, la data 2009-03-07 21:41:38dmn ajuta asa ceva nu o sa fac desi stiu ca ai glumit pt mine pe primu loc e fericirea celorlalti decat a mea mereu am considerat asa:)


Din postul tau nu prea se vede ..te ascunzi bine ...sincer nu cred ca va potriviti ...:(
__LL__
Postat pe 7 Martie 2009 22:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitate intre vaca si un bou!!!! 126 De la: irina_teodora 26 Mai 2009 18:47
O poveste stranie dintre o femeie si un barbat insurat sau "Zaraza, versiune retro" 16 De la: Kathara 9 Iunie 2009 18:12
credeti in suflete pereche? 319 De la: maimai_no1 20 August 2011 17:10
Atrctie si indiferenta 17 De la: Maria_santal 19 Iulie 2009 17:40
A spus ca ma iubeste, dar m-a parasit ! 7 De la: Sarikiz 19 Februarie 2013 19:48